NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Jedinstva?

Anketa traje do: 22 maj 2024, 13:00.

Pobjeda
6
86%
Neriješeno
0
Nema glasova.
Poraz
1
14%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
Steelman
Postovi: 2048
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 07 maj 2024, 16:01

Razumijem da je vezan za maticni klub TOŠK, ali zloupotrebljavati naš klub ne smije apsolutno niko. Protiv takvih prljavih stvari se evo deceniju borimo da bismo imali zdrav i normalan klub i on sve to pogazi. Zakolje kravu za dvije kile mesa. Pod uslovom da je to zaista istina, nabijem ga na qrac, a klubu respekt. U svim takvim situacijama samo jako i bez pardona, nek svi koji pomisljaju na slicne stvari znaju da s klubom nema zajebancije.

I skotovsku HIFU nabijem na qrac. Kvazipatrioti.
Zadnja izmjena: Steelman, dana/u 07 maj 2024, 16:12, ukupno mijenjano 2 puta.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

FRLegioen
Postovi: 501
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 07 maj 2024, 16:05

laudrop je napisao/la:
07 maj 2024, 14:52
nicazedobagro je napisao/la:
07 maj 2024, 14:32
Hocel iko konkretno napisat sta je to Avdija uradio?
Koliko baratam nekim informacijama mahalskim, preko Avdije je Hifa-oil (Ahmetlić) nudila Čeliku i igračima pare da puste 3 boda protiv TOŠK-a, Avdija je to forsirao i htio da tako bude, na kraju su te pare otišle sudijama pa se desilo ono što se desilo u Tešnju.

Perčina škola :pinokio:
Naravno da osudjujem to,ali ovo sa NAMJERNIM ciscenjem zutih kartona proslu tekmu protiv Gracanice mi smo otisli u Tesanj spustenih gaca...Znalo se da cemo izgubiti

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11784
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 07 maj 2024, 16:20

Svi klubovi to rade, dosta vise price. To je cisto odluka SS i nemamo se sta vise oko toga zamaratk.
Celik!3,2,2.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11784
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 07 maj 2024, 16:23

I stvarno su nasi navijaci posebna sorta. Hajmo kaze dobit ovu, osiguramo opstanak i guramo juniore. Dobijemo i krenemo gurati juniore, ali onda zelimo trece mjesto i pobjede. Znamo li sta zelimo?

Sedam dana se sere oko ciscenja kartona, a to u sustini znaci da ce igrati juniori.
Celik!3,2,2.

Avatar
Steelman
Postovi: 2048
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 07 maj 2024, 16:31

Iskren da budem ni ja ne kontam tu pricu da su se trebali cistiti kartoni u prethodnoj tekmi, jer koja je bila potreba?! Dobio zuti protiv Bratstva, TOŠK-a, ili Simm-Bau bas je isti qrac. Samo se crv sumnje u prljave radnje nepotrebno ubacio ako je zaista bila takva odluka da se kartoni ciste. Nisam upucen, ali vjerujem da klub stiti svoj interes da ostane na zdravom putu. Ako je ovo sa Vrsajevicem epilog onda je sve jasno da klub ne tolerise muljaze.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

FRLegioen
Postovi: 501
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 07 maj 2024, 16:38

AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 16:23
I stvarno su nasi navijaci posebna sorta. Hajmo kaze dobit ovu, osiguramo opstanak i guramo juniore. Dobijemo i krenemo gurati juniore, ali onda zelimo trece mjesto i pobjede. Znamo li sta zelimo?

Sedam dana se sere oko ciscenja kartona, a to u sustini znaci da ce igrati juniori.
Cistlili smo kartone da bi bili kompletni za Gracanicu,pa nas ljudi otresose ko sline.Znaci nikakvo to nije mjerilo!Sto se mene tice da smo i u kantonu doci cu na tekmu,kupiti kartu mogao doci zbog posla ili ne.Pratio sam Celik u ex Jugi,praticu ga dok sam ziv!

Avatar
Steelman
Postovi: 2048
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 07 maj 2024, 16:41

AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 16:23
I stvarno su nasi navijaci posebna sorta. Hajmo kaze dobit ovu, osiguramo opstanak i guramo juniore. Dobijemo i krenemo gurati juniore, ali onda zelimo trece mjesto i pobjede. Znamo li sta zelimo?

