Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Najbolje svjetsko prvenstvo bilo je ono u

Kataru 2022
76
43%
Rusiji 2018
5
3%
Brazilu 2014
25
14%
Južnoj Africi 2010
16
9%
Njemačkoj 2006
25
14%
Japanu i Južnoj Koreji 2002
8
5%
Francuskoj 1998
13
7%
SAD-a 1994
1
1%
Italiji 1990
5
3%
Neko drugo
1
1%
 
Ukupno glasova: 175

let3
Postovi: 29065
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la let3 » 20 dec 2022, 21:39

L-Train je napisao/la:
20 dec 2022, 21:19
Iskreno nakon svog pisanja od strane ovog blago receno retardiranog lika ocekivao bi da Messi kao klupski kolega Kyliana kaze ovom dosta je buraz.No medjutim ni mukajet Leo,ne znam bas da li bi dozvolio da se neko ovako ispisava po Xaviu ili Inesti od strane argentinaca.
Mbappe je prvi jeo gowna sa ismijavanjem južnoameričkog fudbala, sad mu se onaj ludak Martinez svezao i ne popušta :mrgreen:

Avatar
grad-na-rijeci-sani
Postovi: 530
Pridružen/a: 14 avg 2009, 09:08
Lokacija: Prijedor, BiH
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la grad-na-rijeci-sani » 20 dec 2022, 21:49

Iskreno ljudi preosjetljivi ste, gore je ono orgijanje igrača Hrvatske sa pjesmama nego ova zajebancija. Opustite se malo, likove docekalo preko 5 miliona ljudi, zabava ce trajati danima.

Vise sranja i podjebavanja ima u EPL nego ovdje.

Avatar
L-Train
Postovi: 18376
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la L-Train » 20 dec 2022, 21:53

let3 je napisao/la:
20 dec 2022, 21:39
L-Train je napisao/la:
20 dec 2022, 21:19
Iskreno nakon svog pisanja od strane ovog blago receno retardiranog lika ocekivao bi da Messi kao klupski kolega Kyliana kaze ovom dosta je buraz.No medjutim ni mukajet Leo,ne znam bas da li bi dozvolio da se neko ovako ispisava po Xaviu ili Inesti od strane argentinaca.
Mbappe je prvi jeo gowna sa ismijavanjem južnoameričkog fudbala, sad mu se onaj ludak Martinez svezao i ne popušta :mrgreen:
Nje ga ismijao budimo realni,rekao je da je evropski fudbal napredni sto cemo se valjda svi ovdje sloziti s tim,to nije ismijavanje.Ne znam koje je tacno pitanje bilo al znam de se pisalo da njegova izjava nema logike s obzirom da svi argentinci igraju u evropi.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17818
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la akisarajevo92 » 20 dec 2022, 21:54

FCB1986 je napisao/la:
20 dec 2022, 21:32
Ovo ce biti i mrtvih haha

da se ovako slavi u Iranu vec bi bilo par hiljada mrtvih
L-Train je napisao/la:
20 dec 2022, 21:34
Pa gdje ce
u Barcelonu ili Miami
Don't believe the hype.

let3
Postovi: 29065
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la let3 » 20 dec 2022, 22:02

L-Train je napisao/la:
20 dec 2022, 21:53
let3 je napisao/la:
20 dec 2022, 21:39
L-Train je napisao/la:
20 dec 2022, 21:19
Iskreno nakon svog pisanja od strane ovog blago receno retardiranog lika ocekivao bi da Messi kao klupski kolega Kyliana kaze ovom dosta je buraz.No medjutim ni mukajet Leo,ne znam bas da li bi dozvolio da se neko ovako ispisava po Xaviu ili Inesti od strane argentinaca.
Mbappe je prvi jeo gowna sa ismijavanjem južnoameričkog fudbala, sad mu se onaj ludak Martinez svezao i ne popušta :mrgreen:
Nje ga ismijao budimo realni,rekao je da je evropski fudbal napredni sto cemo se valjda svi ovdje sloziti s tim,to nije ismijavanje.Ne znam koje je tacno pitanje bilo al znam de se pisalo da njegova izjava nema logike s obzirom da svi argentinci igraju u evropi.
Pa hocemo se mi ovdje u Evropi složiti :mrgreen: al nece ludi argentinci ili latinosi generalno, njima je to religija, a on to nešto podcjenjuje bezveze...što mu treba...zato mu se ovaj majmun svezao na kosti.
Mogao je Mbappe mudro izbjeći takve komentare.

