Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

FoSte95
Postovi: 12656
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la FoSte95 » 21 apr 2024, 23:06

Surreal je napisao/la:
21 apr 2024, 22:57
foste ima li kod tebe vratolomija?
Ma jok samo relacija posao-kuca za sve drugo sam interes poprilično izgubio :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 22 apr 2024, 09:09

Meni je uvijek smetalo sto žene i lijepe i ružne odbijaju redom momke ali kad prosječan momak odbije neku ženu on je odmah kreten, puca na visoko sta on umislja i slicno.

Imao sam nedavno situaciju da mi je kolegica koja radi ko cistacica ostavila broj i odbijem je. Žena ima 38 godina meni 27 uopste mi nije privlacna i odmah kolegice na poslu da sam kreten šta njoj fali, muškarci koji bi povalili muhu u letu odmah kako žensko moze da ne valja vidi ti stomaka sta ti umisljas. Jedino je jedna kolegica govorila njemu treba cura par godina mladja, studentica sta ce mu zena od skoro 40.

Avatar
tabba77
Postovi: 2275
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la tabba77 » 22 apr 2024, 09:19

Surreal je napisao/la:
21 apr 2024, 20:24
Poklonim ovoj što mi se sviđa knjigu, otad mi se ne javlja više :bow:

Garant čita, pa nema kad :mrgreen:
Je li to ona što si je vodio na derbi? :mrgreen:
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
Shategabri
Postovi: 14677
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Shategabri » 22 apr 2024, 09:32

Surreal je napisao/la:
21 apr 2024, 20:31
Zaniolo je napisao/la:
21 apr 2024, 20:27
Surreal je napisao/la:
21 apr 2024, 20:24
Poklonim ovoj što mi se sviđa knjigu, otad mi se ne javlja više :bow:

Garant čita, pa nema kad :mrgreen:
Mogu misliti kako je ljudi karaju.
A jbg, ne foliram ja sad da sam neki macho i alfa kad nisam, pokušavao sam ja igrati na te sheme (toplo-hladno, kuliranje), ali ne ide to meni.

Što je najgore izgubila se ona "klasa" srednjih djevojaka i ono ja logično pri samom upoznavanju, odmah ove najbolje svrstam u kategoriju "ne možeš ih imati ni da hoćeš", ove ružne su u "ove možeš možda imati, ali nećeš", ali sad nema onog srednjeg sloja kod kojeg bi imao šanse, sve su se nafurale.
Syebo sve instagram i općenito društvene mreže.
Nek se furaju materi, ostariće s 10 mačaka.
Koševo Zapad

Avatar
Jabroni
Postovi: 713
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Jabroni » 22 apr 2024, 09:39

Shategabri je napisao/la:
22 apr 2024, 09:32
Syebo sve instagram i općenito društvene mreže.
Nek se furaju materi, ostariće s 10 mačaka.
jesi to i ti poklonio Koelja pa te žena ostavila

Avatar
Shategabri
Postovi: 14677
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Shategabri » 22 apr 2024, 09:43

Jabroni je napisao/la:
22 apr 2024, 09:39
Shategabri je napisao/la:
22 apr 2024, 09:32
Syebo sve instagram i općenito društvene mreže.
Nek se furaju materi, ostariće s 10 mačaka.
jesi to i ti poklonio Koelja pa te žena ostavila
Jesi i ti u klubu onog papka dače :D

Nije me niko ostavio.
Ja sam taj koji ostavlja ;)

Samo sam replicirao na Surrealov komentar, ženama je poremećen sistem vrijednosti. Ubiše ih filteri. Onda ona misli da je Margot Robbie, a ono strogi prosjek.
Koševo Zapad

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 22 apr 2024, 09:46

Shategabri je napisao/la:
22 apr 2024, 09:43
Jabroni je napisao/la:
22 apr 2024, 09:39
Shategabri je napisao/la:
22 apr 2024, 09:32
Syebo sve instagram i općenito društvene mreže.
Nek se furaju materi, ostariće s 10 mačaka.
jesi to i ti poklonio Koelja pa te žena ostavila
Jesi i ti u klubu onog papka dače :D

Nije me niko ostavio.
Ja sam taj koji ostavlja ;)

