Chelsea FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Wlad55
Postovi: 294
Pridružen/a: 23 jul 2022, 12:36
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wlad55 » 03 maj 2024, 10:52

Spominje se dolazak Grealisha

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9200
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 03 maj 2024, 10:58

zakacio sam ja clanak za to mada sumnjam ne znam iskreno nadam se da su naucili sa Sterlingom.
Mislim ono bilo bi koristi od Grealisha i njegovog stop and go dribling stila ali brate toliko boljih opcija na krilu u Evropi i juznoj Americi.
Sterlinga cemo se tesko rijesiti zbog plate. Jedino Saudija ali nece lik tamo...
Hocemo i ovog brata ja pojma nemam iskreno ko je ali ce biti free agent mozda za dubinu.

Pocinje polako crazy season ocekuje nas busy ljeto.
Ne treba zaboraviti ni malog Paeza mislim da za godinu moze kod nas doci.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2620
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 03 maj 2024, 14:46

Pa taj flik je doziveo fijasko sa nemackom,ja se nadam drugim opcijama,pre svega opet nekom italijanu,a @wade ako prodaju matsena nisu normalni,decko ima veliki talenat,ostaviti ga u borusiji jos sezonu,ili ga ubaciti da igra,to samo poketinu retardu nije odgovarao.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9200
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 03 maj 2024, 15:03

ZOGLI je napisao/la:
03 maj 2024, 14:46
Pa taj flik je doziveo fijasko sa nemackom,ja se nadam drugim opcijama,pre svega opet nekom italijanu,a @wade ako prodaju matsena nisu normalni,decko ima veliki talenat,ostaviti ga u borusiji jos sezonu,ili ga ubaciti da igra,to samo poketinu retardu nije odgovarao.
Gotovo je za Maatsena hoce da ide a i hoce da ga prodaju tako da to je rijeseno.
Repke su drugo sta znam odlican je bio u Bayernu.
Iskusan je strog je promijeni kulturu u ekipi nametne svoj stil nutricioniste itd..
Meni je bolji od ostalih opcija koje su bas oskudne.

Wlad55
Postovi: 294
Pridružen/a: 23 jul 2022, 12:36
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wlad55 » 03 maj 2024, 17:30

Ja bih dao Pochettinu jos sljedecu sezonu, **** ga ako ce se mijenjat trener svake godine. Rijesit se nekih igraca, dovesti koga treba... Vidjet kako ce ispasti do kraja i da li igramo evropu i sljedece godine borba za plasman u ligu prvaka

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9200
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 03 maj 2024, 17:39

Ja od pocetka isto govorim ali ne bih se ni protivio da ga se rijese.
Najvise bih Alonsa iskreno volio cini mi se kao next big thing ali on ce u Real vjerovatno sljedece godine.
Ovo ostalo Amorim, de Zerbi itd sta znam bolje Pocha ostaviti vole ga igraci ionako.
Mora se mini remont odraditi na ljeto to je neminovno.
Posebno odbrana i golman gore pozicije.
Krila haj i nekako mozda jedan igrac nam tu fali.
Hocemo Xavi Simonsa iz Psga na posudbi je u Leipzigu mali igra brutalno strasan tehnicar ne bih se njemu protivio.
Meni je bolji od Wirtza licno trenutno barem.
Na napadacu nam treba neka zvjerka bas.
Kako god nadam se da nece prodati Gallaghera da sve ovo finansiraju.
Isto Maatsen ako ikako moze ostati on i Cucurella to nije lose lijevo a desno imas Gusta i Jamesa jedno 5 tekmi...
Ne treba zaboraviti da su Nkunku Lavija i Colwill fulili veci dio sezone posebno ova prva dvojica.
Nek im daju malo Anavara da to rijese :mrgreen:

Avatar
Soba
Postovi: 2380
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 03 maj 2024, 19:34

Ako prodaju Galagera dzaba im bilo sta dovoditi ako prodajes provjerenog igraca
Eto kao da se knjige peglaju ovo ono a kako ce ispeglati kada kupe bilo koga jer nema igraca ispod 30 40 miliona

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9200
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 03 maj 2024, 19:50

