Said Hamulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
kempes
Postovi: 427
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la kempes » 31 mar 2024, 20:51

Psuju mu rusi porijeklo srpsko, ici ce na front ako ovako nastavi

Avatar
kempes
Postovi: 427
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la kempes » 03 apr 2024, 17:04

Rusi ga prekrižili, doveli Tatara da mu glumi dvojnika, misli da je srbin. A njega su poslali u sibir.

Avatar
denimen99
Postovi: 1663
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la denimen99 » 03 apr 2024, 17:09

Žao mi momka, a drago mi što sam bio u pravu kada sam na sva zvona govorio da je panj teški
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Deen » 03 apr 2024, 17:41

denimen99 je napisao/la:
03 apr 2024, 17:09
Žao mi momka, a drago mi što sam bio u pravu kada sam na sva zvona govorio da je panj teški
Da napisao si ovo:
"Hamulić je ogledalo naše države, klasični primjer. Pogrešna i nesposobna osoba na bitnoj funkciji."

Malo ih takvih koji su realni i koji su upozoravali da od njega nema nista. Da nije tako, igrao bi jos uvjek u Toulouse ili Vitesse, a ne u Rusiji. Od njega se napravilo mega zvijezda ko da je Ibisevic ili Dzeko.

Jos narod koji je podrzavao Savu poslje ove izjave:
"Hamulić? Mislim da neki ljudi imaju nešto protiv tog dečka. Ne mogu svi igrati, to je nemoguće. Taj momak je imao fenomenalan odnos što sam vidio na prethodnim utakmicama. Zašto bih ga precrtao?"

Zato ga je Savo precrtao prije utakmice i poslao ga na tribine protiv ukrajine, ali eto bitno da je reko, da neki ljudi imaju nesto protiv njega. Tako je i forumska brigada reagovala, pa vidimo sad na kraju kako je sve ispalo.
Naravno steta ali eto sam je kriv, kad je neozbiljan ko vecina u nasem narodu.

Horoz
Postovi: 1650
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Horoz » 03 apr 2024, 18:11

Touluse je za Hamulića platio 2.5 miliona eura, što znači da nisu samo forumski "stručnjaci" vjerovali da od njega može biti nešto. Očigledno su i suhi profesionalci iz liga 5, procijenili da ima potencijal i kvalitet.
Vidjećemo hoće li se neko od ovih velemajstora iz turske lige ili bhpl talenata, prodati za 2.5 miliona u lige 5.
Forumski hajp je bio zajebancija i osvrt na Hamulićev živopisan karakter, a taj karakter mu je izgleda i dohako. I Hamulić ne može biti ogledalo naše državre, jer nema ništa sa njom.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
DamirT
Postovi: 14140
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la DamirT » 03 apr 2024, 18:16

A budimo realni, svi smo ocekivali nesto od njega nakon odlicne polusezone u Poljskoj. Nesreca mu je jedino losa glava i prelazak na polusezoni, gdje se i veci igraci izgube. Da je ostao do ljeta u Poljskoj te sezone, mozda bi i druga prica bila. Ali haj sad ga znaj...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4777
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Bazinga12345 » 03 apr 2024, 18:27

I Udineze je za Bajića platio 5.5 miliona... :mrgreen:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

NoDi80
Postovi: 4081
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la NoDi80 » 03 apr 2024, 18:39

Bazinga12345 je napisao/la:
03 apr 2024, 18:27
I Udineze je za Bajića platio 5.5 miliona... :mrgreen:
I Baljića je Real platio 20 miliona
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Deen » 03 apr 2024, 18:51

Horoz je napisao/la:
03 apr 2024, 18:11
Touluse je za Hamulića platio 2.5 miliona eura, što znači da nisu samo forumski "stručnjaci" vjerovali da od njega može biti nešto. Očigledno su i suhi profesionalci iz liga 5, procijenili da ima potencijal i kvalitet.
Vidjećemo hoće li se neko od ovih velemajstora iz turske lige ili bhpl talenata, prodati za 2.5 miliona u lige 5.
Forumski hajp je bio zajebancija i osvrt na Hamulićev živopisan karakter, a taj karakter mu je izgleda i dohako. I Hamulić ne može biti ogledalo naše državre, jer nema ništa sa njom.
Manchester United je kupio Harry Maguire za vise od 80 Miliona, pa svi znamo kakav je igrac.
Arsenal je kupio Rob Holding za 3 Miliona, pa navijaci Arsenala znaju najbolje kakav je bio igrac.
Lazio je platio 3 Miliona za nekog igraca iz Cukaricki, i sad igra u Yverdon.
Imas takvih dosta igraca koji su transfer flops.
Nema veze koliko kosta jedan igrac, nista to ne znaci. Teren je mjerilo za sve.
Naravno da ima kvalitet i potencijal, ali sta ti to vredi? Sta ti vredi kad on nema 100% fokus na fudbal. Koliko igraca imas koji su puno bolji od njega, ali ako si neozbiljan onda tesko da ces biti super zvijezda.
Osim kod nas u BiH, tu je svako zvijezda bez obzira sta i kako igra.
Znam nekima je dovoljno ona plata u Rusiji i to je to boli ga briga za sve ostalo. Kazem moglo je biti drugacije i bolje.