Avatar
L-Train
Postovi: 18376
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la L-Train » 20 dec 2022, 22:13

Ma nemas se sta slagati ili ne slagati oko toga,pogledas zadnjih 20 godina i sam se uvjeris da evropske selekcije dominiraju na SP,nije to nesto oko cega ima prostora za raspravu pa da mozes mbapketovu izjavu shvatiti kao podcjenjivanje,jednostavno fakti.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

let3
Postovi: 29065
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la let3 » 20 dec 2022, 22:20

L-Train je napisao/la:
20 dec 2022, 22:13
Ma nemas se sta slagati ili ne slagati oko toga,pogledas zadnjih 20 godina i sam se uvjeris da evropske selekcije dominiraju na SP,nije to nesto oko cega ima prostora za raspravu pa da mozes mbapketovu izjavu shvatiti kao podcjenjivanje,jednostavno fakti.
Ma Mbappe je bezveze pametovao.
''Velika je prednost u Europi jer igramo konstantno utakmice protiv velikih momčadi, imamo natjecanje poput Lige nacija'', rekao je Mbappe pa nastavio objašnjavati razliku između europskog i južnoameričkog nogometa:

''Zbog toga imamo prednost kada dođemo na Svjetsko prvenstvo, Brazil i Argentina nemaju takve protivnike u Južnoj Americi. Nogomet nije na toj razini kao u Europi, zato su posljednjih nekoliko svjetskih prvenstava osvajale europske momčadi'', zaključio je Mbappe.
Jest ovo sve istina, ali je ujeo latinose sa ovom izjavom. Gledaj iz njihove perspektive. Malo se pišnuo po njima, realno. Mogao je da izbjegne ovakve komentare.



A onda ovaj odgovara poput jalijaša:
Prije velikog nedjeljnog finala argentinski vratar Emiliano Martinez odgovorio je francuskom napadaču.

''Ne zna on dovoljno o nogometu'', ljutito je rekao Martinez pa nastavio:

''On nikada nije igrao u Južnoj Americi. Nemaš to iskustvo, nemaš pojma što pričaš, zato bolje šuti'', poručio je Martinez Mbappeu.
I sad je sprdnja sa Mbappeom, nakon što su ih pobjedili. Sad majmun nema mjere u provokacijama. A ne bi se sprdao da su izgubili :mrgreen:

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la JoeBleck » 20 dec 2022, 22:25

leo1946 je napisao/la:
20 dec 2022, 21:16
let3 je napisao/la:
20 dec 2022, 19:56


Argentinci nisu normalni :tokralju:
Sta je ovo sunce ti ljubim
Umra de la Obelisco

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la JoeBleck » 20 dec 2022, 22:27

Joj moralista, tita mi.Lik ga ujeda jer mu se moze.Docekao svojih 5 minuta iako ga je ovaj izbusio.Sport je to i treba ovakvim likova sto vise.Mbape je prvi krenuo , ovaj docekao voley i sad nabija dok ne dosadi.

Isto je radio i VanGalu.Docekao ga na voley.I opet prvi poceli Nizozemci sa prcanjima prije utakmice.

Gaucosi pamte , zna se kakvu su krv.Samo ih dodatno motiviras.

let3
Postovi: 29065
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la let3 » 20 dec 2022, 22:33

Normalan insan ne bi ismijavao nekoga ko mu uvali 3 komada u finalu, al dobro Martinez nije normalan tako da nas nista ne cudi od njega :D

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la soccerfan » 21 dec 2022, 02:26

let3 je napisao/la:
20 dec 2022, 22:33
Normalan insan ne bi ismijavao nekoga ko mu uvali 3 komada u finalu, al dobro Martinez nije normalan tako da nas nista ne cudi od njega :D
Martinez je previse puta majci na glavu pao kad je bio mali ocito :? Kakav debil :rol:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la soccerfan » 21 dec 2022, 02:32