Soba je napisao/la:
03 maj 2024, 19:34
Ako prodaju Galagera dzaba im bilo sta dovoditi ako prodajes provjerenog igraca
Eto kao da se knjige peglaju ovo ono a kako ce ispeglati kada kupe bilo koga jer nema igraca ispod 30 40 miliona
Pa zato sto bi se Gallagher odmah uracunao cijeli iznos u prihode a kad kupujes igraca dijeli mu se na duzinu ugovora transfer fee.
Mislim glupo bi bilo prodati ga onda imamo rupu na sredini nece nam ugowhwhaq igrati...
Prodati Lukakua, Maatsena ako bas moraju nekako gurnuti Sterlinga nekome ili u Saudiju i pokusati se rijesiti ili DIsasija ili Buddija.
Broja ce isto vjerovatno biti prodan.
Ima jos i Kepa Hakim moze se i tu neke sice skupiti :mrgreen:

nicaze95
Postovi: 830
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la nicaze95 » 03 maj 2024, 20:02

wadethegreat je napisao/la:
03 maj 2024, 19:50
Soba je napisao/la:
03 maj 2024, 19:34
Ako prodaju Galagera dzaba im bilo sta dovoditi ako prodajes provjerenog igraca
Eto kao da se knjige peglaju ovo ono a kako ce ispeglati kada kupe bilo koga jer nema igraca ispod 30 40 miliona
Pa zato sto bi se Gallagher odmah uracunao cijeli iznos u prihode a kad kupujes igraca dijeli mu se na duzinu ugovora transfer fee.
Mislim glupo bi bilo prodati ga onda imamo rupu na sredini nece nam ugowhwhaq igrati...
Prodati Lukakua, Maatsena ako bas moraju nekako gurnuti Sterlinga nekome ili u Saudiju i pokusati se rijesiti ili DIsasija ili Buddija.
Broja ce isto vjerovatno biti prodan.
Ima jos i Kepa Hakim moze se i tu neke sice skupiti :mrgreen:
On provjeren igrac hahahhahaha bas zato sto igraju takvi provjereni i jesmo tu gdje jesmo.
Nekih 30 ak bodova od 1 mjesto a od lige prvaka nekih 15ak

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2620
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 03 maj 2024, 20:15

Kada se podvuce crta,nismo nista bolji nego prosle sezone,mudrika,maduekea cele sezone drzao van prve postave,enzo mu igrao 10-ku pa onda galager,nije odstupao od nekih stvari koje je zacrtao, bio je tvrdoglav dok nije popio 5-ardu,nije doveo nekog iskusnog napadaca uzdao se u broju,zvizduci na svakom mecu,nije dobra opcija da bude na klupi i naredne sezone.

Avatar
Soba
Postovi: 2380
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 03 maj 2024, 23:43

nicaze95 je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
wadethegreat je napisao/la:
03 maj 2024, 19:50
Soba je napisao/la:
03 maj 2024, 19:34
Ako prodaju Galagera dzaba im bilo sta dovoditi ako prodajes provjerenog igraca
Eto kao da se knjige peglaju ovo ono a kako ce ispeglati kada kupe bilo koga jer nema igraca ispod 30 40 miliona
Pa zato sto bi se Gallagher odmah uracunao cijeli iznos u prihode a kad kupujes igraca dijeli mu se na duzinu ugovora transfer fee.
Mislim glupo bi bilo prodati ga onda imamo rupu na sredini nece nam ugowhwhaq igrati...
Prodati Lukakua, Maatsena ako bas moraju nekako gurnuti Sterlinga nekome ili u Saudiju i pokusati se rijesiti ili DIsasija ili Buddija.
Broja ce isto vjerovatno biti prodan.
Ima jos i Kepa Hakim moze se i tu neke sice skupiti :mrgreen:
On provjeren igrac hahahhahaha bas zato sto igraju takvi provjereni i jesmo tu gdje jesmo.
Nekih 30 ak bodova od 1 mjesto a od lige prvaka nekih 15ak
Normalno da je provjeren igrac. Najvise dobijen duela, startova, pokrivenosti terena, kreiranih sansi, poslije Palmera najvise asistencija ima. Momak daje 120% svaku utakmicu.

