Sloboda vs Tuzla City

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 20 jan 2024, 15:51

DamirT je napisao/la:
20 jan 2024, 12:24
Ljudi porede klubove sa mjestom gdje odlaze na pripreme :tokralju: :urnebes:

Eno Osijek pripreme u Novigradu obavio. Jel to znaci da je TC bolji od njih? Svakakvih gluposti covjek procita ovdje...
Poredenje ide samo po rangu takmičenja.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 jan 2024, 16:49

DamirT je napisao/la:
20 jan 2024, 12:24
Ljudi porede klubove sa mjestom gdje odlaze na pripreme :tokralju: :urnebes:

Eno Osijek pripreme u Novigradu obavio. Jel to znaci da je TC bolji od njih? Svakakvih gluposti covjek procita ovdje...
Pa naravno da to nije jedini parametar, ali svejedno govori jako puno. Govori o trenutnom ulaganju (o čemu pišemo), o stanju u klubu, o viziji. Trenutno nema parametra koji je za poređenje. Od priprema, vizije, ranga takmičenja, upravljanja klubom itd.
Imas npr klubova koji ne znaju ni ko im je predsjednik, ni UO ni ništa. Zna se samo da je privatni i to u rukama nekog siromaha.

A za one koji kažu Turska jeftinija od npr Hrvatske vidi se da nisu makli dalje od svog kvarta. Znaš li bolan koliko je samo avion za Tursku, nije to redovna linija wizz air pa kupili jeftine karte. U Hrvatsku mozes busem. Naravno ko ima svoj bus kao TC, ko nema njemu je mozda zato i skupa Hrvatska :rol: :rol: :rol:

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 jan 2024, 16:52

simonknows je napisao/la:
20 jan 2024, 15:38
Tačno je pojaka konkurencija Zenićanin i Tuz... a ja, Podrinjac, ko je veći glupan.

1. Turska je jeftinija od Hrvatske.
2. Konobar je svom klubu dao više nego svi vi zajedno tom vašem.
3. Pripreme su na 2 destinacije, Stanišići i Međugorje.

Osijek, dobar vam primjer čovjek dade. Jeste vi sad nešto veći i jači zbog Turske u koju smo mi išli recimo 2018. u najvećoj krizi išli u Tursku, skontali da nema koristi i to je to. Najbolje rezultate u historiji kluba smo ostvarili spremajući se na Majevici. Malo mozgajte prije nego lupite nešto.
O gdje si insajderu i du*euvlakač. Samo da te pozdravim, ja tebe neću vrijeđati.
Dovoljno je sto to rade zeničani a Bgm i veliki broj tvojih.

simonknows
Postovi: 2157
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la simonknows » 20 jan 2024, 17:37

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 jan 2024, 16:52
simonknows je napisao/la:
20 jan 2024, 15:38
Tačno je pojaka konkurencija Zenićanin i Tuz... a ja, Podrinjac, ko je veći glupan.

1. Turska je jeftinija od Hrvatske.
2. Konobar je svom klubu dao više nego svi vi zajedno tom vašem.
3. Pripreme su na 2 destinacije, Stanišići i Međugorje.

Osijek, dobar vam primjer čovjek dade. Jeste vi sad nešto veći i jači zbog Turske u koju smo mi išli recimo 2018. u najvećoj krizi išli u Tursku, skontali da nema koristi i to je to. Najbolje rezultate u historiji kluba smo ostvarili spremajući se na Majevici. Malo mozgajte prije nego lupite nešto.
O gdje si insajderu i du*euvlakač. Samo da te pozdravim, ja tebe neću vrijeđati.
Dovoljno je sto to rade zeničani a Bgm i veliki broj tvojih.
:rol: :rol: za ovo boldirano :rol: :rol:
Pa Zenićani su posebna sorta glupana, a mojih? Ko je to "moj" mene uvrijedio? Gdje je taj veliki broj, daj navedi ga, izvuci neki post, nešto bilo šta :rol:

Ne znam što se pališ na ovo "glupani". Šta je tu uvreda? I tebi kao i njima kažem, kad lijepom liku kažeš "gdje si lijepi?", to nije uvreda.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
DamirT
Postovi: 14013
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la DamirT » 20 jan 2024, 18:21

husrefbeg je napisao/la:
20 jan 2024, 15:51
DamirT je napisao/la:
20 jan 2024, 12:24
Ljudi porede klubove sa mjestom gdje odlaze na pripreme :tokralju: :urnebes:

Eno Osijek pripreme u Novigradu obavio. Jel to znaci da je TC bolji od njih? Svakakvih gluposti covjek procita ovdje...
Poredenje ide samo po rangu takmičenja.
Pa sto ste onda poredili vasu Antaliju sa nasom Majevicom i pripremama na pomenutoj planini?

