AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

memaga
Postovi: 1690
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 17 mar 2024, 16:47

Piolijeva masina melje mashAllah redom...bravoo....

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 17 mar 2024, 16:47

Lakše nego očekivano, bravo Chuck i bravo mister - opet rezerva donosi gol sa klupe :salut: Odličan nastup na teškom gostovanju, forza Milan :clap: :clap: :clap:

Btw, 8.gol iz kornera ove sezone u ligi, a tek su 13.ekipa po broju kornera 128 (vs Napoli i Inter 178 i 172, ali i manje golova iz istih)

Avatar
milanist
Postovi: 12074
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 17 mar 2024, 16:55

Theo reci Rafi da se ne zayebaje :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 17 mar 2024, 16:56

Btw. ovaj Musah je poprilično tele...
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
milanist
Postovi: 12074
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 17 mar 2024, 17:00

Dobro je 3 bobe su tu i vise nego zasluzeno. Nije lose, bravo momci bravo Mister.

Lose odigrali Isma, RLC i Rafa. Sa druge strane Theo, Tijjani i Pulisic odlicni :clap:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17659
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 mar 2024, 17:01

A dragi Maignan, čovjek uradi špagu i odmah se hvata za mišić. A eno i Kjaer u istom napadu počeo šepati, poslije prve intervencije gdje se malo istegnuo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 17 mar 2024, 17:05

U glavnom prvo poluvrijeme odlična igra, jednostavno, na drugi/ treći dodir maksimalno.
Protiv ovakvih protivnika Okafor je odličan izbor za napadača, jer izmjene njega, Pulišića i Leaoa daju brzinu u igri u odnosu na Girouda.
Drugi poluvrijeme dosta lošije, ali ta dva gola su malo popravila utisak.
Sudija je imao odnos 60:40 u korist Verone, od tri žuta kartona samo je možda oštriji start bio Tomoria, Veronini igrači su dosta sličnih startova napravili ali polovinu nije svirao.
Ovaj Noslin je fin igrač, dosta muke je zadao zadnjoj liniji
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16358
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 17 mar 2024, 18:53

Relativno dobra igra u vecem dijelu utakmice, raspemo protivnika i ljudi jednom nas stisnu i postignu gol.
Sreca pa Chuck dade gol, drago mi je zbog njega.

I danas me je Leao uvjerio zasto sam za njegov odlazak. Ni pedlja nije napredoval i sazrio naspram talenta i hajpa oko njega. Jedino brzinu mu Bog podario, ali sve ostalo je sakato.

Idemo dalje, napokon prestigli Juveta koji je ocajan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muha milanez
Postovi: 5817
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 mar 2024, 13:46

Today's examinations of Pierre Kalulu showed the injury of the tibial collateral ligament. According to preliminary forecasts, the Frenchman's absence is estimated at 1,5 months.

[Milannews.it]

Ovog bi se bilo najbolje otarasiti. Ništa od njega nema.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
milanist
Postovi: 12074
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 18 mar 2024, 14:01

Rahaticni igraci :D prodati na ljeto i njeg i Thiaw-a, te pustiti vremesnog Kjaera da ide, dovesti 2-3 stopera koji mogu biti ozbiljna konkurencija...
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17659
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 mar 2024, 14:53

Žao mi je momka, baš se vidjelo da je radio na sebi i da se vratio nabrijan.

Ali ovo je bilo i očekivano kad se vratiš poslije duge pauze i kad je tijelo još fragilno, onaj tip mu se jučer u punom trku zabio u koljena.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 18 mar 2024, 15:36

Beduin je napisao/la:
17 mar 2024, 18:53
I danas me je Leao uvjerio zasto sam za njegov odlazak. Ni pedlja nije napredoval i sazrio naspram talenta i hajpa oko njega. Jedino brzinu mu Bog podario, ali sve ostalo je sakato.
Leao = Adama Traore u Seria A. Brzina mu je sve, dribling, pas igra, prijem lopte prosjek.

Avatar
milanist
Postovi: 12074
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 18 mar 2024, 16:51

Jesil' to stvarno napisao da je Rafi dribling prosjek ? :urnebes:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16358
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 18 mar 2024, 18:44

Nije prosjek, ali nije ni neka specijalna tehnika ako cemo realno. I sto proba neku fintu na kraju se sve svede na guranje kopte ispred sebe i trk, u velikom broju slucajeva.
Generalno je danas sve manje tih tipova igraca sa vrhunskom tehnikom i lijepim driblinzima, sve se svodi na fizikalije i trku, pa Leao cak i izgleda kao tehnicar. Ali daleko je on od toga, budimo realni.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 18 mar 2024, 19:07

Ja sam mozda bio malo ostar kad sam rekao da mu je dribling prosjek , ali dijelim isto misljenje kao Beduin, da je to vise produkt njegovih atletskih sposobnosti nego neke tehnike.

