AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16664
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 11 apr 2024, 22:51

Sta im Chuk pocini i Ziromja to usere da ne pretvori u go

I da zavrsi ovako nista ovdje nije rijeseno ima revans svasta ce ovdje jos da bude

Avatar
muha milanez
Postovi: 5817
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 11 apr 2024, 22:54

Zašto se Theo nije vidio, ni jedan sprint evo sve do trenutka kad je Leao izašao? Neprepoznatljiv večeras, kao i mnogi drugi igrači.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16373
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 11 apr 2024, 22:57

Gubis na svom terenu, napad ti nije stvorio jednu jedinu sansu i ti cekas 78. minutu za izmjene, i jos ostavljas RLC do kraja.
To samo retard celavi umije. Bravo retard.

A LE nije rijesena jer isto tako mi lagano ih mozemo uzeti u gostima. Ali sta jos da se uradi kako bi krmka otjerali, led te j3bo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
milanist
Postovi: 12092
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 11 apr 2024, 23:00

Los, gori, Milan, Turpan. Majku mu ybem odavno losije neko nije sudio Milanu, crko dabogda.
Losa vece i predstava, nekako sam i dalje misljenja da ih mozemo proci, i da se ovakva partija nece opet ponoviti u Rimu.
Roma bila agresivnija, vise zeljela pobjedu i dobija je kako tako. Red bi bio neki fin poklon da posalju sudiji....
Pioliji zamjeram na izmjenama, Rafu jednostavno ne vadis u ovakvim utakmicama, stvori gol iz niceg. Sto je jos gore Okafor koji je usao nije se ni on vidio. Zirou masi remi, jednostavno ona utakmica kad sve krene lose........
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4299
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 11 apr 2024, 23:01

Sjetim ti se najdrazih celava ubleho
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
rope11
Postovi: 17659
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 apr 2024, 23:04

Prejadna utakmica, od pristupa pa do nikakve taktike. Adli i Čaki su jedini pokazali želju kad su ušli, drugi su bili demoralisani i hodajući leševi. Kad najviše žara i inicijative moraš pokazati s obzirom na važnost utakmice, kod njih ih nema.


I opet je na kraju Čaki mogao vratiti sve na nulu svojim prodorom, ali su i jedini zicer na utakmici uspjeli sjebati. Sad neka se vade na Olimpicu, sa srećom im bilo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

enzo777
Postovi: 185
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 11 apr 2024, 23:06

City gubi, Pep promijeni na poluvremenu
BVB gubi, promjene taktiku na poluvremenu
Barca gubi, promjene sistem na poluvremenu
Milan gubi... Pioli as usual

Gasi, skupi kablove, nije ni cudo da smo ispali u grupnoj fazi. Da nije bilo tekme na San Siru mi bi ispali od St. Rennes.
**** vas Pioli, da ga hocete Bogdom ostavit, da ugasim DAZN da ne moram vise gamad da gledam.

Al ubi covjek Lecce, Veronu, Fiorentinu, Slaviu, Frosinone, Udine,...
Atalanta unistila Liverpool 0:3 na Anfieldu... e to je uspijeh imbecilu celavi. Takvo nesto mi mozemo sanjat sa ovim pacijentom na klupi.

Al neka vama slavnog Piolija, covjek ubija u Serie A, idemo u Ch League pa cemo opet u decembru nazad u Serie A. Jer slijedece godine je Ch League malo jaca.

Sramota, Roma ti uzela pobijedu, sto je gore, bez idejno. Profulana sansa Giroud u 80' je nasa najbolja prilika, srami se Milano, idi u tri lijepe Pioli

Avatar
galia95
Postovi: 1033
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 11 apr 2024, 23:07

Roma rastrčana, nadahnuta, motivisana. Milan trom, bezidejan, nezainteresovan, kao i inače u ove dvije sezone. Nema se tu šta više dodati ili oduzeti.

Addio mister Pioli, il ciclo è finito!

celikmilan
Postovi: 2964
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 apr 2024, 23:11

Odavno manja i lošija ekipa nije igrala protiv Milana. Uz katastrofalnu igru Milana i uz ovakvo suđenje oni su jedva dobili 0:1 kad je uz sve to trebalo da se završi nekih 5 razlike.

