Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
JonSnow
Postovi: 6270
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 06 maj 2024, 17:17

Uopće nije tema "onaj" vs "ovaj", nego je činjenica da nam treba kvalitet, pa makar bio i HNL prosječan igrač, a ipak smatram da je Radeljić malo iznad te kategorije.
Onaj lijena trutina, (čije ime nikad više neću spomenut, a ni prezime), je u 5 minuta utakmice protiv Ukrajine pokazala kako ti nekvalitet može uništit sve što si gradio 85 min.
Dakle, trebaju nam svi doći na ove probe ove godine i nek se dokazuju, i valjda iščačkamo prvu postavu, prve zamjene, druge zamjene i drugu postavu.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Horoz
Postovi: 1805
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 06 maj 2024, 17:39

Bolje da mi pozovemo Radeljića i probamo jednu utakmicu, nego da ga Hrvati pozovu i probaju jednu utakmicu. Otprilike tako.
Jasno da trenutno ne donosi nikakav ekstra kvalitet, ali ovi što ga prate tvrde da je jako napredovao i da je dobar.

Ja ne vidim nikoga ko je kvalitetniji ili obećava da bude kvalitetniji, da bi mogli pozvati? Ima momaka koji su obaćavali, nažalost nisu izašli iz amaterskog fudbala. Ima možda neko od ovih potencijalnih koji nemaju naše papire, ali oni nisu u kombinacijama za ove prijateljske i kada bi htjeli.

Dakle u formaciji sa 3 stopera, mi bi trebali imati sedmoricu u rosteru za širi poziv. Treba otprilike naći koji su najprikladniji i poziv Radeljiću je sasvim ok.
Šteta što je naša liga još uvijek realno preloša, pa se ne može dati prilika momcima poput Čelika.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

soko
Postovi: 3813
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 06 maj 2024, 17:57

JonSnow je napisao/la:
06 maj 2024, 17:17
Uopće nije tema "onaj" vs "ovaj", nego je činjenica da nam treba kvalitet, pa makar bio i HNL prosječan igrač, a ipak smatram da je Radeljić malo iznad te kategorije.
Onaj lijena trutina, (čije ime nikad više neću spomenut, a ni prezime), je u 5 minuta utakmice protiv Ukrajine pokazala kako ti nekvalitet može uništit sve što si gradio 85 min.
Dakle, trebaju nam svi doći na ove probe ove godine i nek se dokazuju, i valjda iščačkamo prvu postavu, prve zamjene, druge zamjene i drugu postavu.
Kova? On i slicni njemu sto dalje od repke. Cim su on i Civic ja sam znao da je sve gotovo.
Radeljica zvati, pogotovo radi problema sa povredema. Seo i evo Barisic cesto imaju povrede
Ako ne bude valjao, noga, idemo dalje.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6270
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 06 maj 2024, 18:01

soko je napisao/la:
06 maj 2024, 17:57
JonSnow je napisao/la:
06 maj 2024, 17:17
Uopće nije tema "onaj" vs "ovaj", nego je činjenica da nam treba kvalitet, pa makar bio i HNL prosječan igrač, a ipak smatram da je Radeljić malo iznad te kategorije.
Onaj lijena trutina, (čije ime nikad više neću spomenut, a ni prezime), je u 5 minuta utakmice protiv Ukrajine pokazala kako ti nekvalitet može uništit sve što si gradio 85 min.
Dakle, trebaju nam svi doći na ove probe ove godine i nek se dokazuju, i valjda iščačkamo prvu postavu, prve zamjene, druge zamjene i drugu postavu.
Kova? On i slicni njemu sto dalje od repke. Cim su on i Civic ja sam znao da je sve gotovo.
Radeljica zvati, pogotovo radi problema sa povredema. Seo i evo Barisic cesto imaju povrede
Ako ne bude valjao, noga, idemo dalje.
I taj isto, al mislio sam na ovog boldanog maga.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4653
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 06 maj 2024, 19:38

