Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
GefufnaII
Postovi: 259
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 01 maj 2024, 17:07

boatenkk je napisao/la:
01 maj 2024, 12:05
dobar komentar sine.. meni zamjeraju sto znam svakog i svasta oko bh fudbala.. da mi je mali bio talent gurno bi ga u ligu petice bez problema kakve veze imam..
slika

pozdrav moji domuzari.. skocila je signal iduna.. wieder hier wieder im revier idemo jos koji
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Mogli
Postovi: 743
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Mogli » 01 maj 2024, 17:38

gaston je napisao/la:
01 maj 2024, 17:01
Arvid je napisao/la:
01 maj 2024, 12:04
Nezz otkad je članak, ja sam jutros tek vidio.

Neka 4 indijska Pranjesha gang rape-ovali guštera.

UGROŽENU VRSTU **** GUŠTERA.
Jedna od rijetkih zemalja koje su gore za zivot od Baustelije.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33828
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 01 maj 2024, 18:10

Asteriks je napisao/la:
30 apr 2024, 15:29
Svakako odličan taj podatak što si naveo, ali uvijek postoji prostora za napredak počev od modernizacije opreme, proširenja pogona te generalno boljih uslova zaposlenima.
Kakve su plate obicnim radnicima u Igmanu?
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Licniznanstvenik
Postovi: 1078
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Licniznanstvenik » 01 maj 2024, 18:17

ali zamisli one debilane: ona hoće u Mercedesaaaaa... :urnebes:
je li tako šefe? tako je Miki!

Confiance
Postovi: 82
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Confiance » 01 maj 2024, 19:11

Jedno pitanje, za one koji znaju ili su prosli slicno. Naime, kupljena povratna avio karta preko austrian airlinesa, klasa economy light. Da li postoji mogucnost izmjene rezervacije, prvi (odlazni) let bih rezervisao dva dana ranije u odnosu na trenutnu rezervaciju (povratni let bi ostao isti). Ruta identicna, nista ne bi dirao. Brzom provjerom na oficijelnoj stranici, postoji mogucnost izbora karte na datume koji mi odgovaraju, sve regularno. Interesuju me iskustva, rado bih im se mailom javio sa upitom za ovo.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7528
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 01 maj 2024, 19:23

Confiance je napisao/la:
01 maj 2024, 19:11
Jedno pitanje, za one koji znaju ili su prosli slicno. Naime, kupljena povratna avio karta preko austrian airlinesa, klasa economy light. Da li postoji mogucnost izmjene rezervacije, prvi (odlazni) let bih rezervisao dva dana ranije u odnosu na trenutnu rezervaciju (povratni let bi ostao isti). Ruta identicna, nista ne bi dirao. Brzom provjerom na oficijelnoj stranici, postoji mogucnost izbora karte na datume koji mi odgovaraju, sve regularno. Interesuju me iskustva, rado bih im se mailom javio sa upitom za ovo.
Da ne bi pretpostavljao, čuješ se sa njima i vidiš može li. To ti je najsigurnija opcija...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

RollMan
Postovi: 3339
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la RollMan » 01 maj 2024, 19:33

“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
Asteriks
Postovi: 14367
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 01 maj 2024, 19:42

legenda reala je napisao/la:
01 maj 2024, 18:10
Asteriks je napisao/la:
30 apr 2024, 15:29
Svakako odličan taj podatak što si naveo, ali uvijek postoji prostora za napredak počev od modernizacije opreme, proširenja pogona te generalno boljih uslova zaposlenima.
Kakve su plate obicnim radnicima u Igmanu?
Msm oko 1200 KM radnicima na separaciji te uopšte tim običnim. Koliko sam čuo rade i subote, sad je li to samo nekad, nemam pojma.

Sigurno da ih kači i treća.

Ovakvi unosni ugovori kao ovi sa Amerima, morali bi se drastično odraziti na povećanje primanja te noviju opremu.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
legenda reala
Postovi: 33828
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 01 maj 2024, 19:51

Asteriks je napisao/la:
01 maj 2024, 19:42
legenda reala je napisao/la:
01 maj 2024, 18:10
Asteriks je napisao/la:
30 apr 2024, 15:29
Svakako odličan taj podatak što si naveo, ali uvijek postoji prostora za napredak počev od modernizacije opreme, proširenja pogona te generalno boljih uslova zaposlenima.
Kakve su plate obicnim radnicima u Igmanu?
Msm oko 1200 KM, radnicima na separaciji te uopšte tim običnim. Koliko sam čuo rade i subote, sad je li to samo nekad, nemam pojma.

Sigurno da ih kači i treća.