Sedam dana se sere oko ciscenja kartona, a to u sustini znaci da ce igrati juniori.
I nije da se sere nego nek se vidi jasno da je sve cisto, jer ne trebaju biti nedoumice. Ja ti prvi ne bih bio clan kluba da znam da klub stima tekme na bilo koji nacin. Vjerujem u zdrav rad kluba, ali sigurno je da tu borbu za normalan klub treba jasno prezentovati. Ako je epilog sa Vrsajevicem upravo to onda je sve jasno da klub ne dopusta takve stvari. Nece stimati kartone, pa onda tjerati onog ko zeli namjestati rezultat osim ako se struka nije malo zaigrala bez icijeg znanja.

Sva poenta, nek je klub cist, pa nek nam bude kako mora biti, jer ako tolerisemo prljavstinu onda smo glupani koji su spremni opet da idemo u propast. Mora biti konstantna borba protiv toga i vjerujem da tu klub drzi gard, ali trebamo svi podrzavati da imamo normalan klub.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
phillies
Postovi: 2636
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 07 maj 2024, 18:22

Steelman je napisao/la:
07 maj 2024, 16:31
Iskren da budem ni ja ne kontam tu pricu da su se trebali cistiti kartoni u prethodnoj tekmi, jer koja je bila potreba?! Dobio zuti protiv Bratstva, TOŠK-a, ili Simm-Bau bas je isti qrac. Samo se crv sumnje u prljave radnje nepotrebno ubacio ako je zaista bila takva odluka da se kartoni ciste. Nisam upucen, ali vjerujem da klub stiti svoj interes da ostane na zdravom putu. Ako je ovo sa Vrsajevicem epilog onda je sve jasno da klub ne tolerise muljaze.
Misljenja sam da je taktika "ciscenja kartona" bila Dariova ideja, jer ne zeli da u domacoj utakmici, kad moras osvojiti bodove, bude bez dvojice trojice igraca, koji bi da su igrali u Tesnju, vjerovatno dobili zute kartone. A indirektno, ove igrace imas na raspolaganju i za Slobodu, kad ce nadam se ici u Tuzlu da se nadmece i sporski odigra jedan kvalitetan mec. Ovo je samo licni dojam, ne znaci da je 100% tacno :D
A sto se tice Vrsajevica, niko nije veci od Celika! Odbij!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5991
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 07 maj 2024, 18:24

Avdija ako je to uradio treba ga klub javno prozvat i svakog drugog ko istu stvar napravi.....ja cu klub podrzavat kroz clanarinu i karte za domace utakmice samo mi jedna stvar ide na zivce pozivanje navijaca na gostovanja Celik vas treba a oni ciste kartone i fakticki idu skinuti gaca na sva gostovanja

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11784
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 07 maj 2024, 18:31

Ko je skidao gace? Do 75. Minute smo imali "aktivan" rezultat. Kasnije izasao najstariji igrac i mi pali. Vi ne kontate da mi ni sa prvih 11 nemamo neki kvalitet da se bodovi sa ovakvih gostovanja pisu i da mi samo skidanjem gaca gubimo.
Celik!3,2,2.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5991
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 07 maj 2024, 18:35

AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 18:31
Ko je skidao gace? Do 75. Minute smo imali "aktivan" rezultat. Kasnije izasao najstariji igrac i mi pali. Vi ne kontate da mi ni sa prvih 11 nemamo neki kvalitet da se bodovi sa ovakvih gostovanja pisu i da mi samo skidanjem gaca gubimo.
Pa eto vidis sam kazes da sa prvih 11 smo limitirani da dobijemo domacu utakmicu a kamoli gostujucu znaci ciscenje kartona je zesce sranje i to pred utakmicu sa naj losijom ekipom gdje smo mogli osigurat opstanak

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4963
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 07 maj 2024, 18:38

To ako je istina za Hifu preko Avdije za prodaju bodova respekt klubu i igracima ako nisu pristali,mislim davat 3 boda a ti sad 6 bodova van zone ispadanje je suludo ali valjda ovi klubovi to sve znaju ko ce kome dat i kome treba a kome ne treba ,Oni su doktorirali ovu ligu,nece se to nikad ocistit uvjek bilo stimanja i uvjek ce bit a dokazat niko nikad nece ili kaznit nekog.
Sad su mi nejasni klubovi i navijaci trazis posteno sudjenje,postenu ligu a sam ucestvujes u nepostenju i onda se cude zasto klubovi nisu slozni fol yebu savez,Vicu i sudije.Ko ce sutra stat uz Tošk ako je to istina ili uz Jedinstvo kada daju 2 gol na hinjski nacin i gaze osnovno pravilo far playa kada igrac lezi da mora izbacit loptu van i takvih primjera vagon
Sto se tice utakmice mi smo prelosi bili i da su dali sudijama ili da nisu nebitno mi nista nismo napravili i mi smo zasluzeno izgubili ,jest penal izmisljen ali vala do toga mi nismo 3 pasa uvezala a kamoli sanse napravil.
Pokusat dobit Sim Bau i to je to a dobro cemo se mi napatit u ovoj ligi i kad budemo najjaci ali neka nas u ovoj ligi treba jos sabura i zivaca da sve poslozi i da se borimo za ulazak.

