Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1118
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la VivaLaStella » 07 maj 2024, 08:33

Ljudi jedini zdrav stoper nam Evans od 37 ljeta.
Stoper od 37 godina u paru sa tipom koji uopste nije stoper, dva beka - obojica desni, ni na svojoj prirodnoj poziciji nisu dobri..
Kad to sastavis dobijes zadnju liniju kojoj bi ekipe iz Championshipa trpale po 2 3 komada. Sta da se radi
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Nera1982
Postovi: 192
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Nera1982 » 07 maj 2024, 08:37

Ma ja smatram da ova ekipa kad je sva kompletna i bez povreda lagano moze top 4 i uzet ligu europe(ako se kvalifikujemo uopste)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41297
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 maj 2024, 10:06

VivaLaStella je napisao/la:
07 maj 2024, 08:33
Ljudi jedini zdrav stoper nam Evans od 37 ljeta.
Stoper od 37 godina u paru sa tipom koji uopste nije stoper, dva beka - obojica desni, ni na svojoj prirodnoj poziciji nisu dobri..
Kad to sastavis dobijes zadnju liniju kojoj bi ekipe iz Championshipa trpale po 2 3 komada. Sta da se radi
Onda postaviš tim tako da ne izgleda kao skupina amatera koja prvi put igra skupa, on nakon dvije godine na klupi i dalje radi iste greške. Čovjek je uvjeren da je on bezgrešan i da nikad ne griješi nego je je svaki poraz krivica nekog drugog i nečega drugog. Pogubio se kao abdest ove sezone, sam je dovodio i birao pojačanja, i ne želi priznati da je pogriješio nego je za njega Anthony i dalje dobar izbor :crazy:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1118
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la VivaLaStella » 07 maj 2024, 10:16

rio_Ferdy88 je napisao/la:
07 maj 2024, 10:06
VivaLaStella je napisao/la:
07 maj 2024, 08:33
Ljudi jedini zdrav stoper nam Evans od 37 ljeta.
Stoper od 37 godina u paru sa tipom koji uopste nije stoper, dva beka - obojica desni, ni na svojoj prirodnoj poziciji nisu dobri..
Kad to sastavis dobijes zadnju liniju kojoj bi ekipe iz Championshipa trpale po 2 3 komada. Sta da se radi
Onda postaviš tim tako da ne izgleda kao skupina amatera koja prvi put igra skupa, on nakon dvije godine na klupi i dalje radi iste greške. Čovjek je uvjeren da je on bezgrešan i da nikad ne griješi nego je je svaki poraz krivica nekog drugog i nečega drugog. Pogubio se kao abdest ove sezone, sam je dovodio i birao pojačanja, i ne želi priznati da je pogriješio nego je za njega Anthony i dalje dobar izbor :crazy:
pa 9/10 golova sto primimo su posljedica individualnih grešaka. Koliko nas je samo Casemiro kostao bodova otkako pokriva tu stopersku poziciju? Isto smo ovako "atraktivno" igralia i prosle sezone, pa smo na kraju zavrsili sa najvise clean sheetova. Sad ti prosjecan desni bek pokriva lijevo, 4. stoper nam je jedini zdrav stoper i igra u paru s Casemirom koji je tu silom prilika, mentalno cak i nije vise clan Man Uniteda i predstavlja sve osim dobrog CB-a.
Lako je traziti da se to lijepo poslozi i ne odigra amaterski, ali kako?
Nije idealna situacija, ali sta cemo tacno postici sa novim trenerom, kad imas tim sastavljen od 5 njegovih prethodnika.
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41297
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 maj 2024, 11:59