Da se razumijemo, sekunde nisam zavidan, dabogda svake godine tamo isli ako mozete. :thumbup:

Pozdrav.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la LeonBest » 20 jan 2024, 23:45

Je l‘ ovaj ponosni kojim slucajem VolimTZ? :mrgreen:
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la LeonBest » 20 jan 2024, 23:48

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 jan 2024, 16:49
DamirT je napisao/la:
20 jan 2024, 12:24
Ljudi porede klubove sa mjestom gdje odlaze na pripreme :tokralju: :urnebes:

Eno Osijek pripreme u Novigradu obavio. Jel to znaci da je TC bolji od njih? Svakakvih gluposti covjek procita ovdje...
Pa naravno da to nije jedini parametar, ali svejedno govori jako puno. Govori o trenutnom ulaganju (o čemu pišemo), o stanju u klubu, o viziji. Trenutno nema parametra koji je za poređenje. Od priprema, vizije, ranga takmičenja, upravljanja klubom itd.
Imas npr klubova koji ne znaju ni ko im je predsjednik, ni UO ni ništa. Zna se samo da je privatni i to u rukama nekog siromaha.

A za one koji kažu Turska jeftinija od npr Hrvatske vidi se da nisu makli dalje od svog kvarta. Znaš li bolan koliko je samo avion za Tursku, nije to redovna linija wizz air pa kupili jeftine karte. U Hrvatsku mozes busem. Naravno ko ima svoj bus kao TC, ko nema njemu je mozda zato i skupa Hrvatska :rol: :rol: :rol:
Koji si ti retard :urnebes:
075

simonknows
Postovi: 2157
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la simonknows » 21 jan 2024, 07:51

Hajde ti njemu objasni da pripreme nisu samo karta i putovanje. Od fudbala je učestvovao samo u gledanju utakmice, veze taj nema o tome kako se radi i kako funkcionišu stvari u jednom FK, a mi njega da učimo kako se organizuju pripreme.

Nemoj me citirat molim te, nisi baš najpametniji lik i nemam s tobom šta diskutovat, kad malo nadođeš, edukuješ se, budeš malo više upućen, onda možemo dalje razgovarati.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 21 jan 2024, 17:44

montolivo18 je napisao/la:
20 jan 2024, 10:03
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 jan 2024, 09:57
montolivo18 je napisao/la:
20 jan 2024, 09:50
Azmir nije kao što je nekad bio. E, sad, koji su razlozi, pitanje je. Ne želim da ulazim u njegov privatni život, ali manje-više svi znaju šta se desilo. Možda nema ni motivacije da ulaže u Tuzla City. Dovedeš recimo jednog Nusuea, a na tribini jedva 300 ljudi, ili možda jednostavno čovjek nema toliko sredstava da bi se razbacivao.
Kako mislis nema motivacije da ulaže, a klub ide na pripreme u Tursku. Jedan od rijetkih iz BiH.
Da ne ulaže pripreme bi bile recimo u Mramoru kao u svim normalnim klubovima koji ulažu, na čijem čelu je bogati konobar. Nikako da pohvatam tu logiku.
Ma pazi, za federalnu ligu ti ne treba ništa specijalno. A ovo vezano za ulaganje, Azmir, onaj stari, da hoće i ako ima sredstva kao što je imao kad je vodio nas, može vrlo lako biti konkurentan kako Sarajevu, tako i Zrinjskom. Opet kažem, možda tu i nema motivacije više, a i dobio je poziciju u savezu.
Nema potrebe da ulozis 3-4 miliona u ekipu ( jer bez tih para ulozenih u tim, ostale pratece troskove, ne mozes primirisati vrhu) Ovo je takmicenje u kojem znas da mozes biti cetvrti tj. posle Boraca, Zrinjskog i Sarajeva, To bi bilo uzaludno bacanje para.
Elvir Baljic

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 21 jan 2024, 20:25

@simonknows sta ti ja napisa prije desetak dana za novog investitora sto se povezivao sa vama 🙃
Elvir Baljic

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la LeonBest » 21 jan 2024, 22:44

TuzlaCityfighter je napisao/la:
21 jan 2024, 20:25
@simonknows sta ti ja napisa prije desetak dana za novog investitora sto se povezivao sa vama 🙃
Je l‘ rijec o istom investitoru koji ce vama stadion da radi? 🙃
075

simonknows
Postovi: 2157
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la simonknows » 22 jan 2024, 15:36

TuzlaCityfighter je napisao/la:
21 jan 2024, 20:25
@simonknows sta ti ja napisa prije desetak dana za novog investitora sto se povezivao sa vama 🙃
Ljudi iz kluba na vijest s ovog portala kažu i pišu na FB da je izmišljeno i plaćena vijest. Svakako, nema od toga ništa.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

simonknows
Postovi: 2157
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la simonknows » 22 jan 2024, 15:41

