Pretkvalifikacije za OI 2024

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la lumani » 20 avg 2023, 23:52

Raonffa je napisao/la:
20 avg 2023, 23:48
lumani je napisao/la:
20 avg 2023, 23:34
Epidaurus je napisao/la:
20 avg 2023, 22:49
Ja se po pitanju Muse nikako ne mogu sloziti da nema inteligenciju. Sjecam se ja njega vrlo dobro sa onih under takmicenja, to je bio jedan nevjerovatan potencijal za je.benog all round igraca. Pregled igre je itekako imao, zbog elitne visine za beka vidio je uglove koje dosta bekova ne vidi i znao itekako spajati saigrace s kosem. Njega je nakon onog zlata udarila slava (tu smo mi itekako doprinijeli sa onim suludim docekom od 50k ljudi za djecu od 16 godina) plus je u Cedeviti profilisan u cistog scorera umjesto da se radi na razigravackom dijelu koji je itekako imao. On je sa 19 imao iste mane kao sa 16, a i danas je dosta toga prisutno. Niko se nije trudio da mu popravi mehaniku suta da bi mogao bez problema potezati iz driblinga nakon picka recimo i nimalo se nije radilo na njegovom desnom ulazu. Onda se naravno idiotski zaletio u NBA zbog te ku.rcevitosti koju ima i zavrsio ocekivano neslavno. Ti njega danas vidis koliko izbjegava taj desni ulaz (nije vise nepostojeci kao ranije al i dalje je to nedovoljno dobro) i kako nakon picka odmah ide na nekakve pasove iz skoka koji rijetko kad prave razliku i vrlo cesto lako mogu biti presjeceni. Srecom njemu su tek 24 i ima jos bar 2-3 godine do ulaska u prime i sve te mane jos uvijek mogu biti ispravljene. Pogotovo u Realu gdje svakodnevno svjedoci legendama europske kosarke uz koje ce sazrijet i ne ici uvijek sam protiv svih. Sansu za ozbiljnu NBA karijeru je ispustio losim razvojem u Cedeviti dok sansu za veliku EL karijeru dan danas ima. Sve je na njemu, Real ga vidi kao igraca koji ce dugo godina biti nosioc.

Dečko nas je predvodio na E.B i Real Madrid dobar dio sezone a da ne pričam o MVP nagradi.Da nema intiligencije igrao bi u ABA ligi .Nije u Formi danas bio i kraj price.Ne znam je li se vidjelo preko TV jednu kontru kada je promasio a Garza prikucao ,bukvalno su Musi ruku otkinuli ,sudije uzas.

Bio sam prvoj i zadnjoj tekmi u Poljskoj.Kod nas je najveći problem ,sto uvijek mislimo da smo bolji od ostalih,kada se samo sjetim prije E.B kao šta će Svabe nemaju sanse,a te Svabe danas protiv Amerike 36 min u egalu....

Kako sam ja cuo igrači su uz Bekira hoce li ga to sacuvati sacekajmo ,sto se mene tice neka ide ,ako ima neko poput Markovića kao zamjena.

Najgori igrači u Poljskoj Gegic ,Miki ,Kameni.....

Ostali topli ,hladni ....
Da, to je situacija iz drugog poluvremena, mislim da je tad završio u onoj konstrukciji od koša (ne znam kako se kaže tačno, znate na šta mislim :)) i ostao ležati na parketu držeći se za ruku.

A prva situacija je bila u prvom poluvremenu kad je iz ćoška krenuo na ulaz i uz čist faul na drugom koraku promašio zicer (posljedica kontakta) ali ništa na kraju nije svirano.

Znam da je jednom prošao do kraja i poentirao i ne znam da je i pokušavao više sa napadanjem obruča (možda još jednom) ali uglavnom to je to što njega poljulja, viđali smo to u nekim jakim utakmicam i u Euroligi prošle sezone. Ali on se jednostavno mora navići na to da neće uvijek moći izvlačiti faulove yebiga. Ili mora poraditi na masi ili nešto ubaciti u svoj ofanzivni repertoar, a bolje je ovo drugo jer mislim da može.

Samo što za to vjerovatno treba raditi van sezone, možda može iskoristiti sljedeće ljeto za to. Ne znam kako ide oko toga, angažovanje privatnih trenera ili kako već, to beli vi bolje znate.

