RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Moderatori/ce: Kulesza,mozak


Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11370
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la OnlyLeft22 » 02 dec 2023, 10:56

Nadam se da ce klub objaviti broj clanova
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Cernica22
Postovi: 1203
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la Cernica22 » 06 jan 2024, 21:25

OnlyLeft22 je napisao/la:
02 dec 2023, 10:56
Nadam se da ce klub objaviti broj clanova
Jel se Bise uclanio ?
19V22

Avatar
emil02in
Postovi: 3692
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la emil02in » 06 jan 2024, 21:31

Cernica22 je napisao/la:
06 jan 2024, 21:25
OnlyLeft22 je napisao/la:
02 dec 2023, 10:56
Nadam se da ce klub objaviti broj clanova
Jel se Bise uclanio ?
Sad će pred 1.maj :D
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
begla
Postovi: 68
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la begla » 11 feb 2024, 12:34

OnlyLeft22 je napisao/la:
02 dec 2023, 10:56
Nadam se da ce klub objaviti broj clanova
Neki dan uzeta clanska broj 2467
Malo ma... mu, malo
"jedno pitanje je samo ostalo..."

Avatar
doox
Postovi: 210
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la doox » 11 feb 2024, 14:29

Šta klub radi na promociji? Ima li nekih aktivnosti koje bi doprinijele prodaju članskih? Nema, sve stihijski se radi.
Neki slogan za prodaju, jumbo plakati, štandovi za slikanje i prodaju sa prvotimcima. Obilazak škola sa simboličnim poklonima za djecu....Sistemski se treba raditi na promociji, a ne samo objaviti kada počinje prodaja. Još uvijek rukom pišu na članskim, umjesto da kupe najjeftiniju mašinu koja utisne ime i broj da to izgleda kulturnije. Prva domaća utakmica Kupa besplatna sa novom članskom it'd. Ljudi ne rade ništa na promociji. Marketing 0.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11370
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la OnlyLeft22 » 11 feb 2024, 14:44

Slazem se. Imamo najlosiji sistem u drzavi sto se tice clanskih. Ako nista mogu pogledati kako Celik, Sarajevo i Zeljo, sta i kako oni rade oko clanskih.

Hajmo ove sezone probati doci do 2700-2800 clanskih pa sljedece godine to bolje odraditi, valjda i izborimo evropu, to ce pomoci. Treba postaviti stand protiv Borca kao i sto smo radili prosle polusezone.

Najbolje bi bilo kad bih ovu sezonu zarvsili na brojci od 3000 clanova
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

ElimGarak
Postovi: 94
Pridružen/a: 04 feb 2024, 12:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la ElimGarak » 11 feb 2024, 17:10

doox je napisao/la:
11 feb 2024, 14:29
Šta klub radi na promociji? Ima li nekih aktivnosti koje bi doprinijele prodaju članskih? Nema, sve stihijski se radi.
Neki slogan za prodaju, jumbo plakati, štandovi za slikanje i prodaju sa prvotimcima. Obilazak škola sa simboličnim poklonima za djecu....Sistemski se treba raditi na promociji, a ne samo objaviti kada počinje prodaja. Još uvijek rukom pišu na članskim, umjesto da kupe najjeftiniju mašinu koja utisne ime i broj da to izgleda kulturnije. Prva domaća utakmica Kupa besplatna sa novom članskom it'd. Ljudi ne rade ništa na promociji. Marketing 0.
Ja kad to napišem proglase me ubačenim elementom koji je došao da blati upravu i unese pomutnju među raju. Ideje su ti super nešto slično sam imao na umu. Klubu i upravi treba malo više profesionalnosti, organizovanosti i marketinškog angažmana. Pisanje rukom izgleda seljački.

Sve se to da riješiti i sve su to sitnice koje mnogo znače. Al evo došlo vrijeme da ne smiješ ni kritiku ni sugestiju uputit.