Kakav hype je on imo, ko da je Pele.
Pa Dzeko kad je ubio svakoga u Wolfsburgu ili Ibisevic u Hoffenheimu, ja neznam jeste vi gledali te utakmice. Eh to su bili super zvijezde i tad oni nisu imali toliko popularnost ko ovaj Hamulic. Dao u Poljskoj par golova, musliman je i borio se kofol protiv ***dera, i zato se od njega nesto napravilo sto on nikad nije bio i nikad nece biti.
Jedno je kad zasluzis to sve kao Dzeko i Ibisevic, ali po cemu je on zasluzio ovakvu popularnost? Jeli se vise ne gleda taj sportski utjecaj? ili se gleda koji veci mangup na insta ili tik toku.
Neozbiljno jednostavno.
I znam kad bude dao par golova, raja ce odmah evo ga vratio se, jesam vam rekao i te 0815 floskule ko djeca.
Daj Boze da bude tako, ali kako sad stvari stoje, od njega nema nista. I sumnjam kao i prije da ce biti "top". Od njega nece nista biti. Neko je ozbiljan a neko nije. Kako je, tako je sta ces.

Horoz
Postovi: 1650
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Horoz » 03 apr 2024, 19:11

Deen je napisao/la:
03 apr 2024, 18:51
Manchester United je kupio Harry Maguire za vise od 80 Miliona, pa svi znamo kakav je igrac.
Arsenal je kupio Rob Holding za 3 Miliona, pa navijaci Arsenala znaju najbolje kakav je bio igrac.
Imas takvih dosta igraca koji su transfer flops.
Nema veze koliko kosta jedan igrac, nista to ne znaci. Teren je mjerilo za sve.
Naravno da ima kvalitet i potencijal, ali sta ti to vredi? Sta ti vredi kad on nema 100% fokus na fudbal. Koliko igraca imas koji su puno bolji od njega, ali ako si neozbiljan onda tesko da ces biti super zvijezda.
Osim kod nas u BiH, tu je svako zvijezda bez obzira sta i kako igra.
Znam nekima je dovoljno ona plata u Rusiji i to je to boli ga briga za sve ostalo. Kazem moglo je biti drugacije i bolje.

Kakav hype je on imo, ko da je Pele.
Pa Dzeko kad je ubio svakoga u Wolfsburgu ili Ibisevic u Hoffenheimu, ja neznam jeste vi gledali te utakmice. Eh to su bili super zvijezde i tad oni nisu imali toliko popularnost ko ovaj Hamulic. Dao u Poljskoj par golova, musliman je i borio se kofol protiv ***dera, i zato se od njega nesto napravilo sto on nikad nije bio i nikad nece biti.
Jedno je kad zasluzis to sve kao Dzeko i Ibisevic, ali po cemu je on zasluzio ovakvu popularnost? Jeli se vise ne gleda taj sportski utjecaj? ili se gleda koji veci mangup na insta ili tik toku.
Neozbiljno jednostavno.
I znam kad bude dao par golova, raja ce odmah evo ga vratio se, jesam vam rekao i te 0815 floskule ko djeca.
Daj Boze da bude tako, ali kako sad stvari stoje, od njega nema nista. I sumnjam kao i prije da ce biti "top". Od njega nece nista biti. Neko je ozbiljan a neko nije. Kako je, tako je sta ces.
Majstore, malo preozbiljno shvaćaš ovo.
Transfer flopovi su sastavni dio fudbala, a flopova ne bi bilo da nema pogrešnih procijena :) Nebitno radi li se o Maguire ili Hamuliću.
Hamulić je u jednom trenutku izgledao kao igrač sa ozbiljnim potencijalom (brzina, snaga, šut, dribling), a to su očigledno vidjeli i timovi iz liga 5.
Nažalost mi imamio premalo potencijala, domaća liga praktično ne proizvodi profesionalne igrače i svako ko liči na nešto, u mašti naših navijača postaje Ronaldo.
Hajp je bio djelimično radi sjajne polusezone, a djelimično, kao što rekoh, jer se prepoznalo da Hamulić ima pticu u glavi. To je raji simpatično yebi ga.
Vidjećeš kada da prvi go, a daće nekada, na forumu će opet biti histerija :D Hamula je više maskota, nego neko od koga se očekuje da napravi neke velike stvari.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
denimen99
Postovi: 1663
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la denimen99 » 03 apr 2024, 19:27

