AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

memaga
Postovi: 1704
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 14 avg 2021, 12:08

muxa je napisao/la:
14 avg 2021, 11:44
Ja ne znam na osnovu čega vi očekujete kapitalce?
@Fantasista Ne možeš nakon godina provedenih na sredini tabele očekivati odmah trofeje, jednostavno nije realno.
Bilo mi je jasno ne igramo l.p.nema zvucnih pojacanja, nema kapitalca suti i gledaj kako izboriti l.p.
Dosla l.p. otisla dvojica jedano mjesto se popunilo drugo nista, ja sam mislio l.p je tu doci ce sigurno dva zvucna pojacanja, igramo pobogu l.p.veci kesh je u opticaju...kad ono flop natezu se sa kvazi pojacanjem iz bordoa...ok nemam nista protiv tog igraca al oslonit se na klinca od 20 god.na 3 fronta ma daj...da je popunjena ekipa pa dovesti ga da se polako razvija kroz godinu dvije, ti ocekujes od 20 godisnjaka buuum jer nemamo koga drugog...i kad pukne pod pritiskom, ili se ne adaptira trener kriv...
Ne znam, ne izgleda dobro....

Avatar
muxa
Postovi: 11398
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 avg 2021, 12:18

Ne kažem na da sam zadovoljan, al jednostavno je tako. Možda bi se i moglo očekivati da nije korona utjecala na finansije. Pa pogledajte ostale ekipe, malo ko tu sta ulaze, ne računajući one koji su navikli da se rasipaju,sto zbog bogatih vlasnika, što zbog povlastenog položaja od strane UEFA-e.
Opet, treba sačekati i kraj mercata pa dati konačni sud, možda nas i iznenade.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meepo
Postovi: 4170
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 14 avg 2021, 12:59

Ljudi moji ne gradi se kuća preko noci , niti se bilo kakav rezultat moze postici za 1-2 sezone. Milan je bio u jako losoj situaciji i trenutni vlasnici su ulupali 600+ miliona kapitala da bi popravili situaciju. Svaki naredni prelazni rok budzet ce rasti, ali ne vidim u narednih par godina da Milan dovodi igrace od 40+ miliona , ali nikako.

Što se Vlašića tiče sigurno je talentovan momak i dobar prospekt , ali opet on igra u Ruskoj ligi koja je u padu zadnjih 10 godina i davati 25+ miliona za njega je kocka, a siguran sam da ga nece pustiti bez obaveze kupovine ako bude dolazio na bilo kakvu posudbu.

memaga
Postovi: 1704
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 14 avg 2021, 13:04

Eh ako ovako budu gradili milan bez pojacanja, moze se vrlo lako desiti da sljedecu sezonu ne budu igrali l.p.
Sa ovakvim tempom rasta Milana premasit cemo Liverpool ( haman 30 godina bez titule u prvenstvu )...
Na dobrom smo putu...

Avatar
meepo
Postovi: 4170
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 14 avg 2021, 13:26

memaga je napisao/la:
14 avg 2021, 13:04
Eh ako ovako budu gradili milan bez pojacanja, moze se vrlo lako desiti da sljedecu sezonu ne budu igrali l.p.
Sa ovakvim tempom rasta Milana premasit cemo Liverpool ( haman 30 godina bez titule u prvenstvu )...
Na dobrom smo putu...
Juventus kad se vratio iz Seria B je bio pravo baksuzan klub. Trosili su mnogo i dovodili pojacanja kao sto su Krasic, Diego itd. Zvuci poznato ? Onda su Conte i Marotta dosli i sve se promijenilo. Svake godine postajali su sve jaci i jaci i budzet im je dozvoljavao da dovode igrace od 100 miliona.

Milan je za vrijeme Fassonea i Mirabellia ulupao 200 miliona i nista nisu postigli. Onda su se dovodili igraci od 30-40 miliona, pare su se bacale, financijski klub je tonuo sve dublje a rezultata nije bilo. Zadnje 2 sezone situacija je drugacija. Klub se dize i lagano vraća u vrh italijanskog i europskog fudbala, ali trebat ce jos vremena da bude među top 10 ekipa na starom kontinentu.

celikmilan
Postovi: 2978
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 avg 2021, 13:44

Izgleda kao da se svaki talenat iz Francuske za kojega se interesujemo zove ili preziva Adli ili Adil pa se možda zbog toga novinari zbune pa zato čujemo razna imena a ustvari oni samo nagađaju jer ne znaju. Vidjećemo zna li naša uprava.

