Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1533
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 27 mar 2024, 23:12

Sta ovo Zrinjski opet nekakve bivse igrace dovodi, dje izvukoste ovog Abdurahimija?

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 mar 2024, 23:18

Kako su nam livadici danas,tesko im je pala ova kazna to je strasno. Moram ih pohvaliti uvijek imaju prave informacije,sjetimo se Dudica,dolaska Duljevica,Muse. Znaci savez nas kaznio 12 bodova,vazda su livadici na tragu pravih informacija,hvala vam na info da Mirvic nece kao Hasic ici do kraja. Barem necemo Mirvica otjerati kao slinu. Samo savez i institucije idemo dalje,dajte nam jos koji info?

Avatar
stojko
Postovi: 1366
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 27 mar 2024, 23:24

Dan zalosti na pesteru

Amcho1
Postovi: 760
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Amcho1 » 27 mar 2024, 23:31

Virtu4l je napisao/la:
27 mar 2024, 22:53
nekoIzMostara je napisao/la:
27 mar 2024, 16:18
U ocima pitara ovo je pobjeda, u ocima navikaca ostalih timova poraz koji ce biti jos tezi kad pocnu tekme.

Proberite cijim ocima ovo gledati, do vas je.
Samo se nadam da će nekad neko progovoriti šta se sve dešavalo proteklih dana.

Prvobitni prijedlog je bio da se drakonski kazne, nakon čega su uslijedili veliki pritisci i Bošnjaci su morali obećati/dati mnogo toga da bi spasili desetak bodova Sarajevu. Presmiješan dogovor, sličan onima koje je SDA pravila sa srpskom i hrvatskom komponentom.

Navijači Sarajeva se ponašaju upravo onako kako sam i očekivao, slave neku pobjedu, mada nikome nije jasno o kakvoj pobjedi je riječ. Ponovo su se obrukali, ispali smiješni, ispali iz kupa, izgubili bodove, dobili suspenzije... baš velika pobjeda.
Vatra ti vidim, koje doticanja dna od nekog ko se karakteriše kao navijač Želje. Ali to nije sve, sada ide kulis iza četiri zida sa žalbom, a onda nema ništa ni od ta tri boda. To tebe ne treba ni da interesuje generalno, jer vi imate svoj način borbe, a on se zove bijeg. Svjestan si u kakvoj situaciji ti se nalazi klub, pa si srcem vjerovao da možete povući i veliko Sarajevo, ali malo si se preračunao. PS: ne bi volio da ispadnete iz lige, pa eto sretno i ako ne znam koliko može ili hoće vam pomoći onaj na koga ste se oslonili, a ti dobro znaš ko je to, isti onaj koga ste do danas prizivali da skrši Sarajevo.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

nekoIzMostara
Postovi: 4089
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 27 mar 2024, 23:36

Virtu4l je napisao/la:
27 mar 2024, 22:53
nekoIzMostara je napisao/la:
27 mar 2024, 16:18
U ocima pitara ovo je pobjeda, u ocima navikaca ostalih timova poraz koji ce biti jos tezi kad pocnu tekme.

Proberite cijim ocima ovo gledati, do vas je.
Samo se nadam da će nekad neko progovoriti šta se sve dešavalo proteklih dana.

Prvobitni prijedlog je bio da se drakonski kazne, nakon čega su uslijedili veliki pritisci i Bošnjaci su morali obećati/dati mnogo toga da bi spasili desetak bodova Sarajevu. Presmiješan dogovor, sličan onima koje je SDA pravila sa srpskom i hrvatskom komponentom.

Navijači Sarajeva se ponašaju upravo onako kako sam i očekivao, slave neku pobjedu, mada nikome nije jasno o kakvoj pobjedi je riječ. Ponovo su se obrukali, ispali smiješni, ispali iz kupa, izgubili bodove, dobili suspenzije... baš velika pobjeda.
Kad se malo bolje razmisli, mozda su i upravu. Ove zvanicne kazne ce biti nista u usporedi sa onim kako ce im sudije razvuci pamet u narednom periodu.

Otkrij ostalima tajnu ko je vrsio pritisak na predsjednika Veleza da se odazove na sastanak Mirvicu, podijeli informaciju sa ostalom forumskom publikom :D
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Maradona10
Postovi: 261
Pridružen/a: 28 sep 2023, 16:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Maradona10 » 27 mar 2024, 23:40

mosarajvosa83 je napisao/la:
27 mar 2024, 23:00
Maradona10 je napisao/la:
27 mar 2024, 15:39
OsmaDolazi je napisao/la:
27 mar 2024, 15:34


Uuu, sad nas je strah tek. Znaci dojava. Jel Vicko nalozio tako? Pa mislio je Vicko uzeti 9 bodova i 2 godine Mirvicu, godina Ibricicu, 6 mjeseci Rozmanu pa mu ne prodje. Mislila je i jedna porodica sa Sokoca zadrzati babin stan u na Grbavici, ali kapak - NE MOŽE ! Na kraju ga samo zapalili (a opet smo tu), e tako i vi. Znate da vam dolazi kraj, pa bi sada da palite i zapalite. Ne može komšija, TARABA ! Da ne pricam da je Vicko sada udario i na H komponentu jer mu nije htjela uslisiti zelje.

