NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 mar 2024, 20:35

Rano je za vezni red bez Mehica/Varde, ali mora samo jedan igrati i to kao zadnji. Meni se svidjelo kako Basic igra, Hamzic je isto ugodan za oko.

Nego danas sto sam primjetio, Ali i Talha se bas fino nadopunjuju. Bas se vidi da znaju igrat, samo treba malo fizike.
Celik!3,2,2.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 20:39

zamorano je napisao/la:
24 mar 2024, 20:03
Sastav DURMO
SIVAC-HORIC-MUSA-ARNAUTOVIC
BEGIC-HAMZIC-TALHA-ALI
MAŠIC-AHMETSPAHIC
4-4-2
Igrat s jajima a ne bit jajara,rizikuj da bi dobio i ovaj sastav bi puno više dao od svih ostalih i sastava i formacija do sad. Daj više malo rizika da se uvede od glupog bunkera i formacije 5,4,1....ps znam za povredu Horica i Ahmetspahic da igra za juniore al brate daj da se formacija mijenja u 4-4-2 makar kad si domacin a da ne spominjem 4-3-3 ili 3-4-3
Kakav ti je to sastav bez zeničkog McGregora :(
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Viper
Postovi: 3818
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Viper » 24 mar 2024, 21:05

Almo07 je napisao/la:
24 mar 2024, 19:59
Convicts je napisao/la:
24 mar 2024, 17:54
Masicu konjino jedna
Slazem se, danasnji potez prema navijacima se ne oprasta tek tako..
Mislim da se jako dobro zna kome je upucena danasnja Masiceva “proslava” a to su rohani i seljacine kojih se dobro nakotilo na zapadu a ne navijacima kao cjelini. Sta mislite zasto nije pred jugom to pokazao?

Danas od prve minute iza ledja slusam rohane koji mu je*u sve redom na svaki kontakt s loptom, stvoren je narativ da se ne trudi i da je najveci problem u klubu. Istina jeste da se nafulao dobrih sansi ovu polusezonu ali onaj tretman prema njemu nije fer i posten.

S druge strane imas igraca kojeg boli ku*ac, ide u zelju na probu pa je docekan kao nikom nista. Valjda treba biti iz Brca? Pišam te Sivac Eldare.

Iste te osobe su zakljucile utakmicu sa: “ma nek je ozgor iz babina pa dobar je ko god”

P.s. LED-ove rijesiti pod hitno i ne dopustiti da se desi ovo sto se desilo danas a to je da nema nijednog sponzora prikazanog na terenu. Ovi sponzori su nam uz clanove okosnica kluba i moramo ih postovati i njegovati. Greska se moze desiti ali ne bi se smjela ponavljati.
SAMO ČELIK !

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 mar 2024, 21:32

Ledovi ti stoje uz ogradu istoka bez zaštite mjesecima, elektronika preko koje prelazi kisa, vjetar, snijeg, sunce.
Logičan je kvar.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 mar 2024, 21:41

Ne mozete braniti Masica. Nema pravi stav na terenu, ne daje golove i jos je obicna 0 od covjeka.

P.s. nisam iz Babina
Celik!3,2,2.

HelouStrucnjaci
Postovi: 45
Pridružen/a: 05 avg 2023, 22:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HelouStrucnjaci » 24 mar 2024, 21:46

AllGunsBlazing je napisao/la:
24 mar 2024, 21:41
Ne mozete braniti Masica. Nema pravi stav na terenu, ne daje golove i jos je obicna 0 od covjeka.

P.s. nisam iz Babina
Dzaba se pravdas... Nisam ni ja amidza, ali mi ne vjeruju :D :bih:
Samo afirmativno.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 21:52

AllGunsBlazing je napisao/la:
24 mar 2024, 21:41
Ne mozete braniti Masica. Nema pravi stav na terenu, ne daje golove i jos je obicna 0 od covjeka.

P.s. nisam iz Babina
Da pogodim, zato Karalić, Durmiš, Ibraković i ostale zeničke panjine imaju pravi stav na terenu, daju golove i asistiraju i ljudske gromade su :kafa:

Mašić je krivac sigurno za 10ak direktno donesenih bodova, što golovima, što asistencijama. Slažem se da je 6 golova malo, ako pređe 10 plus do kraja sezone, sasvim korektan učinak sa kakvim kladama u ekipi igra :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Viper
Postovi: 3818
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Viper » 24 mar 2024, 22:11

avenija je napisao/la:
24 mar 2024, 21:32
Ledovi ti stoje uz ogradu istoka bez zaštite mjesecima, elektronika preko koje prelazi kisa, vjetar, snijeg, sunce.
Logičan je kvar.
Sigurno postoji rjesenje za to? Logican je kvar ali je i logicno potruditi se da do toga ne dodje - sto vjerujem i da hoce. Nije bas neko sveto slovo zastititi ledove..
SAMO ČELIK !

