NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv TOŠK-a?

Anketa traje do: 04 maj 2024, 10:47.

Pobjeda
4
40%
Neriješeno
0
Nema glasova.
Poraz
6
60%
 
Ukupno glasova: 10

Avatar
FliX
Postovi: 4713
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 21 apr 2024, 04:50

@habuba ma dobro. Znam ja nas... nek se nije izgubilo.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11729
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 21 apr 2024, 13:14

PonosniSmogovci je napisao/la:
21 apr 2024, 02:45
Celicni je napisao/la:
20 apr 2024, 18:58
Venom je napisao/la:
20 apr 2024, 18:53
Dobro je. Da nije eksperimentisao sa formacijom moglo se i do 3 boda.
Moglo je da trener nema luzerski mentalitet.Dosta je pogledati izjave prije utakmice.Imaš korner sudijska nadoknada prošla umjesto da iskoristiš to on pita kolko još do kraja, a najradije bi dao loptu samo da ovaj svira.Vjeruj ni on se nije nadao bodu, al eto drago mi je da nismo izgubili radi raje i taj neki pozitivan niz da imamo, jer ovaj bod ce itekako povecati posjetu.
Nije to luzerski mentalitet nego surova realnost i trenutno stanje igrackog kadra. Od rostera gdje imas ukupno 16 17 igraca i juniore, od toga 2 golmana i par igraca koji nemaju kvalitet za ovu ligu bilo bi nazalost suludo najavljivati dominaciju, pobjede i tako slicno.

Danas bez tri standardna igraca (Isak, Hamzic, Musa). Uz to Mehic i Ali s dva zuta, a opet se pruzila zadovoljavajuca igra pogotovo kad smo stali u baklavu. Bio sam ubijedjen da cemo izjednacit i tako i bi. Uz to dao priliku opet nasim mladim perspektivnim superzvijezdama koje su toboze izbacile Gosk u federalnom kupu i dale 2 gola Sarajevu iz penala. Kazu na te dvije utakmice su pokazali da mogu imati veliku karijeru 🤣🤣🤣 Boze me sacuvaj sta je ono na krilima. Ajd na onom Karalicu se vidi da mu je stalo, krivo mu kad pogrijesi itd ali onaj Durmis je bas poceo da iritira. Svaka cast i hvala mu na svakom golu, asistenciji i odlicnim partijama prosle sezone ali ovo sto ove godine radi, ova doza kurcobolje i bezobrazluka pogotovo u ovoj poluseuoni nije prihvatljiva. Cujem brat od Akrapovica mu menadzer i to onda vjerovatno i jest razlog ovako losih partija. Ovaj mu vjerovatno puni glavu bajkotivim vizijama poput one da ce kroz onu njegovu skolu fudbala proizvoditi igrace za lige petice. Damjanovic ako je pametan ne bi trebao razmisljati vise o novim prilikama pogotovo za Durmisa. Radije bi gledao ovog malog Smajlovica nego njega.

Masicu stvarno kapa dole na danasnjoj utakmici. Od one ludjacke proslave frajer je 300x bolji. Talha, Ali, Sivac, Vardo, Mehic s onih svojih ludjackih 20 minuta pa i mali Basic koji je bio sasvim korektan. Mislim da ima potencijala dobrog, Bajramovic isto tako, veoma siguran defanzivno i licno mislim da je on puno bolja opcija na stoperu nego na beku. Arnautovic pokazao koliko bi znacilo ovoj ekipi da je on pravi. I taj frajer je stvarno misterija.

Za Ibrakovica mislim da je greska sto je vracen s posudbe. Nakon njegove amaterske greske primamo gol. Mislim da je poprilicno ogranicen fizickim predispozicijama za bilo kakve ozbiljne karijere. Setkic isto tako daleko od ovog nivoa.

Tomislav odlicna ekipa, korektna bas dobra i gledljiva utakmica. S pobjedom u narednom kolu ovaj bod bi dobio na vrijednosti.

Damjanovic pokazao da zasluzuje priliku naredne sezone, a bilo bi bas lijepo kada bi sezonu zavrsili na trecem mjestu sto nije nimalo nerealno. To bi bio stvarno odlican rezultat s obzirom kakve su se greske napravile na ljeto.
Svaka na mjestu. Tomislavgrad je na trecem mjestu, mi na petom, bez pola ekipe, i opet nas nisu nadigrali.

Jedino se ne bih slozio za Ibrakovica. Imao je solidnu polusezonu u Krivaji, cak je bio i u ekipi polusezone, i doveden kao back-up back-upima pa se potrefilo da mora odigrati. I nije cak ni bio los, osim te gluposti.