Ima jedna lijepa za kraj: " Svakom zulumu dođe kraj". :wave:



Nije mi u CIPS-u jos tako. Predao sam za ispravku. Sa ponosom cu reci kada bude da zivim u Bulevaru Ivice Osima. Jeste da mi je žao kultne Zvornicke ali ok, postujem ;)
Nisi ti bas najbistriji.
Čestitam ti onda na pobijedi protiv saveza. Prvo vam je bilo vidjecemo ako smiju oduzeti, pa sad svojom pobijedom nazivate to što su vam uzeta samo 3 boda... nema sta, bravo , čestitam od srca :rol: :rol:
Imatel sta drugo da vrtite nego nisi najbistriji i slicne nebuloze kad vas ispisa neko? Vazno je da ste vi pametni.Uzeli su tri boda ovo je tek prvo poluvrijeme i informacije su vam izgleda bile nikakve kao i uvijek. Bas ste se bili ponadali suspenzijom stadiona,godinama suspenzije Ibricica i Mirvica itd kad ono 3 bobe umjesto 6 ili 12? Rekao sam ti prije kuha se opasno,balije pocele da se bune u savezu,nema lako da se dizu ruke,bez toga mozete samo da pusite,uostalom tek smo poceli. Idemo zaigrat Vicinu i Borcevu igru i to sve preko institucija saveza kako pravila nalazu.
Ovdje se trenutno pisa samo po tebi i tvom klubu. Tek prvo poluvreme, je l u drugom uzimaju još 3? :rol: to se zove pirova pobjeda, daće Bog da uvijek tako pobjedjujete. :tralala:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 28 mar 2024, 00:05

nekoIzMostara je napisao/la:
27 mar 2024, 23:36
Kad se malo bolje razmisli, mozda su i upravu. Ove zvanicne kazne ce biti nista u usporedi sa onim kako ce im sudije razvuci pamet u narednom periodu.

Otkrij ostalima tajnu ko je vrsio pritisak na predsjednika Veleza da se odazove na sastanak Mirvicu, podijeli informaciju sa ostalom forumskom publikom :D
Znaš kako, imam poprilično dobre izvore kad je savez u pitanju i sinoć su mi rekli da će kazna biti minimalna, ali da je ta trgovina itekako loša po nas. Kad kažem "nas" mislim na Bošnjačku komponentu u savezu. Prije baraža je sve bilo drugačije i kazna je trebala biti drakonska, međutim ovi su uprli kao da je u pitanju 50 bodova, sve živo su digli na noge i ovih 9 bodova koliko su još trebali izgubiti će nas sve koštati na duže staze.

Ne znam ko je vršio pritisak na Velež i vašeg predsjednika, ali znam da su nekima čak i indirektno prijetili. Na kraju niko nije popustio i ostali su sami.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Pantelija
Postovi: 12899
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 28 mar 2024, 00:13

Virtu4l je napisao/la:
28 mar 2024, 00:05
nekoIzMostara je napisao/la:
27 mar 2024, 23:36
Kad se malo bolje razmisli, mozda su i upravu. Ove zvanicne kazne ce biti nista u usporedi sa onim kako ce im sudije razvuci pamet u narednom periodu.

Otkrij ostalima tajnu ko je vrsio pritisak na predsjednika Veleza da se odazove na sastanak Mirvicu, podijeli informaciju sa ostalom forumskom publikom :D
Znaš kako, imam poprilično dobre izvore kad je savez u pitanju i sinoć su mi rekli da će kazna biti minimalna, ali da je ta trgovina itekako loša po nas. Kad kažem "nas" mislim na Bošnjačku komponentu u savezu. Prije baraža je sve bilo drugačije i kazna je trebala biti drakonska, međutim ovi su uprli kao da je u pitanju 50 bodova, sve živo su digli na noge i ovih 9 bodova koliko su još trebali izgubiti će nas sve koštati na duže staze.

Ne znam ko je vršio pritisak na Velež i vašeg predsjednika, ali znam da su nekima čak i indirektno prijetili. Na kraju niko nije popustio i ostali su sami.

slika
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
stojko
Postovi: 1366
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 28 mar 2024, 00:14

Virtu4l je napisao/la:
28 mar 2024, 00:05
nekoIzMostara je napisao/la:
27 mar 2024, 23:36
Kad se malo bolje razmisli, mozda su i upravu. Ove zvanicne kazne ce biti nista u usporedi sa onim kako ce im sudije razvuci pamet u narednom periodu.

