NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Slobode?

Anketa traje do: 18 maj 2024, 06:11.

Pobjeda
8
36%
Neriješeno
5
23%
Poraz
9
41%
 
Ukupno glasova: 22

dinodino2019
Postovi: 2467
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 28 apr 2024, 23:03

Bandit88 je napisao/la:
28 apr 2024, 22:59
Čerim se u zapisniku vodi kao komesar za bezbjednost
Kako god mora se ozbiljnije i zrelije ponasat, ako se ne moze kontrolisati nek bude neko drugi komesar
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Celicni
Postovi: 1642
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 28 apr 2024, 23:07

Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 22:31
convict35 je napisao/la:
28 apr 2024, 22:20
Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 21:38

I pored detaljnog izvještaja o procesu deblokade koji su dobili članovi zimus i pored javnog obraćanja nedavno, našao se prozivat upravu...

Predlažem Mušiju, jakog biznismena iz fudbala :zviz:

Razumijem da se kritikuju limitirani trećeligaški igrači, ispodprosječni trener, ali srati momcima koji su u zadnjih 12 mjeseci skinuli skoro milion KM dugovanja iz prošlosti je preseravanje.
Ko je skinuo dug ,ne seri ba pa mi zivimo u gradu znamo sta se desava ,dao smrdljivi fudo milion maraka i ono skinulo dug pa i j mogu tako skinuti dug,sto sad ne skinu igracima dobavljacima Duvnjaku onolike pare ,a da poremetilo sto su GRADSKE PARE SVIH NAS OTUSLE POREZNOJ ,sve ok rade oni posao ne kaze niko da ne rade ali ne onako dobro kako se ovde prezentuje,sto se uostalom vidi po stanju ekipe discipline ponasanja sto kaze neko postali smo dziberski klub.
Ovo postalo ovde isto kao kad na faceboku kazas za Futka da neradi dobro svoj posao odma dezurni PR saliveni i sl na tebe drvlje i kamenje.
Cak i Fudo bi pozavidio PR .
Nije Fudo ništa dao i nije to novac vas, nego novac koji je nezakonito zadržan od strane tog Fuada, novac koji generiše stadion Bilino polje, stadion NK Čelik.

Niko ne kaže da je bajno, ali srati ljudima koji su ovaj klub iščupali iz tabuta dok su ga te Fude i ostali lopatama zemlje zagrtali je preseravanje.

Jedva čekam da kroz mjesec dana ovjerimo ovim momcima još 4 godine mandata :bih:
Truhlo mozes ti pricat tu pricu pticama na grani, jel ti sud presudio u našu korist?Kolko si samo čekao da ti dođe samo do glavnog ročišta?Kako si naplatio to?Mene napadali kad sam govorio mudro sa Fudom sada i gledati sta možeš izvući da se sud izbjegaje, stati na loptu.Ovde me počeli napadati prosipati fukarsku pricu Mi smo Čelik, grobar kluba sta ba pricat sa njim, dobit cemo ga svakako na sudu....ti bi reko plivamo u parama, a ne u ****.Ja ga ne volim prvi mandat kad je dosao u Zenicu kad je obecavao med i mlijeko ja nisam glasao za njega vidio sam da je ljigo, ali hajde nebitno, al realno da nije Fudo primirio sisali bi k.urcinu od metra sada ni blizu odblokiranja računa nebi bili da se lopte nisu spustile, nacekali bi se da sud to rijesi evo kao i sada sa računom sto vidimo kako ide kako to sud radi.

Uvjek ce se reagovati ako se stvari rade u rangu FK Liješva.Od dovođenja trenera kako je došao, dolazak Vrsajevica, stanja Salcinovica, do današnjeg ispada.
Uprava ima itekako podršku ali se od kluba ne treba praviti ciganija,pogotovo prema protivniku koji je danas bio.

convict35
Postovi: 376
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 28 apr 2024, 23:08

Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 22:31
convict35 je napisao/la:
28 apr 2024, 22:20
Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 21:38

I pored detaljnog izvještaja o procesu deblokade koji su dobili članovi zimus i pored javnog obraćanja nedavno, našao se prozivat upravu...

