Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1136
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Zaniolo » 27 apr 2024, 17:09

Kod Surreala je glavni problem sto previse razmislja o tome da nadje pravu. Ne brini, doci ce. Ljudi te dobro savjetuju, poradi na sebi, maksimalno uzivaj u zivotu, kad se najmanje budes nadao, doci ce ona o kojoj si mastao. Te sto pucaju na visoko i glume neke ribe, obicno guze mamlazi, debili, tatini sinovi, dok ti fin i kulturan popusis seen ili sta vec.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7267
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la TonySosa » 27 apr 2024, 17:12

scholsey je napisao/la:
27 apr 2024, 13:12
bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 10:16
TonySosa je napisao/la:
27 apr 2024, 04:59
Jesul došla vremena da se ulijeće s dick picom?
Šalji random, kod par će njih sigurno upaliti :mrgreen:
Nisi trebao stavljati smajli. Kontaće da se zajebavaš, a ne da im fakat daješ savjet da štagod zbare. :zviz:
🤣🤣 A jel fakat? Dosad sam slao samo ko je tražio.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1136
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Zaniolo » 27 apr 2024, 17:14

H8Z7 je napisao/la:
26 apr 2024, 23:13
19vendetta87 je napisao/la:
26 apr 2024, 23:02
H8Z7 je napisao/la:
26 apr 2024, 21:34


Mislio sam da se ne bojiš proći kraj policije :mrgreen:
To su djeca od 15-16 kakvi to ba, pošto od ovo moje neće izgleda biti ništa (nada zadnja umire :mrgreen: ) da je pronaći neku zubarku ili iz tetu iz vrtića. :kafa:
Ma ne ganjam ja te klinke, vec samo kazem da je takav mindset svake klinke od 15-16, pogotovo ove sto navuku minić na sebe i izbace sise.

A ti ako hoces tete iz vrtića, starije koke od tebe, pitaj Zaniola za savjet, on takve ganja :rol:
Ma da su samo te klinke :mrgreen: ima i starijih. Ali šta ćeš.

Ne ne starije, nisam se do kraja izrazio :facepalm: mislio sam ove naše generacije, koju god da sam upozano u glavi je dobra. Ne bih ja Zaniolu skinuo koku da me izbode. Doduše stara koka dobra supa. :urnebes:
Ma ne brini, cak i da mi skines ribu, imaju druge. Najbitnije je dobro izgledati i zaradjivati + da se ima osjecaj za udvaranje i pricu, ostalo sve samo ide.

Evo bas me zove za sutra navece ona mama, 38 kuka, a razbija u krevetu. No, meni dosadila, nije mi to to, kad znam da je mogu imat kad hocu.

Bezveze se setao nesto, udjem u butik da pregledam sta ima, izaberem nesto, na kasu, cura melek radi. Dobri kukovi, lijepo lice, sredjena, mladja. Pitam za broj, za izlazak, samo kazem da cu doci po nju, pristane. Vole one muskarce koji znaju sta zele i koji su uvijek nadmocni te kontrolisu situaciju.

Cijenim da ima oko 20,21,22 eventualno. Sumnjam da zna kao ova starka, ali nema sanse da je ne zveknem.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1562
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la bavariapivo » 27 apr 2024, 17:17

scholsey je napisao/la:
27 apr 2024, 13:12
bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 10:16
TonySosa je napisao/la:
27 apr 2024, 04:59
Jesul došla vremena da se ulijeće s dick picom?
Šalji random, kod par će njih sigurno upaliti :mrgreen:
Nisi trebao stavljati smajli. Kontaće da se zajebavaš, a ne da im fakat daješ savjet da štagod zbare. :zviz:
Neka se nabacuju debelim i ružnim trebama biće p ko salate!!!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7267
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la TonySosa » 27 apr 2024, 17:20

bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 17:17
scholsey je napisao/la:
27 apr 2024, 13:12
bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 10:16


Šalji random, kod par će njih sigurno upaliti :mrgreen:
Nisi trebao stavljati smajli. Kontaće da se zajebavaš, a ne da im fakat daješ savjet da štagod zbare. :zviz:
Neka se nabacuju debelim i ružnim trebama biće p ko salate!!!
Takve i ne gledam. Isto ko da nisi ****.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1562
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la bavariapivo » 27 apr 2024, 17:24

TonySosa je napisao/la:
27 apr 2024, 17:20
bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 17:17
scholsey je napisao/la:
27 apr 2024, 13:12


Nisi trebao stavljati smajli. Kontaće da se zajebavaš, a ne da im fakat daješ savjet da štagod zbare. :zviz:
Neka se nabacuju debelim i ružnim trebama biće p ko salate!!!
Takve i ne gledam. Isto ko da nisi ****.
Al zato se može hvaliti, da je poyebao pola grada :mrgreen:

Avatar
PikachuSA
Postovi: 385
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la PikachuSA » 27 apr 2024, 19:13