VivaLaStella je napisao/la:
07 maj 2024, 10:16
rio_Ferdy88 je napisao/la:
07 maj 2024, 10:06
VivaLaStella je napisao/la:
07 maj 2024, 08:33
Ljudi jedini zdrav stoper nam Evans od 37 ljeta.
Stoper od 37 godina u paru sa tipom koji uopste nije stoper, dva beka - obojica desni, ni na svojoj prirodnoj poziciji nisu dobri..
Kad to sastavis dobijes zadnju liniju kojoj bi ekipe iz Championshipa trpale po 2 3 komada. Sta da se radi
Onda postaviš tim tako da ne izgleda kao skupina amatera koja prvi put igra skupa, on nakon dvije godine na klupi i dalje radi iste greške. Čovjek je uvjeren da je on bezgrešan i da nikad ne griješi nego je je svaki poraz krivica nekog drugog i nečega drugog. Pogubio se kao abdest ove sezone, sam je dovodio i birao pojačanja, i ne želi priznati da je pogriješio nego je za njega Anthony i dalje dobar izbor :crazy:
pa 9/10 golova sto primimo su posljedica individualnih grešaka. Koliko nas je samo Casemiro kostao bodova otkako pokriva tu stopersku poziciju? Isto smo ovako "atraktivno" igralia i prosle sezone, pa smo na kraju zavrsili sa najvise clean sheetova. Sad ti prosjecan desni bek pokriva lijevo, 4. stoper nam je jedini zdrav stoper i igra u paru s Casemirom koji je tu silom prilika i predstavlja sve osim dobrog CB-a.
Lako je traziti da se to lijepo poslozi i ne odigra amaterski, ali kako?
Nije idealna situacija, ali sta cemo tacno postici sa novim trenerom, kad imas tim sastavljen od 4 njegova prethodnika
Pa čovjek je na klupi dvije godine, nije on jedini u ligi koji ima problema sa povredama, nije to do individualnih grešaka nego do sistema tj nedostatka istog koji ovaj holandski precijenjeni stručnjak pokušava da nametne. Ako već imaš problema na stoperu onda se povuci i pokušaj limitirati protivnika u napadu, igraj defanzivnije. Čovjek i kad nismo imali problema sa povredama radi istu stvar, ostavlja odbranu na vjetrometini, pokušava nešto što očigledno ne odgovara ovoj ekipi.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1118
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la VivaLaStella » 07 maj 2024, 12:10

rio_Ferdy88 je napisao/la:
07 maj 2024, 11:59
VivaLaStella je napisao/la:
07 maj 2024, 10:16
rio_Ferdy88 je napisao/la:
07 maj 2024, 10:06

Onda postaviš tim tako da ne izgleda kao skupina amatera koja prvi put igra skupa, on nakon dvije godine na klupi i dalje radi iste greške. Čovjek je uvjeren da je on bezgrešan i da nikad ne griješi nego je je svaki poraz krivica nekog drugog i nečega drugog. Pogubio se kao abdest ove sezone, sam je dovodio i birao pojačanja, i ne želi priznati da je pogriješio nego je za njega Anthony i dalje dobar izbor :crazy:
pa 9/10 golova sto primimo su posljedica individualnih grešaka. Koliko nas je samo Casemiro kostao bodova otkako pokriva tu stopersku poziciju? Isto smo ovako "atraktivno" igralia i prosle sezone, pa smo na kraju zavrsili sa najvise clean sheetova. Sad ti prosjecan desni bek pokriva lijevo, 4. stoper nam je jedini zdrav stoper i igra u paru s Casemirom koji je tu silom prilika i predstavlja sve osim dobrog CB-a.
Lako je traziti da se to lijepo poslozi i ne odigra amaterski, ali kako?
Nije idealna situacija, ali sta cemo tacno postici sa novim trenerom, kad imas tim sastavljen od 4 njegova prethodnika
Pa čovjek je na klupi dvije godine, nije on jedini u ligi koji ima problema sa povredama, nije to do individualnih grešaka nego do sistema tj nedostatka istog koji ovaj holandski precijenjeni stručnjak pokušava da nametne. Ako već imaš problema na stoperu onda se povuci i pokušaj limitirati protivnika u napadu, igraj defanzivnije. Čovjek i kad nismo imali problema sa povredama radi istu stvar, ostavlja odbranu na vjetrometini, pokušava nešto što očigledno ne odgovara ovoj ekipi.
Kako ova navedena zadnja linija može limitirati bilo koji napad u EPL-u, pa protiv njih bi i Maupay izgledao ko R9 iz najboljih dana..
Igrali su i Rangnick i Ole povučenije, pa nit smo imali rezultatski neke koristi + nas je svaka duša prozivala za antifudbal a la Stoke City.
Ne smatram ni ja da je sa ETH sve idealno, ali tip nije neznalica i smatram da vremenom može napraviti pozitivne stvari.
2 godine sa ogranicenim finansijama nije dovoljno da se izvučemo iz govana u koja su nas uvalili Glazeri i ovi njihovi poltroni.
Sa 6 trenera u 10 godina, smatram da smo svoj kredit sa promjenama menadžera ispucali. Nemamo drugog izbora nego da se strpimo sa Ten Hagom i nadamo najboljem. Sve ostalo je pucanj u koljeno, jer restart procesa ti garantuje jos bar 2 dodatne godine mediokriteta
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Daduli
Postovi: 679
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Daduli » 07 maj 2024, 13:12