Predlažem Mušiju, jakog biznismena iz fudbala :zviz:

Razumijem da se kritikuju limitirani trećeligaški igrači, ispodprosječni trener, ali srati momcima koji su u zadnjih 12 mjeseci skinuli skoro milion KM dugovanja iz prošlosti je preseravanje.
Ko je skinuo dug ,ne seri ba pa mi zivimo u gradu znamo sta se desava ,dao smrdljivi fudo milion maraka i ono skinulo dug pa i j mogu tako skinuti dug,sto sad ne skinu igracima dobavljacima Duvnjaku onolike pare ,a da poremetilo sto su GRADSKE PARE SVIH NAS OTUSLE POREZNOJ ,sve ok rade oni posao ne kaze niko da ne rade ali ne onako dobro kako se ovde prezentuje,sto se uostalom vidi po stanju ekipe discipline ponasanja sto kaze neko postali smo dziberski klub.
Ovo postalo ovde isto kao kad na faceboku kazas za Futka da neradi dobro svoj posao odma dezurni PR saliveni i sl na tebe drvlje i kamenje.
Cak i Fudo bi pozavidio PR .
Nije Fudo ništa dao i nije to novac vas, nego novac koji je nezakonito zadržan od strane tog Fuada, novac koji generiše stadion Bilino polje, stadion NK Čelik.

Niko ne kaže da je bajno, ali srati ljudima koji su ovaj klub iščupali iz tabuta dok su ga te Fude i ostali lopatama zemlje zagrtali je preseravanje.

Jedva čekam da kroz mjesec dana ovjerimo ovim momcima još 4 godine mandata :bih:
I ja cu da ih podrzim svojim glasom 99% :kafa:

Avatar
Steelman
Postovi: 2047
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 28 apr 2024, 23:18

Ima razlog sto je Bratstvo zaredalo 5 pobjeda, pa im je ova danas sesta. Ocito su u ovoj ligi trenutno uskladili neke stvari i u dobroj su formi. Bili su bolji i zasluzeno pobijedili. Treba im pruziti ruku i cestitati, nema se tu sta prigovoriti. Da su ovako igrali i ranije bili bi kandidati za ulazak u Premijer ligu, jer ni Sloboda niti Stupcanica se nisu bolje pokazali na terenu Bilinog polja.

Nasa ekipa je odigrala onoliko koliko im je Bratstvo dozvolilo i ovo je samo realnost u sportskom segmentu. Svi smo svjesni da je ljepse zavrsiti na trecem mjestu nego na nekom nizem, ali previse je drame nepotrebno. Znamo da imamo ekipu limitiranu kvalitetom i onda ovakvi porazi ne trebaju cuditi. Da je moglo bolje, moglo je, ali sa ovakvim ulaganjima u ekipu ne treba cuditi da rezultati osciliraju. Sve dok se klub bavi svojim oporavkom, vracanjem dugova i deblokadom racuna treba prihvatiti da ce i rezultati sarati. Nekima izgleda svaka pobjeda predstavlja dizanje ocekivanja, a svaki poraz smak svijeta. To ne ide tako, posebno ne u nasoj situaciji. Imamo mi jos pure jesti da to bude kako bi trebalo biti.

Inace, i meni smeta onakvo ponasanje s klupe, jer takve stvari smo znali gledati dok smo igrali i Premijer ligu i dok su klub vodili tipovi poput Sarajlica koji su hladno je.bavali majke drugima. Ilustracija svega onog loseg iz proslosti. Kad igraci okruze sudiju, onako seljacki, pa nekakav pritisak na nekakvu silu. To ne smije biti opet praksa. Stremimo normalnom klubu, treba imati neke manire i uredno ponasanje. Iako se nekad treba zauzeti kad se osjeti neka nepravda, ali nivo mora postojati. Za odredjene zamjerke sudiji kad zaista postoji takav materijal onda je tu kapiten ekipe, pa i sef strucnog staba, ali ne i predstavnik kluba i svakako ne direktor kluba. Respekt za sve uradjene dobre stvari, ali neke stvari bas ne idu. Ovakva nervoza i to posebno kad te protivnik pobjedjuje sasvim regularno je neprihvatljiva za klub koji zeli da dize nivo u svakom segmentu rada. Ponisteni gol je opravdano ponisten, cist faul. Razumijem da emocije mogu ponijeti, ali predstavnici kluba i njegovi zaposlenici moraju znati da u svakom momentu predstavljaju klub koji je za sve nas najveci na svijetu i moraju konstantno paziti kako to cine. To je u interesu kluba i nek se takvo ponasanje sad i kritikuje da se izvuku pouke. Oni koji predstavljaju klub moraju razmisljati hladne glave i koristiti intelekt u interesu kluba. Svako moze pogrijesiti i ne treba previse dramaturgije oko toga, ali iz gresaka treba nesto nauciti i nadam se da ce tako i biti ubuduce.