Večeras utakmica na SK6.

Avatar
rope11
Postovi: 17671
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2021, 13:45

Sinoć kažu da je Adli gotov posao, a danas francuzi vele da transfer nikad ni nije bio blizu i da Milan ustvari prati neke druge igrače u Francuskoj. :urnebes:


Stvarno ne vrijedi ni pratiti vijesti u vezi merkata, niko nema pojma šta se dešava.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2978
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 avg 2021, 14:15

rope11 je napisao/la:
14 avg 2021, 13:45
Sinoć kažu da je Adli gotov posao, a danas francuzi vele da transfer nikad ni nije bio blizu i da Milan ustvari prati neke druge igrače u Francuskoj. :urnebes:


Stvarno ne vrijedi ni pratiti vijesti u vezi merkata, niko nema pojma šta se dešava.
To i ja sebi uvijek govorim ali to je jače od mene.

Avatar
Beduin
Postovi: 16531
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2021, 14:49

rope11 je napisao/la:
14 avg 2021, 13:45
Sinoć kažu da je Adli gotov posao, a danas francuzi vele da transfer nikad ni nije bio blizu i da Milan ustvari prati neke druge igrače u Francuskoj. :urnebes:


Stvarno ne vrijedi ni pratiti vijesti u vezi merkata, niko nema pojma šta se dešava.
Nemoguce, kad mediji znaju svaki korak nasih interesovanja i dogovora, hhh.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16531
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2021, 14:57

memaga je napisao/la:
14 avg 2021, 13:04
Eh ako ovako budu gradili milan bez pojacanja, moze se vrlo lako desiti da sljedecu sezonu ne budu igrali l.p.
Sa ovakvim tempom rasta Milana premasit cemo Liverpool ( haman 30 godina bez titule u prvenstvu )...
Na dobrom smo putu...
Mene stid druze ovakvog lupanja, halali mi na iskrenosti. Mi osvojili titulu prije 10 godina, ali 20 godina je blizu pa da budemo k'o Lpool 😂😂

De ti vidi sta si pisao i prosle sezone, i ne sjecam se da si previse tipkao dok smo bili lideri na tabeli vecim dijelom prosle sezone i na kraju zavrsili 2. na tabeli. Za mene je to odlicna referenca i dokaz da se radilo ispravno, pametno, ciljano, a tranafer politika pokazala kao dobra i produktivna.
Sigurno se nece uvijek ubosti sa igracem, ali posao koji radi Maldini i kompanija je vise nego odlican u odnosu na pare kojima raspolazu. Ako imas silne milione, onda sponzorisi klub, poguraj ih, mailom pisalji koju pametnu ideju, al ti opra nas negativom, kao da imamo bilione koje ne zelimo trositi. A nedavno nas izbacili iz LE zbog loseg poslovanja i minusa. Zato langzam ba i malo vise pozitive.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

memaga
Postovi: 1704
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 14 avg 2021, 17:32

Beduin je napisao/la:
14 avg 2021, 14:57
memaga je napisao/la:
14 avg 2021, 13:04
Eh ako ovako budu gradili milan bez pojacanja, moze se vrlo lako desiti da sljedecu sezonu ne budu igrali l.p.
Sa ovakvim tempom rasta Milana premasit cemo Liverpool ( haman 30 godina bez titule u prvenstvu )...
Na dobrom smo putu...
Mene stid druze ovakvog lupanja, halali mi na iskrenosti. Mi osvojili titulu prije 10 godina, ali 20 godina je blizu pa da budemo k'o Lpool 😂😂