Sreća pa je ovaj Stella jedini koji priziva ostanak ovog na klupi. Mislim da nije toliko loš, ali njegova krivica su loši igrači koje je on lično dovukao, povrede silne (šta li je on radio na treninzima?) i evidentni gubitak svlačionice (eno ga ismijava i njegov Antony).

Treći bojkot igrača koji se može očigledno detektirati. Prvo Mourinha otjerali ga pa proigrali, drugi bojkot kad je Ronaldo došao - demoliranje od Watforda, pucanje preko gola namjerno iz daljine... Otjerali Olea. Treći bojkot je ovo. Pitam se kako se niko nije usudio (ili nije htio) da Fergusonu ovo uradi.
Glory Glory Man United

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3107
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Slatinash_7 » 07 maj 2024, 15:38

VivaLaStella je napisao/la:
07 maj 2024, 08:33
Ljudi jedini zdrav stoper nam Evans od 37 ljeta.
Stoper od 37 godina u paru sa tipom koji uopste nije stoper, dva beka - obojica desni, ni na svojoj prirodnoj poziciji nisu dobri..
Kad to sastavis dobijes zadnju liniju kojoj bi ekipe iz Championshipa trpale po 2 3 komada. Sta da se radi
Ko ga j.ebe što je dovodio nesposobne igrače, j.ebo ga i Evans i Casemiro..drugo, odakle dođoše i Garnacho i Mainoo, ko zna šta sve imamo u akademiji a djeca ne igraju na račun ovih invalida.. za to ga najviše krivim!
Uzmi lijevog beka iz akademije,makar znaš da mu je to prirodna pozicija i da će poginut na terenu, sve ostalo je tvoja greška koju ponavlja iz kola u kolo iz sezone u sezonu..Šta odigraše Sancho i Sabitzer i 1/2 finalu lige prvaka?? Što nisu imali mjesta kod nas ili bolje rečeno zašto su tako loše igrali kod nas..nek se fata Ajaxa, to mu je nažalost maksimalni domet, igra bez pritiska,orilo gorilo..J.bg svi smo mislili to je taj, ali očigledno da nije..

Kako je Ferguson dobio Arsenala 8-2 sa onakvom ekipom? OK, ne moraš zabiti 8 golova i ne moraš pobijediti Arsenala,ali ovo što mi igramo i ko nam sve igra bez trunke nekakve odgovornosti je SRAMOTA!!
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
scholsey
Postovi: 1736
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la scholsey » 07 maj 2024, 16:49

Samo uporedite gdje smo bili prije 3 sezone i gdje smo sad. Ćelavi nama skoro pa ništa dobro nije donio. Od svih njegovih akvizicija, mi ćemo eventualno nešto imati samo od Liche i Hojlunda.. haman sve ostalo su prevare, a opasne su se pare iskeširale. Sve ove luđake tipa favelaš, ona p.ičkurina Sancho ili Mount je on aminovao, niko mu ih nije na silu doveo.