Avatar
DarioTZ
Postovi: 236
Pridružen/a: 19 sep 2013, 16:56
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la DarioTZ » 11 apr 2024, 23:14

Da li je moguce da niko nije primjetio i komentarisao poziciju Calabrije u sredini terena . FRAJER je cijelo vrijeme igrao u sredini , bez ikakvog uticaja i koristi a na desnom beku igrac manje bio .
Svaka cast na scudetu. Ali sanjam dan kad ce celava ubleha sa svojim retardiranim idejama dobiti otkaz .

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 apr 2024, 23:17

Pet-šest mjeseci je prošlo od naše zadnje bitne "biti ili ne biti" utakmice (Dortmund kući), u međuvremenu si mahom igrao fino, vezao pobjede, i dođe taj meč protiv solidnog protivnika u četvrtfinalu nekog evropskog takmičenja i ti na terenu izgledaš kao poluamaterski tim. Nevjerovatno.

DDR se večeras ispišao po Pioliju, ne računajući Ligu prvaka i derbije protiv Intera ja se ne sjećam kad smo zadnji put bili ovako nemoćni u polju.

Sad da ne analiziram meč, nema vala potrebe jer su svi manje više bili užasni na čelu sa trenerom.

Što se revanša tiče, nisam optimističan jer ovo večeras nije bilo slučajno oni dali neku frljoku mi fulali pet šansi i eto završilo 0-1. Ovo je večeras bilo baš taktičko razvaljivanje i sreća nam je što i oni nisu pod svaku cijenu previše letili naprijed inače bi mi ovo sigurno izgubuli 2-3 razlike.

Morat ćemo odigrati baš baš kvalitetnu utakmicu (jednu od boljih ove sezone) ukoliko mislimo proći, a ova Roma je svakako opasna ekipa, odlično se brane, fino im ide ova tranzicija, naprimjer večeras iznošenje lopte pod presingom skoro pa perfektno... Mislim da nažalost ispadamo, ali eto vidjet ćemo za sedam dana.

Iz nekog razloga ovo me podsjeća na naš prošlogodišnji dvomeč sa Napolijem u LP, isto ovako smo mi njih izmaltretirali.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

enzo777
Postovi: 185
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 11 apr 2024, 23:19

Ne brini bolan, nece Pioli nigdje. Pa kad ga ovdje na forumu gotive, isto tako je siguran i u Casa Milan.
Znaci na ljeto ulazimo s njegovom zadnjom godinom ugovora pa da vidimo gdje cemo stic... stariji Milanisti ce reci: do kraja decembra.

Al eto, daj djeci malo FIFE i ludila, i ona uzivaju. Tako sa i celavim idiotom, pusti ga na terenu, nabit ce skor na prosjecnim ekipama, djeca ce se napalit, pa ih nece puno pogodit sto se Milan bruka u Ch. League i Europa League.

Da napomenem, u moje doba, Milan se brukao sto nije dosao do polufinala, za njih je bio neuspijeh ne proci 1/4 finale Ch. League, a ne gazit Lecce, Veronu, Sassuolo, Benevento, Monzu, Cagliari, Perugiu, Bresciu, i ostale srednjoklasne ekipe. Tada se to jelo za dorucak i ekipa spremala za srijedu. Eto sada vas Pioli sprema ekipu za subotu, a srijedom "okrece se kolo srece"...

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 12 apr 2024, 07:39

enzo777 je napisao/la:
11 apr 2024, 23:19
Ne brini bolan, nece Pioli nigdje. Pa kad ga ovdje na forumu gotive, isto tako je siguran i u Casa Milan.
Znaci na ljeto ulazimo s njegovom zadnjom godinom ugovora pa da vidimo gdje cemo stic... stariji Milanisti ce reci: do kraja decembra.

Al eto, daj djeci malo FIFE i ludila, i ona uzivaju. Tako sa i celavim idiotom, pusti ga na terenu, nabit ce skor na prosjecnim ekipama, djeca ce se napalit, pa ih nece puno pogodit sto se Milan bruka u Ch. League i Europa League.