Samo sam replicirao na Surrealov komentar, ženama je poremećen sistem vrijednosti. Ubiše ih filteri. Onda ona misli da je Margot Robbie, a ono strogi prosjek.
Bas o tome pisem. Napusu usne, nacrtaju obrve, kilo šminke ko Joker izgleda i onda odbijaju sve redom a kad muskarac odbije on je odmah kreten 😂

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41254
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 apr 2024, 09:46

Jabroni je napisao/la:
21 apr 2024, 20:52
Surreal je napisao/la:
21 apr 2024, 20:43
Da budem iskren nisam je čitao, ali kontam Koeljo ne može biti fula - "Biti kao rijeka", ko zna šta li sam uzeo :mrgreen:
Mislim da ti je njegov basic pokušaj filozofije ili pun pogodak ili potpuna fula, zavisi od djevojke. Znao sam masu djevojaka koje su postavljale njegove citate na fejs i ložile se na tu kvazi filozofiju, a s druge strane, znam i dobar dio njih koje ne bi progovorile sa mnom da sam im poklonio Alhemičara. Tako da si odabrao boju na ruletu :mrgreen:

When in doubt, pokloni Mešu, Džamonju :mrgreen:
11 minuta ili Veronika su mi bolje za poklon ako je Koeljo u pitanju :mrgreen:

Ili ako ideš na sve ili ništa odma na Prousta i Potragu za izgubljenim vremenom :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Shategabri
Postovi: 14677
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Shategabri » 22 apr 2024, 09:48

Hightower je napisao/la:
22 apr 2024, 09:46
Shategabri je napisao/la:
22 apr 2024, 09:43
Jabroni je napisao/la:
22 apr 2024, 09:39

jesi to i ti poklonio Koelja pa te žena ostavila
Jesi i ti u klubu onog papka dače :D

Nije me niko ostavio.
Ja sam taj koji ostavlja ;)

Samo sam replicirao na Surrealov komentar, ženama je poremećen sistem vrijednosti. Ubiše ih filteri. Onda ona misli da je Margot Robbie, a ono strogi prosjek.
Bas o tome pisem. Napusu usne, nacrtaju obrve, kilo šminke ko Joker izgleda i onda odbijaju sve redom a kad muskarac odbije on je odmah kreten 😂
Jasno, muškarci su krivi što su one sebi nabile komplekse.
Imam na poslu priličan broj primjeraka 40 i 50+ kolegica koje su zaglibile i mogu jedino mačku imati.
Koševo Zapad

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2460
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la JayCatwright » 22 apr 2024, 10:04

Shategabri je napisao/la:
22 apr 2024, 09:43
Jabroni je napisao/la:
22 apr 2024, 09:39
Shategabri je napisao/la:
22 apr 2024, 09:32
Syebo sve instagram i općenito društvene mreže.
Nek se furaju materi, ostariće s 10 mačaka.
jesi to i ti poklonio Koelja pa te žena ostavila

Ja sam taj koji ostavlja ;)
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Jabroni
Postovi: 713
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Jabroni » 22 apr 2024, 10:06

JayCatwright je napisao/la:
22 apr 2024, 10:04
Shategabri je napisao/la:
22 apr 2024, 09:43
Jabroni je napisao/la:
22 apr 2024, 09:39

jesi to i ti poklonio Koelja pa te žena ostavila

Ja sam taj koji ostavlja ;)
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
We have Walter White at home:

Avatar
H8Z7
Postovi: 4053
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la H8Z7 » 22 apr 2024, 10:25

Boga mi valja sad i pronaći djevojku. Pričajte šta hoćete ali daleko je teže sad pronaći nego prije 10, 15 godina. Istina je da je većina umišljena, ali ima i onih dobrih. Problem je te pronaći jer je većina zauzeta a i kada izađeš gdje otići i pronaći je?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 7284
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Surreal » 22 apr 2024, 10:34

H8Z7 je napisao/la:
22 apr 2024, 10:25
Boga mi valja sad i pronaći djevojku. Pričajte šta hoćete ali daleko je teže sad pronaći nego prije 10, 15 godina. Istina je da je većina umišljena, ali ima i onih dobrih. Problem je te pronaći jer je većina zauzeta a i kada izađeš gdje otići i pronaći je?
Ma ja nešto mislim da je jedina šansa nekog normalnog, prosječnog muškarca da priđe uživo i to ne ono "može li instagram?", nego neki sitni kompliment i small-talk, čisto da bi joj ostao u sjećanju.