Avatar
doox
Postovi: 210
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la doox » 11 feb 2024, 19:10

ElimGarak je napisao/la:
11 feb 2024, 17:10
doox je napisao/la:
11 feb 2024, 14:29
Šta klub radi na promociji? Ima li nekih aktivnosti koje bi doprinijele prodaju članskih? Nema, sve stihijski se radi.
Neki slogan za prodaju, jumbo plakati, štandovi za slikanje i prodaju sa prvotimcima. Obilazak škola sa simboličnim poklonima za djecu....Sistemski se treba raditi na promociji, a ne samo objaviti kada počinje prodaja. Još uvijek rukom pišu na članskim, umjesto da kupe najjeftiniju mašinu koja utisne ime i broj da to izgleda kulturnije. Prva domaća utakmica Kupa besplatna sa novom članskom it'd. Ljudi ne rade ništa na promociji. Marketing 0.
Ja kad to napišem proglase me ubačenim elementom koji je došao da blati upravu i unese pomutnju među raju. Ideje su ti super nešto slično sam imao na umu. Klubu i upravi treba malo više profesionalnosti, organizovanosti i marketinškog angažmana. Pisanje rukom izgleda seljački.

Sve se to da riješiti i sve su to sitnice koje mnogo znače. Al evo došlo vrijeme da ne smiješ ni kritiku ni sugestiju uputit.
Ovde ako imaš svoje mišljenje koje se ne poklapa s većinom, odma si etiketiran kao neprijatelj i mrzitelj.
Nikako da se opuste ljudi. Svaka kritika se dočeka na nož. Sretno ti, ali nećeš daleko ovde ako imaš drugačije mišljenje...

CampobelloDiMazara
Postovi: 2904
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 11 feb 2024, 19:24

Pa bio je onaj printer za plastiku u prostorijama u cernici prije par godina sjecam se kad sam se uclanjivao

Nije ga valjda odnijela stara uprava :rol:

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la Rodjeni81 » 11 feb 2024, 19:40

ElimGarak je napisao/la:
11 feb 2024, 17:10
doox je napisao/la:
11 feb 2024, 14:29
Šta klub radi na promociji? Ima li nekih aktivnosti koje bi doprinijele prodaju članskih? Nema, sve stihijski se radi.
Neki slogan za prodaju, jumbo plakati, štandovi za slikanje i prodaju sa prvotimcima. Obilazak škola sa simboličnim poklonima za djecu....Sistemski se treba raditi na promociji, a ne samo objaviti kada počinje prodaja. Još uvijek rukom pišu na članskim, umjesto da kupe najjeftiniju mašinu koja utisne ime i broj da to izgleda kulturnije. Prva domaća utakmica Kupa besplatna sa novom članskom it'd. Ljudi ne rade ništa na promociji. Marketing 0.
Ja kad to napišem proglase me ubačenim elementom koji je došao da blati upravu i unese pomutnju među raju. Ideje su ti super nešto slično sam imao na umu. Klubu i upravi treba malo više profesionalnosti, organizovanosti i marketinškog angažmana. Pisanje rukom izgleda seljački.

Sve se to da riješiti i sve su to sitnice koje mnogo znače. Al evo došlo vrijeme da ne smiješ ni kritiku ni sugestiju uputit.
Ti si ovdje dosao da glumis uvrijedjenu mladu i izmisljas ? Ko je ikad pohvalio nas marketing oko clanskih samo mi reci, ko je to mogao reci kad zna svak da je katastrofa i da ne postoji. Smaras sa tom pricom, dosao si sa pricom o stadionu, i u postu lagano zakacis i peckas ostale na forumu, ako ti neko uzvrati aj kuku. Koji vam je bola vise. Ovdje ima par lesinara koji sigurno nemaju dobre namjere, jer se javljaju samo ko kakve hijene kad ne ide, pa ih ne bude po par mjeseci kad ide sve kako treba. Kakve su pozadine nemam pojma, vjerovatno licne prirode. Logicno da je vecina normalnih protiv tih ubleha.

