Faruk Hadžibegić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Varg
Postovi: 2628
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Varg » 15 mar 2024, 04:18

sta rade.mediji? ovo gofno treba da je na svakom portalu da se vidi koliko je gofnno
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la ledesma » 15 mar 2024, 09:46

Smrad bosnjacki! Zbog ovakvih i njemu slicni nikad necemo imati svoje Ja u drzavi!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 15 mar 2024, 10:03

Nije pravedno izostaviti Adnana Džemidžića, Murisa Jabandžića, Azmira Husića, Fuada Čolpu, Midhata Sarajčića, Muhidina Raščića i Irfana Durića.

Mogli bi ovi huligani malo pauzu napraviti od medjusobnih sukoba i fokusirati se na ove u svom gradu.
Celik!3,2,2.

Avatar
kempes
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la kempes » 15 mar 2024, 10:14

AllGunsBlazing je napisao/la:
15 mar 2024, 10:03
Nije pravedno izostaviti Adnana Džemidžića, Murisa Jabandžića, Azmira Husića, Fuada Čolpu, Midhata Sarajčića, Muhidina Raščića i Irfana Durića.

Mogli bi ovi huligani malo pauzu napraviti od medjusobnih sukoba i fokusirati se na ove u svom gradu.
Svima CV stane u 2-3 recenice, bili clan nekad nekog seoskog kluba.


slika

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Horoz » 15 mar 2024, 10:16

AllGunsBlazing je napisao/la:
15 mar 2024, 10:03
Nije pravedno izostaviti Adnana Džemidžića, Murisa Jabandžića, Azmira Husića, Fuada Čolpu, Midhata Sarajčića, Muhidina Raščića i Irfana Durića.

Mogli bi ovi huligani malo pauzu napraviti od medjusobnih sukoba i fokusirati se na ove u svom gradu.
Upravo tako, Hadžibegić je plaćenik i sutra će otići da trenira Izrael, Sjevernu Koreju. On nema uticaj na donošenje odluka u NFSBiH, pravi problem su likovi koje si ti nabrojao. Kao i likovi koji su ga postavili, pa im sada odužuje primajući političke nagrade.
Al naša raja, kao i obično, pucaju u nebitne mete i neće zagrebati tamo gdje treba.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
Sveti
Postovi: 10200
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Sveti » 15 mar 2024, 12:09

kempes je napisao/la:
15 mar 2024, 10:14
AllGunsBlazing je napisao/la:
15 mar 2024, 10:03
Nije pravedno izostaviti Adnana Džemidžića, Murisa Jabandžića, Azmira Husića, Fuada Čolpu, Midhata Sarajčića, Muhidina Raščića i Irfana Durića.

Mogli bi ovi huligani malo pauzu napraviti od medjusobnih sukoba i fokusirati se na ove u svom gradu.
Svima CV stane u 2-3 recenice, bili clan nekad nekog seoskog kluba.


slika
Kad vidim ovu njusku tacno mi lose dodje
naprijed rejal

Avatar
boatenkk
Postovi: 423
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la boatenkk » 15 mar 2024, 16:14

jesu li mu pitari razvalili stan

da su neka navijacka grupa i oni i manijaci srusili bi cijelu zgradu gdje zivi smradina

Licniznanstvenik
Postovi: 807
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Licniznanstvenik » 15 mar 2024, 19:16

idi ti u Srbiju i ne vraćaj se više u našu žabokrečinu popovski majmune jedan
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Tekashi » 15 mar 2024, 21:48

FS je sinonim za bosnjacke izdajnike. Koliko govana na jednom mjestu 🤮

Mrtve vam ****

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4713
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Kajzer10 » 16 mar 2024, 14:40

A sta je to toliko skandalozno u njegovom potezu?

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2105
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la CAGarfia » 16 mar 2024, 14:49

Faruk Hadžibegić: "Kako se osjećam? Jako me pogodilo sve to i neugodno iznenadilo. Oka nisam sklopio. Nemam nijednu odgovornost što je naša država uređena kako je uređena. Pa, mi smo sportski ljudi."
:rol:

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Beduin » 16 mar 2024, 19:53

Jel prebacio nekretninu na Pale, zna li se sta?