Instagram i javljanje preko društvenih mreža je meni već izgubilo svrhu, kad svaka ima bar deset poruka dnevno od tatinih sinova, matoraca, onih dobrih koji je dižu u nebesa. Ona tu već ima standarde kao da je Adriana Lima.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Shategabri
Postovi: 14677
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Shategabri » 22 apr 2024, 10:37

Surreal je napisao/la:
22 apr 2024, 10:34
H8Z7 je napisao/la:
22 apr 2024, 10:25
Boga mi valja sad i pronaći djevojku. Pričajte šta hoćete ali daleko je teže sad pronaći nego prije 10, 15 godina. Istina je da je većina umišljena, ali ima i onih dobrih. Problem je te pronaći jer je većina zauzeta a i kada izađeš gdje otići i pronaći je?
Ma ja nešto mislim da je jedina šansa nekog normalnog, prosječnog muškarca da priđe uživo i to ne ono "može li instagram?", nego neki sitni kompliment i small-talk, čisto da bi joj ostao u sjećanju.

Instagram i javljanje preko društvenih mreža je meni već izgubilo svrhu, kad svaka ima bar deset poruka dnevno od tatinih sinova, matoraca, onih dobrih koji je dižu u nebesa. Ona tu već ima standarde kao da je Adriana Lima.
Koji ćeš joj onda q tražiti ako je izgubilo svrhu?
Ono, tražio si joj uživo, šta, da budeš još jedan koji je slijedi i drka na njene slike?
Yebo to.
Hoš neš Bangladeš.
Koševo Zapad

Avatar
xinxee
Postovi: 3419
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la xinxee » 22 apr 2024, 10:44

Sastali se oženjeni i neoženjeni. Jedan drugom zavide.
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Velež Mostar ™
Bratstvo Kozarac ✨

Avatar
donDondon
Postovi: 3534
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la donDondon » 22 apr 2024, 10:54

Surreal je napisao/la:
22 apr 2024, 10:34
H8Z7 je napisao/la:
22 apr 2024, 10:25
Boga mi valja sad i pronaći djevojku. Pričajte šta hoćete ali daleko je teže sad pronaći nego prije 10, 15 godina. Istina je da je većina umišljena, ali ima i onih dobrih. Problem je te pronaći jer je većina zauzeta a i kada izađeš gdje otići i pronaći je?
Ma ja nešto mislim da je jedina šansa nekog normalnog, prosječnog muškarca da priđe uživo i to ne ono "može li instagram?", nego neki sitni kompliment i small-talk, čisto da bi joj ostao u sjećanju.

Instagram i javljanje preko društvenih mreža je meni već izgubilo svrhu, kad svaka ima bar deset poruka dnevno od tatinih sinova, matoraca, onih dobrih koji je dižu u nebesa. Ona tu već ima standarde kao da je Adriana Lima.
sami siri prijatelje i obilazi familiju ,nadje se uvijek nesto za tebe :kafa:
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
H8Z7
Postovi: 4053
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la H8Z7 » 22 apr 2024, 11:00

Surreal je napisao/la:
22 apr 2024, 10:34
H8Z7 je napisao/la:
22 apr 2024, 10:25
Boga mi valja sad i pronaći djevojku. Pričajte šta hoćete ali daleko je teže sad pronaći nego prije 10, 15 godina. Istina je da je većina umišljena, ali ima i onih dobrih. Problem je te pronaći jer je većina zauzeta a i kada izađeš gdje otići i pronaći je?
Ma ja nešto mislim da je jedina šansa nekog normalnog, prosječnog muškarca da priđe uživo i to ne ono "može li instagram?", nego neki sitni kompliment i small-talk, čisto da bi joj ostao u sjećanju.