Da je sve ovo lako, nije, ali nema druge nego nastaviti gurati tu kuglu uzbrdo, trcati i dalje taj maraton i nositi klub preko svih prepreka da bi stao na zdrave noge, te bio uspjesan! moSa likČe!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14499
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 28 apr 2024, 23:26

Vrlo brzo se zaboravljaju neke stvari i potezu prezvakane teme. Niko ne krije da u klubu nije situacija alarmantna, zato sto zbog nerada suda i banaka, porezna nam legla na ledja. Ko je to mogao predvidjeti i uticati na to bgt? Opet i pored svega, gura se na sve moguce nacine, rijesit ce se i porezna, a mi cemo prezivjeti i biti bez duga.

Fudu kad spomenete, prvo hraknite na to ime kada upiste, pa nastavite dalje pisati. Qurac bi ista dao da nije pritiska bilo i da nije bio stjeran u cosak. Hocete mi reci da je preko noci promijenio se, postao pravi navijac kluba? Da nam je to sve palo eto tako, kao sto nekim klubovima dolaze drzavne pare?

Nemoj da sere i pisete protiv momaka u klubu, kritiku uputiti, prijedlog dati, ok to sve, al srat po njima, jok.

Uostalom, ako je vec sve tako crno, na ljeto su izbori, demokratski hvala Bogu, moze se prijaviti ko god zeli. Ne vidim da ima kandidata i da se otimaju?
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11776
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 28 apr 2024, 23:26

Jedan poraz i odmah nam ovdje dodju oci otvarati. Kaze jesam ja rekao. A onda jos kaze ja necu.

Jednom morate vec shvatiti da niste vi bitni. Ko vas **** sve redom. Jednom kad shvatite da nije ni Cerim bitan niti igraci niti Damjanovic vec nas klub, onda cemo mozda i prihvatiti vase misljenje kao relevantno.
Celik!3,2,2.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5350
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 28 apr 2024, 23:27

Celicni je napisao/la:
28 apr 2024, 23:07
Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 22:31
convict35 je napisao/la:
28 apr 2024, 22:20

Ko je skinuo dug ,ne seri ba pa mi zivimo u gradu znamo sta se desava ,dao smrdljivi fudo milion maraka i ono skinulo dug pa i j mogu tako skinuti dug,sto sad ne skinu igracima dobavljacima Duvnjaku onolike pare ,a da poremetilo sto su GRADSKE PARE SVIH NAS OTUSLE POREZNOJ ,sve ok rade oni posao ne kaze niko da ne rade ali ne onako dobro kako se ovde prezentuje,sto se uostalom vidi po stanju ekipe discipline ponasanja sto kaze neko postali smo dziberski klub.
Ovo postalo ovde isto kao kad na faceboku kazas za Futka da neradi dobro svoj posao odma dezurni PR saliveni i sl na tebe drvlje i kamenje.
Cak i Fudo bi pozavidio PR .
Nije Fudo ništa dao i nije to novac vas, nego novac koji je nezakonito zadržan od strane tog Fuada, novac koji generiše stadion Bilino polje, stadion NK Čelik.

Niko ne kaže da je bajno, ali srati ljudima koji su ovaj klub iščupali iz tabuta dok su ga te Fude i ostali lopatama zemlje zagrtali je preseravanje.

Jedva čekam da kroz mjesec dana ovjerimo ovim momcima još 4 godine mandata :bih:
Truhlo mozes ti pricat tu pricu pticama na grani, jel ti sud presudio u našu korist?Kolko si samo čekao da ti dođe samo do glavnog ročišta?Kako si naplatio to?Mene napadali kad sam govorio mudro sa Fudom sada i gledati sta možeš izvući da se sud izbjegaje, stati na loptu.Ovde me počeli napadati prosipati fukarsku pricu Mi smo Čelik, grobar kluba sta ba pricat sa njim, dobit cemo ga svakako na sudu....ti bi reko plivamo u parama, a ne u ****.Ja ga ne volim prvi mandat kad je dosao u Zenicu kad je obecavao med i mlijeko ja nisam glasao za njega vidio sam da je ljigo, ali hajde nebitno, al realno da nije Fudo primirio sisali bi k.urcinu od metra sada ni blizu odblokiranja računa nebi bili da se lopte nisu spustile, nacekali bi se da sud to rijesi evo kao i sada sa računom sto vidimo kako ide kako to sud radi.