Sindikat12 je napisao/la:
06 maj 2024, 16:42
MoodyHank je napisao/la:
06 maj 2024, 16:39
Sindikat12 je napisao/la:
06 maj 2024, 16:38



Vjeruj da se radi vec na tome da se drzi ruka na srcu. Ali to je se vec diskutovalo prije dolaska Sergeja. Mislim da ce sljedecu himnu vecina drzat ruku na srce.
Hoće li Zolotić biti među tim što će držati ruku na srcu?
Ne budi ljubomoran Moddy, zivi bili pa vidjeli.
Rijetko kad sam ljubomoran na retarde koji se kunu u tačnost informacija, pa kad ispadne da su lupetali, vade se na to da se svakom desi.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Brazzzoo123
Postovi: 212
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Brazzzoo123 » 06 maj 2024, 19:55

Je li Radeljic moze mjenjati repku? Posto je vec igrao za Cro i nas.

Sindikat12
Postovi: 761
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 06 maj 2024, 20:17

MoodyHank je napisao/la:
06 maj 2024, 19:38
Sindikat12 je napisao/la:
06 maj 2024, 16:42
MoodyHank je napisao/la:
06 maj 2024, 16:39

Hoće li Zolotić biti među tim što će držati ruku na srcu?
Ne budi ljubomoran Moddy, zivi bili pa vidjeli.
Rijetko kad sam ljubomoran na retarde koji se kunu u tačnost informacija, pa kad ispadne da su lupetali, vade se na to da se svakom desi.
Osjecam da si opsjednut ili ljumoboran. Jer malo malo komentarises moje objave. U buduce ako ne budes komentariso mozda me ubjedis u suprotno.

Ugodno vecer.

Avatar
Varg
Postovi: 2706
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 06 maj 2024, 22:45

pisu neki portali da je sergej krenuo i po galešića? to bi bilo golemo
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Surreal
Postovi: 7717
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Surreal » 06 maj 2024, 22:47

Pored Radeljića, možda ćemo vidjeti još jednog igrača Rijeke u timu Zmajeva, a to bi mogao biti Niko Galešić, također stoper. Galešić, koji ima 24 godine i rođen je u Berlinu, ali porijeklom je iz BiH, prošao je kroz omladinsku školu Herthe prije nego što se pridružio Rijeci 2019. godine.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Hansestadt
Postovi: 2567
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Hansestadt » 06 maj 2024, 22:48

Kod Zutog bi bili menadzerski igraci

BosnianDragon2024
Postovi: 33
Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BosnianDragon2024 » 06 maj 2024, 23:03

Varg je napisao/la:
06 maj 2024, 22:45
pisu neki portali da je sergej krenuo i po galešića? to bi bilo golemo
Ne hvala!! Radije bi dao priliku Tariku Muharemovicu iz mlade.

slika

Avatar
kempes
Postovi: 494
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la kempes » 06 maj 2024, 23:20

Krenuo pokeraš sa 0 dana radnog staža kao trener da udari zadnji ekser u ovaj cirkus zvana reprezentacija.

Avatar
Varg
Postovi: 2706
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 06 maj 2024, 23:37

BosnianDragon2024 je napisao/la:
06 maj 2024, 23:03
Varg je napisao/la:
06 maj 2024, 22:45
pisu neki portali da je sergej krenuo i po galešića? to bi bilo golemo
Ne hvala!! Radije bi dao priliku Tariku Muharemovicu iz mlade.

slika
pa covjek je igrao za mlade selekcije hrvatske to je činjenica na koju je naravno ponosan.

muharemovic ne moze nikako doci ni u kakav opticaj dok ne počne igrati seniorski fudbal, a sa 21 godinu jos nije....to apsolutno ne obećava
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4653
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 07 maj 2024, 00:01

Sindikat12 je napisao/la:
06 maj 2024, 20:17
MoodyHank je napisao/la:
06 maj 2024, 19:38
Sindikat12 je napisao/la:
06 maj 2024, 16:42


Ne budi ljubomoran Moddy, zivi bili pa vidjeli.
Rijetko kad sam ljubomoran na retarde koji se kunu u tačnost informacija, pa kad ispadne da su lupetali, vade se na to da se svakom desi.
Osjecam da si opsjednut ili ljumoboran. Jer malo malo komentarises moje objave. U buduce ako ne budes komentariso mozda me ubjedis u suprotno.