Otkrij ostalima tajnu ko je vrsio pritisak na predsjednika Veleza da se odazove na sastanak Mirvicu, podijeli informaciju sa ostalom forumskom publikom :D
Znaš kako, imam poprilično dobre izvore kad je savez u pitanju i sinoć su mi rekli da će kazna biti minimalna, ali da je ta trgovina itekako loša po nas. Kad kažem "nas" mislim na Bošnjačku komponentu u savezu. Prije baraža je sve bilo drugačije i kazna je trebala biti drakonska, međutim ovi su uprli kao da je u pitanju 50 bodova, sve živo su digli na noge i ovih 9 bodova koliko su još trebali izgubiti će nas sve koštati na duže staze.

Ne znam ko je vršio pritisak na Velež i vašeg predsjednika, ali znam da su nekima čak i indirektno prijetili. Na kraju niko nije popustio i ostali su sami.
Siftar ima izvore :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

19vendetta87
Postovi: 4623
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 28 mar 2024, 00:16

Virtu4l je napisao/la:
28 mar 2024, 00:05
nekoIzMostara je napisao/la:
27 mar 2024, 23:36
Kad se malo bolje razmisli, mozda su i upravu. Ove zvanicne kazne ce biti nista u usporedi sa onim kako ce im sudije razvuci pamet u narednom periodu.

Otkrij ostalima tajnu ko je vrsio pritisak na predsjednika Veleza da se odazove na sastanak Mirvicu, podijeli informaciju sa ostalom forumskom publikom :D
Znaš kako, imam poprilično dobre izvore kad je savez u pitanju i sinoć su mi rekli da će kazna biti minimalna, ali da je ta trgovina itekako loša po nas. Kad kažem "nas" mislim na Bošnjačku komponentu u savezu. Prije baraža je sve bilo drugačije i kazna je trebala biti drakonska, međutim ovi su uprli kao da je u pitanju 50 bodova, sve živo su digli na noge i ovih 9 bodova koliko su još trebali izgubiti će nas sve koštati na duže staze.

Ne znam ko je vršio pritisak na Velež i vašeg predsjednika, ali znam da su nekima čak i indirektno prijetili. Na kraju niko nije popustio i ostali su sami.
Ništa čudno, shizopitari su spremni raditi protiv države samo da izvuku neku svoju korist
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Pantelija
Postovi: 12899
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 28 mar 2024, 00:17

Izvori velikih novinara


slika


izvor Virtualnog


slika
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1841
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 28 mar 2024, 00:20

Evo ih ponovo kao što smo i predvidjeli nakon što su sve nade pale u vodu i kolektivno orgijanje nad kaznom FK Sarajevo počinje se sa teorijama na koji način se došlo do ovakve kazne koji navijači FK Sarajevo smatraju za pobjedu a njima "so na ranu"
Izvori informacija presušili, ptičice dovoljno ne šapuču, mržnja i zavist prerasta u bol a lobotomirani mozak nikako da shvati da su uzalud bila sva nadanja.
Kako zaspati a znaš da če ti Ismir u san doći.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1841
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 28 mar 2024, 00:24

Maradona10 je napisao/la:
27 mar 2024, 23:40
mosarajvosa83 je napisao/la:
27 mar 2024, 23:00
Maradona10 je napisao/la:
27 mar 2024, 15:39


Nisi ti bas najbistriji.
Čestitam ti onda na pobijedi protiv saveza. Prvo vam je bilo vidjecemo ako smiju oduzeti, pa sad svojom pobijedom nazivate to što su vam uzeta samo 3 boda... nema sta, bravo , čestitam od srca :rol: :rol:
Imatel sta drugo da vrtite nego nisi najbistriji i slicne nebuloze kad vas ispisa neko? Vazno je da ste vi pametni.Uzeli su tri boda ovo je tek prvo poluvrijeme i informacije su vam izgleda bile nikakve kao i uvijek. Bas ste se bili ponadali suspenzijom stadiona,godinama suspenzije Ibricica i Mirvica itd kad ono 3 bobe umjesto 6 ili 12? Rekao sam ti prije kuha se opasno,balije pocele da se bune u savezu,nema lako da se dizu ruke,bez toga mozete samo da pusite,uostalom tek smo poceli. Idemo zaigrat Vicinu i Borcevu igru i to sve preko institucija saveza kako pravila nalazu.
Ovdje se trenutno pisa samo po tebi i tvom klubu. Tek prvo poluvreme, je l u drugom uzimaju još 3? :rol: to se zove pirova pobjeda, daće Bog da uvijek tako pobjedjujete. :tralala:
Diego, pozdravljam te tebi najdražim pozdravom.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1533
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 28 mar 2024, 00:27

Schmidt je vrsio pritisak na UO Veleza, prijetio sankcijama u Mirvicevo ime. Onda se i Murphy ukljucio, haos. Ali preponosni Mostarci su izdrzali te nasrtaje.

