Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19398
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MocMahale444 » 30 apr 2024, 22:14

Riziko je napisao/la:
30 apr 2024, 22:08
Pa šta i ako je Velež pustio Sarajevo?
Njihova stvar.
Pravdaju ih oni koji najvise namjestaju cc. Ok vi ste navikli na to ali kad je insan merhametli i plemenit to mu smeta. :kafa:
Kako moze ok to sto je Velez pustio sarajevu? Samo kod vas mozda.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3184
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 30 apr 2024, 22:18

Najbolje pitati lopove sa Grbavice kako namjestiti utakmicu.
nofearhz je napisao/la:
16 dec 2023, 17:30
87 minuta Gosk ce ga dat

slika



slika

I kraj priče.

slika
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
IsmirMirvic
Postovi: 147
Pridružen/a: 25 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IsmirMirvic » 30 apr 2024, 22:22

Strasni su pritisci na FK Sarajevo i Gospodina Mirvica.

Vidim da su pocele curiti i informacije iz kluba. Saznace se ko je u pitanju 😉

Uzalud vam trud sviraci, jer

slika

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2401
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 30 apr 2024, 22:25

Zna li neko koliko cigli se sakupilo za naseg Mesu?

Tuzno sta radi zeljo, takvu legendu levatili.
Naivan, nije znao sa kim ima posla.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
Vanja8
Postovi: 10378
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 30 apr 2024, 22:25

MocMahale444 je napisao/la:
30 apr 2024, 22:14
Riziko je napisao/la:
30 apr 2024, 22:08
Pa šta i ako je Velež pustio Sarajevo?
Njihova stvar.
Pravdaju ih oni koji najvise namjestaju cc. Ok vi ste navikli na to ali kad je insan merhametli i plemenit to mu smeta. :kafa:
Kako moze ok to sto je Velez pustio sarajevu? Samo kod vas mozda.
Djasmine, kako ono kazu, neko u Evropu, a neko na koridu... :urnebes: :urnebes:

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2401
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 30 apr 2024, 22:27

Opet qurva o postenju :tokralju:

Nakon najgoreg gostujuceg skora 0-0-12 najednom postaju najjaci gost lige. Kvalitet isplivao na povrsinu, napokon.

I takvi nama moralisu :tokralju:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

montolivo18
Postovi: 840
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la montolivo18 » 30 apr 2024, 22:30

E čuj Miralem Pjanić u Fk Sarajevo...Bože dragi, kakve se sve gluposti na ovom forumu izvaljuju. :rol:

Avatar
BrutalnaIstinaFKS
Postovi: 8
Pridružen/a: 24 apr 2024, 04:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BrutalnaIstinaFKS » 30 apr 2024, 22:37

Napisano je da je Miralem Pjanić želja Mirvića i da hoće da dovodi "zvijezde," ne da će Pjanić sigurno doći, malo pažljivije treba čitati.

Ovome iznad poručujem: Ne radim u klubu, ne istražujte bezveze ko pušta informacije. Ima prioritetnijih stvari kojima se treba pozabaviti.
The truth shall set you free.

upohaluhizugnimda
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 30 apr 2024, 22:50

Je li se meni cini ili se brutalni malo prepao da ce ga Mirvah razotkriti? Kakva sapunica :urnebes:

Predsjednice, samo jako i u kost. Ja navijam za vas!
Zadnja izmjena: upohaluhizugnimda, dana/u 30 apr 2024, 22:51, ukupno mijenjano 1 put.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

montolivo18
Postovi: 840
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la montolivo18 » 30 apr 2024, 22:50

Sve i da Sarajevo ima da ga plati, što čisto sumnjam, Pjanić može bez problema igrati u nekom osrednjem klubu u Italiji, tipa Fiorentina. Njega ni jedan klub ne veže u BIH , pa da kažeš "doći će on iz ljubavi prema klubu".

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2401
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 30 apr 2024, 22:51

Al sto Brutalna istina? :rol:

Mozda bi i prosli nekako bez to Brutalna, a ovako si urao i sefa i stanicu. Mislim ni da najveci debil ovog foruma nije povjerovao, a to je merHak :salut:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1636
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 30 apr 2024, 22:52

Ako ima neki sjevernokorejski haker da obori forum na jedno mjesec dana, hvala.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2401
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 30 apr 2024, 22:55

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
30 apr 2024, 22:52
Ako ima neki sjevernokorejski haker da obori forum na jedno mjesec dana, hvala.
Zeljo ostao u ligi i vise ti nije zanimljivo na forumu? :kafa:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

limvotehula
Postovi: 75
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 30 apr 2024, 22:59

BrutalnaIstinaFKS je napisao/la:
30 apr 2024, 22:37
Napisano je da je Miralem Pjanić želja Mirvića i da hoće da dovodi "zvijezde," ne da će Pjanić sigurno doći, malo pažljivije treba čitati.