Uvjek ce se reagovati ako se stvari rade u rangu FK Liješva.Od dovođenja trenera kako je došao, dolazak Vrsajevica, stanja Salcinovica, do današnjeg ispada.
Uprava ima itekako podršku ali se od kluba ne treba praviti ciganija,pogotovo prema protivniku koji je danas bio.
A zbog čega je Fudo primirio?

Ustao jedan dan nakon 2 godine, sjetio se da navija za Čelik, izvadio šal iz ladice i rekao evo Čeliku 500 000 KM

Neće se ovdje omaložavati angažman uprave zadnje 4 godine kako je kao Fudo vratio dugove, nije i tačka. Drugo, taj novac su oteti poslovni prostori, ništa on nije dao dodatno, čak šta više, suma je puno manja od onoga što poslovni prostori generišu.

Prvo je bilo lako je vraćati dugove u kantonu.
Drugo je bilo, lako je vraćati dugove u drugoj ligi centar.
Sada je priča, lako je vraćati dugove kad ti "Fudo vraća dugove", kao da klub iz svojih prihoda redovno ne vrati preko 200 000 KM svake godine.

Ništa od toga nije istina, da je grad uletio milion KM pa pošamarao blokade, ne bih ni A rekao. Svi vrlo dobro znamo da je grad sudskom žalbom natjeran na normalizaciju odnosa, sve ostalo su priče za malu djecu.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

almir2018
Postovi: 2247
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 29 apr 2024, 00:01

Celicni je napisao/la:
28 apr 2024, 23:07
Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 22:31
convict35 je napisao/la:
28 apr 2024, 22:20

Ko je skinuo dug ,ne seri ba pa mi zivimo u gradu znamo sta se desava ,dao smrdljivi fudo milion maraka i ono skinulo dug pa i j mogu tako skinuti dug,sto sad ne skinu igracima dobavljacima Duvnjaku onolike pare ,a da poremetilo sto su GRADSKE PARE SVIH NAS OTUSLE POREZNOJ ,sve ok rade oni posao ne kaze niko da ne rade ali ne onako dobro kako se ovde prezentuje,sto se uostalom vidi po stanju ekipe discipline ponasanja sto kaze neko postali smo dziberski klub.
Ovo postalo ovde isto kao kad na faceboku kazas za Futka da neradi dobro svoj posao odma dezurni PR saliveni i sl na tebe drvlje i kamenje.
Cak i Fudo bi pozavidio PR .
Nije Fudo ništa dao i nije to novac vas, nego novac koji je nezakonito zadržan od strane tog Fuada, novac koji generiše stadion Bilino polje, stadion NK Čelik.

Niko ne kaže da je bajno, ali srati ljudima koji su ovaj klub iščupali iz tabuta dok su ga te Fude i ostali lopatama zemlje zagrtali je preseravanje.

Jedva čekam da kroz mjesec dana ovjerimo ovim momcima još 4 godine mandata :bih:
Truhlo mozes ti pricat tu pricu pticama na grani, jel ti sud presudio u našu korist?Kolko si samo čekao da ti dođe samo do glavnog ročišta?Kako si naplatio to?Mene napadali kad sam govorio mudro sa Fudom sada i gledati sta možeš izvući da se sud izbjegaje, stati na loptu.Ovde me počeli napadati prosipati fukarsku pricu Mi smo Čelik, grobar kluba sta ba pricat sa njim, dobit cemo ga svakako na sudu....ti bi reko plivamo u parama, a ne u ****.Ja ga ne volim prvi mandat kad je dosao u Zenicu kad je obecavao med i mlijeko ja nisam glasao za njega vidio sam da je ljigo, ali hajde nebitno, al realno da nije Fudo primirio sisali bi k.urcinu od metra sada ni blizu odblokiranja računa nebi bili da se lopte nisu spustile, nacekali bi se da sud to rijesi evo kao i sada sa računom sto vidimo kako ide kako to sud radi.