Da napomenem, u moje doba
, Milan se brukao sto nije dosao do polufinala, za njih je bio neuspijeh ne proci 1/4 finale Ch. League, a ne gazit Lecce, Veronu, Sassuolo, Benevento, Monzu, Cagliari, Perugiu, Bresciu, i ostale srednjoklasne ekipe. Tada se to jelo za dorucak i ekipa spremala za srijedu. Eto sada vas Pioli sprema ekipu za subotu, a srijedom "okrece se kolo srece"...
Pa tvoje doba je već odavno prošlo :D

Avatar
meepo
Postovi: 4140
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 12 apr 2024, 11:14

Mislim da je i pticama na grani jasno da trenutni Milan ima problema s utakmicama koje su od velike vaznosti. Superkup, kup, polufinale LP, derbi utakmice, evo sad i cetvrtfinale EL. U ligi su ispali iz kombinacija za titulu pa igraju bez pritiska zbog toga ovakvi rezultati. Ovaj Milan moze da odigrao standardno ili da podbaci , a da iznenadi pa da ostvari nekakav velik rezultat tesko i to je nesto sto nedostaje. Ekipa uopste nije losa. Nisu u top 5 ekipa u Europi , mozda u top 10 , u top 20 sigurno. Sanse da se prodje su jako male a da se osvoji jos manje. Piolijev Milan je svoj vrh dostigao jos prije 2 sezone kad se uzeo skudeto ovo ostalo je zali boze.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8167
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 12 apr 2024, 11:29

Upravo to. Nevjerovatno kako podbace kad je najpotrebnije. Ono sinoc nije toliko vise ni do trenera, mada i on zasluzuje tonu kritika, ali opet je 11 igraca na terenu. Jest da ih on poreda, taktika i sve, ali neko ko igra jako dugo svoju poziciju, treba malo vise znanja, elana, volje i zelje pokazati. Na kraju krajeva igrali su protiv starog protivnika kojega znaju, a nisu igrali protiv Engleza, Spanjolaca ili Njemaca.
Sinoc su igrali kao da su morali, kao da ih je neko natjero, a ne da igraju zbog prestiza, uspjeha i rezultata. Ovdje ima par dobrih znalaca, ali nista od ekipe kao jedno tijelo, kad ima duplo vise skarta ili polovnjaka ili istrosenih igraca. Valjda nesto drugo pokazu u revansu, jer sam fakat imao velika ocekivanja od njih u EL, ako ispadnu od Rome, Pioli i citav ss, sa nekim igracima su definitivno zasluzili otkaz ili raskid, prodaja na kraju sezone.

Avatar
Beduin
Postovi: 16373
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 12 apr 2024, 11:50

Proci se moze, protivnik nam odgovara i cak i sinoc nas nista posebno nisu nadigrali, nego smo mi bili uzasni.
Problem je tvrdoglavost trenera i silne nogicnost iz utakmice u utakmicu a da ne radi na napretku sebe i ekipe.

Zasto Adli na klupi, nakon odlicne prosle utakmice?
Zasto nikakve promjene nakon onakvog 1. poluvremena?
Zasto promjene u napadu tek u 78. minuti?
Zasto se sve ovo ponavlja i postaje Piolijev trend?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4299
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 12 apr 2024, 12:26

Dodaj na to i da i da mladi igraci ne napreduju ni 1cm kod njega. Jbs me ako i evo sam Musah zna sta je njegova trenutna uloga u timu. Teracano zbog 2 greske se tretira ko da je Eldar Civic iako je pored tih gresaka bio vrlo dobar (pogotovo ono malo u kupu protiv Atalante kad je u zavrsnici bio pa i najbolji na terenu)
Simic je tu da bude emocionalna potpora umjesto da starta bar protiv ovih farmer ekipa tipa Lecce, pa i da uleti u 70' protiv osrednjih. I haj to vec i direktno steti primaveri. Isto vazi i za Bartezagia, pa donekle i Zerolia.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
meepo
Postovi: 4140
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 12 apr 2024, 14:40

Stroj1946 je napisao/la:
12 apr 2024, 11:29
Ono sinoc nije toliko vise ni do trenera, mada i on zasluzuje tonu kritika
Ima puno do trenera. Nema ondje nikakvog trenerskog potpisa, bezidejno, predvidljivo. Ne igra tako Milan samo ove sezone , problem je tu vec duze cak i prije nego sto ce se osvojiti titula , ali bio je zamaskiran tim visokim presingom , koji je otisao u zaborav.

Roma im je prepustila loptu i onda smo gledali kruzenje iste po ko zna koji put u posljednjih par godina. Milan u revansu mora ganjati rezultat i ako se Roma postavi u ovaj niski blok bog neka im je na pomoci zbog toga ne dajem puno sanse za prolazak.

