Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 02 feb 2022, 10:06

Tema za sve ostale sportove, a to su:
1.Bob
2.Skeleton
3.Umjetničko klizanje
4.Luge
5.Curling
6,Snowboard
7.Freesking
8.Brzo Klizanje
9.Short-track

Staza za Bob,Skeleton i Luge izgleda premoćno u obliku je kineskog zmaja,duga je 1.9km i mislim da je ovo daleko najduža staza na svijetu.Da napomenem da se na ZOI voze 4 utrke,pošto u SK se voze po 2 utrke u sve tri dicipline.

Natjecanja u Curlingu održat će se u famoznom Cubu gdje je bilo plivačko natjecanje 2008 ,Big Air natjecanje u SB i FS bit će održano u Pekingu i to je jedino snježno natjecanje u gradu.Dvorana za Brzo klizanje izgleda premoćno,dok
short track natjecanja će se održavati u istoj dvorani gdje se igrala odbojka na ljetnim igrama,gdje će biti natjecanje i u
Umjetničkom Klizanju.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022-Ostali Zimski Sportovi

Post Postao/la branimir85 » 02 feb 2022, 10:20

-Bob-
Kod M veliki favorit u oba boba je Francesco Friedrich koji ima neviđenu dominaciju i brantelj je naslova s prošli ZOI u oba boba,tad je u dvojcu podijelio zlato s Kribsom koji mu je i dalje veliki rival,tu je i druga njemačka posada predvođena s Lochnerom,a za medalje još bi se trebali boriti ruska,britanska i latvijksa posada.

U monobobu i bob-2 Ž čini se da je puno otvorenija borba,EMT pobjednica u obe discipline u SK je pozitvna i upitna je za ZOI,legendarna Humprhies sad nastupa za USA,a naravno ne treba zaboraviti njemice gdje je Nolte izgubila naslov u bob 2 jer se nije pojavila na jednoj stanici SK.Drukam za australku walker u monobobu da uzme medalju,ima dobri rezultata ove sezone.

-Skeleton-
Ako nekom baš jako želim zlato na ovim igrama to je Dukurs,čovjek koji ima mali milijun pobjeda i opet je favorit ,ali fali mu zlato s OI gdje ima 2 srebra,glavna konkurencija su mu njemci i rusi dok je branitelj naslova Sun Bing jako loš zadnje dvije sezone.Kod Ž to će biti borba između njemica,Nikitine i Flock iako nebi odbacio neku veliko iznenađenje.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
samocelik
Postovi: 6044
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Peking 2022-Ostali Zimski Sportovi

Post Postao/la samocelik » 02 feb 2022, 11:48

Da li znaš nešto više o Curlingu? Ako imaš kakve informacije bio bih ti zahvalan volio bih ispratiti a nisam godinama pratio. Taj mi je sport uvijek bio zanimljiv i dosta me podsjeća na bočanje :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022-Ostali Zimski Sportovi

Post Postao/la branimir85 » 02 feb 2022, 12:20

samocelik je napisao/la:
02 feb 2022, 11:48
Da li znaš nešto više o Curlingu? Ako imaš kakve informacije bio bih ti zahvalan volio bih ispratiti a nisam godinama pratio. Taj mi je sport uvijek bio zanimljiv i dosta me podsjeća na bočanje :D
Može se reći boćanje na ledu :D Nisam ni ja netko tko prati to redovno,zadnji put gledao sam neko SP prije 2/3 godine Cilj igre je jednostavan ,imati svoj kamen/ove bliže centru od protivničke ekipe na kraju runde.Ima mnogo razni pravila,
ali jedno koje je jako važno je prednost bacanja posljednjg kamena ili čekić/Hammer gdje ekipa koja zadnja igra najčešće ide da osvoji dva poena.
Danas počinje natjecanje u Mješovitim parovima od 13;00,ako imaš vremena pogledaj tako se najbolje skuže pravila :D
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Salahudin123
Postovi: 156
Pridružen/a: 28 dec 2021, 18:52
Kontakt:

Re: Peking 2022-Ostali Zimski Sportovi

Post Postao/la Salahudin123 » 02 feb 2022, 12:44

Biathlon, Cc, alpsko skijanje i ski skokovi su mi prioritet i nesto sto se ne bi trebalo propustiti..hokej mi nije to to bez najjacih igraca, a ovo ostalo mogu ispratiti, al nisam neki ljubitelj. Branimire, citao sam tvoje postove i prije nego sam se registrovao i imas jedan veliki respect od mene za poznavanje zimskih sportova..Kao sto sam i nabrojao ove prioritete, veliki sam zaljubljenik ovih sportova i aBd to ce se ispratiti, ostalo manje vise :D

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022-Ostali Zimski Sportovi

Post Postao/la branimir85 » 02 feb 2022, 12:56

Salahudin123 je napisao/la:
02 feb 2022, 12:44
Biathlon, Cc, alpsko skijanje i ski skokovi su mi prioritet i nesto sto se ne bi trebalo propustiti..hokej mi nije to to bez najjacih igraca, a ovo ostalo mogu ispratiti, al nisam neki ljubitelj. Branimire, citao sam tvoje postove i prije nego sam se registrovao i imas jedan veliki respect od mene za poznavanje zimskih sportova..Kao sto sam i nabrojao ove prioritete, veliki sam zaljubljenik ovih sportova i aBd to ce se ispratiti, ostalo manje vise :D
Nadam se da ćeš biti aktivan na Pdfu,jer glupo je vidjeti samo moje postove :D Nebi rekao da sam neki poznavatelj ,više sam ljubitelj zimski sportova.

A gdje je @ Rio da malo prokomentariše Umjetničko,ako je išta pratio.Od zadnji ZOI samo sam gledao jedno SP ,a najviše radi sjajne komentatorice na ES,valjda i sad bude ona radila prijenose,pa će se i pogledati.
Vidim da kod ruskinja nema ni Zagitove,ni Medvedeve ali sigurno ove što dolaze su favoritkinje za berbu medalja u pojedinačnom.Kod muškarac čini se i dalje da su glavne face Hanyu,Uno i Chen i favoriti za medalje .
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la ASD » 02 feb 2022, 17:56

biću tu ne brini.
Malo sam poremetio raspored kad spavam, a kad sam budan.
Pokušat ću to uskladiti sa igrama. :D

Od sportova koje ću pratiti najviše.
Prvi je Curling (ne mješovito), hokej, bijatlon.

Inače, predložio sam te za novog moderatora.

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 03 feb 2022, 02:40

ASD je napisao/la:
02 feb 2022, 17:56
biću tu ne brini.
Malo sam poremetio raspored kad spavam, a kad sam budan.
Pokušat ću to uskladiti sa igrama. :D

Od sportova koje ću pratiti najviše.
Prvi je Curling (ne mješovito), hokej, bijatlon.

Inače, predložio sam te za novog moderatora.
Tebe sam se sjetio dok sam danas gledao Mješovite parove Gbr i Švedske,znam kolike voliiš mix :D Zanimljiva tekma
gdje sam prvi put u Curlingu vidio da neko zaredom ima dva airballa.
Ako si mene predložio za moderatora,hvala na tome,ali ne volim izvršne dužnosti ,niti me zanimaju. :D
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 03 feb 2022, 15:45

Što se tiče favorita u sanjkanju ,Njemci sigurno ovdje očeukuju puno medalja i sigurno žele vratiti naslov u pojedinačnom M kad je austrijanac Gleischer uzeo zlato , a Amer Mazdzer iznenađujuće srebro,Ludwig je bio brončani.
Uz Ludwiga tu je i legndarni Felix koji je podbacio na zadnjim ZOI,a prije toga je bio olimpijski pobjednik dva put zaredom i sigurno mu je cilj da uzme još jedno zlato i izjednači Hackia koji ima 3 pojedinačne pobjede na ZOI. Uz njemce tu su još sjajni austrijanc Kindl,latvijac Aparjods,talijan Fischnaller te naravno rusi.