L-Train je napisao/la:
20 dec 2022, 21:19
Iskreno nakon svog pisanja od strane ovog blago receno retardiranog lika ocekivao bi da Messi kao klupski kolega Kyliana kaze ovom dosta je buraz.No medjutim ni mukajet Leo,ne znam bas da li bi dozvolio da se neko ovako ispisava po Xaviu ili Inesti od strane argentinaca.
Ja mislim da Messi nezna Gdje se nalazi, kamoli Sta Martinez radi 🙄
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
TonySosa
Postovi: 7222
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la TonySosa » 21 dec 2022, 04:56

Francuzi opleli po ovima što su promašili penale. Kaže Afrikanci, ali zato im je Mbappe Francuz. :mrgreen:

Pa svi najveći igrači su im uvozni materijal. Kopa, Platini, Cantona, Griezmann, Henry, Zidane, Mbappe, Benzema.

Najbolji autohtoni je valjda Giroud, mada i on ima talijanskih korijena. Inače ne bi bio zgodan jel.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la soccerfan » 21 dec 2022, 05:09

TonySosa je napisao/la:
21 dec 2022, 04:56
Francuzi opleli po ovima što su promašili penale. Kaže Afrikanci, ali zato im je Mbappe Francuz. :mrgreen:

Pa svi najveći igrači su im uvozni materijal. Kopa, Platini, Cantona, Griezmann, Henry, Zidane, Mbappe, Benzema.

Najbolji autohtoni je valjda Giroud, mada i on ima talijanskih korijena. Inače ne bi bio zgodan jel.
Da sam juce umro nebi znao Da Griezmann nije autotohni :rol: Tek sad citam i vidim da mu je caca Portugalac :kafa: E svasta.
Njhov je samo bio onaj Gourcuff birvaktile iz Lyona al taj se raspao do 26 :rol:
Sad gledam i Llorisu je caca Spanac :rol: :rol:
Pa oni nikog svog sem Zirua fakat nemaju :facepalm:
Meni je od ekipe zao samo Mbappea i na njemu se i vidjelo da mu je tesko palo.
Ovi ostali svi sretni se vratili.
Mislim 2 mjesto nije lose, al kad skontas da su te dva pisljiva penala ili jedan regularan gol dijelili od zlata, predpostavljam ako iole u sebi imas takmicarskog duha da bi sam sebe ziv pojeo. Griezmana i Zirua to ne zanima. Oni se svi sretni vratili.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
TonySosa
Postovi: 7222
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la TonySosa » 21 dec 2022, 06:00

soccerfan je napisao/la:
21 dec 2022, 05:09
TonySosa je napisao/la:
21 dec 2022, 04:56
Francuzi opleli po ovima što su promašili penale. Kaže Afrikanci, ali zato im je Mbappe Francuz. :mrgreen:

Pa svi najveći igrači su im uvozni materijal. Kopa, Platini, Cantona, Griezmann, Henry, Zidane, Mbappe, Benzema.

Najbolji autohtoni je valjda Giroud, mada i on ima talijanskih korijena. Inače ne bi bio zgodan jel.
Da sam juce umro nebi znao Da Griezmann nije autotohni :rol: Tek sad citam i vidim da mu je caca Portugalac :kafa: E svasta.
Njhov je samo bio onaj Gourcuff birvaktile iz Lyona al taj se raspao do 26 :rol:
Sad gledam i Llorisu je caca Spanac :rol: :rol:
Pa oni nikog svog sem Zirua fakat nemaju :facepalm:
Meni je od ekipe zao samo Mbappea i na njemu se i vidjelo da mu je tesko palo.
Ovi ostali svi sretni se vratili.
Mislim 2 mjesto nije lose, al kad skontas da su te dva pisljiva penala ili jedan regularan gol dijelili od zlata, predpostavljam ako iole u sebi imas takmicarskog duha da bi sam sebe ziv pojeo. Griezmana i Zirua to ne zanima. Oni se svi sretni vratili.
Otac mu je Nijemac porijeklom, a mati je čistokrvna Portugalka.