Ovakvi unosni ugovori kao ovi sa Amerima, morali bi se drastično odraziti na povećanje primanja te noviju opremu.
Pa u Ginex-u kad rade subote izlaze po 2500 KM sta je to malo tako jel toliko jaci Ginex od Igmana ili ovi kradu
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14367
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 01 maj 2024, 19:57

Javit će se vjv i @kraljttbvb sa nekim svježijim info, ali ovo su cifre koje sam čuo od par uposlenih.

Sad u Igmanu se štanca municija. Možda ti u Ginexu imaju neki kompleksniji opis posla za koji su potrebni duži periodi obuke, onda drugačije projekte itd.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

VensanKasel
Postovi: 1985
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VensanKasel » 01 maj 2024, 20:49

Confiance je napisao/la:
01 maj 2024, 19:11
Jedno pitanje, za one koji znaju ili su prosli slicno. Naime, kupljena povratna avio karta preko austrian airlinesa, klasa economy light. Da li postoji mogucnost izmjene rezervacije, prvi (odlazni) let bih rezervisao dva dana ranije u odnosu na trenutnu rezervaciju (povratni let bi ostao isti). Ruta identicna, nista ne bi dirao. Brzom provjerom na oficijelnoj stranici, postoji mogucnost izbora karte na datume koji mi odgovaraju, sve regularno. Interesuju me iskustva, rado bih im se mailom javio sa upitom za ovo.
Na Economy light svaka promjena karte se dodatno plaća , ja sam prošle godine sa Austria Airlines letio za Beč ( 200 eura u jednom smjeru ) , pa sam pomjerio datum i to me koštalo dodatnih 90 eura .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2159
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 01 maj 2024, 22:03

Tekashi je napisao/la:
01 maj 2024, 15:14
numanumaye22 je napisao/la:
01 maj 2024, 13:50
Arvid je napisao/la:
01 maj 2024, 12:04
Na ulici fekalije, 100k ljudi, krava pase iz kontejnera i pilad okolo trce, sve u krugu od 100m kvadratnih
Najveci peksini na kugli zemaljskoj.




Gledaj, isto druga planeta. Ne znam zasto bi iko normalan dosao u ovu zemlju, nevezano za Taj Mahal i slicno. Cesto siluju i zene turistkinje. Kazu da ljudsko culo mirisa moze podnijet svakakv smrad, ali da je smrad tamo na drugom nivou, da se tamo posebno trebas pripremit za takvo nesto i da ne moze svako. Siromastvo
Ih ubi, a zagadjenje vazduha, godisnje par miliona ljudi umre od toga i nikom nista jer ih je milijardu+

Btw prije par mjeseci izadjem s jaranom i on poznaje indijca nekog druzi se s njim i u restoran izadjemo, kad jarane krenu lik rukama jest, ja umalo nisam povratio.

Mislim znam da im je to dio kulture, desnom rukom da jede, ali lik krenu rizu sa nekim sosovima i kecapom rukom da jede, i nije odrezao jos nokte, sve mu riza izmedju prstiju, lik se tusio :rol:

Jarane razumijem rukom jest cevape, hamburger, burek, sendvice ali juhe, pire, rizu rukom pa to je da ti se zivot zgadi. Na rukama najvise bakterija, mozes samo neku bolestinu pokupit.

Cesto uzimamo zdravo za gotovo da smo rodjeni na europskom kontinentu, bez imalo zayebancije

Avatar
Sheyi
Postovi: 12256
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Sheyi » 01 maj 2024, 22:37

Indijce dovoljno vidjeti kako izgledaju s onom bojom koze dovoljno ti je bez da ih posjetis

Avatar
napoleon72
Postovi: 5254
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la napoleon72 » 01 maj 2024, 22:45

numanumaye22 je napisao/la:
01 maj 2024, 22:03
Tekashi je napisao/la:
01 maj 2024, 15:14
numanumaye22 je napisao/la:
01 maj 2024, 13:50


Na ulici fekalije, 100k ljudi, krava pase iz kontejnera i pilad okolo trce, sve u krugu od 100m kvadratnih
Najveci peksini na kugli zemaljskoj.




Gledaj, isto druga planeta. Ne znam zasto bi iko normalan dosao u ovu zemlju, nevezano za Taj Mahal i slicno. Cesto siluju i zene turistkinje. Kazu da ljudsko culo mirisa moze podnijet svakakv smrad, ali da je smrad tamo na drugom nivou, da se tamo posebno trebas pripremit za takvo nesto i da ne moze svako. Siromastvo
Ih ubi, a zagadjenje vazduha, godisnje par miliona ljudi umre od toga i nikom nista jer ih je milijardu+

Btw prije par mjeseci izadjem s jaranom i on poznaje indijca nekog druzi se s njim i u restoran izadjemo, kad jarane krenu lik rukama jest, ja umalo nisam povratio.