Surreal je napisao/la:
27 apr 2024, 10:26
Ja sam i dalje bez odgovora, stavlja ona story-e, slike, neke islamske citate, ali brata nema nigdje :mrgreen:

Imam vala neku dozu samopoštovanja, pa joj se ja neću javiti. Nekako, poljuljaju ovakve stvari malo samopouzdanje, pa odmah gledam i pronalazim sebi mane, najviše fizičke. Ispao sam vjerovatno, onaj slatki drug, dok će je na kraju pokupiti neki baja. Malo mi je problem upoznati nove osobe, najviše zbog fakultetskih obaveza nisam u prilici da izlazim svaki dan, ne pušim, ne pijem - pa mi nešto klubovi nisu zanimljivi. Krenuo sam malo u teretanu, ali tu se samo još više syebem kad vidim one Apolone, gdje ću ja prići tamo nekoj bombi, da umre od šege djevojka :bow:

Ostaje mi izgleda da probam fakultet završiti što brže, pa da zaganjam neku glupu koja misli da će se urahatiti, ako bude sa doktorom :mrgreen:
Buraz, nemoj da ti to utječe na samopouzdanje, ni ti ni ja nismo Nutella da se svakoj sviđamo. :mrgreen:
Potpuno te razumijem, i ja sam prolazio kroz slične faze i sam sebi postavljao slična pitanja. U jednom trenutku mi je postalo svejedno. Nek misli ko šta hoće, bit ću svoj i ulagati napor da postajem svakim danom što bolji.
U našim godinama je najbitnije samoizgrađivanje. Da bi te htjela neka osoba koja ima šta ponuditi, i ti moraš imati nešto da ponudiš. Samo se drži faksa kojeg si upisao i furaj.
Djeluješ mi kao fin momak, neće biti zime za tebe aBd. :salut:
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
DamirT
Postovi: 14223
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la DamirT » 27 apr 2024, 19:18

Ma kao sto kaze drug Zaniolo, nek te to ne opterecuje. Bavi se bitnijim stvarima u zivotu, fakultet, druzenja sa jaranima i slicno. Kad se budes najmanje nadao, naletit ce neka. Sto se vise budes opterecivao sa tim, bit ce sve teze. Opusteno i laganini kroz zivot.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8105
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 27 apr 2024, 20:45

Nista ganja, samo raditi na sebi, onda one dolaze i ti biras. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Addo1922
Postovi: 214
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Addo1922 » 27 apr 2024, 21:12

bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 17:17
scholsey je napisao/la:
27 apr 2024, 13:12
bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 10:16


Šalji random, kod par će njih sigurno upaliti :mrgreen:
Nisi trebao stavljati smajli. Kontaće da se zajebavaš, a ne da im fakat daješ savjet da štagod zbare. :zviz:
Neka se nabacuju debelim i ružnim trebama biće p ko salate!!!
Valja to hraniti :urnebes:

Avatar
boatenkk
Postovi: 475
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la boatenkk » 27 apr 2024, 21:33

trebaju vama radne akcije da picke upoznate.. to.su bili dani

FoSte95
Postovi: 12690
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la FoSte95 » 28 apr 2024, 07:12

Mogli je napisao/la:
27 apr 2024, 15:51
Surreal je napisao/la:
27 apr 2024, 10:26
Ja sam i dalje bez odgovora, stavlja ona story-e, slike, neke islamske citate, ali brata nema nigdje :mrgreen:

Imam vala neku dozu samopoštovanja, pa joj se ja neću javiti. Nekako, poljuljaju ovakve stvari malo samopouzdanje, pa odmah gledam i pronalazim sebi mane, najviše fizičke. Ispao sam vjerovatno, onaj slatki drug, dok će je na kraju pokupiti neki baja. Malo mi je problem upoznati nove osobe, najviše zbog fakultetskih obaveza nisam u prilici da izlazim svaki dan, ne pušim, ne pijem - pa mi nešto klubovi nisu zanimljivi. Krenuo sam malo u teretanu, ali tu se samo još više syebem kad vidim one Apolone, gdje ću ja prići tamo nekoj bombi, da umre od šege djevojka :bow:

Ostaje mi izgleda da probam fakultet završiti što brže, pa da zaganjam neku glupu koja misli da će se urahatiti, ako bude sa doktorom :mrgreen:
Poradi brate na izgledu. Dobro da si krenuo sa teretanom. Kakav estetski zahvat isto mozes uraditi. Javi se meni ako zelis neke malo jace supstance koje nisu u regularnoj prodaji.

Moras se istaci. Zene su dosta delulu i pucaju visoko.
Samo anavar bajo :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Addo1922
Postovi: 214
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Addo1922 » 28 apr 2024, 10:59

Picka je precijenjena i zbog toga cak prosjescne i ispodprosjecne djevojke misle da su sex bombe a bez sminke su nista.