Dešamp je valjda čistokrvni Francuz, i on je znao dodati prvom do sebe. Pretpostavljam po izgledu, oni su svi uglavnom ružni ko i Englezi. Od dva brata djeca.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la gruezi » 21 dec 2022, 07:03

TonySosa je napisao/la:
21 dec 2022, 06:00
soccerfan je napisao/la:
21 dec 2022, 05:09
TonySosa je napisao/la:
21 dec 2022, 04:56
Francuzi opleli po ovima što su promašili penale. Kaže Afrikanci, ali zato im je Mbappe Francuz. :mrgreen:

Pa svi najveći igrači su im uvozni materijal. Kopa, Platini, Cantona, Griezmann, Henry, Zidane, Mbappe, Benzema.

Najbolji autohtoni je valjda Giroud, mada i on ima talijanskih korijena. Inače ne bi bio zgodan jel.
Da sam juce umro nebi znao Da Griezmann nije autotohni :rol: Tek sad citam i vidim da mu je caca Portugalac :kafa: E svasta.
Njhov je samo bio onaj Gourcuff birvaktile iz Lyona al taj se raspao do 26 :rol:
Sad gledam i Llorisu je caca Spanac :rol: :rol:
Pa oni nikog svog sem Zirua fakat nemaju :facepalm:
Meni je od ekipe zao samo Mbappea i na njemu se i vidjelo da mu je tesko palo.
Ovi ostali svi sretni se vratili.
Mislim 2 mjesto nije lose, al kad skontas da su te dva pisljiva penala ili jedan regularan gol dijelili od zlata, predpostavljam ako iole u sebi imas takmicarskog duha da bi sam sebe ziv pojeo. Griezmana i Zirua to ne zanima. Oni se svi sretni vratili.
Otac mu je Nijemac porijeklom, a mati je čistokrvna Portugalka.

Dešamp je valjda čistokrvni Francuz, i on je znao dodati prvom do sebe. Pretpostavljam po izgledu, oni su svi uglavnom ružni ko i Englezi. Od dva brata djeca.
Deschamps je baskijskog porijekla... robert Pires je bio portugalac lik jedva francuski govorio, Cantona pola katalonac, 1/4 francuz i 1/4 italijan..obje nane od girouda su italijanke.. arsene wenger je njemac lik nije francuski znao dok nije krenuo u osnovnu skolu... 8 miliona ljudi u francuskoj je poljskog ili djelimicno poljskog porjekla( debuchy, koscielny, kolodeijczak, kurzawa) ..braca hernandez su unucad spanskih republikanaca( pun ih montpellier, Marseille I nica)... do prije 100 godina tek 48 posto ljudi u francuskoj je govorilo francuski kao maternji... jedna stvar za koju Im treba odati priznanje je uspjesnost asimilicije svih tih etnickih grupa.. redom su ubili ocitanski, bretonski, njemacki jezik u alsace-loraineu a sada su na putu da ubiju luksemburski I dokrajce walonski... baski,korzikanci I donekle katalonci( zbog blizine barcelone) u perpignanu se drze..ostalo je skoro sve asimilirano...

Cisti francuzi a da su vrhunski igraci trenutno su borigeud I terrier( rennes), caquaret(lyon), pavard ( bayern), digne

Avatar
TonySosa
Postovi: 7222
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la TonySosa » 21 dec 2022, 07:14

Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2355
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la DRHAUSE » 21 dec 2022, 07:47

Razlika između Argentinaca i LGBTQI plastike koju danas gledamo u Europi u jednom videu

“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
harden
Postovi: 23598
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la harden » 21 dec 2022, 07:50

DRHAUSE je napisao/la:
21 dec 2022, 07:47
Razlika između Argentinaca i LGBTQI plastike koju danas gledamo u Europi u jednom videu
Razlika je i sto je lik presmrkan vjerovatno :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7222
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu-Katar 2022

Post Postao/la TonySosa » 21 dec 2022, 07:58

harden je napisao/la:
21 dec 2022, 07:50
DRHAUSE je napisao/la:
21 dec 2022, 07:47
Razlika između Argentinaca i LGBTQI plastike koju danas gledamo u Europi u jednom videu
Razlika je i sto je lik presmrkan vjerovatno :mrgreen:
Ne mora značiti, ja sam se htio baciti sa balkona kad je Mbappe uvalio drugi.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Odgovori

Natrag na “FIFA Svjetsko prvenstvo Qatar 2022”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.