Mi u Gorazdu smo imali 13 igraca, a u tih 13 racunas Durmisa i Karalica koji ne postoje. Sada smo imali 15, opet isto. Svs se to mora uzeti u obzir.
Celik!3,2,2.

Avatar
avenija
Postovi: 13659
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 apr 2024, 13:59

Kada ih treba pljuvati mnogo je vise ljudi nego kada ih treba pohvaliti. Nakon tri sata putovanja do Tomislava odigrali su fizicki jaku utakmicu gdje je Tomislav kao domacin pao skroz oko 75 minute, gdje je Čelik fizikom nakon toga dominirao posebno a i prije toga bio ravnopravan. Mislim da su se napunili samopouzdanjem konacno u zadnje 3 utakmice i da jedva cekaju istrčati protiv Bratstva po novu pobjedu, da i njima skinu pobjedonosni niz od 5 pobjeda.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

PonosniSmogovci
Postovi: 747
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 21 apr 2024, 16:24



Nije ovo mala stvar.

Nera1982
Postovi: 182
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 21 apr 2024, 16:30

Bod zasluzen a i 3 da su bila nebi bilo nezasluzeno. Samo da kazem da su ovdje neki govorili kako je mašić promašaj od igrača i kako bi šijerkić bio bolji.

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 21 apr 2024, 19:07

Ja sam kritikovao Masica za nonsalanciju kad profula dobru šansu,al eto izgleda se malo uozbiljio i siguran sam sa dobrim veznim kreativcem da bi još golova zabio sto mi daje optimizam za narednu sezonu.

Avatar
Venom
Postovi: 348
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 21 apr 2024, 19:45

Masic je imao epskih promasaja, ali onu juce je majstorski zavukao. Ko Robben u finalu LP protiv Dortmunda 2013 :kafa:
Srce, čast i ponos!

PonosniSmogovci
Postovi: 747
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 21 apr 2024, 20:52

Masic je drugi strijelac lige odnosno dijeli to mjesto s Dilaverom.

Avatar
habuba
Postovi: 725
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 21 apr 2024, 21:12

Zabio bi sigurno puno vise da ima adekvatnu podrsku. Imao je periode u toku sezone sa visokim stepenom bolikurca ali u poslijednje vrijeme je sve bolji i bolji i ono najbitnije jeste da se svojski trudi. Jucer je trcao citavu tekmu i da je imao jos jednog dvojicu poput sebe da konstantno rade pritisak na njihovu zadnju liniju zabili bi mi jos koji gol.

S tim recenim i njemu za iskorak u karijeri treba da je u stanju da pretvori vise 100% sansi u gol nego sto je to trenutno slucaj.

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 21 apr 2024, 21:27

Svakako da mu fali podrške, ja mislim sa koje dobro ubodeno pojačanje iduće sezone možemo biti u vrhu,a to je bitno za veću posjetu. Robija konstanta i hvala im sto od kantona ni na jednoj utakmici nisu ostavili klub i igrače same. Da je taj račun riješiti više pa da ova godina bude uspješna,naravno uz to da juniori uđu u PL.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 21 apr 2024, 21:50

Qrcu ne valja onaj Bautista :urnebes: :urnebes:

Fina partija Imamagića protiv Stupčanice. Dečko se zna fino zagraditi, zadržati loptu i gurnuti dalje. Šteta što nije došao na zimu, mislim da bi bio pun pogodak u napadu sa Mašićem u baklavi.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

dinodino2019
Postovi: 2456
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 22 apr 2024, 07:26

Truhlo je napisao/la:
21 apr 2024, 21:50
Qrcu ne valja onaj Bautista :urnebes: :urnebes:

Fina partija Imamagića protiv Stupčanice. Dečko se zna fino zagraditi, zadržati loptu i gurnuti dalje. Šteta što nije došao na zimu, mislim da bi bio pun pogodak u napadu sa Mašićem u baklavi.
Doci ce na ljeto sa jos vise utakmicama u svojim nogama
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 22 apr 2024, 08:56

Cini mi se da je Masic proigrao od kada je dario gurnio isakovica gore s njim, pa to ocito pokazuje rezultate. Ne znam ima li neko statistiku koliko je dao golova sada na proljece? Bez obzira sto ponaked promasi sansu, dobar je igrac, a dario je ocito nasao nacin kako da ga gura, jer se i po proslavi golova to vidi kad trci njemu u zagrljaj. Ocito je da bolje funkcionise kada ima jos nekog sa sobom u napadu.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 22 apr 2024, 09:37

dinodino2019 je napisao/la:
22 apr 2024, 07:26
Truhlo je napisao/la:
21 apr 2024, 21:50
Qrcu ne valja onaj Bautista :urnebes: :urnebes:

Fina partija Imamagića protiv Stupčanice. Dečko se zna fino zagraditi, zadržati loptu i gurnuti dalje. Šteta što nije došao na zimu, mislim da bi bio pun pogodak u napadu sa Mašićem u baklavi.
Doci ce na ljeto sa jos vise utakmicama u svojim nogama
Od Zeničana on i Husenspahić su stvarno kvalitet za ovu ligu. Kakve god ambicije bile naredne sezone, volio bih njih dvojicu vidjeti kod nas.

