NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

RubikovaKocka
Postovi: 1157
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 15 apr 2024, 09:35

Truhlo, samo ti nemoj o potencijalnim igračima. Nemoj nam prizivati nove Hrelje, Mašiće itd ..

nicaze95
Postovi: 716
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicaze95 » 15 apr 2024, 09:42

AllGunsBlazing je napisao/la:
15 apr 2024, 08:04
Dakle sve baciti niz rijeku zbog "laganog" ulaska u PL?

Jesmo li bar nesto naucili iz ove sezone? Evo usli smo u FBiH, iako nismo spremni za to, pa nam je sad opet doveden opstanak u pitanje. Za PL moramo imati spremnu ekipu, ali i dovoljno novca da sve finansiramo bez ugrozavanja kluba. Sjetimo se situacije kada je BHTelecom trebao uplatiti pare, pa su iz nekog razloga prenijeli iz jedne godine u drugu. To je sasvim normalno. Mi moramo biti spremni na takve situacije. Moramo biti spremni da platimo igracima sve, iako mozda nismo sve dobili od sponzora.

Mi trebamo pametno sklapati ekipu. Vidjeti kakva je mogucnost da Talha ostane na ugovor u Celiku, jer mislim da momak jos nije ni blizu spreman za PL. Evo recimo Ali je u formi pa i takav Ali nije ni blizu PL, a Talha jos u ligi nije odigrao kako Ali igra zadnjih par utakmica (govorim o kontinuitetu). Moramo i skupljati odredjene zalihe. Ne mozemo uvijek ici na nulu jer tako mozemo dovesti u pitanje reprogram.
kakav talha ljudi hhaha momak prakticno bez ucinka ne znam jel ima 2 asistencije u sezoni igra iza napadaca.
Prica trudi se ne pije vode
Zadnja izmjena: nicaze95, dana/u 15 apr 2024, 09:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11723
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 15 apr 2024, 09:42

Takticki bih ja ostao na istoj ovoj formaciji. Zamislite sad ovu ekipu, ali uz kvalitetnog spica (uz Masica), dva vezna i dva beka nova.

Idealni prijelazni rok: dva krila (ipak treba imati raznovrsnost), vezni, dva beka i spic. Eventualno neko krilo/spic.
Celik!3,2,2.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5287
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 15 apr 2024, 09:43

RubikovaKocka je napisao/la:
15 apr 2024, 09:35
Truhlo, samo ti nemoj o potencijalnim igračima. Nemoj nam prizivati nove Hrelje, Mašiće itd ..
Mašiće :urnebes: :urnebes:

Pa kralju da Mašić nije došao, imali bi bodova ko mušijina prčija.

Hrelju nisam prizivao, dočekan je na nož, samo Mašića i Piljuga :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

RubikovaKocka
Postovi: 1157
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 15 apr 2024, 09:47

Truhlo je napisao/la:
15 apr 2024, 09:43
RubikovaKocka je napisao/la:
15 apr 2024, 09:35
Truhlo, samo ti nemoj o potencijalnim igračima. Nemoj nam prizivati nove Hrelje, Mašiće itd ..
Mašiće :urnebes: :urnebes:

Pa kralju da Mašić nije došao, imali bi bodova ko mušijina prčija.

Hrelju nisam prizivao, dočekan je na nož, samo Mašića i Piljuga :kafa:
Pa davao bi i ja s 20 kg viška 1 gol iz 5 100% šansi po utakmici. Nikakav je on napadač, ali eto, u ovakvom Čeliku moze igrati kada rezultati nisu u prvom planu.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5287
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 15 apr 2024, 09:54

RubikovaKocka je napisao/la:
15 apr 2024, 09:47
Truhlo je napisao/la:
15 apr 2024, 09:43
RubikovaKocka je napisao/la:
15 apr 2024, 09:35
Truhlo, samo ti nemoj o potencijalnim igračima. Nemoj nam prizivati nove Hrelje, Mašiće itd ..
Mašiće :urnebes: :urnebes:

Pa kralju da Mašić nije došao, imali bi bodova ko mušijina prčija.

