Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

ReX2
Postovi: 149
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 25 mar 2024, 23:55

mercurial je napisao/la:
25 mar 2024, 23:45
invincible1921 je napisao/la:
25 mar 2024, 23:41
Varg je napisao/la:
25 mar 2024, 21:56


„Ostvarila mi se životna želja, debitovao sam u dresu reprezentacije. Igrači koje sam do juče gledao na televiziji danas su mi bili saigrači. Zaista ostvarenje sna“, istakao je Baždar.
Ne mogu pojmit da neko ovolko glup bit...tj nije ni glup nez kako bi nazvo uopste
To se zove patriota. Kad neko voli svoju zemlju, a ne kao Sucic ili Vladan Kovacevic npr.
:salut:

ReX2
Postovi: 149
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 25 mar 2024, 23:59

Sveti je napisao/la:
25 mar 2024, 22:30
ReX2 je napisao/la:
25 mar 2024, 20:09
Daduli je napisao/la:
25 mar 2024, 20:05
Na internetu piše da Bojan Nastić lijevi bek igra u Jagielloniji, koja vodi u Polljskoj ligi. je li ga iko gledao u zadnje vrijeme?
Civic 2.0

Imas lijevog beka na raspolaganju koji igra u Bundesligi (Emir Karic). To sto nisi u situaciji da zavrsis istog, je druga prica. :kafa:
Nastic je korektno uvijek odigrao ono malo utakmica sto je igrao za repku ako se dobro sjecam
Ako se dobro sjecam tad je i bio i u nekoj dobroj formi,igrao je u klubu i tako, kasnije se izgubio totalno, ali kao sto kazes igrao je dosta malo. No, ono barem sto sam ja uspio da pohvatim, nije to to.

Ja i dalje ne mislim da je ta lijeva strana problem. Treba nam pojacanje, ali Kolasinac moze igrati. Pa yebemu misa eto taj Mujakic, na spiskovima je, igra u Ankari, pa daj mu sansu (kao sto je Petev sa Sinisom na pocetku). Osim njega imas Zolotica, eto i Bicakcic je bio u formi. Znaci postoje alternative, kakve takve. Ali ne, daj Civica da izginemo.

Ili igraj sa 4 pozadi, kao sto smo pod Cirom mescini, onu dijamant/baklava ( :mrgreen: ) formaciju.

Ono sto i dalje ne mogu da shvatim je kako raja brani poziv Gojkovicu, jel zbog toga sto je patriota? Nemam nista protiv igraca, ali mora se reci da je Savo bio veoma bahat. Zoves igraca toboze za finale, ali prvo treba doci dotle. Ovako si ostao bez jednog stopera. A kakav je i Kovacevic, -2 si na toj poziciji.

Avatar
Varg
Postovi: 2628
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 26 mar 2024, 00:03

Varg je napisao/la:
25 mar 2024, 23:26
h.ttps://www.vecernji.hr/sport/stipe-pletikosa-o ... yZ_-A1hDEc

Pletikosa o tome kako organizuju kampove i selektiraju djecu u dijaspori. Kada bismo mogli barem 20% ovoga uraditi...
direktor reprezentacije Hrvatske, vs nas direktor koji ne zna gdje je:
slika
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

19vendetta87
Postovi: 4619
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 mar 2024, 00:09

mercurial je napisao/la:
25 mar 2024, 23:45
invincible1921 je napisao/la:
25 mar 2024, 23:41
Varg je napisao/la:
25 mar 2024, 21:56


