NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
habuba
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 08 dec 2022, 19:46

U potpunosti se slazem sa @steelman-om. Ovaj izvjestaj ma koliko dobar bio pokazuje da finansijski nismo spremni za iskorak. Ne zbog prihoda, vec zbog dugova. Celik se ne moze porediti s Toskom. Celik je institucija ciji operativni budjet mora biti veci samo da bi se stvari kotrljale. Nasa skola je veca, nasi troskovi odrzavanja su veci i lista ide unadogled. Ne mozemo mi zakljucak praviti da mozemo u veci rang samo na osnovu priliva a da ne gledamo rashode. Realno gledajuci ovim tempom bez grada mi tek 2025 godine mozemo biti bez dugova i sa odblokiranom racunom tj. predispozicijama za ulazak u vise rangove bez omce oko vrata. Sto svakako ne znaci da se stvari za dva mjeseca ne mogu promjenuti ukoliko kantonalni sud donese pozitivnu presudu, ali ovdje pricamo cinjenicno po onome kakvi su nam finansijski izvjestaji za 2020, 2021 i 2022 godinu.

Momci rade lavovski posao. Nije lahko bilo ocistiti ovoliki dug i dovesti klub u mirnije vode. Sigurno je borba iz dana u dan da se namakne koja marka vise, pa da se i odrze oni sponzori koji su trenutno tu. Da papak samo vrati ono sto klubu pripada mi bi mogli vec do ljeta da kazemo da smo se izvukli i da pravimo tim za prvu a potom i premijer ligu. No to nije cinjenicno stanje sada pa treba da se razmislja u okvirima onog sto sada imamo i da se nastavi rovovski rad na tome da se svojim radom namakne sto vise, dok se pravne stvari rijesavaju. Sto vise mi otplatimo to ce vise klubu ostati za pojacanja i jacanje kluba kada presuda dodje u korist kluba.

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 08 dec 2022, 19:58

Zar mi nismo prije par sedmica isto ovako vodili ovdje raspravu da li da idemo u 1 ligu fbih,i na fb smo dobili ubrzo odgovor od kluba tako da ja vjerujem da ljudi u klubu da znaju sta rade,i mislim da bezveze vodimo raspravu oko ovog.

Bandit88
Postovi: 406
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 08 dec 2022, 22:32

Sta je sa odrzavanjem terena,da li je potpisan novi ugovor sa Albom.

Nisam vidio u izvjestaju da su naveli kako su oni platiti nekoliko mjeseci Albi da održava teren pod minimalnim uslovima kada je istekao ugovor, il je to kroz sponzorstvo urađeno

Nera1982
Postovi: 181
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 09 dec 2022, 07:15

almir2018 je napisao/la:
08 dec 2022, 19:58
Zar mi nismo prije par sedmica isto ovako vodili ovdje raspravu da li da idemo u 1 ligu fbih,i na fb smo dobili ubrzo odgovor od kluba tako da ja vjerujem da ljudi u klubu da znaju sta rade,i mislim da bezveze vodimo raspravu oko ovog.
slažem se :thumbup:

dinodino2019
Postovi: 2449
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 09 dec 2022, 08:17

Mi moramo uci u visi rang, nema tu puno polemike. Cim udjemo u visi rang potpisat profesionalne ugovore sa Sivcem, Arnautovicem,Durmisom, Medjuseljcem
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 09 dec 2022, 12:45

Na dnevnom redu skupstine je i razmatranje i usvajanje ostavki clanova upravnog odbora?! Zna li se ko daje ostavku?

dinodino2019
Postovi: 2449
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 09 dec 2022, 14:27

Zenca1988 je napisao/la:
09 dec 2022, 12:45
Na dnevnom redu skupstine je i razmatranje i usvajanje ostavki clanova upravnog odbora?! Zna li se ko daje ostavku?
Garant neko izlazi, a neko ulazi, trebaju nam pojacanja u svakom segmentu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Baco
Postovi: 34
Pridružen/a: 24 jan 2020, 22:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Baco » 09 dec 2022, 17:01

Treba probat sto dalje kroz kup takmičenje ici,bice novaca i sponzora vise garant.Kada pocne naj jaci marketing na svijetu a to je prica na kafi na ulici ili jednostavno kada Čelik bude tema Br.1 u gradu .A stalno treba gradsku upravu prozivat ,treba ih potkacit gdje god se moze ,ne znam nacin da im se iskaze građanski neposluh ali treba trazit.Ne zelim pametovat ali bez ti para ne vrijedi ni federlna liga koja je preskupa za nas .