Mislim znam da im je to dio kulture, desnom rukom da jede, ali lik krenu rizu sa nekim sosovima i kecapom rukom da jede, i nije odrezao jos nokte, sve mu riza izmedju prstiju, lik se tusio :rol:

Jarane razumijem rukom jest cevape, hamburger, burek, sendvice ali juhe, pire, rizu rukom pa to je da ti se zivot zgadi. Na rukama najvise bakterija, mozes samo neku bolestinu pokupit.

Cesto uzimamo zdravo za gotovo da smo rodjeni na europskom kontinentu, bez imalo zayebancije
Firma u kojoj radim je neko vrijeme suradjivala sa Indijcima, tacnije bili smo vanjski saradnici za veliku firmu kojoj su glavni pogoni u Indiji radi niskog standarda. Svaki dan smo imali redovne sastanke s njima a jedan project manager nam je i dolazio u Sarajevo na 7-8 dana, da kao daje neku obuku. Fakat poganije i nekulturnije ljude u zivotu nisam vidio. To usred sastanka iz petnih zila podrigne i ne izvini se. Ne znaju pritisnut Mute na teamsu nego u pola tvoje prezentacije pocnu pricat s pola svog ofisa, isto kosnica u pozadini. Da Bog sacuva.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
H8Z7
Postovi: 4246
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la H8Z7 » 01 maj 2024, 23:00

Ma ljudi uzeli kravu i nju smatraju nekim posebnim stvorenjem kud dalje? Još kad vidiš ulice i sl. katastrofa.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7528
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 01 maj 2024, 23:05

Što numan reče jedu rukama, slično je i kod Arapa.

Jednom prolazim kroz hotel i susjedna soba otvorena, pajdo prostro neki najlon u hodnik sobe i svi se okupili okolo, jedu na podu.

Dzaba što je došao u hotel od 4-5 zvjezdica, sto je u restoranu 10 vrsta jela, on navikao rizu na podu da jede...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7528
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 01 maj 2024, 23:08

legenda reala je napisao/la:
01 maj 2024, 19:51
Asteriks je napisao/la:
01 maj 2024, 19:42
legenda reala je napisao/la:
01 maj 2024, 18:10


Kakve su plate obicnim radnicima u Igmanu?
Msm oko 1200 KM, radnicima na separaciji te uopšte tim običnim. Koliko sam čuo rade i subote, sad je li to samo nekad, nemam pojma.

Sigurno da ih kači i treća.

Ovakvi unosni ugovori kao ovi sa Amerima, morali bi se drastično odraziti na povećanje primanja te noviju opremu.
Pa u Ginex-u kad rade subote izlaze po 2500 KM sta je to malo tako jel toliko jaci Ginex od Igmana ili ovi kradu
Tebi ili neko dobro laže ili oni prave za NASA-u dijelove za space shuttle. Ili ti je neki direktor pričao kolika mu je plata, pa izadje 2 500 KM.

Nisam vala nikada pitao nikoga za platu (to mi nešto bezveze), ali znam da imaju solidne satnice, plus mislim 2 regresa (ljeto, zima). Subota je mislim 30%, a noćna 50% na satnicu.
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Licniznanstvenik
Postovi: 1078
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Licniznanstvenik » 01 maj 2024, 23:20


:crazy: :urnebes: :rol: :facepalm:
koja je ovo debilana majko mila, čuj Desingerica, Pljugica, Djexon i Mercedec...
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
DamirT
Postovi: 14517
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DamirT » 01 maj 2024, 23:28

kraljttbvb je napisao/la:
01 maj 2024, 23:05
Što numan reče jedu rukama, slično je i kod Arapa.

Jednom prolazim kroz hotel i susjedna soba otvorena, pajdo prostro neki najlon u hodnik sobe i svi se okupili okolo, jedu na podu.

Dzaba što je došao u hotel od 4-5 zvjezdica, sto je u restoranu 10 vrsta jela, on navikao rizu na podu da jede...
Sreca pa nije prostro najlon u restoranu :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Licniznanstvenik
Postovi: 1078
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Licniznanstvenik » 01 maj 2024, 23:36

i polako ulazim u Eurosong mode
Lila Ramonda, Lila Ramonda...
Teya do pobjede, a i Lasagna...
je li tako šefe? tako je Miki!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Brokula, FoSte95, RollMan i 9 gostiju.