Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Tekashi
Postovi: 15974
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tekashi » 24 apr 2024, 23:01

Ima'l koja parola?

upohaluhizugnimda
Postovi: 333
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 24 apr 2024, 23:01

TurkishAirlines je napisao/la:
24 apr 2024, 22:52
upohaluhizugnimda je napisao/la:
24 apr 2024, 22:45
TurkishAirlines je napisao/la:
24 apr 2024, 22:43
Kad Mirvoc spakuje kofere pa onda Rozman, Sarajevo ce prodisati. Do tada, ko nas nije napao nije nas ni pobjedio.

Ovo vcrs je losa utakmica Rozmana, Zrinjski realno los. Nas malo ponijela kisa, valjda ove godine volimo da nas prskaju svi pa smo uzivali
Jarane evo da te pitam, ozbiljno, ti si jedan od realnijih. Kakvo je ovo oduselvjenje, zasto ljudi slave? Bukvalno ste izgubili. :urnebes: Ne kontam fakat. Ja stalno govorim da ste skrenuli, ali ovo je nesto drugo. Kao da ih 90% profesionalno botuje. Neshvatljivo.
Pozeljeli smo malo napadacki da igramo pa smo sretni, sta li. ovakva utakmica kad primis 3 gola za 20 minuta ti dozvoli da ides na sve ili nista i vidis da mozes igrati. Al do 20 minute nisi znao jer imas na klupi pichkastog trenera koji svojim igracima ne zeli ili ne zna da objasni da se moze otvoreno napadati i kod 0:0.

E sad, ono sto sam vama rekao kad ste nas 3:0 dobili da ako Zvijezdu ne dobijete pobjeda u derbiju nema veliki znacaj po tabeli, i tako i bi. E sad isto kazem da ova igra Sarajeva mora biti uvijek a ne kad se Zrinjski ovako los i nesiguran povuce.
Ma nije se Zrinjski ni povukao. Da su pametni povukli bi se na 3:0 i cao, vjerovatno bi i ostalo 3:0. Ne znam sta je bilo ovom Petrovicu, mozda mu se igralo :rol: Samo vi slavite, ali ovo je daleko od necega specijalnog. Vala vam je i Mirvah oborio kriterije da slavite poraze.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Veeemooo
Postovi: 361
Pridružen/a: 09 dec 2023, 15:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Veeemooo » 24 apr 2024, 23:02

Antipolitika3 je napisao/la:
24 apr 2024, 23:00
Lude utakmice i umalo preokret pitara zahvaljujuci nasem takticaru,tocno ovi treneri iz Nizozemske nemaju blage veze cim smo mi pobjedili i Utracht i Alkmaar :kafa:
Sarajevo krenulo svi u napad a ovaj nas idiot nije znao da odigra taktiku 5 4 1 i dupli blok pa cekat kontre ,on strucnjak nekakv romb nizozemski stavio drugo poluvrijeme mada se vidila na igracima nervoza od moguceg kiksa nakon ozljede Ilinkovica jer ulazak Ramica je bio ulazak igraca vise za Sarajevo :urnebes: i toga su svi svjesni :thumbdown:
Cestitke pitarima na otvorenoj utakmici,uz komsije jedini koji ne dodju i igraju mrtvi bunker. :thumbup:
Igraj igraj Siroki do pobjede nove,samo igraj Siroki Skripari te vole :mrgreen:

1500 ljudi po ovakoj kisi,svaka cast svima koji su dosli :kafa:
Ma dvije milje bilo brate, nemoj smanjivat i biti skroman.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3161
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 24 apr 2024, 23:03

Tekashi je napisao/la:
24 apr 2024, 23:01
Ima'l koja parola?
Šta je ovo, može li neko odgonetnuti? Ljudi, barem srednju završite.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
ROMA78
Postovi: 153
Pridružen/a: 10 mar 2019, 23:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ROMA78 » 24 apr 2024, 23:03

Tekashi je napisao/la:
24 apr 2024, 23:01
Ima'l koja parola?
Ima
Tekashi na tuki mi najashi :rol:
Biti srcem vezan u tome leži snaga!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4774
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bazinga12345 » 24 apr 2024, 23:04

Mi smo bili jdina ekipa koja je bila u minusu protiv Borca pa došli do boda.
Simone, nisi u pravu.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Predatod
Postovi: 424
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 24 apr 2024, 23:06

Divovi misle da bi Zrinjski igro ovako drugo poluvrijeme da nisu imali 3 1. Da su oni dominantni nesto :urnebes: :urnebes: :urnebes:
:guz:
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
Orden43
Postovi: 378
Pridružen/a: 19 jan 2022, 23:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orden43 » 24 apr 2024, 23:06