„Ostvarila mi se životna želja, debitovao sam u dresu reprezentacije. Igrači koje sam do juče gledao na televiziji danas su mi bili saigrači. Zaista ostvarenje sna“, istakao je Baždar.
Ne mogu pojmit da neko ovolko glup bit...tj nije ni glup nez kako bi nazvo uopste
To se zove patriota. Kad neko voli svoju zemlju, a ne kao Sucic ili Vladan Kovacevic npr.
Sa patriotske strane vise cijenim Sucica i Kovacevica. Momci smatraju Hrvatsku i Srbiju svojom domovinom, i uradice sve da zaigraju za te drzave, pa makar nikad ne igrali u repki.
Baždar voli BiH, a na prvi poziv odletio u Bg na okupljanje Srbije
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Sveti
Postovi: 10201
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sveti » 26 mar 2024, 01:24

ReX2 je napisao/la:
25 mar 2024, 23:59
Sveti je napisao/la:
25 mar 2024, 22:30
ReX2 je napisao/la:
25 mar 2024, 20:09

Civic 2.0

Imas lijevog beka na raspolaganju koji igra u Bundesligi (Emir Karic). To sto nisi u situaciji da zavrsis istog, je druga prica. :kafa:
Nastic je korektno uvijek odigrao ono malo utakmica sto je igrao za repku ako se dobro sjecam
Ako se dobro sjecam tad je i bio i u nekoj dobroj formi,igrao je u klubu i tako, kasnije se izgubio totalno, ali kao sto kazes igrao je dosta malo. No, ono barem sto sam ja uspio da pohvatim, nije to to.

Ja i dalje ne mislim da je ta lijeva strana problem. Treba nam pojacanje, ali Kolasinac moze igrati. Pa yebemu misa eto taj Mujakic, na spiskovima je, igra u Ankari, pa daj mu sansu (kao sto je Petev sa Sinisom na pocetku). Osim njega imas Zolotica, eto i Bicakcic je bio u formi. Znaci postoje alternative, kakve takve. Ali ne, daj Civica da izginemo.

Ili igraj sa 4 pozadi, kao sto smo pod Cirom mescini, onu dijamant/baklava ( :mrgreen: ) formaciju.

Ono sto i dalje ne mogu da shvatim je kako raja brani poziv Gojkovicu, jel zbog toga sto je patriota? Nemam nista protiv igraca, ali mora se reci da je Savo bio veoma bahat. Zoves igraca toboze za finale, ali prvo treba doci dotle. Ovako si ostao bez jednog stopera. A kakav je i Kovacevic, -2 si na toj poziciji.
Ma da, evo sad pogledah na transfermarktu, izgleda da je bas pao qrcu za usi.

Stvarno ne razumijem sto se Emir Karic ne zaganja za tu lijevu stranu
naprijed rejal

edin139
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edin139 » 26 mar 2024, 04:18

19vendetta87 je napisao/la:
26 mar 2024, 00:09
mercurial je napisao/la:
25 mar 2024, 23:45
invincible1921 je napisao/la:
25 mar 2024, 23:41


Ne mogu pojmit da neko ovolko glup bit...tj nije ni glup nez kako bi nazvo uopste
To se zove patriota. Kad neko voli svoju zemlju, a ne kao Sucic ili Vladan Kovacevic npr.
Sa patriotske strane vise cijenim Sucica i Kovacevica. Momci smatraju Hrvatsku i Srbiju svojom domovinom, i uradice sve da zaigraju za te drzave, pa makar nikad ne igrali u repki.
Baždar voli BiH, a na prvi poziv odletio u Bg na okupljanje Srbije
Šta reći, uvjerili smo se već priličan broj kako ovi razmišljaju pars, biberoglu, ljajic, sada ovaj mali...
Imaš biberoglua koji odraste u Zenici i ode za tursku ...
Ljudi tako odgojeni greb ga sad.
Patriote su i oni ne izdaju domovinu što se pare zove


mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mercurial » 26 mar 2024, 10:17

19vendetta87 je napisao/la:
26 mar 2024, 00:09
mercurial je napisao/la:
25 mar 2024, 23:45
invincible1921 je napisao/la:
25 mar 2024, 23:41