Uvjek ce se reagovati ako se stvari rade u rangu FK Liješva.Od dovođenja trenera kako je došao, dolazak Vrsajevica, stanja Salcinovica, do današnjeg ispada.
Uprava ima itekako podršku ali se od kluba ne treba praviti ciganija,pogotovo prema protivniku koji je danas bio.
Znaš li ti sta se iza scene dešavalo pa je fudo skontao da je stjeran u cosak
Ne znaš naravno
Et onako došlo mu preko noći 🤣🤣
Kad neko počne ovdje pisati svakakve gluposti jbtt
I da i tebe očekujem kao kandidata u junu da vidimo tvoj program kako bi to bolje radio 😉😉

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1854
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 29 apr 2024, 00:08

Prvo, sto se tice ekipe, moglo bi to puno bolje da imamo trenera kako treba, ovaj Dario po meni veze nema.
Drugo , za ove kartone zbog prigovora treba kaznjavati.
Treće, Cerime lakse malo, budi gospodin ba.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
habuba
Postovi: 735
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 29 apr 2024, 00:40

Ma ne znam bas da je i do trenera. Ne mozes pitu od govana da pravis. Slazem se da Isakovic ne moze 70+ minuta u napadu igrati, pogotovo protiv ovakvih ekipa. Slazem se i da je nadigran i takticki ali ni jedno ni drugo nebi rezultirali ovakvom blamazom danas gdje meda nismo mogli da je ekipa bar malo bolja ili da bar nisu bukvalno svi podbacili i igrali ispod svakog minimuma. Sve to mi vec znamo tamo od 5-6 kola, sad je samo da se izgura ova sezone i to je to. Na kraju se zahvaliti jednom broju igraca, neke mozda zadrzati i preko ljeta naci neke nove.

Na zalost i slijedecu sezonu ce biti tesko organizovati ukoliko se ova sodomija suda i banaka nastavi.

A ove gluposti o Fudi su samo to, gluposti. Niko nije ulazio u konflikte s njim zato sto je htio vec sto se tip klubu na bubrege popeo i nije htio da popusti bez gasenja. Ne mozes se nekom siledziji saviti preko stolice da te prangija i da mu jos uz to govoris jace i dublje. Puno je on vise i uzeo i oteo od kluba nego sto je grad (a ne ta fukara) dao.

Nera1982
Postovi: 192
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 29 apr 2024, 00:46

Ma ljudi nas nadigrali u svakom segmentu igre i to je to, nije sad da se nisu ni trudili imali su oni par finih sansi i i nisam upratio zbog cega je ponisten go masica. Masic mi je jedini odigro solidno ostalo bezveze. Imo sam neki filing da bi ovo mogli izgubit i hebajiga desi se. Ne ocekujem bod/ove iz tesnja iskreno

zamorano
Postovi: 1377
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 29 apr 2024, 07:46

Sljedecu utakmicu igraci trebaju izac s transparentom u rukama STOP KRKANLUKU U KLUBU!!! Najveci dziber i krkan na terenu Isakovic.Prigovora vagon igra 0 kad je bio u najboljim godinama igro za svakog osim za Čelik i sad on legenda i kapiten ma kiturina obicna! Vardo veze nema seljak na kvadrat babinjac a sta i ocekivat od babinjaca prigovarat,ne skida ruke s igraca a igra smijesna.Alli jucer pravi bilmez u ponasanju nema 40 kila ono ce se gurat i iznosit povredjene s terena,glupko! Cerim ogledalo ponasanja u klubu smijesan i dziber ispo kad je izlazio ukro nama 2 minute! Koliko mi zutih imamo ove sezone??? Pa imamo ih haman 60! Ko placa kazne za zute klub il igraci? Ponasanje i disciplina katastrofa,sudija je odlican bio mogo je jos 3 - 4 zuta nasima dat! Ovi juniori sto ste ih prizivali i izvikivali veze nemaju ako su oni najbolji kakvi su ostali.Ovaj 24 broj veze debil nema,sve ijedno dodavanje u nazad i to talenat? To je trnokop! Ahmetspahic lijen,nece da trci i ne zna lopte! Upravi puna podrska u radu ne boli ni poraz koliko KRKANLUK nasih igraca! Bratstvo bolje troduplo i zasluzeno nas ljudi fudbalski ubili! Sto se tice Toska dole se jagme nasi igraci da NE IDU! Nek sad Isakovic ide u tesanj i nek se dole sepuri i corluci navijacima hoce al u kitama!!!
::::SAMO ČELIK::::

RubikovaKocka
Postovi: 1325
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 29 apr 2024, 08:27

Sivca je trebalo pustiti i raskinuti ugovor s njim onog trenutka kada je ucinio ono sto je ucinio. Ovako je ostavljen i jos pored toga nagradjen igranjem svake utakmice 90 minuta. Nejasno skroz.