Ja nisam gledao ni statistiku iz poljske niti sam gledao cijene njegovih transfera. Jednostavno sam pogledao ono što je kao nešto igrao u reprezentaciji, onaj jedan trik koji non stop koristi i zaključio da je to prevara neka. Pazi nisam ja sada Juni Calafat pa da se moj apika ali u slučaju Hamulića samo teške patriote bile zaslijepljene njegovom instagram glumom nekog vjrenika aman zeman. Vjera, Bosna, Toulouse, tim redom. Klasični hype oko igrača se bespotrebno pravio, upravo da se proda za 2.5 mil.. Smiješno.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Deen » 03 apr 2024, 19:28

Horoz je napisao/la:
03 apr 2024, 19:11
Deen je napisao/la:
03 apr 2024, 18:51
Manchester United je kupio Harry Maguire za vise od 80 Miliona, pa svi znamo kakav je igrac.
Arsenal je kupio Rob Holding za 3 Miliona, pa navijaci Arsenala znaju najbolje kakav je bio igrac.
Imas takvih dosta igraca koji su transfer flops.
Nema veze koliko kosta jedan igrac, nista to ne znaci. Teren je mjerilo za sve.
Naravno da ima kvalitet i potencijal, ali sta ti to vredi? Sta ti vredi kad on nema 100% fokus na fudbal. Koliko igraca imas koji su puno bolji od njega, ali ako si neozbiljan onda tesko da ces biti super zvijezda.
Osim kod nas u BiH, tu je svako zvijezda bez obzira sta i kako igra.
Znam nekima je dovoljno ona plata u Rusiji i to je to boli ga briga za sve ostalo. Kazem moglo je biti drugacije i bolje.

Kakav hype je on imo, ko da je Pele.
Pa Dzeko kad je ubio svakoga u Wolfsburgu ili Ibisevic u Hoffenheimu, ja neznam jeste vi gledali te utakmice. Eh to su bili super zvijezde i tad oni nisu imali toliko popularnost ko ovaj Hamulic. Dao u Poljskoj par golova, musliman je i borio se kofol protiv ***dera, i zato se od njega nesto napravilo sto on nikad nije bio i nikad nece biti.
Jedno je kad zasluzis to sve kao Dzeko i Ibisevic, ali po cemu je on zasluzio ovakvu popularnost? Jeli se vise ne gleda taj sportski utjecaj? ili se gleda koji veci mangup na insta ili tik toku.
Neozbiljno jednostavno.
I znam kad bude dao par golova, raja ce odmah evo ga vratio se, jesam vam rekao i te 0815 floskule ko djeca.
Daj Boze da bude tako, ali kako sad stvari stoje, od njega nema nista. I sumnjam kao i prije da ce biti "top". Od njega nece nista biti. Neko je ozbiljan a neko nije. Kako je, tako je sta ces.
Majstore, malo preozbiljno shvaćaš ovo.
Transfer flopovi su sastavni dio fudbala, a flopova ne bi bilo da nema pogrešnih procijena :) Nebitno radi li se o Maguire ili Hamuliću.
Hamulić je u jednom trenutku izgledao kao igrač sa ozbiljnim potencijalom (brzina, snaga, šut, dribling), a to su očigledno vidjeli i timovi iz liga 5.
Nažalost mi imamio premalo potencijala, domaća liga praktično ne proizvodi profesionalne igrače i svako ko liči na nešto, u mašti naših navijača postaje Ronaldo.
Hajp je bio djelimično radi sjajne polusezone, a djelimično, kao što rekoh, jer se prepoznalo da Hamulić ima pticu u glavi. To je raji simpatično yebi ga.
Vidjećeš kada da prvi go, a daće nekada, na forumu će opet biti histerija :D Hamula je više maskota, nego neko od koga se očekuje da napravi neke velike stvari.
Druze, ne shvacam ja nista preozbiljno 😃. Kazem ti kako jeste. Nisi svjestan toga bio, kako su ga ljudi branili i tvrdili su mi da je on novi Dzeko jer igra u Toulouse ili u Vitesse. Cak su me napadali i vređali zbog njega jer sam rekao da je overhyped hahah xD. Ne samo na forumu, svugdje. Eh tek sad je postao maskota jer su napokon svi vidili kakav je igrac.
Svako ima svoje misljenje, postujem ja to, ali ovo sa Hamulicem, sta se sve oko njega napravilo, ko da ce biti novi superstar. Naravno sad svi znamo da je maskota, ali prije nije bila maskota kod vecina navijaca.
Najlakse je sada reci poslje svega: "Hamula je više maskota, nego neko od koga se očekuje da napravi neke velike stvari".
Jeste tako svi rekli na pocetku? ili ste bili ko oni koji su rekli da je previse precjenjen?
Nemam ja nista protiv njega, ja bi volio da on bude najbolji, ali ljudi tako pretjeruju samo kad neko daje par golova. Vrijeme sve pokaze ko je dobar i ko nije 😎
Zadnja izmjena: Deen, dana/u 03 apr 2024, 19:33, ukupno mijenjano 1 put.