Avatar
habuba
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 09 dec 2022, 17:51

dinodino2019 je napisao/la:
09 dec 2022, 08:17
Mi moramo uci u visi rang, nema tu puno polemike. Cim udjemo u visi rang potpisat profesionalne ugovore sa Sivcem, Arnautovicem,Durmisom, Medjuseljcem
S cim, kojim parama? Mislim jel vi ljudi citate izvjestaj? Jedini nacin potpisivanja profesionalnih ugovora i takmicenja u visem rangu je znacajno povecanje sponzorskih sredstava (tako znacajno povecanje je nerealno) ili zaustavljanje placanja nastalih dugovanja. Ja ne vidim trecu opciju. Mozda fulam nesto sto je vama logicno, ocekivano ili nesto sto se vec desava a ja ne vidim, ali u svakoj drugoj situaciji ja ne vidim da postoji treca opcija. Prva opcija bi bila najobolja, da mi namaknemo sponzorskim ugovorima dovoljno sredstava da imamo profesionalne ugovore, da se takmicimo u prvoj ligi i da pretendujemo na premijer ligu, ali od toga nema nista bar do odblokiranja racuna kluba. Druga opcija bi pomogla pri takmicenju ali bi bukvalno unazadila klub i ponistila sve dobro sto je uradjeno u poslijednje dvije godine.

Bez obzira sta u klubu kazu (i uz dozu podrske za njihova nastojanja) mislim da nije neki problem da mi diskutujemo o ovoj temi na forumu. Niti je obavezna za nekoga niti neko mora da shvata napisano kao neke smjernice u radu, ali mislim da je diskusija vazna kako bi logicki pratili narativ razvoja kluba bez pretjeranog i neosnovanog optimizma ali i pesimizma. Lahko je reci npr. da trebamo potpisati profesionalne ugovore. To je logicno, ali je problem logicno doci i objasnjenja kako to uraditi bez da se rizikuje poslovanje kluba. A svako onaj koji kaze, lahko cemo, cim predjemo u visi rang imat cemo 20, 30, 40 ili 50% vece prihode, nikada nije pokusao prikupiti neka sredstva ili cak prodati neki marketinski paket. Nista nije lahko dok se ne desi. Do tada je to samo neispitana teorija.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 09 dec 2022, 20:53

Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4903
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 09 dec 2022, 23:55

Joj vi opet istu temu a lijepo su iz kluba rekli cilj ostaje isti i pohod na rang vise..
Po meni tu imas 2 opcije ili da ides u FL mozda usporit hoces vracanje dugova ali opet nikad se ne zna i jaci sponzori ili od grada dobit i zastitit najbolje igrace ugovorima i mozda uzet nekad solidne pare...Mozda se tu malo kockas ali tako je .

Druga opcija je ostat u ligi odustat i iduce sezone ocekuj pad u svemu od broja navijaca,broja sponzora ,pada fan shopa,broj manji clanova i gubljenje najboljih igraca besplatno .Tesko ces ti moc motivisat navijace i ostale ,moze te vi pisat romane i romane ,realnost je takva.

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 dec 2022, 15:10

Kad je savez mogao davati pozajmice zelji i borcu, trebamo i mi pitati :mrgreen:

Nek nam daju jednu pozajmicu od 600k da poravnamo racune i odblokiramo racun, a mi cemo svaki mjesec vracati ratu. Time bi brze dosli do raznih fondova i prije bi isplatili. Ovo sam malo ironicno rekao za savez, ali kad bi moglo, nimalo losa ideja. Na 4 godine mjesecna rata 12.500KM bez kamata, na 3 godine mj. rata ca. 16.600KM.