Avatar
FliX
Postovi: 4724
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 07 maj 2024, 18:41

laudrop je napisao/la:
07 maj 2024, 14:52
nicazedobagro je napisao/la:
07 maj 2024, 14:32
Hocel iko konkretno napisat sta je to Avdija uradio?
Koliko baratam nekim informacijama mahalskim, preko Avdije je Hifa-oil (Ahmetlić) nudila Čeliku i igračima pare da puste 3 boda protiv TOŠK-a, Avdija je to forsirao i htio da tako bude, na kraju su te pare otišle sudijama pa se desilo ono što se desilo u Tešnju.

Perčina škola :pinokio:
Dakle izgubili smo dzaba hahahaha... a mogli smo izgubit za pare :urnebes:
Koja ekipa mora platit Celiku da bi pobjedila Hohohoho na domacem terenu nek se odma ugasi hihihihi

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11784
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 07 maj 2024, 19:25

samoposteno je napisao/la:
07 maj 2024, 18:35
AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 18:31
Ko je skidao gace? Do 75. Minute smo imali "aktivan" rezultat. Kasnije izasao najstariji igrac i mi pali. Vi ne kontate da mi ni sa prvih 11 nemamo neki kvalitet da se bodovi sa ovakvih gostovanja pisu i da mi samo skidanjem gaca gubimo.
Pa eto vidis sam kazes da sa prvih 11 smo limitirani da dobijemo domacu utakmicu a kamoli gostujucu znaci ciscenje kartona je zesce sranje i to pred utakmicu sa naj losijom ekipom gdje smo mogli osigurat opstanak
Pa mozda je bitnije da Ali igra protiv SimBau nego u Tesnju. To je sve plan SS i nek imaju pravo raditi sta zele. Na kraju cemo sumirati rezultate.
Celik!3,2,2.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5991
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 07 maj 2024, 19:54

AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 19:25
samoposteno je napisao/la:
07 maj 2024, 18:35
AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 18:31
Ko je skidao gace? Do 75. Minute smo imali "aktivan" rezultat. Kasnije izasao najstariji igrac i mi pali. Vi ne kontate da mi ni sa prvih 11 nemamo neki kvalitet da se bodovi sa ovakvih gostovanja pisu i da mi samo skidanjem gaca gubimo.
Pa eto vidis sam kazes da sa prvih 11 smo limitirani da dobijemo domacu utakmicu a kamoli gostujucu znaci ciscenje kartona je zesce sranje i to pred utakmicu sa naj losijom ekipom gdje smo mogli osigurat opstanak
Pa mozda je bitnije da Ali igra protiv SimBau nego u Tesnju. To je sve plan SS i nek imaju pravo raditi sta zele. Na kraju cemo sumirati rezultate.
:thumbup:

FRLegioen
Postovi: 501
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 07 maj 2024, 20:21

samoposteno je napisao/la:
07 maj 2024, 19:54
AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 19:25
samoposteno je napisao/la:
07 maj 2024, 18:35


Pa eto vidis sam kazes da sa prvih 11 smo limitirani da dobijemo domacu utakmicu a kamoli gostujucu znaci ciscenje kartona je zesce sranje i to pred utakmicu sa naj losijom ekipom gdje smo mogli osigurat opstanak
Pa mozda je bitnije da Ali igra protiv SimBau nego u Tesnju. To je sve plan SS i nek imaju pravo raditi sta zele. Na kraju cemo sumirati rezultate.
:thumbup:
Nadam se pobjedi protiv kvalitetnog Sim Bau(koji nas je rasturio u Maglaju) pa da nahajcamo Zenicu i okolinu u Tuzlu...Bilo bi to gostovanje 500 +...

zamorano
Postovi: 1383
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 07 maj 2024, 20:37

AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 19:25
samoposteno je napisao/la:
07 maj 2024, 18:35
AllGunsBlazing je napisao/la:
07 maj 2024, 18:31
Ko je skidao gace? Do 75. Minute smo imali "aktivan" rezultat. Kasnije izasao najstariji igrac i mi pali. Vi ne kontate da mi ni sa prvih 11 nemamo neki kvalitet da se bodovi sa ovakvih gostovanja pisu i da mi samo skidanjem gaca gubimo.
Pa eto vidis sam kazes da sa prvih 11 smo limitirani da dobijemo domacu utakmicu a kamoli gostujucu znaci ciscenje kartona je zesce sranje i to pred utakmicu sa naj losijom ekipom gdje smo mogli osigurat opstanak
Pa mozda je bitnije da Ali igra protiv SimBau nego u Tesnju. To je sve plan SS i nek imaju pravo raditi sta zele. Na kraju cemo sumirati rezultate.
Pa jel Ali mogo igrat i u Tesnju i protiv SimBau? Sa dva zuta se moze valjda igrat? Al jok bitno je bilo ujagmit dobit zuti treci i da NEIDES u Tesanj! Ofirno je sve ono sta su uradili proslo kolo.
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
avenija
Postovi: 13744
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 07 maj 2024, 21:05

Treba podrzati klub maksimalno u ovoj jako bitnoj po nas sve utakmici u subotu. Ovdje svaki igrač mora dati 200 %. SimBau ima tačno 37 bodova sto znaci da je osigurala opstanak medjutim to moze biti mač sa dvije oštrice jer dolaze bez ikakvog pritiska i totalno rasterećeni.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Steelman
Postovi: 2048
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 07 maj 2024, 21:08

phillies je napisao/la:
07 maj 2024, 18:22
Steelman je napisao/la:
07 maj 2024, 16:31
Iskren da budem ni ja ne kontam tu pricu da su se trebali cistiti kartoni u prethodnoj tekmi, jer koja je bila potreba?! Dobio zuti protiv Bratstva, TOŠK-a, ili Simm-Bau bas je isti qrac. Samo se crv sumnje u prljave radnje nepotrebno ubacio ako je zaista bila takva odluka da se kartoni ciste. Nisam upucen, ali vjerujem da klub stiti svoj interes da ostane na zdravom putu. Ako je ovo sa Vrsajevicem epilog onda je sve jasno da klub ne tolerise muljaze.
Misljenja sam da je taktika "ciscenja kartona" bila Dariova ideja, jer ne zeli da u domacoj utakmici, kad moras osvojiti bodove, bude bez dvojice trojice igraca, koji bi da su igrali u Tesnju, vjerovatno dobili zute kartone. A indirektno, ove igrace imas na raspolaganju i za Slobodu, kad ce nadam se ici u Tuzlu da se nadmece i sporski odigra jedan kvalitetan mec. Ovo je samo licni dojam, ne znaci da je 100% tacno :D
A sto se tice Vrsajevica, niko nije veci od Celika! Odbij!
Vjerovatno si u pravu. Ne analiziram nesto sastav, ali ono sto je najbitnije da klub ne pristaje na prljave radnje i da utaba taj zdrav put sto vise za ljepsu buducnost.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

smajlovic99
Postovi: 11
Pridružen/a: 17 jun 2022, 14:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la smajlovic99 » 07 maj 2024, 21:52

A ko je izvor tih "mahalskih" prica? Popljuva se Avdija bez ikakvog pouzdanog izvora informacije. Avdija je povrijedjen i nije odradio haman nijedan trening s ekipom od kad je dosao. Prica se o nekoj transparentnosti u klubu, koja postoji samo u nekim situacijama. Horic povrijedjen, desi se ali smo imali informacije sta kako kad se vraca i zbog cega je dosao. Za Avdiju i Fenu nemamo apsolutno nikakve informacije o njihovom statusu u klubu ove sezone. Jel se Feno oprostio od Celika i jel on nije vise igrac Celika? Ako nije, zasto nije uprilicena neka oprostajna utakmica, a ako jeste igrac Celika sto ne igra? Isto tako i za Avdiju. Jel to transparentnost? Ne branim Avdiju niti kazem da je nesto uradio ili nije, ali je po meni lose pljuvati nekog na sva zvona na osnovu mahalskih prica. Mozda je covjek jednostavno shvatio da ga povreda muci vise nego sto je mislio i to je to. Proslo je dosta vremena od zadnje objave statusa o deblokadi racuna a to nam je goruce pitanje i navodno se na tome najvise radi. Nema nista novo idalje se ceka odluka suda banke petog desetog, sve okej . Napisi objavu za javnost da radi nekog xy se jos uvijek ceka i da javnost zna i eventualno izvrsi pritisak.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.