FRLegioen
Postovi: 495
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 29 apr 2024, 08:52

UZASNA IGRA!Pa nismo pogledali prema golu,osim one sanse Mehica Sudjenje korektno,potpuno opravdano ponisten gol!Svi su podbacili,vidjela se nemoc u igri,uz uzasno vodjenje sa klupe.Posebno mi ide na zivce ziherasko "ciscenje"kartona na utakmicama.Vidjelo se i na utakmici po ponasanju Alija da je tražio karton(inace on ne ulazi u bezvezne sukobe i prigovore sudijama).Ocito je tako struka planirala.Halalis gostovanja(Tosk) da bi igrao kompletan kod kuce.I onda nam dolazi Sim Bau koji nas je u Maglaju razvalio

Avatar
Truhlo
Postovi: 5350
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 29 apr 2024, 09:19

Pogledao sam skoro sve utakmice od kantonalne lige pa do sad, ne znam da sam 5 ukupno propustio, ali ova praksa i cirkus sa kartonima nije viđena dok Dario nije došao. Ni Skočibušić ni Duvnjak ovo nisu radili. Prošlo gostovanje je čuvao Međuseljca i McGregora na klupi jer su imali dva žuta kartona, ne bih se iznenadio da narednu utakmicu čuva Mašića na klupi jer ima dva žuta.

Ne mogu da shvatim taj pristup i skidanje gaća na gostovanjima, te utakmice služe za čišćenje kartona. Nije ni čudo što na gostovanjima ima omjer 1 remi i 4 poraza.

Igraj brate bez kalkulacija, svaku utakmicu sa najboljim sastavom, ovaj ziheraški pristup se ne uklapa u filozofiju Čelika kakvog želimo da gledamo.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
FliX
Postovi: 4724
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 29 apr 2024, 12:01

+9

Nakon toga idemo TOSK-u koji se grcevito bori za opstanak, a mi bez par startera.. u isto vrijeme Jedinstvo kuci igra protiv ekipe koja ima uvezani 7 poraza i koja je zakucana za dno tabele..

Dakle moglo bi se ici na +6 ... i voda laganini ulazi u usi, ono samo laga..

Avatar
laudrop
Postovi: 1373
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 29 apr 2024, 12:10

Uputiti kritiku direktoru zbog crvenog kartona je na mjestu ali jedva dočekati brutalno popljuvati ovaj potez je providno. Puno je ovdje usera koji jedva čekaju neki loš korak kako bi se aktivirali.

Ne opravdavam ali ne treba zaboraviti da se niko nije htio prihvatiti ovog posla do Čerima. Sigurno jedan od najmlađih, ako ne i najmlađi, direktora u historiji kluba. Prihvatio je da bude danas-sutra krivično gonjen jer klub posluje "nelegalno" (u teoriji) zbog blokiranog računa, ko bi od vas pristao na to? Da ne govorim koliko operativnih poslova obavlja na terenu, van terena i u klubu. On i sekretar su tu sami da obavljaju operativu, upravni odbor ima svoje redovno poslove i shodno tome nisu u mogućnost pomagati u svakodnevnim obavezama kluba. Čerim tu snosi najveću obavezu i odgovornost shodno svojoj funkciji i niko mu ne može ništa reći da radi loše ili da nije dorastao ove funkcije, pogotovo ne anonimusi koji ga ne poznaju i koji nisu boravili na stadionu da vide kako i šta unutra funkcioniše. Momak je školovan, fakultetski, pored ovog posla također radi kao i nastavnik u školi, dakle i pedagog. Prostora za napredak ima i treba da ima, loše bi bilo da nema.

Meni je jučerašnji crveni karton samo dokaz da je on momak koji istinski voli ovaj klub sa puno emocija i da ih nije mogao iskontrolisati. Da, ne treba to uraditi, treba imati strpljenje i na pismen način biti agresivan prema sudijama, pa možda čak i hinjski van terena. Ali, ovako ga iskritikovati, vi što ste utakmicu gledali putem malih ekrana, je dno dna!