19vendetta87
Postovi: 4751
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la 19vendetta87 » 28 apr 2024, 11:09

Addo1922 je napisao/la:
28 apr 2024, 10:59
Picka je precijenjena i zbog toga cak prosjescne i ispodprosjecne djevojke misle da su sex bombe a bez sminke su nista.
Nisu one za to krive, vec muskarci. Danas neka prosjecna djevojka okaci sliku na story u nekoj kraćoj haljini, i odmah joj se javi 5-6 pickopacenika koji se javljaju svakoj drugoj curi na instagramu, pa gdje prođu.
I tako se tim prosjecnim djevojkama digne ego u nebesa, a realnost je sasvim drugacija
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
DamirT
Postovi: 14223
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la DamirT » 28 apr 2024, 11:37

19vendetta87 je napisao/la:
28 apr 2024, 11:09
Addo1922 je napisao/la:
28 apr 2024, 10:59
Picka je precijenjena i zbog toga cak prosjescne i ispodprosjecne djevojke misle da su sex bombe a bez sminke su nista.
Nisu one za to krive, vec muskarci. Danas neka prosjecna djevojka okaci sliku na story u nekoj kraćoj haljini, i odmah joj se javi 5-6 pickopacenika koji se javljaju svakoj drugoj curi na instagramu, pa gdje prođu.
I tako se tim prosjecnim djevojkama digne ego u nebesa, a realnost je sasvim drugacija
:thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2044
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la BegovicRamiz » 28 apr 2024, 11:46

bolje zglob nego rob

Avatar
scholsey
Postovi: 1686
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la scholsey » 28 apr 2024, 13:13

TonySosa je napisao/la:
27 apr 2024, 17:12
scholsey je napisao/la:
27 apr 2024, 13:12
bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 10:16


Šalji random, kod par će njih sigurno upaliti :mrgreen:
Nisi trebao stavljati smajli. Kontaće da se zajebavaš, a ne da im fakat daješ savjet da štagod zbare. :zviz:
🤣🤣 A jel fakat? Dosad sam slao samo ko je tražio.
Nema smisla da kategorički tvrdim.. ima ovih manijaka po forumu, zaglavit će neko murije za seksualno uznemiravanje. :mrgreen:

Al definitivno stoji da je procenat prolaza u ovom slučaju iznenađujuće visok. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7506
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 28 apr 2024, 17:37

scholsey je napisao/la:
28 apr 2024, 13:13
Al definitivno stoji da je procenat prolaza u ovom slučaju iznenađujuće visok.
Ako je momčina povelik, logicno da će ga žene htjeti isprobati.

Nama je pričao jedan stari čovjek da su oni ko momci kupovali za 2 broja vece opanke, jer su zene mislile da što je veće stopalo, to je veća i belegija. Kaže sa većim opancima imali bolji prolaz kod cura :zviz:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
scholsey
Postovi: 1686
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la scholsey » 28 apr 2024, 18:06

kraljttbvb je napisao/la:
28 apr 2024, 17:37
Nama je pričao jedan stari čovjek da su oni ko momci kupovali za 2 broja vece opanke, jer su zene mislile da što je veće stopalo, to je veća i belegija. Kaže sa većim opancima imali bolji prolaz kod cura :zviz:
Ha ja. Vidi omladino kako su se ljudi prije toliko godina maštovito snalazili.. bruka da vi sa svim današnjim pomagalima regularno budete suha qrca, mokrih opanaka. :facepalm:

Nego, hoćete da zbarite - preuzmite inicijativu, nema tu plaho prostora za neki strah od neuspjeha. Bojim se da ćete slabo šta postići čekanjem i šupljacima tipa ma nije do mene, ne valjaju žene. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7267
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la TonySosa » 28 apr 2024, 19:09

kraljttbvb je napisao/la:
28 apr 2024, 17:37
scholsey je napisao/la:
28 apr 2024, 13:13
Al definitivno stoji da je procenat prolaza u ovom slučaju iznenađujuće visok.
Ako je momčina povelik, logicno da će ga žene htjeti isprobati.

Nama je pričao jedan stari čovjek da su oni ko momci kupovali za 2 broja vece opanke, jer su zene mislile da što je veće stopalo, to je veća i belegija. Kaže sa većim opancima imali bolji prolaz kod cura :zviz:
Pa ne znam šta se smatra povelikim, 20+?? Rekao bih da je iznadprosječan, takav mi je feedback dosad.
scholsey je napisao/la:
28 apr 2024, 13:13
TonySosa je napisao/la:
27 apr 2024, 17:12
scholsey je napisao/la:
27 apr 2024, 13:12
Nisi trebao stavljati smajli. Kontaće da se zajebavaš, a ne da im fakat daješ savjet da štagod zbare. :zviz:
🤣🤣 A jel fakat? Dosad sam slao samo ko je tražio.
Nema smisla da kategorički tvrdim.. ima ovih manijaka po forumu, zaglavit će neko murije za seksualno uznemiravanje. :mrgreen:

Al definitivno stoji da je procenat prolaza u ovom slučaju iznenađujuće visok. :zviz:
Procenat prolaza iznenađujuće visok kad nepoznatoj osobi uletiš u DM sa dick picom?? Nešto mi je teško u to povjerovati.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.