Ne znam .Pod broj jedan trebaju svi doci na vrijeme na pripreme .Nurk dosao 5 dana prije tekme a Musa nešto prije njega obaveze Madrid itd..treba im to zabraniti ,godinama je Mirza dolazio sa + 10 kg .

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la lumani » 20 avg 2023, 23:56

Epidaurus je napisao/la:
20 avg 2023, 23:50
On i ovakav ima elitni ulaz za EL nivo i uvijek ga mora koristit, a ne prepadat se nakon 2 promasaja il blokade.
Biće da se i prepadne ako ne prodje prvi put.a suprotno bude ako prodje na početku onda mu ide sve.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2023, 23:59

Epidaurus je napisao/la:
20 avg 2023, 22:20
Pa da, mi sigurno nemamo nista losiji potencijal od ostalih naroda u regiji sto se kosarke tice al nemamo nikakav sistem koji bi izbacio igrace. Eto i ova ekipa je plod onog Harunovog perioda u savezu minus Halilovic, Garza i Alibegovic. Gegic jeste izgledao smijesno u napadu ovaj turnir al on je u svom uzrastu svojevremeno bilo brutalan fizicki potencijal. Da se s njim kvalitetno radilo sigurno danas ne bi bio igrac kojem se ljudi smiju. Atic takodjer, u juniorima nevjerovatno izgledao, imao sve potrebno za jednog elitnog europskog beka i onda se zagubio pogresnim izborom kluba i bez zastitne mreze u vidu solidnog domaceg kluba koji bi ga istrpio. Sarajevo, Zenica i Tuzla sigurno imaju dovoljno resursa da naprave solidne klubove ako nista no dzaba kad nema nikakvog sluha.

Problem je opet i sto je europska sama po sebi neprofitabilna i investitori mahom bjeze od nje no nama svakako ne bi trebao neki klub sa bolesnim budzetom (ovo sto KKP i KKCZ rade je bolesno i nenormalno i kad tad ce imati posljedice na samo srpsku kosarku) nego cisto par solidnih klubova koji ce igrati dovoljno kvalitetna takmicenja da mladi igraci dobiju sansu u takmicarskoj umjesto u seljackoj kosarci i da im sluzi kao zastitna mreza ako pri iskoraku na visi nivo nesto krene po zlu.
Upravo tako, ne treba nama ni Zvezda ni Partizan, samo stabilan abaligaški klub u kojem će u svakoj sezoni svoju ulogu imati 3-4 (potencijalna) reprezentativca. Ako se otvorili prilika za neki rezultat, nastup u Evropi i slično, onda tim bolje.

Najbolji primjer su ti Hrvati, oni seru po toj ABA ligi a da je nema bili bi u većim **** nego mi. Jer i oni su veliku većinu reprezentativaca razvijali u Ciboni i Zadru, eventualno Cedeviti i Splitu, a klinac bi iko od njih napravio bolje karijere da su igrali samo protiv Zaboka i Alkara.

Evo sad kad im gledaš ove igrače koji nisu NBA i euroligaški, iz ovog večerašnjeg rostera, Kapusta, Badžim, Filipović, sve su to igrači koji su igrali ili igraju u abaligaškim klubovima.

A nikakve rezultate ti hrvatski klubovi ne prave u ABA ligi, pa oni već skoro 10 godina nisu nikakav faktor u borbi za vrh ali opet dobijaju igrače iz tih klubova. I pri tome još stalno govore o tome kako njihovi klubovi trebaju igrati isključivo hrvatsku ligu, a objektivno ABA liga bukvalno drži u životu crnogorsku, hrvatsku, pa i slovenačku košarku vjerovatno.

Jedini koji imaju pravo reći koji će nam qrac ABA su Srbi, oni objektivno mogu imati jaku domaću ligu i bez klubova iz regiona, u svim ostalima bio bi sličan jad kao kod nas.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2023, 00:06

lumani je napisao/la:
20 avg 2023, 23:52

Ne znam .Pod broj jedan trebaju svi doci na vrijeme na pripreme .Nurk dosao 5 dana prije tekme a Musa nešto prije njega obaveze Madrid itd..treba im to zabraniti ,godinama je Mirza dolazio sa + 10 kg .
Ma teško će kod nas ikada biti te ozbiljnosti, govorio je Bekir u nekim intervjuima prije nego što su došli Juka i Musa da oni njima šalju videom akcije koje će se igrati, da ovi vježbaju individualno stalno ali nema od toga ništa kad ti nisi sa ekipom.