Avatar
Viper
Postovi: 3818
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Viper » 24 mar 2024, 22:15

AllGunsBlazing je napisao/la:
24 mar 2024, 21:41
Ne mozete braniti Masica. Nema pravi stav na terenu, ne daje golove i jos je obicna 0 od covjeka.

P.s. nisam iz Babina
Glavna svrha mog posta i nije bila da branim Masica nego da se izjadam na povike koje sam cuo danas. Je*u covjeku mater od prvog dodira s loptom (bukvalno) a Karalic i Durmis su ok nasa djeca treba ih maziti i paziti.

Ja njih dvojicu ne mogu ocima gledati ali im ne psujem majku glasno da odzvanja od krov zapada.

Je*u Dariju mater i ko ga dovede u klub :crazy: al zato Duvnjaka sa mozda i losijom igrom i uzasnim transferima ne diraj :rol:
SAMO ČELIK !

Avatar
Venom
Postovi: 335
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 24 mar 2024, 22:26

Jos jedna stvar u vezi Masica mi je danas zapala za oko. U jednoj situaciju u prvom poluvremenu Ali prima loptu u sesnaestercu sa defanzivcem na leđima, okrece se na svoju lijevu stranu, ubacuje desnom nogom, perfektan ubacaj obzirom na poziciju u kojoj se nalazio.
Lopta prolazi kroz peterac, svaki relativno dobar napadac bi bio tu samo da je cusne u gol. Masic za to vrijeme stoji na penalu i buni se sto mu Ali nije tu dodao loptu, iako nikako nije mogao.

Zapad je stvarno pun debila, psuje se i vrijedja bez ikakve potrebe. Međutim Masic je kritike (konstruktivne) itekako zasluzio. Nemas ti sta lafe doc provocirat vlastite navijace. Eto ispade da mu se citav zapad treba sagnut jer je zabio 1 od zadnjih 10 zicera.
Srce, čast i ponos!

Nera1982
Postovi: 181
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 24 mar 2024, 22:29

Cestitke ekipi na pobjedi, nisam pogledo utakmicu zbog obaveza al sam primjetio nesto kako citam sad utiske, ko da su svi gledali razlicitu utakmicu jedni govore katastrofa na guzove dobili drugi govore trebali dobit 4 5 razlike.

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 mar 2024, 22:32

Samo jedan novi igrac je dosao tokom zime i moram priznati pun pogodak. Ono sto sam vidio ova tri kola, Musa je najstabilniji stoper kod nas.
Nadam se da ga necu ureci, miran, nema panike, tehnicki i fizicki potkovan.

I stvarno nema potrebe vredjati Darija, ima jako limitiranu ekipu, dobio je samo jednog igraca kao pojacanje tj Musu ali bogami on izvlaci bodove sa njima, kada bi donio 3 boda sa strane iz Gorazda npr i vezao pobjede moze se reci da je opravdao ocekivanja. Bodovna situacija je bolja +10 ti daje mogucnost da igras opustenije bez pritiska, rastereceno, za razliku od danas kada moras strepiti jer da si izgubio kolaps..

Na Bilinom Polju do sada smo odigrali 9 utakmica 5 pobjeda i 4 nerjesena, poraza nemamo. U gostima skroz druga prica. Samo jedna pobjeda.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 24 mar 2024, 22:48

Masic je igracina za ove lige, na stranu sto ga ne ide par kola, proradit ce abd. Al vrijedjati i psovat mu majku na svaki dodir, to je stoka obicna koja i ne zna za drugo. Dadne 7 maraka i misli njegov je zapad. Moja djeca od 7 i 10 godina to moraju slusat, stoku nepismenu. Momci na jugu pjevaju 90 minuta taman kad bi gubili 5-0, to je ljubav .
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 23:01

avenija je napisao/la:
24 mar 2024, 22:32
Samo jedan novi igrac je dosao tokom zime i moram priznati pun pogodak. Ono sto sam vidio ova tri kola, Musa je najstabilniji stoper kod nas.
Nadam se da ga necu ureci, miran, nema panike, tehnicki i fizicki potkovan.