Da igra u brajtonu ili vest hemu govorili bi treba ga dovesti za 100 miliona.

Lavia je npr provjeren igrac, treba on igrati...

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9200
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 04 maj 2024, 00:13

Ja sam rekao davno misljenje o njemu tehnicki limitiran ali on je srcem Celzi to je to.
Da li bih volio nekog kvalitetnijeg bih ali ono zalaganje je tesko zamijeniti.
Sto se mene tice mora ostati ionako nam fali vodja u ekipi i igraca koji znaju sta je Celzi.

Avatar
soxx
Postovi: 13626
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 04 maj 2024, 02:17

nicaze95 je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
wadethegreat je napisao/la:
03 maj 2024, 19:50
Soba je napisao/la:
03 maj 2024, 19:34
Ako prodaju Galagera dzaba im bilo sta dovoditi ako prodajes provjerenog igraca
Eto kao da se knjige peglaju ovo ono a kako ce ispeglati kada kupe bilo koga jer nema igraca ispod 30 40 miliona
Pa zato sto bi se Gallagher odmah uracunao cijeli iznos u prihode a kad kupujes igraca dijeli mu se na duzinu ugovora transfer fee.
Mislim glupo bi bilo prodati ga onda imamo rupu na sredini nece nam ugowhwhaq igrati...
Prodati Lukakua, Maatsena ako bas moraju nekako gurnuti Sterlinga nekome ili u Saudiju i pokusati se rijesiti ili DIsasija ili Buddija.
Broja ce isto vjerovatno biti prodan.
Ima jos i Kepa Hakim moze se i tu neke sice skupiti :mrgreen:
On provjeren igrac hahahhahaha bas zato sto igraju takvi provjereni i jesmo tu gdje jesmo.
Nekih 30 ak bodova od 1 mjesto a od lige prvaka nekih 15ak
Gallagher jeste mozda jedan od problema celzia al sto i prvi problem.
Hajmo mi prvo nesto od ovih 100 rijesit. Lahko je gallagjera prodat.
Najzalosnije je sto ce otic za siću a dovest ce nekog malja za duple pare ala uhohugobugochukwu

nicaze95
Postovi: 830
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la nicaze95 » 04 maj 2024, 08:51

soxx je napisao/la:
04 maj 2024, 02:17
nicaze95 je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
wadethegreat je napisao/la:
03 maj 2024, 19:50


Pa zato sto bi se Gallagher odmah uracunao cijeli iznos u prihode a kad kupujes igraca dijeli mu se na duzinu ugovora transfer fee.
Mislim glupo bi bilo prodati ga onda imamo rupu na sredini nece nam ugowhwhaq igrati...
Prodati Lukakua, Maatsena ako bas moraju nekako gurnuti Sterlinga nekome ili u Saudiju i pokusati se rijesiti ili DIsasija ili Buddija.
Broja ce isto vjerovatno biti prodan.
Ima jos i Kepa Hakim moze se i tu neke sice skupiti :mrgreen:
On provjeren igrac hahahhahaha bas zato sto igraju takvi provjereni i jesmo tu gdje jesmo.
Nekih 30 ak bodova od 1 mjesto a od lige prvaka nekih 15ak
Gallagher jeste mozda jedan od problema celzia al sto i prvi problem.
Hajmo mi prvo nesto od ovih 100 rijesit. Lahko je gallagjera prodat.
Najzalosnije je sto ce otic za siću a dovest ce nekog malja za duple pare ala uhohugobugochukwu
Lik je pajser najobicni. Slazem se da ima more problema od krila tankih do napadaca. Najveci problem je sto nam opet fali 4 5 dobrih igraca i to boli

nicaze95
Postovi: 830
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la nicaze95 » 04 maj 2024, 08:53

Soba je napisao/la:
03 maj 2024, 23:43
nicaze95 je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
wadethegreat je napisao/la:
03 maj 2024, 19:50