Oka ne sklopio do susreta sa Azrailom, gubicaru jedan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1530
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 17 mar 2024, 01:42

Kajzer10 je napisao/la:
16 mar 2024, 14:40
A sta je to toliko skandalozno u njegovom potezu?
Zasto bi se iko vracao na nemila desavanja 90-ih, pa jel :urnebes:

Jugolabaliluk, not even once.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2024, 12:14

Kajzer10 je napisao/la:
16 mar 2024, 14:40
A sta je to toliko skandalozno u njegovom potezu?
Meni je najgore što je boravio na istom mjestu sa ovim balijskim smećarima iz saveza.

A javnosti je, onako po nekom mainstreamu, sigurno najviše krivo što je bio u Banjoj Luci, na događaju koji je organizovao FS RS i stajao mirno na neku himnu RS pored popova.

A to mi je vala, da ti pravo kažem, najmanji problem, jer i taj RS i himna i njihov fudbalski savez i popovi i sve je to legalizovano prije 30 godina i nema smisla da neko Faruka blati baš zbog toga, jer je perfidno i vrlo bezobrazno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4713
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Kajzer10 » 17 mar 2024, 12:31

Raonffa je napisao/la:
17 mar 2024, 12:14
Kajzer10 je napisao/la:
16 mar 2024, 14:40
A sta je to toliko skandalozno u njegovom potezu?
Meni je najgore što je boravio na istom mjestu sa ovim balijskim smećarima iz saveza.

A javnosti je, onako po nekom mainstreamu, sigurno najviše krivo što je bio u Banjoj Luci, na događaju koji je organizovao FS RS i stajao mirno na neku himnu RS pored popova.

A to mi je vala, da ti pravo kažem, najmanji problem, jer i taj RS i himna i njihov fudbalski savez i popovi i sve je to legalizovano prije 30 godina i nema smisla da neko Faruka blati baš zbog toga, jer je perfidno i vrlo bezobrazno.
A sta zeli ta javnost? Kunu se u ovu drzavu, a svako ko predje entitetsku liniju, a da pritom nije otisao Ramizu Salkicu ili Camilu Durakovicu, ispada upravo ovo sto i Hadzibegic - izdajica. Sve ostalo je ocigledno boravak na neprijateljskoj teritoriji. Cista bolest. Mislim da bi ista ta javnost bila zgrozena da je situacija obrnuta, odnosno da Srbi nekog lincuju jer je otisao na kakvu sportsku priredbu u Sarajevo. Covjek nije otisao ni na 9. januar niti na parastos kakvom generalu. **** ti takvu javnost.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2024, 12:41

Mah, imao bih se svašta nagovoriti, ali otićemo u politiku bezveze a ne želim to :mrgreen:

Uglavnom, Faruk se može pljuvati za sto nekih stvari ali konkretno mu nešto zamjerati jer je otišao na nakvu sportsku manifestaciju u RS je glupost.

Za ovaj dio što prima nagrade od grobara bh. fudbala, što boravi zajedno sa balijskim izdajicama iz saveza, to okej, tu ću ga i ja popljuvati, ali treba razdvojiti te stvari jbg. Za to bih ga popljuvao i da je sve organizovano u Sarajevu na Baščaršiji, sa tim nema veze grad, entitet i slično.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Bundesliga » 17 mar 2024, 12:47

Vidi ovih genijalaca kakve gluposti pišu. Lik je otišao na manifestaciju zločinačke tvorevine koju ta ista manifestacija slavi, koja je pobila na desetine hiljada civila, silovala na desetine hiljada žena, raselila stotine hiljada, uništila gradove, slala ljude u logore. I vama to nije problem? Priznato-ne priznato je potpuno nebitno. Čovjek sa imalo obraza ne bi išao na takve manifestacije. Isto što ko ode na 9 januar nema obraza. Ove SDA balije su naučile materu prodat za marku, a puna im usta Bosne.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Beli98
Postovi: 1275
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Beli98 » 17 mar 2024, 12:58