PS. Pantela ubica. Kad smo pričali s njim i o njemu sa nekim ljudima, kad sam ja pričao s njim, toliko je htio da dođe u Slobodu. Ali eto, nekome iz uprave tada nije bio pravo pojačanje. Čak je i Jaha bio za njegov angažman. Momak pravi čovjek i igrač, u omjeru cijena/kvalitet, najbolji igrač lige na poziciji krila. Vaš najbolji igrač ubjedljivo. Pratim ga i u kontaktu smo još od perioda u Radniku kada sam isto zvao ne znam koliko ljudi da bi ga doveli, međutim ni tada nije bilo sluha a i oni su tražili neke pare za papire. Žao mi je što trenutno nema uslove kakve zaslužuje, ali otom potom.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 24 jan 2024, 19:00

simonknows je napisao/la:
22 jan 2024, 15:41
PS. Pantela ubica. Kad smo pričali s njim i o njemu sa nekim ljudima, kad sam ja pričao s njim, toliko je htio da dođe u Slobodu. Ali eto, nekome iz uprave tada nije bio pravo pojačanje. Čak je i Jaha bio za njegov angažman. Momak pravi čovjek i igrač, u omjeru cijena/kvalitet, najbolji igrač lige na poziciji krila. Vaš najbolji igrač ubjedljivo. Pratim ga i u kontaktu smo još od perioda u Radniku kada sam isto zvao ne znam koliko ljudi da bi ga doveli, međutim ni tada nije bilo sluha a i oni su tražili neke pare za papire. Žao mi je što trenutno nema uslove kakve zaslužuje, ali otom potom.
U redu je što poštuješ kvalitete Pantele kako ga zoveš.I ja se slažem da je za ovu ligu dobar pogotovu u dijelu gje kažeš omjer cijena/kvalitet.
Đorđe u Zrinjskom nebi imao mjesta u rosteru za utakmicu a upitno je da bi mogao konkurisati i u Sarajevu i Borcu. U Veležu je bio više rezerva a kod nas da su kojim slučajem ostali Mišić i Kuzmanović bio bi isto ili rezrva ili na tribinama.Momak je stalno u šansi, njegov problrm je što treba 7-8 dobrih prilika za realizaciju.... čak je u utakmici kad je postigao het trik čupao živce navijačima brutalnim promašajima. MI nemamo najboljeg igrača, kod nas su dvije kategorije igrača: jedna kategorija može igrati u većini NAŠIH PREMIJERLIGAŠA dok druga dabogda da može u istim biti i u rosteru. Moje mišljenje koje ne mora biti tačno, Panteliću od srca želim svu fudbalsku i svaku drugu sreću.

simonknows
Postovi: 2157
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la simonknows » 27 jan 2024, 12:59

Pregovarate sa top krilom kako sam čuo. Postajete ozbiljna ekipa sa top trenerom za ovu ligu, vjerujem i nadam se da ostajete u ligi.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Hazre
Postovi: 686
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 27 jan 2024, 13:20

simonknows je napisao/la:
27 jan 2024, 12:59
Pregovarate sa top krilom kako sam čuo. Postajete ozbiljna ekipa sa top trenerom za ovu ligu, vjerujem i nadam se da ostajete u ligi.
Imamo krila treba klasicni napadac! Jedino to fali. Ko je u pitanju ako mogu znati?

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 17 feb 2024, 21:47

Pratim šta se dešava u Slobodi i mogu reći da su ušli u neki labirint iz kojeg se može izaći doduše teškom mukom. Trećina foruma je protiv, druga trećina je za ovaj neobičan način upravljanja a preostala trećina je neodlučna. Bez imalo zlobe nadam se da će stara dama smoći snage i prevazići ove svoje svoje najteže dane(Slobodu pratim od 1968g.)i konačno stati na zelenu granu.
PS: Dva ili više rođene braće osnuju firmu i kad je poduzeće u punom razvoju počinju nesuglasice.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 17 mar 2024, 19:03

Čestitke Slobodi i njenim navijačima na uspješno odrađenom gostovanju. Svaka pobjeda korak je bliže Premijer ligi.

simonknows
Postovi: 2157
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la simonknows » 17 mar 2024, 19:24

Beledija je napisao/la:
17 mar 2024, 19:03
Čestitke Slobodi i njenim navijačima na uspješno odrađenom gostovanju. Svaka pobjeda korak je bliže Premijer ligi.
Gledajte da ostanete (ne bi trebalo biti problema) pa da se fajtamo opet, taman nas je krenulo s vama :rol: (3 bez primljenog gola, zadnja pobjeda i konačno bez skidanja :guz: čim počne utakmica s vama) :bih:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

simonknows
Postovi: 2157
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Sloboda vs Tuzla City

Post Postao/la simonknows » 06 apr 2024, 13:46

Sretno ljudi!

PS. Izbaciše sve na 3 dodira :salut: :ljepota:
Sad samo pametno :clap:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Kmenkake i 61 gost.