I stvarno nema potrebe vredjati Darija, ima jako limitiranu ekipu, dobio je samo jednog igraca kao pojacanje tj Musu ali bogami on izvlaci bodove sa njima, kada bi donio 3 boda sa strane iz Gorazda npr i vezao pobjede moze se reci da je opravdao ocekivanja. Bodovna situacija je bolja +10 ti daje mogucnost da igras opustenije bez pritiska, rastereceno, za razliku od danas kada moras strepiti jer da si izgubio kolaps..

Na Bilinom Polju do sada smo odigrali 9 utakmica 5 pobjeda i 4 nerjesena, poraza nemamo. U gostima skroz druga prica. Samo jedna pobjeda.
U nizu od 4 poraza zaredom u gostima, po svemu sudeći bit će i 5., što bi morž rekao treba se potruditi pa izgubiti 5 zaredom :kafa: 4 gostovanja bez postignutog gola, ali nije ni čudo jer igramo sa 2 igrača manje.

Dariju će suditi rezultati, kao što su i Duvnjaku presudili. Slažem se da je zavaljen sa igračkim kadrom, za razliku od Duvnjaka koji je birao i krojio tim po svojoj volji i to na ljeto kada je more slobodnih igrača.

Kod Darija mi se sviđa što je dide napucao nogom redom od Karića, Fenana i Avdije :kafa: Čak i Isaka polako prebacuje na klupu.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 24 mar 2024, 23:38

AllGunsBlazing je napisao/la:
24 mar 2024, 20:35
Rano je za vezni red bez Mehica/Varde, ali mora samo jedan igrati i to kao zadnji. Meni se svidjelo kako Basic igra, Hamzic je isto ugodan za oko.

Nego danas sto sam primjetio, Ali i Talha se bas fino nadopunjuju. Bas se vidi da znaju igrat, samo treba malo fizike.
Samo gurati ovaj 442. Puno nam je kvalitetnija sredina nego ocajna krila.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 23:43

PonosniSmogovci je napisao/la:
24 mar 2024, 23:38
AllGunsBlazing je napisao/la:
24 mar 2024, 20:35
Rano je za vezni red bez Mehica/Varde, ali mora samo jedan igrati i to kao zadnji. Meni se svidjelo kako Basic igra, Hamzic je isto ugodan za oko.

Nego danas sto sam primjetio, Ali i Talha se bas fino nadopunjuju. Bas se vidi da znaju igrat, samo treba malo fizike.
Samo gurati ovaj 442. Puno nam je kvalitetnija sredina nego ocajna krila.
Da Dario ima muda, gurnuo bi protiv Goražda Karalića i Durmiša na pozicije dva napadača. Možda su očajna krila, a odlični napadači, samo ih niko nije probao u vrhu napada :think:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 23:54

slika

:ljepota: :ljepota: :ljepota:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 24 mar 2024, 23:57

Nemoj ziv bio. Sad ce se ova familija Karalic ukljucit pisat da niije do Karalica vec zbog loseg terena. Pa i Ronaldu se isto desilo.

Samo gurati dva napadaca puno vise prostora imamo i za Alija i Talhu.

Nera1982
Postovi: 181
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 25 mar 2024, 00:01

Truhlo je napisao/la:
24 mar 2024, 23:54
slika

:ljepota: :ljepota: :ljepota:
S obzirom da nema mašketa ja bi ovo i probo vala. Kad na krilu nisu ni za onu stvar mozda na spicu ocepe svakako je durmis ako se ne varam proslu prvu polusezonu dao haman 20 golova u centru. Karalic jedino sto mu ne mozes osporit je brzina, fakat je munja pa mozda proleti pored stopera. Treba probat

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 mar 2024, 00:06

PonosniSmogovci je napisao/la:
24 mar 2024, 23:57
Nemoj ziv bio. Sad ce se ova familija Karalic ukljucit pisat da niije do Karalica vec zbog loseg terena. Pa i Ronaldu se isto desilo.

Samo gurati dva napadaca puno vise prostora imamo i za Alija i Talhu.
Neka našeg amidže, još kaže Karalić igrao špica u omladinskim selekcijama :ljepota:

Bez zayebancije, nemamo šta izgubiti, a možemo puno dobiti. Nemamo druge opcije jer Mašić ima kartone, a Isak u napadu u ovoj formaciji je previše statičan. Gurati Alija gore u špic ne ide, isto ko Vardo na stoperu.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.