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 28 mar 2024, 00:29

Pantelija je napisao/la:
28 mar 2024, 00:17
Izvori velikih novinara


slika


izvor Virtualnog


slika
Ja tog covjeka zaista volim. Upotpuni mi dan svojim bajkama. Jednostavno, naucio me na sebe. Naucio me da je patoloski lazov koji se sluzi istom onom SDA mantrom vec godinama. Vidis sada kako ide prica. Cim nije po njihovom, ugrozeno je Bosnjastvo.

Na sta spade onakav forumas, onakav spiner i troller. Nevjerovatno, kazu nekada su najbolje bajke bile od braće Grim. Sada se prica druga prica, najbolje bajke pricaju "Virtual i jarani".

Jazuk, jazuk za covjeka koji je sebi dozvolio da od miljenika administracije ss.ba foruma, dodje do ove pozicije. To je kao da te prebace iz Formule 1 u Formulu 3. Jazuk

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2024, 00:57

Molim vrapcicane za vise informacija i da cesce pisu. Molimo za tajne informacije o kazni za FK Sarajevo kazu kao sto ste vi rekli od 6 do 12 bodova i suspenzija stadiona medjutim nece zbog medija nego samo 3 bobe jel to istina? Imaju ljudi info mora se priznati Musa,Dulja,Dudic,Ovcina,Gulasvili alal vera valjda ubodu nekad nesto.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1006
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zaniolo » 28 mar 2024, 01:11

ttttrrrrppppaaaammmm sssvvvviiiinnnnjjjjsssskkkkiiii zzzzaaaapppaaaddddnnnniiii mmmmoooosssstttaaarrrr

Avatar
holyman
Postovi: 8353
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la holyman » 28 mar 2024, 01:18

stojko je napisao/la:
28 mar 2024, 00:14
Virtu4l je napisao/la:
28 mar 2024, 00:05
nekoIzMostara je napisao/la:
27 mar 2024, 23:36
Kad se malo bolje razmisli, mozda su i upravu. Ove zvanicne kazne ce biti nista u usporedi sa onim kako ce im sudije razvuci pamet u narednom periodu.

Otkrij ostalima tajnu ko je vrsio pritisak na predsjednika Veleza da se odazove na sastanak Mirvicu, podijeli informaciju sa ostalom forumskom publikom :D
Znaš kako, imam poprilično dobre izvore kad je savez u pitanju i sinoć su mi rekli da će kazna biti minimalna, ali da je ta trgovina itekako loša po nas. Kad kažem "nas" mislim na Bošnjačku komponentu u savezu. Prije baraža je sve bilo drugačije i kazna je trebala biti drakonska, međutim ovi su uprli kao da je u pitanju 50 bodova, sve živo su digli na noge i ovih 9 bodova koliko su još trebali izgubiti će nas sve koštati na duže staze.

Ne znam ko je vršio pritisak na Velež i vašeg predsjednika, ali znam da su nekima čak i indirektno prijetili. Na kraju niko nije popustio i ostali su sami.
Siftar ima izvore :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Hahahah ne zna ni ciji je a ono ima izvore
NEMA NAZAD

Avatar
stojko
Postovi: 1366
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 28 mar 2024, 01:20

holyman je napisao/la:
28 mar 2024, 01:18
stojko je napisao/la:
28 mar 2024, 00:14
Virtu4l je napisao/la:
28 mar 2024, 00:05


Znaš kako, imam poprilično dobre izvore kad je savez u pitanju i sinoć su mi rekli da će kazna biti minimalna, ali da je ta trgovina itekako loša po nas. Kad kažem "nas" mislim na Bošnjačku komponentu u savezu. Prije baraža je sve bilo drugačije i kazna je trebala biti drakonska, međutim ovi su uprli kao da je u pitanju 50 bodova, sve živo su digli na noge i ovih 9 bodova koliko su još trebali izgubiti će nas sve koštati na duže staze.

Ne znam ko je vršio pritisak na Velež i vašeg predsjednika, ali znam da su nekima čak i indirektno prijetili. Na kraju niko nije popustio i ostali su sami.
Siftar ima izvore :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Hahahah ne zna ni ciji je a ono ima izvore
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

I kad kaze ''nas'' misli na bosnjacku komponentu :urnebes: :urnebes:

Avatar
Beli98
Postovi: 1276
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 28 mar 2024, 01:43

Mene samo zanima jel on stvarno vjeruje u svoje gluposti
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, holyman, zeljovolimte i 47 gostiju.