Ugodno vecer.
Dobro osjećaš, legnem spavati i budim se sa željom da budem kao ti, cijenjeni i uvaženi insajder ss.ba foruma.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Horoz
Postovi: 1805
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 07 maj 2024, 00:49

Vidjećemo ovo sa pojačanjima kako će ići. U principu bi trebalo bi podržati dolazak svakog igrača koji želi igrati za nas. Sad to je stvar plana i procijene. Ja mislim da nije dobro pretrpavati reprezentaciju sa osrednjim igračima, koji ne donose kvalitet i nemaju neki kapacitet za napredak.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 598
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 07 maj 2024, 00:59

Bilo mi je čudno da se Radeljić ne pominje u kontekstu reprezentacije, pa sam ga uzgred spomenuo, znajući da je prije toga igrao za našu mladu rep. Tad su mi rekli da imamo deset boljih od njega, vidim da je u tri mjeseca napredovao do četvrtog štopera. Ako tako nastavi eto njega u prvih jedanaest protiv Engleza


Brazzzoo123
Postovi: 212
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Brazzzoo123 » 07 maj 2024, 09:30

Nismo realni nikako, trazimo da se oproste Pjanic i Dzeko,trazimo neku smjenu generacija, ali kako kad igraca nismo izbacili 20 godina kako treba, koje igrace zvati, ove iz PL? Ali da po mogucnosti pariramo i Engleskoj,Njemackoj i ostalim fudbalskim velesilama.Pametno je traziti igrace u dvadesetim koji mogu najmanje 5-6 godina igrati i koji zele i mogu igrati za nas.

Avatar
katalinski
Postovi: 777
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la katalinski » 07 maj 2024, 11:31

nije da obećava ovo što imamo, ali uz dobar rad mora Barbarez napraviti ekipu do narednog EURA- umeđuvremenu sta se uradi uradi- bars su tako predstavili plan i on i Vico.
Ne treba igrace prekrižiti ali treba raditi na postepenoj izmjeni uloga u timu.Ove prijateljske i liga nacija napokon daju prostora da ekipa igra rasterećeno- Grešku smo napravili kada smo jedini odustali od igranja prijateljskih utakmica pred SP 2022, dok smo ligu nacija smo igrali takmučarski,ne eksperimetisuci. Igraci debituju na bitnim utakmicama i gube se na terenu.
Trenutno je bitnija forma u fudbalu, tako da je tesko skupiti reprezentaciju taletovanih igraca i nabrajati 20 igraca koji ce biti kostur i koji ce se zadrzati u reprezentaciji 4-5 godina, ali bar neka 3-4 igraca iz naše iki neke tuđe u-21 ekipe morala bi biti prekomandovana,
Da nije ovog saveza i odluka koje su uništile naš fudbal, bili bi na EURU, jer bar četri ekipe su očajne i u nekom našem rangu po igračkom kvalitetu. Na SP je tesko upasti , ali EURO sa 24 , tu je e gotovo pola kontinenta...
Ajvatar

Avatar
JonSnow
Postovi: 6270
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 07 maj 2024, 12:48

Brazzzoo123 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:30
Nismo realni nikako, trazimo da se oproste Pjanic i Dzeko,trazimo neku smjenu generacija, ali kako kad igraca nismo izbacili 20 godina kako treba, koje igrace zvati, ove iz PL? Ali da po mogucnosti pariramo i Engleskoj,Njemackoj i ostalim fudbalskim velesilama.Pametno je traziti igrace u dvadesetim koji mogu najmanje 5-6 godina igrati i koji zele i mogu igrati za nas.
Ništa mi ne tražimo...traži biologija.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.