Podrška Čerimu, podrška klubu, podrška treneru koji se prihvatio posla kojeg bi malo koji drugi trener, podrška upravnom odboru!
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11776
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 29 apr 2024, 12:22

Razumijem i forsiranje ovih "starijih" igraca. Oni sad moraju dokazati da su za klub, ili ih nece biti tu naredne sezone. Junioru polahko ulaze u fudbal, ali je pred njima barem godina dana gdje ce dobijati sanse. Klub nikada ne treba niti ce imati 20+ starijih igraca. Tu mora biti mjesta za 5 juniora.
Celik!3,2,2.

Avatar
Venom
Postovi: 368
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 29 apr 2024, 12:52

Jasno je da je Dario ogranicen jer ekipi fali objektivni kvalitet. Tesko da bi i neko kvalitetniji od Darija imao neke rezultate. Jer jbg, zadatak trenera je ne da nauci Mehica kako se suta lopta ili kako se dribla i dodaje, nego da mu osigura da dolazi u one situacije u kojima njegove vrline mogu vise doci do izrazaja. Mehica uzimam kao primjer ali to vazi za sve.

Mene vise nervira Darijevo neprepoznavanje situacija na terenu. Poluvrijeme je bilo dovoljno da vidis da ono sto si inicijalno planirao nema veze s mozgom. Ali i to je uredu, treneri na najvisem nivou prave greske, logicno je da ce ih i Dario pravit. Problem je ne prilagođavanje na situaciju. Ne mozes radit isto, a ocekivati bolji ishod. Ako bravu ne mozes otkljucati sa jedim kljucem onda ga mijenjaj.

Juce nismo ni jednom bili u stanju da kroz pas iz odbrane izgradimo napad. Sve se svelo na Durmina ispucavanja. Znam ja da mi nemamo igrace da kroz pas iznosimo loptu, ali eto de bar pokusaj. Sto se Darija tice on treba ostati do kraja sezone ali za dalje sumnjam. Ne izgleda mi on i da sa boljim igracima moze nesto napraviti. Vjerujem ja da je bilo boljih dostupnih trenera kad je Dufi otjeran, ali eto ako se vec stedi na igracima nek se stedi i na treneru, jer suprotno nema logike.

Sto se uprave tice puna podrska! Drago mi je da ne povlace populistucke poteze. Ovo je sve mukotrpan proces, a uzivacemo plodove takvog ovog rada u narednim sezonama.
Srce, čast i ponos!

kirat410
Postovi: 697
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 29 apr 2024, 14:01

Čišćenje kartona i "izbjegavanje" gostujućih utakmica su jučer doktorirali. Mislim da ne može ofirnije, transparentnije od onog. Je li to želja trenera ili igrači rade po svom ne bih znao, ali je tužno za ovakav klub.

Međuseljac razočarao. Prvo poluvrijeme traži karton bez ikakve potrebe. Polovina terena, nikakvih naznaka da će gosti krenuti u napad čovjeka vuče za dres, otkida mu ga bukvalno, ali nažalost ne dobija karton.
Drugo poluvrijeme, pet minuta do kraja izvlači igrača sa terena ulazi u sukob opet bez ikakve potrebe da bi konačno dobio taj treći žuti koji mu je i trebao.

Isakovića i Mehića ne spominjati uopšte. Ne znam ima li utakmica ove sezone u kojoj nisu dobili karton, osim one koju nisu ni igrali?

Bod u Tomislavu se slavi kao titula, da bi sedmicu poslije molio Boga da ne primiš petardu u Tešnju, koji ti je gore gostovanje nego i Maglaj, i Tušanj, i sve ozbiljnije ekipe od kojih bi trebao strahovati. Pogrešan i žalostan mentalitet je trenutno uspostavljen u klubu, i nikakvo opravdanje nije limitiran kadar.

Trener u nekim situacijama neshvatljiv. Hamzić nema 10 dodira s loptom jučer za poluvrijeme, Talha iz prekida od 15 igrača sve prebaci loptom, iz kornera jedva dobaci do prve stative, Isaković u napadu igra veze s vezom u 38.godini protiv onako posloženog protivnika, ali eto ima ko se pita za to.

Aut ne znamo izvesti, korneri neka kratka dodavanja lopta na kraju kod Durme završi, da Bog sačuva. Sve u svemu neznanje je ipak najveći krivac tome, kako na terenu tako i na klupi. U suštini pokazao im je kapiten gostiju jučer Jaganjac, da je za sve naše Ronaldo.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.