U ovom trenutku po mom misljenju najbolji scenario, ali ko bi nam dao pod tim uslovima "ovoliki" novac.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 10 dec 2022, 16:00

redbull93 je napisao/la:
10 dec 2022, 15:10
Kad je savez mogao davati pozajmice zelji i borcu, trebamo i mi pitati :mrgreen:

Nek nam daju jednu pozajmicu od 600k da poravnamo racune i odblokiramo racun, a mi cemo svaki mjesec vracati ratu. Time bi brze dosli do raznih fondova i prije bi isplatili. Ovo sam malo ironicno rekao za savez, ali kad bi moglo, nimalo losa ideja. Na 4 godine mjesecna rata 12.500KM bez kamata, na 3 godine mj. rata ca. 16.600KM.

U ovom trenutku po mom misljenju najbolji scenario, ali ko bi nam dao pod tim uslovima "ovoliki" novac.
Treba jos koja godina dobrog rada i rasta, da bi se mogli upustati u takve stvari. Nemamo mi jos stabilan i predvidiv budzet, da bi mogli sa sigurnosti reci, ok mozemo vracati 10k mjesecno naredni X godina.

Da nije bilo rentanja stadiona, bila bi vrlo skromna godina.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 dec 2022, 16:19

Truhlo je napisao/la:
10 dec 2022, 16:00
redbull93 je napisao/la:
10 dec 2022, 15:10
Kad je savez mogao davati pozajmice zelji i borcu, trebamo i mi pitati :mrgreen:

Nek nam daju jednu pozajmicu od 600k da poravnamo racune i odblokiramo racun, a mi cemo svaki mjesec vracati ratu. Time bi brze dosli do raznih fondova i prije bi isplatili. Ovo sam malo ironicno rekao za savez, ali kad bi moglo, nimalo losa ideja. Na 4 godine mjesecna rata 12.500KM bez kamata, na 3 godine mj. rata ca. 16.600KM.

U ovom trenutku po mom misljenju najbolji scenario, ali ko bi nam dao pod tim uslovima "ovoliki" novac.
Treba jos koja godina dobrog rada i rasta, da bi se mogli upustati u takve stvari. Nemamo mi jos stabilan i predvidiv budzet, da bi mogli sa sigurnosti reci, ok mozemo vracati 10k mjesecno naredni X godina.

Da nije bilo rentanja stadiona, bila bi vrlo skromna godina.
Vjerujem da vec mozemo sebi priustiti da mozemo vracati svaki mjesec 12.5k mjesecno na 4 godine. Puno vise vrata nam se otvara sa odblokiranim racunom, mogucnost priliva novca u budjet iz raznih fondova. Sutra da neko ponudi ovako nesto, odmah bi pristao i uvjeren sam da bi bio pun pogodak.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 10 dec 2022, 16:22

redbull93 je napisao/la:
10 dec 2022, 16:19
Truhlo je napisao/la:
10 dec 2022, 16:00
redbull93 je napisao/la:
10 dec 2022, 15:10
Kad je savez mogao davati pozajmice zelji i borcu, trebamo i mi pitati :mrgreen:

Nek nam daju jednu pozajmicu od 600k da poravnamo racune i odblokiramo racun, a mi cemo svaki mjesec vracati ratu. Time bi brze dosli do raznih fondova i prije bi isplatili. Ovo sam malo ironicno rekao za savez, ali kad bi moglo, nimalo losa ideja. Na 4 godine mjesecna rata 12.500KM bez kamata, na 3 godine mj. rata ca. 16.600KM.

U ovom trenutku po mom misljenju najbolji scenario, ali ko bi nam dao pod tim uslovima "ovoliki" novac.
Treba jos koja godina dobrog rada i rasta, da bi se mogli upustati u takve stvari. Nemamo mi jos stabilan i predvidiv budzet, da bi mogli sa sigurnosti reci, ok mozemo vracati 10k mjesecno naredni X godina.

Da nije bilo rentanja stadiona, bila bi vrlo skromna godina.
Vjerujem da vec mozemo sebi priustiti da mozemo vracati svaki mjesec 12.5k mjesecno na 4 godine. Puno vise vrata nam se otvara sa odblokiranim racunom, mogucnost priliva novca u budjet iz raznih fondova. Sutra da neko ponudi ovako nesto, odmah bi pristao i uvjeren sam da bi bio pun pogodak.
Sve znam, ali pogledaj izvjestaj, pa zakljuci koliko bi se realno vratilo bez neplanirani prihoda. Daleko je to od 10k.

