Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Daduli
Postovi: 673
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Daduli » 23 mar 2024, 17:31

zaostrog je napisao/la:
23 mar 2024, 17:28
Daduli je napisao/la:
23 mar 2024, 17:25
Opet on napisa roman a ne ubijedi nikog.
Niko ne može znati kakve će ekipe tada biti u odnosu na sad i kada se bude izvlačilo.
Apsolutno je irelevantno. Ne postoji kombinacija igrača u kojoj će BiH naredne godine praviti rezultate kakve nikad u historiji nije pravila. Štaviše, BiH iz 2013. ne bi prošla kvalifikacije za SP u ovom sistemu.
Daj se ne provaljuj više majke ti. Svo vrijeme samo kontriraš na ovom forumu, širiš negativnu energiju, čak i govor mržnje imaš a administrator ti toleriše to. Ideš ti na blok.
Glory Glory Man United

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 23 mar 2024, 17:52

Boga mi Daduli lupaš pravo, lijepo ti je čovjek objasnio sve, a ti ga još napadaš, bez da si mu ijedan argument probao osporiti.

Daduli
Postovi: 673
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Daduli » 23 mar 2024, 17:55

izdzezveubrazil je napisao/la:
23 mar 2024, 17:52
Boga mi Daduli lupaš pravo, lijepo ti je čovjek objasnio sve, a ti ga još napadaš, bez da si mu ijedan argument probao osporiti.
To dolazi od čovjeka koji je napisao da je Krunić najveća ubleha u istoriji reprezentacije ? :crazy:
Glory Glory Man United

Daduli
Postovi: 673
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Daduli » 23 mar 2024, 18:03

izdzezveubrazil je napisao/la:
23 mar 2024, 17:59
Opet ne pokušavaš argumentovati na konkretnu temu.

Ja sam inače dobar s adminom, kao i zaostrog, sad ćemo mu se javiti da ti se navali na kosti jer si bezobrazan prema nama.
od sad pa nadalje i ubuduće , svaki put kad zaostrog (iako mislim da iza tog i iza ovog profila stoji ista osoba) napiše nešto što je govor mržnje po etničkoj osnovi putem mog emaila ću poslati prijavu tužilaštvu, ne samo pisati adminu. eto ti sad, trolu.
Glory Glory Man United


Daduli
Postovi: 673
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Daduli » 23 mar 2024, 19:52

zaostrog angazovao izdzezveubrazil da skautira koga ce se zvati u reprezentaciju :

slika
Glory Glory Man United

ReX2
Postovi: 149
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 24 mar 2024, 14:51



Evo nam lijevog beka za buducnost! (sala mala) :urnebes:

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mercurial » 24 mar 2024, 14:54

ReX2 je napisao/la:
24 mar 2024, 14:51


Evo nam lijevog beka za buducnost! (sala mala) :urnebes:
Eventualno ako se omakne karijera na visokom nivou pa se "odluci" za BiH.

fanatik19
Postovi: 104
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la fanatik19 » 24 mar 2024, 14:55

ReX2 je napisao/la:
24 mar 2024, 14:51


Evo nam lijevog beka za buducnost! (sala mala) :urnebes:
Igrat ce za nas ako ne mogne za Hrvatsku isto kao i stari mu, sumnjam da ikako ima nase papire jer je i Sergej kad ga je Baka zvao u reprezentaciju cekao da dobije bh sportsko drzavljanstvo a rodjen je u BiH pa skontajte koliko im je bitna dok ne dodje do tog nivoa da nemaju gdje drugo. Uostalom, otvorite Leonov instagram, pogledajte opis profila i sve ce vam biti jasno kakvi su njegovi planovi

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 24 mar 2024, 15:11

Ovakve u startu odbiti. Niti ima zelju da igra za nas, a niti bi ga zvao ako vidi da nema kvalitet za Hrvatsku.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 24 mar 2024, 15:13

Čim je u Dinamu, zaboravite na igranje za BiH.

NoDi80
Postovi: 4064
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NoDi80 » 24 mar 2024, 15:15

Ingolstadt u19 drugi na tabeli Salihovic lijevi bek 17 godina
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Kobayashi
Postovi: 204
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Kobayashi » 24 mar 2024, 15:26

Ja stvarno ne znam sto se spominju toliko momci koji igraju po Hrv i Srb klubovima.
A pljuje se svako dijete koje igra u našoj zemlji, Sarajevu, Velezu pa cak i Borcu, Tuzli.
Buljubasic, Krdzalic, Celik, Mehmedović, Sabic, Babaluk, Karic, Foco, Djuliman, Sikalo, Puce, Kulasin, Marcetic, Vukovic, Redzic, Garcevic, Sukilovic, i mnogi drugi iz nase lige ne odudaraju od tih puno. Problem je sto većina te djece nemaju priliku (osim rijetkih) da se razviju kako treba jer im klubovi ne vjeruju.