Pa zato sto bi se Gallagher odmah uracunao cijeli iznos u prihode a kad kupujes igraca dijeli mu se na duzinu ugovora transfer fee.
Mislim glupo bi bilo prodati ga onda imamo rupu na sredini nece nam ugowhwhaq igrati...
Prodati Lukakua, Maatsena ako bas moraju nekako gurnuti Sterlinga nekome ili u Saudiju i pokusati se rijesiti ili DIsasija ili Buddija.
Broja ce isto vjerovatno biti prodan.
Ima jos i Kepa Hakim moze se i tu neke sice skupiti :mrgreen:
On provjeren igrac hahahhahaha bas zato sto igraju takvi provjereni i jesmo tu gdje jesmo.
Nekih 30 ak bodova od 1 mjesto a od lige prvaka nekih 15ak
Normalno da je provjeren igrac. Najvise dobijen duela, startova, pokrivenosti terena, kreiranih sansi, poslije Palmera najvise asistencija ima. Momak daje 120% svaku utakmicu.

Da igra u brajtonu ili vest hemu govorili bi treba ga dovesti za 100 miliona.

Lavia je npr provjeren igrac, treba on igrati...
lavia nije provjeren igrac. Lik JE ISPO IZ LIGE I IMA 19 GODINA ON JE SVE SAMO TO NIJE.

Igro je u palasu i tad nije bio glavni igrac, tad je Zaha vedrio i oblacio. On igra tu igrom slucaja.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3052
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Pensioner26 » 04 maj 2024, 09:51

Zar nije Lavia igrao u Southamptonu?

nicaze95
Postovi: 830
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la nicaze95 » 04 maj 2024, 09:55

Pensioner26 je napisao/la:
04 maj 2024, 09:51
Zar nije Lavia igrao u Southamptonu?
da, ispali iz lige momcina dodje sa laksom povredom i odigra punih 20 min tekuce sezone

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9200
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 04 maj 2024, 16:29

Ako nista s nama je ljeto rijetko dosadno :mrgreen:

Avatar
darker10
Postovi: 10826
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 04 maj 2024, 19:09

Na ljeto trebaju prioritizirat stopera i golmana. Golmana mozda i rijese, al ne vidim kako ce se rijesit nekog od stopera da bi doveli drugog(osim Chalobaha) obzirom da su na haman stogodisnjim ugovorima.

Bekovi su ok. Gusto i James na jednoj, Maatsen i Chilly na drugoj strani. Naravno, ovo imponuje da zadrzis Maatsena a ovi to nece uradit, jer im je on haman cista para pa cemo naredne sezone opet gledat povrijedjenog Chillya i Kukija.

Vezni red se isto nece moc previse mijenjat obzirom na dugogodisnje ugovore. I tu samo mozda vidimo odlaske igraca (Gallaghera) zarad peglanja FFP-a tako da ce se morat fokusirat na razvoj postojeceg. Dobro bi bilo mozda dovest nekog iskusnog veznjaka cisto da unese malo zrelosti u vezni red. Jorgan bi tu recimo bio odlican, al prodase covjeka, a sad bi bio idealan da uleti tu i tamo kad treba stat na loptu i sl.

Napad bi trebao remont pa haman u potpunosti.Jedino je Palmer tu neko ko zasluzuje da ostane. Gledajuci realnije, Mudryk ostaje 1000% obzirom da i on ima stogodisnji ugovor. Madueke takodje, mada nije mi to mnogo krivo. Ima u Maduekeu igraca. Jackson ce takodje ostat i u nekoj roli squad igraca i moze.
Sterlinga treba prodat kako znaju i umiju i zamijenit ga nekim igracem kojem se igra lopte po mogucnosti slicnih godina zbog iskustva.

I na kraju Broju kutarisat kako znaju i umiju i tu im je cista para i pokusat dovest takodje iole iskusnijeg napadaca.


Tako da po meni, 3-4 iskusnija igraca da se sa jednim popuni svaka linija, +1 godina iskustva za postojecu "masineriju" + Maatsen i trebalo bi to da bude dovoljno da se dobro zakrvi za plasman u LP :mrgreen:

Uz ovo sve trebaju dat Pochettinu jos jednu godinu (pogotovo ako dobro okonca ovu sezonu, a vec smo +7 jaci u odnosu na proslu) i pronac nacin da se smanji broj povreda.

Avatar
jose
Postovi: 8598
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 05 maj 2024, 14:03

Klupa danas beton u odnosu na prošlu utakmicu.
slika
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.