Hrelju nisam prizivao, dočekan je na nož, samo Mašića i Piljuga :kafa:
Pa davao bi i ja s 20 kg viška 1 gol iz 5 100% šansi po utakmici. Nikakav je on napadač, ali eto, u ovakvom Čeliku moze igrati kada rezultati nisu u prvom planu.
Vidjeli smo kako ostali zabijaju kad Mašića nema :kafa:

Momak je učestvovao u skoro pola golova koje smo zabili. 8 golova i 3 asistencije. Uz to tek je dobio zadnjih par utakmica lopte u prostor od veznjaka i odmah 2 gola zabio :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5287
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 15 apr 2024, 09:58

AllGunsBlazing je napisao/la:
15 apr 2024, 09:42
Takticki bih ja ostao na istoj ovoj formaciji. Zamislite sad ovu ekipu, ali uz kvalitetnog spica (uz Masica), dva vezna i dva beka nova.

Idealni prijelazni rok: dva krila (ipak treba imati raznovrsnost), vezni, dva beka i spic. Eventualno neko krilo/spic.
Durmo na golu, stoperi Hora i Vrhovac. Dva wing backa Ševkija i Bureković (može i Popović :mrgreen: ) Vardo, Tabaković, Vazda. Međuseljac 10ka. Mašić i Selmir Mahmutović u špicu :ljepota:
Onda sam se probudio i sjetio da je račun blokiran, da ima još povjerioca koji čekaju u redu za isplatu :( da nas vik i dalje može blokirati i karati :( da imamo 1300 ulaznica u prosjeku :( i 500 članova :(
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
laudrop
Postovi: 1345
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 15 apr 2024, 11:46

slika
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 15 apr 2024, 12:06

samocelik je napisao/la:
15 apr 2024, 09:04
Ko je 17. iz Rudara? Zna lopte. Ne bih volio da forum kroji tim i transfer politiku ali sigurno da se ima šta pročitati i da samo najbolje želimo. :mrgreen:
Handžić Faris.
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5287
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 15 apr 2024, 12:07

laudrop je napisao/la:
15 apr 2024, 11:46
slika
1274 :puke: :puke:

Skoro tačno koliko nam je i prosjek ove sezone prije rudara: 1270.

Procjena delegata korektna 1600.

Hoćemo napad na PL sa 1270 ulaznica :urnebes: :urnebes: :urnebes:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
laudrop
Postovi: 1345
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 15 apr 2024, 12:17

Dakle, klub je od prethodne utakmice zaradio 10.593,00 KM od ulaznica uključujući i donatorske kupone.

Kada od ove cifre oduzmete troškove organizacije (sudije, delegata, posmatrača, zaštitarsku agenciju, redare, razglas, spiker, displej i ostali troškovi) dođemo do jako male cifre nakon što je klub izašao javno s informacijom da je operativan novac neophodan da bi se sezona privela kraju bez ostavljanja dugovanja.

Očekivao sam više, na izgled mi je zapad izgledao puniji...
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

RubikovaKocka
Postovi: 1157
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 15 apr 2024, 12:18

Tanko opet. Meni se ucinilo da nas je na zapadu bilo blizu 2 milje, al kurko :oops: Da nije bilo ovih iz Kaknja kojih je bilo i na zapadu ne bi to islo ni preko 1000 :guz:
Sve dok nam ne bude prosjek 2.500, ne smije se ni spominjati PL.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5287
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 15 apr 2024, 12:24

laudrop je napisao/la:
15 apr 2024, 12:17
Dakle, klub je od prethodne utakmice zaradio 10.593,00 KM od ulaznica uključujući i donatorske kupone.

Kada od ove cifre oduzmete troškove organizacije (sudije, delegata, posmatrača, zaštitarsku agenciju, redare, razglas, spiker, displej i ostali troškovi) dođemo do jako male cifre nakon što je klub izašao javno s informacijom da je operativan novac neophodan da bi se sezona privela kraju bez ostavljanja dugovanja.

Očekivao sam više, na izgled mi je zapad izgledao puniji...
Još kad odbiješ PDV koji je uključen u cijenu ulaznica, pozitivna nula.

Yebo ti nas, kad i 4 godine poslje istih 500 ljudi gura klub. Sinoć i jutros pišemo o nekim igračima za narednu sezonu, a sve su prilike da ćemo gledati juniore, Durmiše i Karaliće još koju sezonu...
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Stativa88
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 15 apr 2024, 12:27

laudrop je napisao/la:
15 apr 2024, 11:46
slika
Iduce godine ako ne bude borba za premier ligu tesko da ce biti i ovoliko ,ljudi ljudi zele rezultate ovo kuburenje vec prelazi u monotoniju

RubikovaKocka
Postovi: 1157
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 15 apr 2024, 12:36

Ne mora biti, ali nece se ni srljati grlom u jagode radi tih derbi navijača pa da se sve ovo uradjeno do sad baci niz vodu. Ici ce ovi sto su ostali kad smo bili u najvecim g0vnima, koji su tu od kantonalne lige do danas. Ako nam zbog toga treba vise vremena da se klub stabilizuje, nema veze, proci ce i to. :bih:

Avatar
laudrop
Postovi: 1345
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 15 apr 2024, 12:37

Stativa88 je napisao/la:
15 apr 2024, 12:27
laudrop je napisao/la:
15 apr 2024, 11:46
slika
Iduce godine ako ne bude borba za premier ligu tesko da ce biti i ovoliko ,ljudi ljudi zele rezultate ovo kuburenje vec prelazi u monotoniju
Kakvo kuburenje?