Znaci ako igra u u17 ili u19 Dinama ili Partizana, odmah je kalibar za reprezentaciju?

NoDi80
Postovi: 4064
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NoDi80 » 24 mar 2024, 15:42

Kobayashi je napisao/la:
24 mar 2024, 15:26
Ja stvarno ne znam sto se spominju toliko momci koji igraju po Hrv i Srb klubovima.
A pljuje se svako dijete koje igra u našoj zemlji, Sarajevu, Velezu pa cak i Borcu, Tuzli.
Buljubasic, Krdzalic, Celik, Mehmedović, Sabic, Babaluk, Karic, Foco, Djuliman, Sikalo, Puce, Kulasin, Marcetic, Vukovic, Redzic, Garcevic, Sukilovic, i mnogi drugi iz nase lige ne odudaraju od tih puno. Problem je sto većina te djece nemaju priliku (osim rijetkih) da se razviju kako treba jer im klubovi ne vjeruju.

Znaci ako igra u u17 ili u19 Dinama ili Partizana, odmah je kalibar za reprezentaciju?
Zahvali se domacim izadjnicima sto nam je liga puno slabija
Jednostavno jaci su pogotovo Dinamo
Pa Dinamo u19 na turniru Premier League International cup pobjedio u21 Stoke 3-1 , u21 Crystal Palace 2-1
Turnir zvanicni Premijer lige na kojem sve najjace Engleske, Spanske, Francuske, Njemacke ekipe igraju u21 samo Dinamo dodje sa u19 ekipom i nosi se s njima
U omladinskoj ligi prvaka svake godine igraju Chelsea dobili 4-2 , RB Salzburg 2-0
Bayerna izbace
Nasi nista nisu uradili jos otkad je Zeljeznicar u19 igrao protiv Atletica osminu finala omladinske lige prvaka
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 24 mar 2024, 15:45

NoDi80 je napisao/la:
24 mar 2024, 15:42
Kobayashi je napisao/la:
24 mar 2024, 15:26
Ja stvarno ne znam sto se spominju toliko momci koji igraju po Hrv i Srb klubovima.
A pljuje se svako dijete koje igra u našoj zemlji, Sarajevu, Velezu pa cak i Borcu, Tuzli.
Buljubasic, Krdzalic, Celik, Mehmedović, Sabic, Babaluk, Karic, Foco, Djuliman, Sikalo, Puce, Kulasin, Marcetic, Vukovic, Redzic, Garcevic, Sukilovic, i mnogi drugi iz nase lige ne odudaraju od tih puno. Problem je sto većina te djece nemaju priliku (osim rijetkih) da se razviju kako treba jer im klubovi ne vjeruju.

Znaci ako igra u u17 ili u19 Dinama ili Partizana, odmah je kalibar za reprezentaciju?
Zahvali se domacim izadjnicima sto nam je liga puno slabija
Jednostavno jaci su pogotovo Dinamo
Pa Dinamo u19 na turniru Premier League International cup pobjedio u21 Stoke 3-1 , u21 Crystal Palace 2-1
U omladinskoj ligi prvaka svake godine igraju Chelsea dobili 4-2 , RB Salzburg 2-0
Bayerna izbace
Nasi nista nisu uradili jos otkad je Zeljeznicar u19 igrao protiv Atletica osminu finala omladinske lige prvaka
Ukratko, proizvode igrače koji mogu odgovoriti zahtjevima modernog nogometa, dok se kod nas mahom proizvode cuclači šlaufa s frizuricama

Kobayashi
Postovi: 204
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Kobayashi » 24 mar 2024, 17:09

Nodi sto napisa, Dinamo salje djecu na turnire sa top ekipama, da djeca osjete sta je to. Imaju skolovan trenerski kadar. Skoro igraju na Zlatiboru Zeljini omladinci sa Zvjezdanim. Iako nasi znaju igrati lopte, ovi za glavu veci. Imali su u Zvezdi nekoliko igrača koji stasom izgledaju kao da imaju troje vanbračne djece i 2 propala braka iza sebe.

Mislim da je kod nas problem i u samoj toj tranziciji izmedju juniora i seniora. Mnogi tu propadnu. Sto zbog maticnih klubova koji im ne daju sansu i sto ih ne salju na posudbe, sto zbog nedostatka kvalitetnih trenera koji ce ih uputiti i pripremiti za taj korak. Nasim klubovima je normalno platiti polovnjaka iz Hr i Srb koji imaju 30+ godina umjesto da taj novac usmjere na svoju djecu i da ih istrpe.

Ne moze mi niko reci da ovdje nema talenta.

Nas ubi nerad i nada da ce negdje opet izletiti neki Dzeko. A i on bi propao da nije otisao vani.