Ne mogu pojmit da neko ovolko glup bit...tj nije ni glup nez kako bi nazvo uopste
To se zove patriota. Kad neko voli svoju zemlju, a ne kao Sucic ili Vladan Kovacevic npr.
Sa patriotske strane vise cijenim Sucica i Kovacevica. Momci smatraju Hrvatsku i Srbiju svojom domovinom, i uradice sve da zaigraju za te drzave, pa makar nikad ne igrali u repki.
Baždar voli BiH, a na prvi poziv odletio u Bg na okupljanje Srbije
Pa zato sam i ja naveo primjer ove dvojice. I ne, Bazdar ne voli BiH kao sto ne voli niko od muslimana iz Sandzaka. Oni cak vole vise Srbiju nego Vojvodjani, sto su pokazali masu puta do sad. Radije se odazovu pozivu Srbije i veci su srbi nego Nikola Jokic. Pa i u kosarci igrac partizana smailagic...grobari svaku utakmicu skandiraju Musi sve i svasta ruzno (da ne ponavljam), a ovaj se usplahireno divi tome. A jadnik se nada da o njemu misle nesto bolje, od toga da je Turcin.
Zapravo oni su samo Srbi islamske vjeroispovjesti i nista vise.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Kaunas » 26 mar 2024, 10:41

Pa jel bi trebao igrati za BiH samo zato sto je musliman ili? Lik nema nikakve veze sa BiH,ni najmanje.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Varg
Postovi: 2628
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 26 mar 2024, 10:48

Kaunas je napisao/la:
26 mar 2024, 10:41
Pa jel bi trebao igrati za BiH samo zato sto je musliman ili? Lik nema nikakve veze sa BiH,ni najmanje.
pazi da ovo forumske sandžaklije ne pročitaju
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mercurial » 26 mar 2024, 10:52

Kaunas je napisao/la:
26 mar 2024, 10:41
Pa jel bi trebao igrati za BiH samo zato sto je musliman ili? Lik nema nikakve veze sa BiH,ni najmanje.
Isto koliko Vladan sa Srbijom ili Sucic sa Hrvatskom, ni manje ni vise. Vise vremena sam ja kao Krajisnik proveo u Hrvatskoj nego ovaj lik.


EdinjoBos
Postovi: 1289
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 26 mar 2024, 18:10

bivsi U15 reprezentativac music zabi protiv spanije u dresu austrije


slika

EdinjoBos
Postovi: 1289
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 26 mar 2024, 18:11

Ps: Omic od pocetka za U21 Austrije, Huskovic proslu od pocetka, ovu sa klupe

19vendetta87
Postovi: 4619
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 mar 2024, 22:08

:bih:
Odlučio sam zajedno s porodicom. Kao mali, upališ TV i srce zaigra, navijaš, skačeš, tako da nije bila teška odluka", rekao je Sučić i dodao:

"Baka je bratu i meni kupovala uglavnom Modrićeve dresove. Znate, u BiH nije bilo puno dresova hrvatske reprezentacije i kad bi došli, obično su bili od jednog igrača, samo Luke Modrića".
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Mogli
Postovi: 431
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Mogli » 26 mar 2024, 22:15

19vendetta87 je napisao/la:
26 mar 2024, 22:08
:bih:
Odlučio sam zajedno s porodicom. Kao mali, upališ TV i srce zaigra, navijaš, skačeš, tako da nije bila teška odluka", rekao je Sučić i dodao:

"Baka je bratu i meni kupovala uglavnom Modrićeve dresove. Znate, u BiH nije bilo puno dresova hrvatske reprezentacije i kad bi došli, obično su bili od jednog igrača, samo Luke Modrića".
Hrvati ne govore porodica vec obitelj. E moj Sucicu.