ElimGarak
Postovi: 94
Pridružen/a: 04 feb 2024, 12:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la ElimGarak » 11 feb 2024, 22:11

Rodjeni81 je napisao/la:
11 feb 2024, 19:40

Ti si ovdje dosao da glumis uvrijedjenu mladu i izmisljas ? Ko je ikad pohvalio nas marketing oko clanskih samo mi reci, ko je to mogao reci kad zna svak da je katastrofa i da ne postoji.
Izvini. Ko je odgovoran za marketing u klubu? Klupski menadžer za marketing. Ko je na toj funkciji i ko ga postavlja? Nemam pojma ko je na toj funkciji, ali tog čovjeka postavlja uprava. Ako nakon godina i godina lošeg ili prosječnog marketinga vidiš da stvari nisu na nivou jednog kluba kao što je Velež, mijenjaš stvari. Ako to ne radiš, znači da ti fali malo ozbiljnosti, organizacije, profesionalizma.

Al ako to kažeš, što sam ja rekao, onda sam "ubačeni element i po zadatku da pravim smutnju". To jesam govorio na temi stadiona, al sam i tamo jasno napomenuo da tih elemenata (profesionalizam, organizacija, ozbiljnost) fali trenutnoj upravi na dosta polja.

I još sam rekao da ne mislim da je uprava loša i da nema prolaznu opremu. Dapače, ova i ona prethodna Hasićeva/Husnićeva uprava su dvije od tri najbolje poslijeratne uprave. U upravi itekako ima kvalitete, ai i cijelu upravu smatram uopšteno dobronamjernu.

Samo sam rekao na čem se mora poraditi. Moraš biti kritičan da bi stvari doveo na pravi nivo. Ili ćemo opet "šuti, dobro je nek ne puca". Šta jel ja treba da dajem Veležu svoj kućni HP printer kojeg sam platio 450 KM a koji ima mogućnost printa na plastične kartice? Il klub treba to da kupi da se ne brukaju s pisanjem markerom? To su bola sitnice koje mnogo znače. Koje pokazuju ozbiljnost kluba.

Još jedna stvar Željo, Sarajevo i Zrinjski su verificirali autentičnost svojih profila na jednom instagramu. Znate onaj plavi štrihir. Velež još nije. To su sitnice i "gluposti" koje mnogo znače po pitanju ugleda kluba. To možda većina navijača starog kova ne konta. Moraš danas biti jako ofanzivan po pitanju marketinga i digitalnog marketinga. Nije ovo vrijeme B M V-a, živimo u 2024. godini. Nije sramota pogledati kako Zrinjski to radi i kako su ažurni i kreativni. I Velež se popravio al ima tu još toliko prostora za napredak koji se mora ostvariti u najskorije vrijeme jer Velež je najveći fudbalski brand u BiH, veći po meni i od Sarajeva i Želje. Samo treba znat to iskoristit i kanalisati.

Avatar
Balorda
Postovi: 3564
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la Balorda » 11 feb 2024, 22:12

Nije mi to to, nijednom nisi napisao seljački klub.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

dime
Postovi: 191
Pridružen/a: 05 avg 2011, 16:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la dime » 11 feb 2024, 23:22

Šta ovako pametan čovjek radi na Velezovom forumu. Arhitektura, marketing, menadžment ma sve zna. Bojim se da nam ga komisije ne pokupe.

ElimGarak
Postovi: 94
Pridružen/a: 04 feb 2024, 12:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la ElimGarak » 12 feb 2024, 00:06

dime je napisao/la:
11 feb 2024, 23:22
Šta ovako pametan čovjek radi na Velezovom forumu. Arhitektura, marketing, menadžment ma sve zna. Bojim se da nam ga komisije ne pokupe.
Hoćeš da kažeš da su samo glupi na forumu? 😅
Balorda je napisao/la:
11 feb 2024, 22:12
Nije mi to to, nijednom nisi napisao seljački klub.
Seljački klub 😁 budi mi sad rahat.