Kod Ž Taubiz i Egle su se borili za naslov u Svjetskom kupu,ali kad je najveća Geisenberger još tu,nebi se kladio protiv nje,sigurno će pokušati osvojiti 3 naslov zaredom.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la Admir_Sa » 03 feb 2022, 20:28

Ne kontam u onom karlingu ko ima zadnji kamen uvijek može ostvariti poen, samo uvijek izbija protivnicki i zadnji baci bliže i et
nema potpisa

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 04 feb 2022, 09:26


:ljepota:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la ASD » 04 feb 2022, 11:09

Admir_Sa je napisao/la:
03 feb 2022, 20:28
Ne kontam u onom karlingu ko ima zadnji kamen uvijek može ostvariti poen, samo uvijek izbija protivnicki i zadnji baci bliže i et
Neko hoće dva

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la ASD » 04 feb 2022, 11:11

branimir85 je napisao/la:
03 feb 2022, 02:40

Ako si mene predložio za moderatora,hvala na tome,ali ne volim izvršne dužnosti ,niti me zanimaju. :D
Nije neka dužnost.
S obzirom da nema puno trollova na temama na kojima pišeš niti te drugi forumaši ovdje vrijeđaju jer te svi vole. :D
Čisto da možeš otvarati teme, a ne da ja moram tražiti Rija. :D

Tačno je da ne volim te mješovite parove. Bezveze mi je.
Više bih volio neki drugi sport ako već fali disciplina.

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 04 feb 2022, 11:34

ASD je napisao/la:
04 feb 2022, 11:11
branimir85 je napisao/la:
03 feb 2022, 02:40

Ako si mene predložio za moderatora,hvala na tome,ali ne volim izvršne dužnosti ,niti me zanimaju. :D
Nije neka dužnost.
S obzirom da nema puno trollova na temama na kojima pišeš niti te drugi forumaši ovdje vrijeđaju jer te svi vole. :D
Čisto da možeš otvarati teme, a ne da ja moram tražiti Rija. :D

Tačno je da ne volim te mješovite parove. Bezveze mi je.
Više bih volio neki drugi sport ako već fali disciplina.
Pa tebi prepuštam to onda :D

Gledao sam jutros dvoboj Aussie i Britanaca i na kraju jako zanimljiv dvoboj,koji je otišao u dodatni End.
Nakon 4 Enda izgledalo je da će Britanci lagano dobiti,vodili su 6-1 i sve je vodilo predaji,ali Aussie s dvi krađe izjednačuju rezultat i imali su poziciju za pobjedu u Extra Endu, iako su britanci imali Hammer,ali greška na predzadnjem stoneru gdje australac preblizu postavlja svoj britanskom, što dovodi do izbijanja od strane Britanaca čime je riješen meč.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 05 feb 2022, 05:03

Predobro izgleda ova staza za Slopestyle,još sa ovim dijelovima kineskog zida.Ali ne mislim da previše uživaju natjecateljke u Q jer je jako hladno -20 ,plus neki vjetar puše.Danas prvo finale u Mogulsima za M i glavno je pitanje može li tko pobjediti Kingsburya i stati na kraj njegovoj dominaciji!?

Kreću natjecanja u brzom klizanju i shorttracku i imamo finala na 3000m u brzom klizanju i finale MŽ štafete u shorttracku.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Arvid
Postovi: 17218
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la Arvid » 05 feb 2022, 10:53

Kakva trka, Schouten :tokralju: :tokralju: :tokralju:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 05 feb 2022, 10:56

Arvid je napisao/la:
05 feb 2022, 10:53
Kakva trka, Schouten :tokralju: :tokralju: :tokralju:
I to je skinula OR,baš su jedna drugu pogurale,krivo mi je za Sablikovu,ali naosvajala se ona.
I šteta što ovakva dvorana zjapi poluprazna,Pechestein očito ne želi shvatiti da je njeno vrijeme prošlo ili želi skinuti Kasaia po broju nastupa na ZOI.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16532
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la jestamaji » 05 feb 2022, 10:59

branimir85 je napisao/la:
04 feb 2022, 09:26

:ljepota:
:crazy:

da su kakvu trebu stavili bila bi dobra perspektiva

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 05 feb 2022, 11:18

preporučujem ti Juttu Leerdam ;)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Peking 2022 - Ostali zimski sportovi

Post Postao/la branimir85 » 05 feb 2022, 14:06

Wallberg :tokralju:
Ovo je bilo neočekivano ali zasluženo,za sad najveće iznenađenje igara ili možda nije,Nizozemska out u ST zbog pada.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “ZOI Peking 2022”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.