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Deen » 03 apr 2024, 19:31

denimen99 je napisao/la:
03 apr 2024, 19:27
Ja nisam gledao ni statistiku iz poljske niti sam gledao cijene njegovih transfera. Jednostavno sam pogledao ono što je kao nešto igrao u reprezentaciji, onaj jedan trik koji non stop koristi i zaključio da je to prevara neka. Pazi nisam ja sada Juni Calafat pa da se moj apika ali u slučaju Hamulića samo teške patriote bile zaslijepljene njegovom instagram glumom nekog vjrenika aman zeman. Vjera, Bosna, Toulouse, tim redom. Klasični hype oko igrača se bespotrebno pravio, upravo da se proda za 2.5 mil.. Smiješno.
👍

Horoz
Postovi: 1650
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Horoz » 03 apr 2024, 20:59

Deen je napisao/la:
03 apr 2024, 19:28
Druze, ne shvacam ja nista preozbiljno 😃. Kazem ti kako jeste. Nisi svjestan toga bio, kako su ga ljudi branili i tvrdili su mi da je on novi Dzeko jer igra u Toulouse ili u Vitesse. Cak su me napadali i vređali zbog njega jer sam rekao da je overhyped hahah xD. Ne samo na forumu, svugdje. Eh tek sad je postao maskota jer su napokon svi vidili kakav je igrac.
Svako ima svoje misljenje, postujem ja to, ali ovo sa Hamulicem, sta se sve oko njega napravilo, ko da ce biti novi superstar. Naravno sad svi znamo da je maskota, ali prije nije bila maskota kod vecina navijaca.
Najlakse je sada reci poslje svega: "Hamula je više maskota, nego neko od koga se očekuje da napravi neke velike stvari".
Jeste tako svi rekli na pocetku? ili ste bili ko oni koji su rekli da je previse precjenjen?
Nemam ja nista protiv njega, ja bi volio da on bude najbolji, ali ljudi tako pretjeruju samo kad neko daje par golova. Vrijeme sve pokaze ko je dobar i ko nije 😎
Šta da ti kažem, raja su se ponadala. Međutim nakon mjesec dva Tuluzu, vidjelo se da to nije to. U Vitezeu se potvrdilo. To što su ga raja branila i vrijeđala te, nije ništa novo. Evo Varešanović je pred potpisom za Sociedad, Hajradinović ide u Lazio i ako kažeš da su to bajke, već će te neko napast.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Deen » 03 apr 2024, 21:56