EdinjoBos
Postovi: 1289
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 26 mar 2024, 22:58

Mogli je napisao/la:
26 mar 2024, 22:15
19vendetta87 je napisao/la:
26 mar 2024, 22:08
:bih:
Odlučio sam zajedno s porodicom. Kao mali, upališ TV i srce zaigra, navijaš, skačeš, tako da nije bila teška odluka", rekao je Sučić i dodao:

"Baka je bratu i meni kupovala uglavnom Modrićeve dresove. Znate, u BiH nije bilo puno dresova hrvatske reprezentacije i kad bi došli, obično su bili od jednog igrača, samo Luke Modrića".
Hrvati ne govore porodica vec obitelj. E moj Sucicu.
nije se jos navikao biti pravi hrvat...

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mercurial » 27 mar 2024, 12:39

Polako tek je drugu godinu Hrvat, dok nauci jezik bice to prava rvatina

zaostrog
Postovi: 810
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zaostrog » 27 mar 2024, 13:12

Kao i u slučaju Vladana Kovačevića, jedini problem je što je igrao za mlade reprezentacije naše zemlje. Po meni, apsolutno nije problem izabrati Hrvatsku ili bilo koju drugu državu, ali mi je jednostavno ljudski i fer da ostaneš tu gdje si i bio ko mladi reprezentativac. Doduše, nije da nemamo i kontra slučajeva, evo sad samo u reprezentaciji Hadžikadunić, Ahmedhodžić ili Tabaković. Helem, po meni razumljivo. Normalno je da Hrvati osjećaju privrženost i prema Hrvatskoj, ne znači da ne osjećaju prema BiH, i to je samo njihov izbor. A s druge strane, nit je Sučić neka veleigračina. Mislim da je sam sebi napravio grešku s ovakvim izborom, ali o tom po tom :D Zato treba cijeniti Barišića i slične, jer nije da nisu mogli zatezati i čekati razvoj situacije. Ovako, čovjek izabrao BiH, čvrsto na tom putu, i ja mislim da s aspekta karijere nije pogriješio.

Helem, plus i minus, previše se žalimo, a na kraju se svede na slično. Kupimo i mi igrače drugima, nama kupe komšije, Bože moj, igrat nam je s onim s čim raspolažemo :)

Nego, ima li ko iz dijaspore da stane na gol? Svi nekakvi napadači, čuda, ima li iko da trenira za golmana :D

Avatar
DamirT
Postovi: 14009
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 27 mar 2024, 13:26

zaostrog je napisao/la:
27 mar 2024, 13:12
Kao i u slučaju Vladana Kovačevića, jedini problem je što je igrao za mlade reprezentacije naše zemlje. Po meni, apsolutno nije problem izabrati Hrvatsku ili bilo koju drugu državu, ali mi je jednostavno ljudski i fer da ostaneš tu gdje si i bio ko mladi reprezentativac. Doduše, nije da nemamo i kontra slučajeva, evo sad samo u reprezentaciji Hadžikadunić, Ahmedhodžić ili Tabaković. Helem, po meni razumljivo. Normalno je da Hrvati osjećaju privrženost i prema Hrvatskoj, ne znači da ne osjećaju prema BiH, i to je samo njihov izbor. A s druge strane, nit je Sučić neka veleigračina. Mislim da je sam sebi napravio grešku s ovakvim izborom, ali o tom po tom :D Zato treba cijeniti Barišića i slične, jer nije da nisu mogli zatezati i čekati razvoj situacije. Ovako, čovjek izabrao BiH, čvrsto na tom putu, i ja mislim da s aspekta karijere nije pogriješio.

Helem, plus i minus, previše se žalimo, a na kraju se svede na slično. Kupimo i mi igrače drugima, nama kupe komšije, Bože moj, igrat nam je s onim s čim raspolažemo :)

Nego, ima li ko iz dijaspore da stane na gol? Svi nekakvi napadači, čuda, ima li iko da trenira za golmana :D
Bio je Salko Hamzic. Jeste da ima 17, ali izuzetan potencijal. Nije ni cudo sto ga Rangnick vec prati za A selekciju Austrije.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hansestadt i 28 gostiju.