De ti vidi sta si pisao i prosle sezone, i ne sjecam se da si previse tipkao dok smo bili lideri na tabeli vecim dijelom prosle sezone i na kraju zavrsili 2. na tabeli. Za mene je to odlicna referenca i dokaz da se radilo ispravno, pametno, ciljano, a tranafer politika pokazala kao dobra i produktivna.
Sigurno se nece uvijek ubosti sa igracem, ali posao koji radi Maldini i kompanija je vise nego odlican u odnosu na pare kojima raspolazu. Ako imas silne milione, onda sponzorisi klub, poguraj ih, mailom pisalji koju pametnu ideju, al ti opra nas negativom, kao da imamo bilione koje ne zelimo trositi. A nedavno nas izbacili iz LE zbog loseg poslovanja i minusa. Zato langzam ba i malo vise pozitive.
Tipkao sam stalno i bio u zanosu sto smo prvi, ako se ne sjecas mozes vratiti postove ili ginkocell kupiti nije na odmet...
Fakat neki ljudi ovdje opasan hasis konzumiraju kada vide pozitivno sve...pozitivno otisla dva igraca djabe nisu doveli zamjene ( izuzev golmana ) plus pojacali tim...jel to pozitivno? Sta ocekivati? Borba za titulu? Tri slaba rezultata biti ce pioli aut...prodali su norvezanina pravu priliku nije ni dobio....
Al hajd mozda iznenade sa pojacanjima...vidjet cemo...

memaga
Postovi: 1704
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 14 avg 2021, 17:42

Imam samo jedno pitanje za sve na forumu: da li je milan jaci u odnosu na proslu sezonu?

Avatar
milanist
Postovi: 12198
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 14 avg 2021, 17:44

Nije
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16531
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2021, 17:46

Niko ovdje ne vidi pozitivno u svemu, nego jednostavno nismo "Memaga" koji u svemu vidi crnilo, negativu.
Samo kazem, kukao si i prosle sezone, a mi bili vecim dijelom prvi, na kraju 2.
Sad mozda budemo losiji, a dovesti igrava od 40+ miliona nije nikakav garant i to je jedina istina.

I NE, nismo jaci u odnosu na proslu sezonu, ali nismo drasticno ni slabiji, ali smo godinu iskusniji i jos ima vremena za kupivinu pa da donosimo sud.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14397
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2021, 17:52

Ekipa koja večeras starta, 99% počinje i prvi meč nove sezone. Bez obzira na dešavanja tokom merkata u sljedećoj sedmici.


A ove pesimiste samo bih da pitam, ko je to u Italiji trošio ili troši ovo ljeto? A sve i jedna ekipa iz top 6 ima puno nedostataka i svojim rosterima.

I da, Milan je jači nego lani već sad. Prvenstveno jer je većini mladih igrača ovo već druga ili treća sezona u Italiji. Iskusniji su i jači sigurno.

Inter je prodao 2 najbolja igrača+trenera. Taj trio je 80% zasluga imao za skudeto. Još su u finansijskom haosu. Dakle slabiji su.

Juventus je jači za Allegrija. Samo što ovo nije taj Juve od prije 3 godine kojeg je Allegri napustio. Bit će kompaktniji nego lani, ali nivo same ekipe je u deklajnu i dalje, s obzirom da je većina glavnih igrača zagazilo debelo u 30e.

Roma i Lazio, ništa bolji nego lani.

Napoli i Atalanta, također manje više isti. Tako da ne znam čemu toliki pesimizam i pljuvanje, kad je situacija takva kakva jeste.

Ne samo u Italiji već širom Evrope. Osim u Parizu i još ponekom timu iz Engleske.

Uostalom sam Maldini je izjavio više puta, da Milan treba dvije tri uzastopne sezone u LPa, da bi se vratili među elitu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26289
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2021, 19:02

Iskusniji jesmo, jači nismo, jer džaba ti iskustvo ako nemaš kvalitet a nije da su nam prvotimci golobradi mladići, svi oni imaju više sezona seniorskog fudbala, tako da je to iskustvo relativna stvar.

Ako se ne dovedu makar dva igrača do kraja prelaznog roka (daj Bože da i jedan dođe) ovo će biti loš mercato.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Beduin
Postovi: 16531
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2021, 19:43

Na SK3 imate Vlasica, ko hoce da gleda. Asistirao kod prvog gola.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la insider » 14 avg 2021, 20:20

Hauge ušao i odmah gol za Eintracht u debiju protiv Borussije.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14397
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2021, 20:20

Kako će Hauge da pokida u Njemačkoj. Ima da mu se cijena udupla do januara.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

memaga
Postovi: 1704
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 14 avg 2021, 20:31

Zato na lijevom krilu imamo Rebica sa kojim nikad nisi na cisto kako ce odigrat polu idiot u glavi, i Leao novi Niang non salantan moze da pokida sve al mozak ko kliker argentinac i to kad natekne...a ovom malom sanse nisu dali kako treba....
Sad ce napisati da sam pesimistican, da samo negativno vidim...

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: ronaldo99 i 5 gostiju.