Objektivac
Postovi: 53
Pridružen/a: 20 jan 2024, 15:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la Objektivac » 12 feb 2024, 00:13

Ja ne mogu da vjerujem kakvi likovi postoje kao navijaci Veleza. Sta god covjek napise, vi paljbu po njemu. Nista ruzno lik nije rekao, naprotiv, rekao je sve gdje kasnimo za ostalima, gdje trebamo napravit napredak.
Vi sami sebe lazete da je Velez u svemu najbolji i da je sve kako treba. Vi ste likovi koji vjerovatno samo zive od prica iz proslosti i veze nemate kako stvari trenutno funkcionisu.
IQ u minusu momci :wave:

Mostarwolf1981
Postovi: 3925
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 12 feb 2024, 00:34

Elim, objektivac; brate no hate iznio si ovdje nekoliko prijedloga od kojih su neki nemoguci trenutno za nas, neki nepotrebni, a neki korisni, ali nema potrebe da se ofiras preko dva profila, dovoljan ti je jedan, ako budes u pravu svak ce te podrzat ne moras sam sebe podrzavat s drugog profila
Rece da si se poceo pratit forum od 2013. kad je Bayern osvojio ligu prvaka, a s drugog profila pises na temi Bayerna. Iduci put malo opreznije, svako dobro

Objektivac
Postovi: 53
Pridružen/a: 20 jan 2024, 15:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la Objektivac » 12 feb 2024, 01:24

Mostarwolf1981 je napisao/la:
12 feb 2024, 00:34
Elim, objektivac; brate no hate iznio si ovdje nekoliko prijedloga od kojih su neki nemoguci trenutno za nas, neki nepotrebni, a neki korisni, ali nema potrebe da se ofiras preko dva profila, dovoljan ti je jedan, ako budes u pravu svak ce te podrzat ne moras sam sebe podrzavat s drugog profila
Rece da si se poceo pratit forum od 2013. kad je Bayern osvojio ligu prvaka, a s drugog profila pises na temi Bayerna. Iduci put malo opreznije, svako dobro
Hocemo u milju maraka da nismo isti likovi? :D

ElimGarak
Postovi: 94
Pridružen/a: 04 feb 2024, 12:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la ElimGarak » 12 feb 2024, 04:55

Objektivac je napisao/la:
12 feb 2024, 01:24
Mostarwolf1981 je napisao/la:
12 feb 2024, 00:34
Elim, objektivac; brate no hate iznio si ovdje nekoliko prijedloga od kojih su neki nemoguci trenutno za nas, neki nepotrebni, a neki korisni, ali nema potrebe da se ofiras preko dva profila, dovoljan ti je jedan, ako budes u pravu svak ce te podrzat ne moras sam sebe podrzavat s drugog profila
Rece da si se poceo pratit forum od 2013. kad je Bayern osvojio ligu prvaka, a s drugog profila pises na temi Bayerna. Iduci put malo opreznije, svako dobro
Hocemo u milju maraka da nismo isti likovi? :D
Nećemo kolega. Nema potrebe da im dokazujemo. Službeno pozivam administratora foruma da provjeri IP adrese i predoči podatke najavno. Odmah sad. Tebi hvala na podršci. Mada mi ona i ne treba. Ne skupljam ljude za proteste 😂 Samo iznosim mišlljenje. Jedino čiju bi podršku valjalo imati je Velež da se ove stvari srede.

Objektivac
Postovi: 53
Pridružen/a: 20 jan 2024, 15:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar - Članstvo i sezonske ulaznice

Post Postao/la Objektivac » 12 feb 2024, 10:20

Ja samo ne mogu da vjerujem da se pravim navijacima nazivaju upravo ljudi koji svaku novu ideju ismijavaju, plus za sve nadju izgovor i kao da je nemoguce ostvariti. Kakvo je to razmisljanje, neobjasnjivo. :facepalm:

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.