EDIT. Znam da nije doveo Sancha, omaklo mi se u ljutnji. :zviz: Al ne mijenja poentu, može se staviti bilo ko od onih 16.

Da ne pričam kako nas je sve u ovom konfuznom stanju ubijedio da DDG ne valja i da crnac može biti neki world class golman. Mislim, Bogami ne mislim ništa rasistički, nego znam da u historiji takvih skoro da nikako nije bilo. Ne znam odakle ideja da će Onana biti nešto drugačiji, al eto..

O sistemu igre, bar nekim obrisima ekipe, njenom mentalitetu i karakteru, principima na i oko terena, i svemu ostalom što ima veze sa fudbalom stvarno nema potrebe ni pričati - jedno veliko ništa. Al znači baš ništa, tapkamo u mjestu.. ne može čovjek ni reći da postoje neka variranja forme kad smo konstantno ofirni.

Bukvalno na prste dvije ruke (a možda je i to previše) možemo nabrojati sve odlične utakmice pod njegovim vodstvom.

Ne može to biti samo do povreda. A i te povrede su mi na vrh glave. Ništa se ne dešava slučajno pa ni to.

Eto, jedino je bilo nekih dobrih organizacionih promjena koje nemaju veze s njim.

Što kaže momak iznad, posebno je sramotno da samo u slučaju krajnje nužde da priliku djeci.. a došao je sa reputacijom nekoga ko će učiniti da opet profitiramo od naše škole, kao milijardu puta u prošlosti. Što Amad recimo nešto ne odigra? To ko biva ima neku konkurenciju na krilu? Pun qrac ovakvih primjera.. gdje je na račun nekog djeteta gurao svoje ublehaše.

Nemam ideju koga dovesti, ali znam da ovog moramo otjerati. Žao mi je što smo se o Olea svi ogriješili. Daleko je i on od nekog stručnjaka i naravno da ga ne treba vratiti, al je barem 1000% naš.. mnogi od nas će čitav život pamiti Barcelonu i njegov gol. Sa njim smo barem bili mirni da se niko neće šprdati sa našim imenom.. pa i kad smo se brukali na terenu, brukali smo se sa likom kojem je krivo kao i nama, a ne nekim prevarantom koji samo gleda da izmakne svoju guzicu.

Ako ode ova varalica, volio bih kad bi nekako mogli iskopati nekog takvog. Al sve u svemu, ja sam Bogami skroz izgubio smisao za optimizam po pitanju nas. Fakat ne vidim način da u skorije vrijeme budemo ondje gdje pripadamo.
Zadnja izmjena: scholsey, dana/u 07 maj 2024, 18:55, ukupno mijenjano 1 put.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1956
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la UnitedWA » 07 maj 2024, 18:35

Povrede ovo, povrede ono? Ko je kriv za povrede? Sistem igre, treninzi i loš medicinski tim, zar ne? Pep od hodajuće bolnice Kovačića ili Gundogana napravi haman nepovredljive igrače, kako u pm? Zato što Pepov sistem igre u neku ruku štedi igrače, a kod našeg bald frauda ni sistema nit išta, troše se, ulaze u duele glupe i bespotrebne itd... Ako ti Lisandro poslije teške povrede odmah krene igrati full, pa logično da će se opet povrijediti.
Ovoliki broj povreda ne može se objasniti samo "kuratom srećom" već je problem u svemu navedenom.
Nije belaj ni biti klub za top 10, ali de brate da vidim bar neku igru, trud, zalaganje bar naznake nekog sistema.