@macak Mašić je drugi igrač kada ima partnera u napadu. Ne znam da je ukupno 3 gola dao kad je bio gore sam.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 22 apr 2024, 09:48

Al kakav napad ima Mićina Gračanica :bow:

Poturalić 8 golova 4 asistencije, Jaganjac krilo isto 8 golova 4 asistencije i Smajić desetka 5 golova i 2 asistencije.

Poturalić sigurno najbolji napadač lige godinama.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

dinodino2019
Postovi: 2456
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 22 apr 2024, 10:46

Truhlo je napisao/la:
22 apr 2024, 09:48
Al kakav napad ima Mićina Gračanica :bow:

Poturalić 8 golova 4 asistencije, Jaganjac krilo isto 8 golova 4 asistencije i Smajić desetka 5 golova i 2 asistencije.

Poturalić sigurno najbolji napadač lige godinama.
Poturalic je igrac za Premijer lige, ali kazu luda glava zato jest u Bratsvu jos uvijek, ima fina primanja, komociju, radi sta hoce...
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 22 apr 2024, 10:59

dinodino2019 je napisao/la:
22 apr 2024, 10:46
Truhlo je napisao/la:
22 apr 2024, 09:48
Al kakav napad ima Mićina Gračanica :bow:

Poturalić 8 golova 4 asistencije, Jaganjac krilo isto 8 golova 4 asistencije i Smajić desetka 5 golova i 2 asistencije.

Poturalić sigurno najbolji napadač lige godinama.
Poturalic je igrac za Premijer lige, ali kazu luda glava zato jest u Bratsvu jos uvijek, ima fina primanja, komociju, radi sta hoce...
Momak je mašina stvarno.

Inače mogla bi biti pravo dobra tekma na Bilinom. Nama se vraća kapiten, Hamzić, Musa, oni su kompletni i imaju 5 pobjeda zaredom.

Naši ako će čistiti kartone neka to bude protiv Mićine Gračanice, da dočekamo Bau i gostovanje u Tuzli čisti :mrgreen:

Dobra stvar je i što su juniori slobodni naredni vikend.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
avenija
Postovi: 13659
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 apr 2024, 11:07

Sjecam se da nam je jednom do sada ovo Bratstvo dolazilo u Zenicu, kup ako se ne varam 4:0.

Samo jako ide i ovo 3:0. Bilino je Bilino. @truhlo imamo li 40 ligaških utakmica bez poraza u nizu na Bilinom?

Očekujem jaču posjetu nego protiv Rudara. Bit će i lijepo vrijeme. Vikend 17:00. Samo sto vise ljudi animirati, marketing i eto nas u finoj brojci i dobroj atmosferi za nova 3 boda.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 22 apr 2024, 11:28

avenija je napisao/la:
22 apr 2024, 11:07
Sjecam se da nam je jednom do sada ovo Bratstvo dolazilo u Zenicu, kup ako se ne varam 4:0.

Samo jako ide i ovo 3:0. Bilino je Bilino. @truhlo imamo li 40 ligaških utakmica bez poraza u nizu na Bilinom?

Očekujem jaču posjetu nego protiv Rudara. Bit će i lijepo vrijeme. Vikend 17:00. Samo sto vise ljudi animirati, marketing i eto nas u finoj brojci i dobroj atmosferi za nova 3 boda.
23 ligaške utakmice u nizu bez poraza na Bilinom. 13 iz druge lige centar i 10 iz prve lige. Klis ne računam, nije klasična ligaška, baraž yebi ga.

Što se posjete tiče, nisam optimističan, očekujem neki naš prosjek od 1200 ulaznica, delegat će pisati 1500 koliko i realno bude kada dodaš djecu koja ne plaćaju ulaznice.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
laudrop
Postovi: 1347
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 22 apr 2024, 12:06

PonosniSmogovci je napisao/la:
21 apr 2024, 20:52
Masic je drugi strijelac lige odnosno dijeli to mjesto s Dilaverom.

slika

Ispravka, treći strijelac, i to mjesto dijeli s Dilaverom, a drugi su Vladić i Mehmedović sa 10 pogodaka.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.