Kantonalnu ligu svi osvojio iz prve.

Drugu ligu FBiH prvu sezonu nisi osvojio ali si bio u vrhu, afirmisao omladince, postavio novog mladog trenera koji je napravio pobjedonosni niz od 20+ pobjeda. Drugu sezonu si osvojio.

Ovo je prva sezona u Prvoj ligi FBIH, nju evo nećes sada osvojiti.

Kuburenje je bilo onih 20+ godina borbe za opstanak u Premijer ligi i smiješnog kluba i smiješnog vođenja kluba. Nagomilavanje dugovanja, to je kuburenje.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

dinodino2019
Postovi: 2453
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 15 apr 2024, 12:52

Kome je do derbi utakmica i premijer lige nek ide navijati za Sarajevu, Zelju i ostale klubove. Glavni racun kluba blokiran 18 godina osim 3-4 sezone u Premije rligi smo se uvijek borili za opstanak, potrosili milione, napravili milionske dugove, dobro ovaj klub i postoji kakvi domaci izdajnici su bili u i oko njega. Meni je sad draze gledati klub nego kad je bio u Premijer ligi
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
avenija
Postovi: 13653
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 apr 2024, 12:54

Umorili se ljudi(mislim na prosjecnog simpatizera i navijaca i stanovnika Zenice i okoline) davno je bila 2019 kada smo izbačeni Iz PL..

Ako 2025 godine za 80 godina Čelika ne udjes u PL onda ulazis u sezonu 2025/2026 to je vec 6-7 godina nizeligaskog amaterskog fudbala.

Gube se generacije djece, mladića novih navijaca, jos malo će u skolu djeca krenuti koja su rodjena kad je Čelik bio posljednji put u Premijer ligi.

Jednostavno publika Čelikova je publika rezultata i to je to.
Volio bi da nije tako ali ovim tavorenjem u drugim ligama tesko da mozemo privući vise ali treba se truditi barem zadržati ovih 1500 u prosjeku.

Ali opet meni je najvažnije da je Čelik živ da nije ugašen, to mi je najbitnije pa mogu ovo ostalo rezultatski/niželigaški i progutati. 80 godina nije malo.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

PonosniSmogovci
Postovi: 739
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 15 apr 2024, 13:10

vise sad imas djece na utakmicama nego u periodu od 2015 - 2019

Avatar
Venom
Postovi: 345
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 15 apr 2024, 13:21

Meni ce recimo projekat izgradnje trening centra uvijek biti veci prioritet od ulasaka u PLBiH. Tu ligu ne treba napadati do onog mometa kad van svake razumne sumnje mozemo reci da smo spremni za nju. U svakom smislu i sportski i financijski i infrastrukturno.

Yebo PLBiH kad ti prva ekipa u vlastitom gradu nema gdje trenirati, sto ces je bezveze igrat samo ces se provalit. Plus ta liga je dosta napredovala od mometa kada smo mi istupili. Jos sa ovim skracenjem na 10 timova imas samo dvije opcije, a to su ili borba za Evropu ili opstanak. Samo da bi se opstanak osigurao trebaju ti kvalitetni igraci i strucni stab ( ne samo trener i pomocnik, nego i skauti, videoanaliticari i slicne zayebancije). Da bi sve to imao potrebne su pare, a mi toga trenutno nemamo da se razbacujemo.

I ne bi da nekoga licno prozivam ali vecina ovih sto zaziva da se napadne PLBiH bi vjerovatno dosla na koji derbi i onda bi lagano odustali nakon jednog poraza, pa bu lupam protiv nekog GOSKA i slcnih opet imao 1000 ljudi na tribinama isto kao sto ih imas i ovdje. Vidjeli smo sta nam je Zrinjski uradio u jednoj utakmici... Zamislite da se ti mora trpit svako trece kolo.
Srce, čast i ponos!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.