Horoz je napisao/la:
03 apr 2024, 20:59
Deen je napisao/la:
03 apr 2024, 19:28
Druze, ne shvacam ja nista preozbiljno 😃. Kazem ti kako jeste. Nisi svjestan toga bio, kako su ga ljudi branili i tvrdili su mi da je on novi Dzeko jer igra u Toulouse ili u Vitesse. Cak su me napadali i vređali zbog njega jer sam rekao da je overhyped hahah xD. Ne samo na forumu, svugdje. Eh tek sad je postao maskota jer su napokon svi vidili kakav je igrac.
Svako ima svoje misljenje, postujem ja to, ali ovo sa Hamulicem, sta se sve oko njega napravilo, ko da ce biti novi superstar. Naravno sad svi znamo da je maskota, ali prije nije bila maskota kod vecina navijaca.
Najlakse je sada reci poslje svega: "Hamula je više maskota, nego neko od koga se očekuje da napravi neke velike stvari".
Jeste tako svi rekli na pocetku? ili ste bili ko oni koji su rekli da je previse precjenjen?
Nemam ja nista protiv njega, ja bi volio da on bude najbolji, ali ljudi tako pretjeruju samo kad neko daje par golova. Vrijeme sve pokaze ko je dobar i ko nije 😎
Šta da ti kažem, raja su se ponadala. Međutim nakon mjesec dva Tuluzu, vidjelo se da to nije to. U Vitezeu se potvrdilo. To što su ga raja branila i vrijeđala te, nije ništa novo. Evo Varešanović je pred potpisom za Sociedad, Hajradinović ide u Lazio i ako kažeš da su to bajke, već će te neko napast.
Nemam ja nista protiv kad se neko ponada. Stvar je u tome, sto se ne razmislja van okvira i kad upozoravas na neke stvari, onda dobijas bezveze uvrede. A zivot kao zivot, kad tad potvrduje neke stvari i sve se vraca kao bumerang. Nije bitno ko je u pravu i ko nije, bitno je da se gleda van okvira.
Evo naprimjer Varesanovic, ako stvarno bude u Sociedad, svaka mu cast. Poslje svega sta mu se desilo u Sarajevu. Koliko je Sarajevo zaradilo novca zbog njega, i onda opet imas nezahvalne osobe kojima je draze Viveros ili Penaranda nego Dal. Znam i Varesanovic nije bio perfekt ali opet kad covjek sve pogleda, on je Klubu dosta pomagao. I tad sam upozoravao na Viveros i Penaranda da su to meni bezveze igraci, pa sam dobio uvrede. I onda vrijeme sve pokaze ko ima znanje i ko nema. I opet pored svega, dosta navijaca vise mrze Varesanovica nego Viveros kojim je vrh sto je odigrao protiv Stupcanicu prijateljsku utakmicu + Penaranda koji samo jednom izborio Penal i to je to. Neke stvari odmah prepoznajes, a ovaj narod ogranicen kako jest, odmah to shvati kao opasnosti ako upozoravas na neke stvari. Pa zato smo tu gdje jesmo. Sve ima svoj razlog. Kakve neznalice vode drzavu i reprezentaciju, cudno da uopste jos postojimo. A da ne pricamo o drugim bitnim stvarima, kao onaj slucaj gdje jedna majka godinama bezuspjesno traze grob svog djeteta. Ovaj nas narod je ogledalo ove drzave, i zato nam se sve ovo desava. Izvini znam otisao sam na druge teme, ali bas smori covjeka ovo sve. Uvjek je isto i narod kao narod nikako da napreduje.

Avatar
Beduin
Postovi: 16407
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la Beduin » 03 apr 2024, 23:19

On odgledao nesto malo odigranih minuta u reprezentaciji i zakljucio da je prevara. Sad mu je to forumska referenca za znalca.

Grob te j3bo, ako te City ne zaposli uceraj fudbalu i objektivnoscu, hhh.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1143
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la theKuPuS » 06 apr 2024, 23:06

koliko je golova dao do sad u rusiji? pretpostavljam da je među najboljim strijelcima lige

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4531
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la MoodyHank » 20 apr 2024, 12:21

Retard više nije ni u protokolu za utakmicu, slijedi dolazak u našu ligu i predstavljanje kao veliko pojačanje za Sarajevo.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8233
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la baboedindzeko09 » 20 apr 2024, 13:43

Bolje da je u Emirate otišao
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
denimen99
Postovi: 1663
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Said Hamulic

Post Postao/la denimen99 » 20 apr 2024, 13:46

Beduin je napisao/la:
03 apr 2024, 23:19
On odgledao nesto malo odigranih minuta u reprezentaciji i zakljucio da je prevara. Sad mu je to forumska referenca za znalca.

Grob te j3bo, ako te City ne zaposli uceraj fudbalu i objektivnoscu, hhh.
Ljudi u Toulouseu, Vitteseu i Lokomotivi će se složiti sa mnom. Ti ne trebaš. Opet kažem, zaebem se i ja kod dosta igrača, ali kod Hamulića je stvarno teško pogriješiti, što bi u Cityu rekli "limited player"
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.