Necemo se lagati, kad imamo sve transparetno i jasno.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 dec 2022, 16:30

Truhlo je napisao/la:
10 dec 2022, 16:22
redbull93 je napisao/la:
10 dec 2022, 16:19
Truhlo je napisao/la:
10 dec 2022, 16:00

Treba jos koja godina dobrog rada i rasta, da bi se mogli upustati u takve stvari. Nemamo mi jos stabilan i predvidiv budzet, da bi mogli sa sigurnosti reci, ok mozemo vracati 10k mjesecno naredni X godina.

Da nije bilo rentanja stadiona, bila bi vrlo skromna godina.
Vjerujem da vec mozemo sebi priustiti da mozemo vracati svaki mjesec 12.5k mjesecno na 4 godine. Puno vise vrata nam se otvara sa odblokiranim racunom, mogucnost priliva novca u budjet iz raznih fondova. Sutra da neko ponudi ovako nesto, odmah bi pristao i uvjeren sam da bi bio pun pogodak.
Sve znam, ali pogledaj izvjestaj, pa zakljuci koliko bi se realno vratilo bez neplanirani prihoda. Daleko je to od 10k.

Necemo se lagati, kad imamo sve transparetno i jasno.
Vidio i vjerujem opet da mozemo 150k godisnje vrati. Prosle godine vise smo vratili, a i ove cemo mozda oko 200k. Ok, bilo je sarajevo tu, ali racunaj da mozemo aplicirati na sredstva iz kantona/federacije/drzave/eu fondovi... nek samo ta sredstva pokriju razliku dosta, a da ne govorim o boljoj pregovarackoj poziciji i vecim sponzorskim ugovorima u ligi. Plus mogucnost online shopa, clanstva... bez odblokiranog racuna 100 projekata stoji i ceka da se ta blokada skine. Plus dodaj tome da vec sljedece godine nemam igraca kojima moramo vracati novac, svi koji nas mogu blokirati su isplaceni. Valjda se rijesi i ovo sa gradom, ako nista veci je pritisak kada si u vecoj ligi i pravis dobre rezultate. Sama cinjenica da se nakon 17 godina racun odblokirao daje tezinu na svemu.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 10 dec 2022, 16:43

redbull93 je napisao/la:
10 dec 2022, 16:30
Truhlo je napisao/la:
10 dec 2022, 16:22
redbull93 je napisao/la:
10 dec 2022, 16:19


Vjerujem da vec mozemo sebi priustiti da mozemo vracati svaki mjesec 12.5k mjesecno na 4 godine. Puno vise vrata nam se otvara sa odblokiranim racunom, mogucnost priliva novca u budjet iz raznih fondova. Sutra da neko ponudi ovako nesto, odmah bi pristao i uvjeren sam da bi bio pun pogodak.
Sve znam, ali pogledaj izvjestaj, pa zakljuci koliko bi se realno vratilo bez neplanirani prihoda. Daleko je to od 10k.

Necemo se lagati, kad imamo sve transparetno i jasno.
Vidio i vjerujem opet da mozemo 150k godisnje vrati. Prosle godine vise smo vratili, a i ove cemo mozda oko 200k. Ok, bilo je sarajevo tu, ali racunaj da mozemo aplicirati na sredstva iz kantona/federacije/drzave/eu fondovi... nek samo ta sredstva pokriju razliku dosta, a da ne govorim o boljoj pregovarackoj poziciji i vecim sponzorskim ugovorima u ligi. Plus mogucnost online shopa, clanstva... bez odblokiranog racuna 100 projekata stoji i ceka da se ta blokada skine. Plus dodaj tome da vec sljedece godine nemam igraca kojima moramo vracati novac, svi koji nas mogu blokirati su isplaceni. Valjda se rijesi i ovo sa gradom, ako nista veci je pritisak kada si u vecoj ligi i pravis dobre rezultate. Sama cinjenica da se nakon 17 godina racun odblokirao daje tezinu na svemu.
Sve sam to pisao, prije 3, 4 sedmice i bio ubjedjen da naredne godine vec mozemo skinuti blokade. Nakon izvjestaja, totalno sam bio u krivu i smanjio sam ocekivanja. Nama ce prva federalna pojesti svu razliku za vracanje dugovanja i jedno je vjerovati a drugo planirati odgovorno budzet. Mozemo mi vjerovati da se tereni nece zavrsiti, pa i naredne godine ubrati koju marku za rentanje, ali to nije odgovorno vodjenje kluba.