Bundesliga je napisao/la:
17 mar 2024, 12:47
Vidi ovih genijalaca kakve gluposti pišu. Lik je otišao na manifestaciju zločinačke tvorevine koju ta ista manifestacija slavi, koja je pobila na desetine hiljada civila, silovala na desetine hiljada žena, raselila stotine hiljada, uništila gradove, slala ljude u logore. I vama to nije problem? Priznato-ne priznato je potpuno nebitno. Čovjek sa imalo obraza ne bi išao na takve manifestacije. Isto što ko ode na 9 januar nema obraza. Ove SDA balije su naučile materu prodat za marku, a puna im usta Bosne.
Od A do Ž.

Ko ne vidi problem sa ovim što je Hadzisrbenda uradio bi vjerovatno uradio isto da je na njegovom mjestu.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2024, 13:32

Bundesliga je napisao/la:
17 mar 2024, 12:47
Vidi ovih genijalaca kakve gluposti pišu. Lik je otišao na manifestaciju zločinačke tvorevine koju ta ista manifestacija slavi, koja je pobila na desetine hiljada civila, silovala na desetine hiljada žena, raselila stotine hiljada, uništila gradove, slala ljude u logore. I vama to nije problem? Priznato-ne priznato je potpuno nebitno. Čovjek sa imalo obraza ne bi išao na takve manifestacije. Isto što ko ode na 9 januar nema obraza. Ove SDA balije su naučile materu prodat za marku, a puna im usta Bosne.
Kakve veze neustavni 9. januar ima sa ovim događajem? Ta zločinačka tvorevina ti je dio države u koju se kuneš, patriJoto. Od mora do Save, od Drine do Une, sjećaš se? Ili je za tebe od Baščaršije do Čengić Vile?

Ovakvi su mi najdraži, taj tamo dio BiH nije njegov, al' prvi će u odbranu stati kad šumadinci zaprijete secesijom :bih: Ne znam samo jesu li mu i povratnici koji žive tamo izdajnici, ma jesu sigurno jer žive pod zakonima zločinačke tvorevine, plaćaju porez zločinačkoj tvorevini, pune budžet zločinačke tvorevine, sram ih bilo umjesto da su ko prave patriJote zapalile u inostranstvo ili FBiH :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Faruk Hadžibegić

Post Postao/la Bundesliga » 17 mar 2024, 13:50

Raonffa je napisao/la:
17 mar 2024, 13:32
Kakve veze neustavni 9. januar ima sa ovim događajem? Ta zločinačka tvorevina ti je dio države u koju se kuneš, patriJoto. Od mora do Save, od Drine do Une, sjećaš se? Ili je za tebe od Baščaršije do Čengić Vile?

Ovakvi su mi najdraži, taj tamo dio BiH nije njegov, al' prvi će u odbranu stati kad šumadinci zaprijete secesijom :bih: Ne znam samo jesu li mu i povratnici koji žive tamo izdajnici, ma jesu sigurno jer žive pod zakonima zločinačke tvorevine, plaćaju porez zločinačkoj tvorevini, pune budžet zločinačke tvorevine, sram ih bilo umjesto da su ko prave patriJote zapalile u inostranstvo ili FBiH :bih:
Čestitam, uspio si napisati još više gluposti nego u prijašnjim postovima, što je podvig samo po sebi. Pa šta ako je dio države, treba slaviti zločinačku tvorevinu-jer ta manifestacija je služila upravo tome i zaboraviti sve ljude koji su poginuli da bi ti živio jel? Stavljaš riječi u usta, i izvlačiš nekakve šizo zaključke. Ne živim u Sarajevu uopšte. Sve što si napisao niti mislim, niti sam igdje napisao. Ne znam samo kako si uspio napraviti paralelu između povratnika i ovoga što su uradili Hadžibegić i ostali smećari iz saveza.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 15 gostiju.