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mercurial » 24 mar 2024, 19:37

Vracamo se opet na ono famozno pravilo o broju stranaca u nasoj ligi, gdje se igraci iz okruzenja vode kao domaci. To unisti ovu omladinu, jer im je lakse dovesti svake godine 10 novih polovnjaka dovoljnih za opstanak, nego istrpjeti jednog juniora 2 sezone pa ce i od njega biti igrac. Kad to debilno pravilo ne bi postojalo klubovi bi bili primorani vise koristiti omladince iz domacih pogona, pa bi neki junior tipa Celik iz Sarajeva mogao odigrati sezonu na posudbi u Gosku npr. Ovako ce oni radije dovesti polovnjaka iz 2.hnl.
Ukines to pravilo i prisilis klubove da koriste domacu djecu, jednostavno. Svakako 99% klubova nece nikad igrati Evropu, tako da prica o konkurentnosti u evropskim utakmicama ne pije vode. Zvijezda 09 nece igrati evropu kad bi doveli Mbappea.

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 24 mar 2024, 19:40

mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 19:37
Vracamo se opet na ono famozno pravilo o broju stranaca u nasoj ligi, gdje se igraci iz okruzenja vode kao domaci. To unisti ovu omladinu, jer im je lakse dovesti svake godine 10 novih polovnjaka dovoljnih za opstanak, nego istrpjeti jednog juniora 2 sezone pa ce i od njega biti igrac. Kad to debilno pravilo ne bi postojalo klubovi bi bili primorani vise koristiti omladince iz domacih pogona, pa bi neki junior tipa Celik iz Sarajeva mogao odigrati sezonu na posudbi u Gosku npr. Ovako ce oni radije dovesti polovnjaka iz 2.hnl.
Ukines to pravilo i prisilis klubove da koriste domacu djecu, jednostavno. Svakako 99% klubova nece nikad igrati Evropu, tako da prica o konkurentnosti u evropskim utakmicama ne pije vode. Zvijezda 09 nece igrati evropu kad bi doveli Mbappea.
Kad kod nas klubovi nece da dovode igrace na posudbe iz drugih klubova u ligi pod izgovorom sta cu ja razigravati igraca Sarajeva, Veleza itd i da nam ode iz kluba kad stekne iskustvo. A citav svijet dovodi igrace na posudbu...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

19vendetta87
Postovi: 4624
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 24 mar 2024, 19:45

mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 19:37
Vracamo se opet na ono famozno pravilo o broju stranaca u nasoj ligi, gdje se igraci iz okruzenja vode kao domaci. To unisti ovu omladinu, jer im je lakse dovesti svake godine 10 novih polovnjaka dovoljnih za opstanak, nego istrpjeti jednog juniora 2 sezone pa ce i od njega biti igrac. Kad to debilno pravilo ne bi postojalo klubovi bi bili primorani vise koristiti omladince iz domacih pogona, pa bi neki junior tipa Celik iz Sarajeva mogao odigrati sezonu na posudbi u Gosku npr. Ovako ce oni radije dovesti polovnjaka iz 2.hnl.
Ukines to pravilo i prisilis klubove da koriste domacu djecu, jednostavno. Svakako 99% klubova nece nikad igrati Evropu, tako da prica o konkurentnosti u evropskim utakmicama ne pije vode. Zvijezda 09 nece igrati evropu kad bi doveli Mbappea.
Omladinca koji ima kvalitet ne moze unistiti ni neogranicen broj stranaca. Ako on sa 20 godina ne moze se izboriti za mjesto u našoj ligi, njega uopšte ne treba ni gledati u smislu da bi nekad igrao za reprezentaciju.
Krećem od svog Željezničara, sve do skoro u21 igraci bili Drljo, Gasal i Drina. Kojeg god da ubaciš, zayebao si se pošteno.
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mercurial » 24 mar 2024, 20:16

Govorim o situaciji da klubovi nemaju tu mogucnost da dovode igrace iz okruzenja bez ogranicenja, onda bi morali koristiti to sto imaju. Zar je to tesko shvatiti ? Nije ni taj sto dode iz 2.hnl nista bolji od momka Drine. Samo ga moras istrpjeti sezonu dvije. Nece on biti Ramos ali sigurno moze biti Pl igrac u buducnosti ako bude sad igrao. Pola lige nam stari igraci iz nekih Zmijavaca, Dragovoljca, Dugopolja, Jaruna, Zlatibora....sa 0 golova i 0 asista u sezoni. Jel to taj kvalitet i konkurentnost o kojoj pricate?
Nisam ja lud da tvrdim da medu tom djecom ima hrpa talenta, ali ne mozete me ubjedjivati da su gore navedeni poboljsali kvalitet lige. Ovogodisnja sezona je jedna od gorih cjelokupno gledano.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.