Klub nema prostora da se obaveze da vraca 10K mjesecno, jer po izvjestaju ne bi mogao vratiti taj novac da nije bilo neplanirani prihoda. Dosta otvorenih pitanja, nadam se da cemo dobiti odgovore na nadolazecoj skupstini.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

CrniTalami
Postovi: 3
Pridružen/a: 14 sep 2022, 17:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CrniTalami » 10 dec 2022, 16:46

Da li mi moze neko proslijediti na mail izvjestaj za ovu godinu jer ja nisam dobio
Agueroooo i swear you'll never see anything like this ever again.

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 dec 2022, 16:53

Truhlo je napisao/la:
10 dec 2022, 16:43
redbull93 je napisao/la:
10 dec 2022, 16:30
Truhlo je napisao/la:
10 dec 2022, 16:22

Sve znam, ali pogledaj izvjestaj, pa zakljuci koliko bi se realno vratilo bez neplanirani prihoda. Daleko je to od 10k.

Necemo se lagati, kad imamo sve transparetno i jasno.
Vidio i vjerujem opet da mozemo 150k godisnje vrati. Prosle godine vise smo vratili, a i ove cemo mozda oko 200k. Ok, bilo je sarajevo tu, ali racunaj da mozemo aplicirati na sredstva iz kantona/federacije/drzave/eu fondovi... nek samo ta sredstva pokriju razliku dosta, a da ne govorim o boljoj pregovarackoj poziciji i vecim sponzorskim ugovorima u ligi. Plus mogucnost online shopa, clanstva... bez odblokiranog racuna 100 projekata stoji i ceka da se ta blokada skine. Plus dodaj tome da vec sljedece godine nemam igraca kojima moramo vracati novac, svi koji nas mogu blokirati su isplaceni. Valjda se rijesi i ovo sa gradom, ako nista veci je pritisak kada si u vecoj ligi i pravis dobre rezultate. Sama cinjenica da se nakon 17 godina racun odblokirao daje tezinu na svemu.
Sve sam to pisao, prije 3, 4 sedmice i bio ubjedjen da naredne godine vec mozemo skinuti blokade. Nakon izvjestaja, totalno sam bio u krivu i smanjio sam ocekivanja. Nama ce prva federalna pojesti svu razliku za vracanje dugovanja i jedno je vjerovati a drugo planirati odgovorno budzet. Mozemo mi vjerovati da se tereni nece zavrsiti, pa i naredne godine ubrati koju marku za rentanje, ali to nije odgovorno vodjenje kluba.

Klub nema prostora da se obaveze da vraca 10K mjesecno, jer po izvjestaju ne bi mogao vratiti taj novac da nije bilo neplanirani prihoda. Dosta otvorenih pitanja, nadam se da cemo dobiti odgovore na nadolazecoj skupstini.
Razumijem sta hoces reci, ali misljenja sam da toliku sumu mjesecno mozemo izgurati. Kao sto kazes najbolje ce pokazati skupstina koja je zakazana, pa cemo da vidimo koji su planovi.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 dec 2022, 16:55

CrniTalami je napisao/la:
10 dec 2022, 16:46
Da li mi moze neko proslijediti na mail izvjestaj za ovu godinu jer ja nisam dobio
Molimo naše članove da prilikom provjere svoje elektronske pošte pogledaju foldere “Promocije” i “Spam”, te u slučaju da ni tamo nisu pronašli izvještaj, da nam pošalju mail na [email protected] sa sadržajem “IME” “PREZIME” “ČLANSKI BROJ”. Nakon toga administrator NK Čelik Zenica će provjertii podatke te Vam poslati izvještaj.
Provjeri spam ili nezeljenu postu, ako nema, onda se javi na mail i dobit ces.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Celicni, JonSnow, RatoborniMrmot, tareizo i 57 gostiju.