Ovome iznad poručujem: Ne radim u klubu, ne istražujte bezveze ko pušta informacije. Ima prioritetnijih stvari kojima se treba pozabaviti.
Hvala na brutalnim istinama, ali postavio sam ti jedno pitanje na prosloj stranici i nisi odgovorio na njega. Zasto?
Hulahopka <3

killafrommanilla
Postovi: 3550
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 30 apr 2024, 23:07

upohaluhizugnimda je napisao/la:
30 apr 2024, 22:11
Navijaci Veleza su prvi i napisali da postoji dogovor, ovdje na ovoj temi. Ne vjerujem da su obrisani postovi. Znaci znalo se to.

Ovi dodju ovdje, brane se bezveze i na svojoj temi napadaju ljude koji pisu da se pustilo Sarajevu. Botovsko ponasanje. Recite ba dogovorili smo se i cao. Kako vam ne dosadi glumiti advokate nekakve.
Hulahopka i Semper su isto tako pisali na vasoj temi svasta, pisu i sad. Je li to relevantno i sve istina, zasto si napravio profil da napadas ljude koji pisu istinu?

I ne napadam nikoga, ja sam samo upitao po kojim situacijama je on vidio da je pusteno. Onaj gore pise nabijali loptu a samo to nismo radili. Prejadno i preglupo.
Zadnja izmjena: killafrommanilla, dana/u 30 apr 2024, 23:12, ukupno mijenjano 2 puta.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Orjuna
Postovi: 942
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orjuna » 30 apr 2024, 23:11

Kamaga11 je napisao/la:
30 apr 2024, 22:12
Je li ovo odgovor Ultrasa za krpe? Zapaljeni standovi na mostarskoj pijaci u Vrapcicima....
Udarili Ultrasi gdje ih najviše boli. Ugasit će se RA sad sam. Put Njemačke im je uskoro.
...

Amcho1
Postovi: 809
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Amcho1 » 30 apr 2024, 23:13

Herson je napisao/la:
30 apr 2024, 21:23
Koga uopšte boli qrac šta kaže Nedo Turković i zašto je on mjerodavan da to komentariše? Postoji li neki detalj sa utakmice koji potkrepljuje tu tvrdnju? Zašto bi Velež igrao pod ručnom utakmicu protiv direktnog konkurenta za treće mjesto i Evropu?
Ma pusti ih, pokušavaju da sebe i svoja namještanja operu preko Sarajeva. Nema ni jedna poveznica koja bi okarakterisala da je Velež pustio nešto Sarajevu. Jednostavno igrački kadar Sarajeva je dosta fizički jači od ekipe Veleža koja je istrčala na teren i to je to, čista pobjeda kao suza. Dominacija i fizička snaga Sarajeva se vidjela i u utakmici protiv Zrinjskog, ko je gledao zna o čemu pričam. Pozz
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

upohaluhizugnimda
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 30 apr 2024, 23:15

killafrommanilla je napisao/la:
30 apr 2024, 23:07
upohaluhizugnimda je napisao/la:
30 apr 2024, 22:11
Navijaci Veleza su prvi i napisali da postoji dogovor, ovdje na ovoj temi. Ne vjerujem da su obrisani postovi. Znaci znalo se to.

Ovi dodju ovdje, brane se bezveze i na svojoj temi napadaju ljude koji pisu da se pustilo Sarajevu. Botovsko ponasanje. Recite ba dogovorili smo se i cao. Kako vam ne dosadi glumiti advokate nekakve.
Hulahopka i Semper su isto tako pisali na vasoj temi svasta, pisu i sad. Je li to relevantno i sve istina, zasto si napravio profil da napadas ljude koji pisu istinu?

I ne napadam nikoga, ja sam samo upitao po kojim situacijama je on vidio da je pusteno. Onaj gore pise nabijali loptu a samo to nismo radili. Prejadno i preglupo.
Ma pisu brate ljudi koji su pravi vasi navijaci, nisu trolovi, moderator pise, dugogodisnji forumasi. Mislim nije vazno, ne dokazuje samo pisanje nista, samo ti govori da su mnogi navijaci Veleza svjesni sta se desilo i o tome pricaju otvoreno. Mozda je nekima od vas tesko da to sebi priznaju, mozda se ne uklapa u neku idealiziranu sliku vaseg kluba, ali vidio je svako ko je gledao utakmicu da ste odigrali pod rucnom. Vase pravo, mnogi klubovi bi postupili isto i postupali su. Meni to samo po sebi uopste nije problem. Necu ja tebe ubjedjivati u nesto, ti ako mislis da ste odigrali na 100%, nema problema, misli.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Argentina
Postovi: 1295
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 30 apr 2024, 23:31

HordasOdMalena je napisao/la:
30 apr 2024, 22:18
Najbolje pitati lopove sa Grbavice kako namjestiti utakmicu.
nofearhz je napisao/la:
16 dec 2023, 17:30
87 minuta Gosk ce ga dat

slika



slika

I kraj priče.

slika
Prepisali od komsija iz prosle sezone, zadnje kolo protiv Igmana :tralala:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

boki86
Postovi: 2400
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la boki86 » 30 apr 2024, 23:36

limvotehula je napisao/la:
30 apr 2024, 21:19
BrutalnaIstinaFKS je napisao/la:
30 apr 2024, 18:21
Zbog nevjerovatne cenzure na podforumu Sarajeva prisiljen sam pisati ovdje. Moji postovi prvenstveno su namijenjeni navijačima Sarajeva i nemam namjeru sa drugima ulaziti u rasprave. Nadam se da simpatizerima ostalih klubova to ne smeta.