Instagram i javljanje preko društvenih mreža je meni već izgubilo svrhu, kad svaka ima bar deset poruka dnevno od tatinih sinova, matoraca, onih dobrih koji je dižu u nebesa. Ona tu već ima standarde kao da je Adriana Lima.
Pa sad ako imaš neku koja ti se sviđa a često ste skupa npr. na fakultetu ste ili imate neku organizaciju ili nešto slično gdje provodite par sati skupa sedmično daleko ti je lakše, a u izlasku prići onda moraš biti malo ozbiljniji ako ideš na small-talk onda ideš sa direktnijom pričom i da pucaš od samopouzdanja. Ako imaš smisao za humor top. Ako ne pronađeš nešto o čemu možeš pričati a ne o teretani, fudbalu i takvim stvarima.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Jabroni
Postovi: 713
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Jabroni » 22 apr 2024, 11:05

Surreal je napisao/la:
22 apr 2024, 10:34
Ma ja nešto mislim da je jedina šansa nekog normalnog, prosječnog muškarca da priđe uživo i to ne ono "može li instagram?", nego neki sitni kompliment i small-talk, čisto da bi joj ostao u sjećanju.
Mislim da je i dalje najlakše preko nekih aktivnosti, hobija, jer tu nemaš tu barijeru prilaska i barenja nego ide upoznavanje van tog konteksta i onda automatski njen gard bude niži a i ti nemaš pritiska nego možeš biti opušteniji i dati si vremena. Čak je tu bolja onda varijanta da budeš zanimljiviji/smiješniji na nivou grupe nego da targetiraš specifične cure koje želiš da bariš

Avatar
Burundi
Postovi: 897
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Burundi » 22 apr 2024, 11:50

Svaka vama cast, nadam se da neko nije slicno meni dozivio. Vidjao se s nekom zenskom u nasem gradu, cura je bila jako lijepa, zgodna, plavusa, visoka, ma sve na mjestu, nema ko se ne bi zagledao u nju, i za to vrijeme nekakvog druzenja ja se vazdan pitao ma sta ona vidi u druzenju sa mnom, nit sam nesto lijep, nit sam nesto aman sarmantan i zabavan, tako da joj nisam nikad nesto vise predlozio jer kontam ma gdje bi ona sa mnon ista imala, vidi mene ko gargamel, vidi nje, stavise u medjuvremenu pocnem vezu s nekom drugom, ova kad je to cula popizdila na mene naljutila se, na svemu me blokirala i nakon nekog vremena kad sam je vidio sve mi sasula u facu kako se ona zaljubljiva u mene, a da je ja nisam nikako primjecivao na taj nacin na koji je ona mene. Sjebalo me totalno, a i diglo samopouzdanje tako da sam poslije dozivljavao hladne tuseve gdje sam mislio da imam sanse :urnebes:

Pouka: i one najbolje neko treba da zizigu i one za nekim pate

Sad je udata za nekakvog tetoviranog celavca u Njemackoj, a i ja sretno ozenjen.
DD

Avatar
Shategabri
Postovi: 14677
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Shategabri » 22 apr 2024, 11:54

Burundi je napisao/la:
22 apr 2024, 11:50
Svaka vama cast, nadam se da neko nije slicno meni dozivio. Vidjao se s nekom zenskom u nasem gradu, cura je bila jako lijepa, zgodna, plavusa, visoka, ma sve na mjestu, nema ko se ne bi zagledao u nju, i za to vrijeme nekakvog druzenja ja se vazdan pitao ma sta ona vidi u druzenju sa mnom, nit sam nesto lijep, nit sam nesto aman sarmantan i zabavan, tako da joj nisam nikad nesto vise predlozio jer kontam ma gdje bi ona sa mnon ista imala, vidi mene ko gargamel, vidi nje, stavise u medjuvremenu pocnem vezu s nekom drugom, ova kad je to cula popizdila na mene naljutila se, na svemu me blokirala i nakon nekog vremena kad sam je vidio sve mi sasula u facu kako se ona zaljubljiva u mene, a da je ja nisam nikako primjecivao na taj nacin na koji je ona mene. Sjebalo me totalno, a i diglo samopouzdanje tako da sam poslije dozivljavao hladne tuseve gdje sam mislio da imam sanse :urnebes:

Pouka: i one najbolje neko treba da zizigu i one za nekim pate

Sad je udata za nekakvog tetoviranog celavca u Njemackoj, a i ja sretno ozenjen.
Jbg kralju, imaš nešto, možda je to spontano, možda umiješ, uglavnom ona se bila zalijepila za tebe.

Ma ima tih priča iz tinejdžerskih dana pogotovo, tako se jedna naljutila na mene, morila me mjesec dana, mene tad zanimala lopta i play station :urnebes:
Jednog dana kaže ljutito, kad ti nećeš ima ko hoće :mrgreen:
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ASD, RajvoSA03 i 16 gostiju.