Daduli
Postovi: 679
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Daduli » 07 maj 2024, 21:38

Da mu damo drugu šansu?

slika
Glory Glory Man United

Anoniman
Postovi: 1239
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Anoniman » 11 maj 2024, 01:17

Daduli je napisao/la:
07 maj 2024, 21:38
Da mu damo drugu šansu?

slika
Ma on je bivsi,a sad imena koja se spominju nisam zadovoljan.
Ole je bio dobar,ali dolazak Ronalda je njeg kostao i to je greska trenera sto se nisu smjeli suprostaviti upravi.
Sta je tu je,ovo su sve pokusaji da se potrefi sa pravim trenerom.
Sistem igre United nema,i dalje nemas sta pisati.

Avatar
BoBo89
Postovi: 1117
Pridružen/a: 08 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la BoBo89 » 12 maj 2024, 17:05

7 KM koeficijent na United kući protiv Arsenala.

Ovo je ubjedljivo najgori Unuted u post Fergie eri. Da li će novi potop značiti otkaz već sutra? Ili mazohistički čekamo kraj sezone? Brine me jedino luzerski DNA kod Arsenala koji bi ćeli mgao značiti uže za spašavanje?

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3107
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Slatinash_7 » 13 maj 2024, 09:50

J.ebo ga Evans i Casemiro u šupak..i trojica defanzivaca u veznom redu..znači bolje je Kambwala odigrao od obojice ovih majmuna nazad..neko je skoro postavio ovdje ili sam vidio na fb stranici izjavu Roy Keana, mi ni jedno pojačanje osim Brune nismo pogodili. Znači ni jedan dovedeni igrač nije ispunio očekivanja, ni jedan!
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

al...
Postovi: 3922
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 15 maj 2024, 21:51

zadovoljan sam donekle prvim poluvremenom protiv Svraka, pogotovo činjenicom da nekako i vodimo. Ono što mi je šokantno je sporost Arambata, kojeg nije pretrčao samo onaj koji nije pokušao. Casemiro, nakon gomile loših utakmica, složio 3-4 poteza u stilu najboljih defanzivaca stare škole. Da je pobijediti bilo kako, skoro sam zaboravio osjećaj.

EDIT: Ispade pravo fina utakmica, 3:2, pet golova, jedan za samopouzdanje Hojlundu. Amad vrh danas, bolji od oblajhane braziske prevare za glavu i rep. Garnacho solida, ali umor stigao. Veza: ne može bez Brune ništa, i na svoj najgori dan, najbolji je kreativac kojeg imamo. Mainoo izrasta sa svakom utakmicom. Sophi se popravio u drugom, ali nije to igrač za nas. Dole, Case i Evans jako dobri, Licha unio onaj "bezobrazni" element u odbrani, falio je... Dalot dobar, AWB-a **** motikom otjerati, kad god je dotakao loptu, zasrao je. Žao mi je kada vidim Lichu, pa onda cijelu listu igrača koji nisu tu i kontam šta je moglo biti da nas je bar malo bolje božica Fortuna pogledala kada su u pitanju ozljede. Ovako, realno nije ni moglo bolje. Nadam se boljem na ljeto, ali tako se već nadam deceniju i kusur od kada je SAF preselio na tribine.

Avatar
EPL
Postovi: 2486
Pridružen/a: 12 dec 2011, 00:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la EPL » 19 maj 2024, 09:10

Daduli je napisao/la:
07 maj 2024, 21:38
Da mu damo drugu šansu?

slika
Druze, Moyes naslijedio sampionsku ekipu..
ovaj nije imao 70% ekipe citavu sezonu..
SIR ALEX FERGUSON NAJVECI U HISTORIJI FUDBALA!

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1118
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la VivaLaStella » 19 maj 2024, 16:18

slika
slika
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
EPL
Postovi: 2486
Pridružen/a: 12 dec 2011, 00:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la EPL » 19 maj 2024, 19:31

Sa pvim sastavom dobar rezultat, drugo poluvrijeme fino izgledalo..
Sredina jako tanka al et..
Bekove necu spominjati
SIR ALEX FERGUSON NAJVECI U HISTORIJI FUDBALA!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.