A eto prošle godine su došli svi na vakat koliko se sjećam ali opet si odigrao samo dva pripremna meča, došli u Podgoricu k'o da im je u nogama olovo a ne krv i meso što nas je na kraju koštalo plasmana na Mundobasket.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la lumani » 21 avg 2023, 00:07

Raonffa je napisao/la:
20 avg 2023, 23:59
Epidaurus je napisao/la:
20 avg 2023, 22:20
Pa da, mi sigurno nemamo nista losiji potencijal od ostalih naroda u regiji sto se kosarke tice al nemamo nikakav sistem koji bi izbacio igrace. Eto i ova ekipa je plod onog Harunovog perioda u savezu minus Halilovic, Garza i Alibegovic. Gegic jeste izgledao smijesno u napadu ovaj turnir al on je u svom uzrastu svojevremeno bilo brutalan fizicki potencijal. Da se s njim kvalitetno radilo sigurno danas ne bi bio igrac kojem se ljudi smiju. Atic takodjer, u juniorima nevjerovatno izgledao, imao sve potrebno za jednog elitnog europskog beka i onda se zagubio pogresnim izborom kluba i bez zastitne mreze u vidu solidnog domaceg kluba koji bi ga istrpio. Sarajevo, Zenica i Tuzla sigurno imaju dovoljno resursa da naprave solidne klubove ako nista no dzaba kad nema nikakvog sluha.

Problem je opet i sto je europska sama po sebi neprofitabilna i investitori mahom bjeze od nje no nama svakako ne bi trebao neki klub sa bolesnim budzetom (ovo sto KKP i KKCZ rade je bolesno i nenormalno i kad tad ce imati posljedice na samo srpsku kosarku) nego cisto par solidnih klubova koji ce igrati dovoljno kvalitetna takmicenja da mladi igraci dobiju sansu u takmicarskoj umjesto u seljackoj kosarci i da im sluzi kao zastitna mreza ako pri iskoraku na visi nivo nesto krene po zlu.
Upravo tako, ne treba nama ni Zvezda ni Partizan, samo stabilan abaligaški klub u kojem će u svakoj sezoni svoju ulogu imati 3-4 (potencijalna) reprezentativca. Ako se otvorili prilika za neki rezultat, nastup u Evropi i slično, onda tim bolje.

Najbolji primjer su ti Hrvati, oni seru po toj ABA ligi a da je nema bili bi u većim **** nego mi. Jer i oni su veliku većinu reprezentativaca razvijali u Ciboni i Zadru, eventualno Cedeviti i Splitu, a klinac bi iko od njih napravio bolje karijere da su igrali samo protiv Zaboka i Alkara.

Evo sad kad im gledaš ove igrače koji nisu NBA i euroligaški, iz ovog večerašnjeg rostera, Kapusta, Badžim, Filipović, sve su to igrači koji su igrali ili igraju u abaligaškim klubovima.

A nikakve rezultate ti hrvatski klubovi ne prave u ABA ligi, pa oni već skoro 10 godina nisu nikakav faktor u borbi za vrh ali opet dobijaju igrače iz tih klubova. I pri tome još stalno govore o tome kako njihovi klubovi trebaju igrati isključivo hrvatsku ligu, a objektivno ABA liga bukvalno drži u životu crnogorsku, hrvatsku, pa i slovenačku košarku vjerovatno.

Jedini koji imaju pravo reći koji će nam qrac ABA su Srbi, oni objektivno mogu imati jaku domaću ligu i bez klubova iz regiona, u svim ostalima bio bi sličan jad kao kod nas.

a prosetali se u TR...

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la lumani » 21 avg 2023, 00:10

Raonffa je napisao/la:
21 avg 2023, 00:06
lumani je napisao/la:
20 avg 2023, 23:52

Ne znam .Pod broj jedan trebaju svi doci na vrijeme na pripreme .Nurk dosao 5 dana prije tekme a Musa nešto prije njega obaveze Madrid itd..treba im to zabraniti ,godinama je Mirza dolazio sa + 10 kg .
Ma teško će kod nas ikada biti te ozbiljnosti, govorio je Bekir u nekim intervjuima prije nego što su došli Juka i Musa da oni njima šalju videom akcije koje će se igrati, da ovi vježbaju individualno stalno ali nema od toga ništa kad ti nisi sa ekipom.

A eto prošle godine su došli svi na vakat koliko se sjećam ali opet si odigrao samo dva pripremna meča, došli u Podgoricu k'o da im je u nogama olovo a ne krv i meso što nas je na kraju koštalo plasmana na Mundobasket.