Rekao je Rozman da je poraz posvecen bord legendama
Igraj bord bijeli ole ole ole !
Faruk Hadzibegic bord bijeli ole ole ole on je njihova bord legenda kazu da su ponosni na njega
Daj mirvah malo para jos treba za 3. mjesto
Zadnja izmjena: Orden43, dana/u 24 apr 2024, 23:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2190
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 24 apr 2024, 23:06

upohaluhizugnimda je napisao/la:
24 apr 2024, 23:01
TurkishAirlines je napisao/la:
24 apr 2024, 22:52
upohaluhizugnimda je napisao/la:
24 apr 2024, 22:45


Jarane evo da te pitam, ozbiljno, ti si jedan od realnijih. Kakvo je ovo oduselvjenje, zasto ljudi slave? Bukvalno ste izgubili. :urnebes: Ne kontam fakat. Ja stalno govorim da ste skrenuli, ali ovo je nesto drugo. Kao da ih 90% profesionalno botuje. Neshvatljivo.
Pozeljeli smo malo napadacki da igramo pa smo sretni, sta li. ovakva utakmica kad primis 3 gola za 20 minuta ti dozvoli da ides na sve ili nista i vidis da mozes igrati. Al do 20 minute nisi znao jer imas na klupi pichkastog trenera koji svojim igracima ne zeli ili ne zna da objasni da se moze otvoreno napadati i kod 0:0.

E sad, ono sto sam vama rekao kad ste nas 3:0 dobili da ako Zvijezdu ne dobijete pobjeda u derbiju nema veliki znacaj po tabeli, i tako i bi. E sad isto kazem da ova igra Sarajeva mora biti uvijek a ne kad se Zrinjski ovako los i nesiguran povuce.
Ma nije se Zrinjski ni povukao. Da su pametni povukli bi se na 3:0 i cao, vjerovatno bi i ostalo 3:0. Ne znam sta je bilo ovom Petrovicu, mozda mu se igralo :rol: Samo vi slavite, ali ovo je daleko od necega specijalnog. Vala vam je i Mirvah oborio kriterije da slavite poraze.
Pa Zrinjski je toliko los bio vcrs da je bas za ginisa kako od njih takvih primis cetiri gola.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
Tekashi
Postovi: 15974
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tekashi » 24 apr 2024, 23:07

ROMA78 je napisao/la:
24 apr 2024, 23:03
Tekashi je napisao/la:
24 apr 2024, 23:01
Ima'l koja parola?
Ima
Tekashi na tuki mi najashi :rol:
Eki

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 24 apr 2024, 23:08

Veeemooo je napisao/la:
24 apr 2024, 23:02
Antipolitika3 je napisao/la:
24 apr 2024, 23:00
Lude utakmice i umalo preokret pitara zahvaljujuci nasem takticaru,tocno ovi treneri iz Nizozemske nemaju blage veze cim smo mi pobjedili i Utracht i Alkmaar :kafa:
Sarajevo krenulo svi u napad a ovaj nas idiot nije znao da odigra taktiku 5 4 1 i dupli blok pa cekat kontre ,on strucnjak nekakv romb nizozemski stavio drugo poluvrijeme mada se vidila na igracima nervoza od moguceg kiksa nakon ozljede Ilinkovica jer ulazak Ramica je bio ulazak igraca vise za Sarajevo :urnebes: i toga su svi svjesni :thumbdown:
Cestitke pitarima na otvorenoj utakmici,uz komsije jedini koji ne dodju i igraju mrtvi bunker. :thumbup:
Igraj igraj Siroki do pobjede nove,samo igraj Siroki Skripari te vole :mrgreen:

1500 ljudi po ovakoj kisi,svaka cast svima koji su dosli :kafa:
Ma dvije milje bilo brate, nemoj smanjivat i biti skroman.
Savez kaze 1500 ali je bilo vise,pola raje je stajalo plus ljudi od puta i svecana loza ,mozda i 2000.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Espiritosanto
Postovi: 3024
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Espiritosanto » 24 apr 2024, 23:09

Šteta za komšije vcr.Stvarno im se uvijek nešto potrefi.
Evo vcr nema HNL -a,Lige prvaka, nema nikakve izložbe u gradu ni koncerta ali kiša.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Radobolja
Postovi: 265
Pridružen/a: 02 okt 2023, 17:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Radobolja » 24 apr 2024, 23:09

Antipolitika3 je napisao/la:
24 apr 2024, 23:00
Lude utakmice i umalo preokret pitara zahvaljujuci nasem takticaru,tocno ovi treneri iz Nizozemske nemaju blage veze cim smo mi pobjedili i Utracht i Alkmaar :kafa:
Sarajevo krenulo svi u napad a ovaj nas idiot nije znao da odigra taktiku 5 4 1 i dupli blok pa cekat kontre ,on strucnjak nekakv romb nizozemski stavio drugo poluvrijeme mada se vidila na igracima nervoza od moguceg kiksa nakon ozljede Ilinkovica jer ulazak Ramica je bio ulazak igraca vise za Sarajevo :urnebes: i toga su svi svjesni :thumbdown:
Cestitke pitarima na otvorenoj utakmici,uz komsije jedini koji ne dodju i igraju mrtvi bunker. :thumbup:
Igraj igraj Siroki do pobjede nove,samo igraj Siroki Skripari te vole :mrgreen:

1500 ljudi po ovakoj kisi,svaka cast svima koji su dosli :kafa:
Neka komso ne smanjivaj bio sam ja bila je trica da ga ****

Bojudaosinebu
Postovi: 1033
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bojudaosinebu » 24 apr 2024, 23:09

Zrinjski nakon 3.gola katastrofa, zasto sarajevo veceras nije napustilo teren nakon nedosudjenog penala, da li je borba za spas bh fudbala stala ?

nastrojeni21
Postovi: 777
Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nastrojeni21 » 24 apr 2024, 23:10

Sramota za grad Mostar da u dva dana dodje 3200 ljudi na dvije utakmice, i to vrlo nategnutih jer pod BB nije bilo 1500. Tanko baš.
Zadnja izmjena: nastrojeni21, dana/u 24 apr 2024, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15974
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tekashi » 24 apr 2024, 23:10

Kakva tisina. Sinoc su nakucali 20+ stranica, ocam.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3161
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 24 apr 2024, 23:10

Orden43 je napisao/la:
24 apr 2024, 23:06
Rekao je Rozman da je poraz posvecen bord legendama
Igraj bord bijeli ole ole ole !
Faruk Hadzibegic bord bijeli ole ole ole on je njihova bord legenda kazu da su ponosni na njega
Daj mirvah malo para jos treba za 3. mjesto
Šta misliš da li bismo stigli rezultat da smo se ujedinili?

Realno, trebali smo. Da imamo jedan jak klub.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

zrinjamo
Postovi: 197
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zrinjamo » 24 apr 2024, 23:11

Zrinjski iz tri šuta tri gola, primišmo gol na kraju prvog, onda se povučemo drugo i Sarajevo nas razbije. Corda je igrač za Međugorja, ko nam ono uvali. Marićeva dva gola. Trener bezveze mijenjao, ono gdje je trebao, u sredini, nije. Nevidljiv Bradarič drugo, a Savić se pregrijao. Sretna pobjeda.
Sudac štetio i jedne i druge, drugi gol Sarajeva nakon faula na Memiji, Nemanja dobro prođe samo sa žutim, a na kraju ne svira faul na Nardinu, onda pomoćni ne diže offside, pa Sarajevo tražilo penal.
Čitam naslove, Ljepotica prvenstva. Haha. Ovo je bilo sve osim ljepotice.

upohaluhizugnimda
Postovi: 333
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 24 apr 2024, 23:12

TurkishAirlines je napisao/la:
24 apr 2024, 23:06
upohaluhizugnimda je napisao/la:
24 apr 2024, 23:01
TurkishAirlines je napisao/la:
24 apr 2024, 22:52


Pozeljeli smo malo napadacki da igramo pa smo sretni, sta li. ovakva utakmica kad primis 3 gola za 20 minuta ti dozvoli da ides na sve ili nista i vidis da mozes igrati. Al do 20 minute nisi znao jer imas na klupi pichkastog trenera koji svojim igracima ne zeli ili ne zna da objasni da se moze otvoreno napadati i kod 0:0.

E sad, ono sto sam vama rekao kad ste nas 3:0 dobili da ako Zvijezdu ne dobijete pobjeda u derbiju nema veliki znacaj po tabeli, i tako i bi. E sad isto kazem da ova igra Sarajeva mora biti uvijek a ne kad se Zrinjski ovako los i nesiguran povuce.
Ma nije se Zrinjski ni povukao. Da su pametni povukli bi se na 3:0 i cao, vjerovatno bi i ostalo 3:0. Ne znam sta je bilo ovom Petrovicu, mozda mu se igralo :rol: Samo vi slavite, ali ovo je daleko od necega specijalnog. Vala vam je i Mirvah oborio kriterije da slavite poraze.
Pa Zrinjski je toliko los bio vcrs da je bas za ginisa kako od njih takvih primis cetiri gola.
Ma smijesan im je trener, nego mu je sreca sto je Zrinjski fino poslozen klub. Imaju kvalitetne igrace koji su navikli jedni na druge, izgradili su pobjednicki mentalitet, pa se ne vidi toliko kolika je ubleha. Zna da vazi po pres konferencijama, ali je strasan downgrade u odnosu na Jakirovica i Rendulica.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
Tekashi
Postovi: 15974
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tekashi » 24 apr 2024, 23:12

Pitari, sta vam je?! Samo kurca da vam je.
Zadnja izmjena: Tekashi, dana/u 24 apr 2024, 23:12, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”