Najvise me nervira ta njegova nosalantnost. Kaka je bio brz kao i on mozda cak i brzi , ali covjek je ginuo na terenu , a ovoga kad pogledas u 90% slucajeva boli patka i lik se setka kao da je na terminu. Pato je u njegovim godinama bio veci talenat i bolji igrac, imao je tu grintu , ali eto ybg njega su razjebale povrede, nocni zivot i Barbara.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16643
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 18 mar 2024, 21:45



Ovo bi mogao biti dobar transfer ako ima istine, ovaj decko itekako moze biti koristan na poziciji koja nam skripi, dobar na lopti, zna dati loptu, a zna itekako dobro i zabiti, meni se on svidjao jos u rusiji, a pogotovo prosle sezone u faynordu i mislio sam da ce otici u ligu petice al eto Turci imaju dobre pare

Avatar
milanist
Postovi: 12074
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 18 mar 2024, 22:43

meepo je napisao/la:
18 mar 2024, 19:07
Ja sam mozda bio malo ostar kad sam rekao da mu je dribling prosjek , ali dijelim isto misljenje kao Beduin, da je to vise produkt njegovih atletskih sposobnosti nego neke tehnike.

Najvise me nervira ta njegova nosalantnost. Kaka je bio brz kao i on mozda cak i brzi , ali covjek je ginuo na terenu , a ovoga kad pogledas u 90% slucajeva boli patka i lik se setka kao da je na terminu. Pato je u njegovim godinama bio veci talenat i bolji igrac, imao je tu grintu , ali eto ybg njega su razjebale povrede, nocni zivot i Barbara.


Prosjek jel' da :mrgreen: Na stranu to sto kazes u drugom dijelu posta, svi mu to zamijeramo, tu neozbiljnost i nonsalantnost ponekad, cak i mene samog nekad nervira. Ali ne mozes brate reci da je u covjeka dribling prosjek, to je krajnje neozbiljno i tu sva prica staje.

Nego prika, sta velis za J.Davida, nakon loseg ulaska u sezonu bogami dodje opet na svoje, u sam vrh stijelaca, dalje i ne moze, jer Mbappe je rezervisao 1 mjesto i prije pocetka sezone :D nije lose jel da :D
Zadnja izmjena: milanist, dana/u 18 mar 2024, 23:09, ukupno mijenjano 1 put.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

memaga
Postovi: 1690
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 18 mar 2024, 22:58

Jbg ti i ti se nadmudrujes sa ispood prosjecnim poznavaocima nogometa, stas komentarisati sa ljudima koji jedva cekaju da nam ode najbolji igrac...tu svaki komentar prestaje.. :thumbdown:

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 18 mar 2024, 23:01

Može se svašta nešto reć o Leaou; da se redovno vuče po terenu, neda mu se vraćat, govor tijela, pogrešne odluke, relativno loša završnica, x, y, z.... Ali njegova tehnika i dribling su prejaki, no zbog njegove ogromne akseleracije i brzine vam se možda čini drugačije. Leao bi u 5m pobacao trojicu, i bez brzine, tako da... Jednostavno su Mbappe i Vinicius Jr. jedini bolji od njega, Leao je jedan od rijetkih koji bi imao mjesta u i onim najjačim izdanjima u periodu 90ih/00. Značajno je bolji od npr Serginha i Leonarda, koji su bili jako kvalitetni i prodorni, tehnički izuzetno potkovani.

Da Milan ima još trojicu superkvalitetnih poput Majka, Theo, Leao - bili bi rame uz rame sa najjačim ekipama Evrope. Prodaja bilo kojeg od ove trojke apsolutno nebi trebala dolazit u obzir.

Kalulu? Šteta, momak je uz minutažu x10 od npr Thiawa napravio puno manje grešaka. Pokriva više pozicija, zahvalan i još uvijek mlad momak, teško da će ga iko kupiti za pare koje bi Milan tražio, nakon AC Bolnice. Thiaw je još uvijek mlad, samo može biti bolji, što i nažalost nije slučaj sa Kjaerom. Zahvalit se starom kojoti, koji je uz Ibru usadio taj famozni pobjednički mentalitet i bio primjer drugima. Bravo Simon & hvala :clap:

Avatar
muxa
Postovi: 11375
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 mar 2024, 05:25

Što se tiče naša 3 najbolja igrača,ako se vec neko mora prodati, najbolja opcija bi bila da prodaju MM-a.
Puno lošija forma nego prethodne sezone, sklon povredama, a golmana barem ima po Italiji.
Samo pitanje je koliko bi se moglo uzeti za njega uzimajući u obzir kako brani ove sezone.
Sto se tiče Malika, bio sam ubijeđen da će postati dobar stoper i da mu samo treba iskustva. Međutim, on sto vise ima iskustva haman postaje veći kikser. Za prvih
11 nije. Sjedenje na klupi mu neće pomoći. Kao sto je neko ranije napisao najbolje bi bilo prodati i njega i Kalulua i kupiti 2-3 stopera. Gabia je trenutno za Malika level pro :)
Il Club più titolato al mondo!

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.