A i jos jedan primjer kako ima puno do trenera je Roma. Iako sam branio Mourinha da i nije bas do njega ispostavilo se da je njegov otkaz i dovodjenje De Rossia na klupu jedna od najboljih odluka Rome godinama unazad. Od one mlake ekipe koju je Milan dobio 2x , do ove cvrste , opasne Rome protiv koje je Milan jedva stvorio 2-3 sanse.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8167
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 12 apr 2024, 14:57

meepo je napisao/la:
12 apr 2024, 14:40
Stroj1946 je napisao/la:
12 apr 2024, 11:29
Ono sinoc nije toliko vise ni do trenera, mada i on zasluzuje tonu kritika
Ima puno do trenera. Nema ondje nikakvog trenerskog potpisa, bezidejno, predvidljivo. Ne igra tako Milan samo ove sezone , problem je tu vec duze cak i prije nego sto ce se osvojiti titula , ali bio je zamaskiran tim visokim presingom , koji je otisao u zaborav.

Roma im je prepustila loptu i onda smo gledali kruzenje iste po ko zna koji put u posljednjih par godina. Milan u revansu mora ganjati rezultat i ako se Roma postavi u ovaj niski blok bog neka im je na pomoci zbog toga ne dajem puno sanse za prolazak.

A i jos jedan primjer kako ima puno do trenera je Roma. Iako sam branio Mourinha da i nije bas do njega ispostavilo se da je njegov otkaz i dovodjenje De Rossia na klupu jedna od najboljih odluka Rome godinama unazad. Od one mlake ekipe koju je Milan dobio 2x , do ove cvrste , opasne Rome protiv koje je Milan jedva stvorio 2-3 sanse.
Znam to sve, ali šta ćeš im, vidiš da je kao sveta krava lik. Milan i Pioli su jako čudna kombinacija. Mogu dobiti nekoga kad se najmanje nadaš, a kad se nadaš pobjedi, oni podbace. Piolijevo vrijeme je prošlo, već nakon Scudetta, ali oni se ufatili kao pijani plota, drže trenera na klupi i nadaju se da će slijedeći put biti bolje, kao da su 90e, pa trener mora biti centralna figura i čitav tim se oko njega gradi. Nezamjenjiv. Pioli nije taj kalibar niti tip. Reko sam davno da je on ekonomski isplativ, ne buni se, ne traži puno, "gura" i to je šta njih zanima.
Roma je što reče pametno uradila, dobila ono što im je trebalo da spase sezonu, neko novi, svjež i taj pozitivni šok, eto urodilo im je plodom, ljudi odlično izgledaju. Nadam se da Pioli ide nakon ove sezone, jer nema on šta ponuditi više, samo može gore ili isto kao sad, jer je dosegao limit i došlo je do zasićenja velikog, bukvalno verglaju, tapkaju u mjestu. Ako ostane odoše glavni igrači, u to sam 100% uvjeren.

Avatar
milanist
Postovi: 12092
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 12 apr 2024, 17:28

Meepo druze, ziv li si :D nakon skoro super 3 i po mjeseca, dodje poraz dodje i meepo nas :D Da malo baci koju opasku na Mistera. Nije te bilo kad je presisao ti bio ljubimca Moua, ili kad ti RDZ primi 4 komada :D Ali tu si kad Pioli fasuje poraz. Neka ajd ovaj put vrijedi kritika sto jest jest, samo nikad da vidim i pohvalu majka mu stara :D

Cudni smo pravo, ganjali bi sa Thiawom, Kjaerom i Gabbijom sve trofeje, a kad se zatrazi stoper onda muk i tisina. Doduse tu i tamo se dovede kakav golobradi mladic, koji prije ili poslije zavrsi na posudbi negdje.
Gledam neki dan gdje i kako napreduje Lazetic, strasno bgm. Koliko ga ono platise, 5M? pa ovaj skorasnji, Terracciano, nigdje ga nema :D uze nam bodove i ispari :mrgreen:

Dobro ovo i izgleda bgm, igramo sezonu maltene bolju nego skudeto kad smo uzeli, barem bodovno :D Yebe nas sto i Inter igra sezonu iz snova :roll:

Sto se tice Rome, i dalje sam misljenja da ih mogu proci, jedan je razlike nije 3 :D ne vjerujem da ce opet ponoviti ovako losu partiju. Barem da zavrsnicu poprave i to ce biti to :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.