Jedan od gorućih problema s kojim se mi suočavamo kao klub je upravo to nastojanje određenih ljudi i grupacija da apsolutistički nameću mišljenja i grade narative koji su dugoročno štetni po sam klub. O tome nekom drugom prilikom.

Na podforumu Sarajeva sam iznio dvije informacije:

1) Peñarandino neprofesionalno ponašanje i protekcija Mirvića koju uživa
2) Prijateljskih 3-0 na Koševu, za koje ćemo se morati odreći Guliashvilija, bodova iduće sezone, ili nečega trećeg

U vezi ovoga prvog: Često se provlači teza da Rožman i Ibričić imaju apsolutnu slobodu. Da, oni imaju puno slobode pri dovođenju igrača i raskidanju ugovora, ali isto postoje igrači koji su, uslovno rečeno, Mirvićevi i koji moraju biti u kadru. Peñaranda je jedan od njih.

Drugi primjer je Duljević. Rožman je izričito bio protiv dovođenja Duljevića, tvrdeći da će mu jedan takav stariji igrač van forme pokvariti balans u ekipi, koji je već na klimavim nogama. Duljević je bio Mirvićeva želja i zbog toga je doveden. Ako i uđe u formu, neće previše igrati, kao što sad ne igra Peñaranda. Ne želim Rožmana predstavljati kao neku žrtvu. Ima i on svoje igrače, kao što je Julardžija, koji će igrati uvijek bez obzira na okolnosti. Ovo je, ukratko, zašto se dešavaju neki na oko nelogični potezi sa igračkim kadrom.

Iste ćemo probleme imati u predstojećem prelaznom roku. Mirvić je spreman da obezbijedi ogroman novac, ali opsednut je idejom da dovodi "zvijezde." Među većim željama su mu Muhamed Bešić i Miralem Pjanić, na primjer. Ne treba napominjati da se Rožmanu te ideje ne sviđaju i da će on kao kontra-uslugu tražiti da mu se dozvoli dovođenje nekih "njegovih" igrača.

Ne radi se o nekom otvorenom sukobu na relaciji Mirvić-Rožman, više je tu Rožman u jednoj teškoj poziciji, gdje mora balansirati između želja Mirvića, potreba ekipe i nekih vlastitih relacija. Što se sve skupa, naravno, odražava na samu ekipu, u kojoj nema ni hemije, ni kohezije, ni timskog duga.

Još nekoliko bitnih tačaka, kojima se neću opširnije baviti u ovom momentu:

1) Priča oko Ziljkića nije potpuna laž, ali je dosta toga iskonstruisano. Nije ni blizu bilo onako kako se predstavljalo navijačima.
2) Mirvić je i dalje u korektnim odnosima sa Vicom, nikada nije imao namjeru da njeguje neki sukob protiv saveza. Jedino što je htio je da i on, indirektno, uđe u savez, ali izgleda da je i od te ideje odustao.
3) Između MUP-a KS i Sarajeva (kao i drugog sarajevskog kluba), od nedavno postoji neka vrsta dogovora da se oštrije postupa prema navijačkim grupama.
4) Mirvić je više frontman nego investitor, on prvenstveno raspolaže tuđim novcem; svakako puno više nego što ulaže vlastiti. Radi se o novcu njegovih američkih partnera i Vincenta Tana.
5) Mirvić je u lošim odnosima sa bratom, koji ponovo pokušava da uđe u Željezničar. Vjerovali ili ne, to je jedan od razloga što je platio da se Bash reklamira na :rol: Grbavici.
Moze li mi neko objasniti sta je ovaj frajer napisao toliko nenormalno da su ovi poludili?

Evo bas sad gledam Nedu Turkovica i on kaze Velez dosao turisticki, nisu se ni trudili, odigrali bezveze tekmu. Realno iz aviona se vidjelo, pa i Velezovi navijaci isto pisu. Kao da je to nesto novo za ovu ligu.

I sefe, ako moze molim te dodatna pojasnjenja za tacke 3 i 5. Nisam to bas najbolje shvatio.
Nesto se ne sjecam da je tako govorio za onu utakmicu zelje protiv sloge :rol:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Cernica22, dime, Direktorcic, Hajdeee, Hansestadt, roccosiffredi i 56 gostiju.