Kasne uvijek ;) treba ih natjerati ,tu su bili ,nisu preko bare...Musa je cijelo ljeto trenirao sa Aticem mogao je i na pripreme .Juka u Zagrebu trenirao ....Valjda bude bolje ,kao klapa djeluju odlicno ,ehh sad ,samo da se odazove taj neki play ,da ovi bjeze svako na svoju poziciju .

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la Federer17 » 21 avg 2023, 06:28

Nema teorije da nije inteligentan neko ko i pored ocitih nedostataka u napadackoj igri (prije svega nekonstantan sut), i ko fakticki jedino elitan ima taj lijevi ulaz, a pri tome na 20 i kusur minuta u dva najjaca takmicenja Evrope i ekipi koja je prosle godine vjerovatno imala 'najjaca' imena, ima prosjek od 15-ak poena. Lik koji bez problema iznudi 10+ FT na utakmici, kao nijedan igrac u EL, nema sanse da moze biti neinteligentan. Kod njega je to cesto rutinska stvar, iako ga cuvali vrhunski EL igraci.

Razlog glupih i neracionalnih odluka u bitnim momentima utakmice je furanje na taj neki 'mamba mentaliti' i Kobija Brajanta, s tim sto on nije ni blizu taj nivo niti taj igrac. Glupi pasevi jucer nisu bas greske koje cesto pravi, to je vise 'izuzetak'.

Mora poraditi na sutu i razlicitim varijacijama istog ako hoce nesto vise postici, inace ce ga svaka fizicki jaca odbrana i prljava igra protivnika ugasiti na terenu. Takodjer, odbranu ako misli igrati, vrijeme je. Nekad imam dojam da samo gleda kako trcati u napad i postici kos vise, dok odbranu neozbiljno dozivljava.

Btw, ne znam zasto se toliko problematizira forsiranje Garza-Nurkic tandema, iako ih licno ni ja nikad ne bih sastavljao vise od par minuta, kad se nije vidio problem u Halilovic-Nurkic tandemu koji se forsirao citav EB. Garza barem moze rasiriti i pogoditi izvana, dok je Miki klasicni 2m od kosa igrac. Meni je i dalje enigma da se na Garzu, vrhunskog post up igraca, nijedan napad nije odigrao.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la Shategabri » 21 avg 2023, 07:17

Finale prolaz Atić, Lazić i Garza za borbenost. Rekao bih da je i Alibegović solidno odigrao ono što je dobio.
Nurk i Musa debelo podbacili.
Na kraju su nas njih dvojica i koštali pobjede, nerezonska trica u situaciji kad si čitav meč ko slina i zabijanje u dvojicu u reketu.
Šteta, mogli smo ovo dobiti.
Koševo Zapad

Beko
Postovi: 1874
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la Beko » 21 avg 2023, 07:56

https://www.instagram.com/p/CwK-_0so1di ... BiNWFlZA==


komentari idemo dalje, imate dušu, itd.

jel se ikad zapitao, zašto je došlo do toga da mora ograničiti komentare na društvenim mrezama?

znam da je rulja bez mozga ali ipak.


sto mislite da ima Musa elitan ulaz, ima kad igra sam 1na1 protiv igraca.

fullcourt samo kad be otvoren teren i u punom sprintu

Halfcourt na uzko postavljeno odbranu on zapinje, gubi loptu ili se zabije daleko ispod koša i nema šanse za layup.

Da bude solidan na postavljenu odbranu mora dodati šut sa poludistance, lakat reketa.

rare
Postovi: 163
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la rare » 21 avg 2023, 09:51

Jel bio doĆek?

rare
Postovi: 163
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la rare » 21 avg 2023, 09:53

IceTea je napisao/la:
20 avg 2023, 20:48
Sjetih se brata koji je napisao da bi mi lagano razbili Hrvate. :rol:

Mjeru nam Poljska mrtva uzima, zamalo Portugal i Izrael. :urnebes:
Mnogo ste se nekim pobedama uzvislili , pad će biti lekovit . :D

Avatar
DamirT
Postovi: 14002
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la DamirT » 21 avg 2023, 10:35

rare je napisao/la:
21 avg 2023, 09:53
IceTea je napisao/la:
20 avg 2023, 20:48
Sjetih se brata koji je napisao da bi mi lagano razbili Hrvate. :rol:

Mjeru nam Poljska mrtva uzima, zamalo Portugal i Izrael. :urnebes:
Mnogo ste se nekim pobedama uzvislili , pad će biti lekovit . :D
Sta smo to govorili pa se uzvisili? Nismo se ni sa kim poredili. Jasta su nego mrtvi kad im fali sigurno 3 bitna igraca. Drago mi je da nas pratis :thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

bordobijeli
Postovi: 14262
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la bordobijeli » 21 avg 2023, 11:18

Ghuraba je napisao/la:
20 avg 2023, 23:41
Inteligencija je vezana s racionalnim donosenjem odluka, a uzimanje suteva s 9 metara kad te nista ne ide je sve samo ne racionalno i inteligentno, forsiranje pik igre i bacanje onih cudnih pasova (kad drzi loptu iznad glave) u noge ili iza ledja svom centru je sve samo ne racionalno i inteligentno itd. O stalnom zapinjanju u blokovima (mada je toga sad bilo manje nego ikad) i ostalim glupostima koje radi u odbrani da ne pricam. Nije ni Nurkic neinteligentan ako se tako posmatra, ali onda vidis sta radi na parketu i zaprepastis se (forsira na low postu iako je okruzen trojicom igraca, u odbrani konstantno izlazi na perimetar i preuzima bekove, ne dize ruke kad igrac kojeg cuva uzima trojku, bespotrebno izbacuje koljeno kad brani reket itd). Da se razumijemo, ne potcjenjujem nijednog od njih, jer oni da nisu inteligentni ne bi uzimali milione u ovim godinama, ali pricamo o nekim drugim stvarima. :D

Roninx, ma iskreno ne bih. Previse mi je odvratna faca (pogotovo sto je poznato kako dozivljava dodika), da bih ga mogao gledati uz parket kad ionako ludim dok pratim reprezentaciju. Ne sumnjam da bi bio bolji od Adisa i da bi poslozio neke stvari, ali ipak ne.
Ma Nurkic je košarkaši inteligentan samo sto ovdje igra kako hoce i to je problem sto svi tako igraju kad su u reprezentaciji totalno nerezonski. Ovo sto on radi vrlo lagano se moze popraviti i igrati bolje i efikasnije a ne divljati. Kaze to njima vjerovatno sve Beciragic al jednostavno nema autoritet i znanje da im prenese na koji nacin da igraju. Primjer Pantera koji je bio klasicni "divljak" al kod zeljka ove godine u Partizanu fantazija ide na prodor, pa šut s poludistsnce, rezonski šutevi itd pa Lesort isto bio centar koji je dobijao po 5 penala za cetvrtinu ove godine medju najboljim centrima europe.

Wanderson
Postovi: 2686
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la Wanderson » 21 avg 2023, 11:59

E cuj treba ih natjerati da dođu na vrijeme na pripreme :rol:
Ko da ih natjera forumasi, navijaci, fanatikosi?

Pa treba da ih natjera ovaj uhljeb na klupi, "trener" sa Kosova, ko ce tom **** doci na vrijeme, koga on moze natjerati?

Hoce li sam odstupiti nakon ovog debakla?
Ima li smecar obraza?

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4486
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la MoodyHank » 21 avg 2023, 12:11

Wanderson je napisao/la:
21 avg 2023, 11:59
E cuj treba ih natjerati da dođu na vrijeme na pripreme :rol:
Ko da ih natjera forumasi, navijaci, fanatikosi?

Pa treba da ih natjera ovaj uhljeb na klupi, "trener" sa Kosova, ko ce tom **** doci na vrijeme, koga on moze natjerati?

Hoce li sam odstupiti nakon ovog debakla?
Ima li smecar obraza?
Nema, vjerovatno će neku suru proučiti na press konferenciji, kao pravi terorista i to je to.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la lumani » 21 avg 2023, 12:47

Wanderson je napisao/la:
21 avg 2023, 11:59
E cuj treba ih natjerati da dođu na vrijeme na pripreme :rol:
Ko da ih natjera forumasi, navijaci, fanatikosi?

Pa treba da ih natjera ovaj uhljeb na klupi, "trener" sa Kosova, ko ce tom **** doci na vrijeme, koga on moze natjerati?

Hoce li sam odstupiti nakon ovog debakla?
Ima li smecar obraza?

Trener ,Savez :) Kada kod Svaba i Turaka dolaze na vrijeme ,valjda mogu i kod nas .Nije Bekir prvi Selektor ,godinama dolaze kada zele ;) godinama se i Amerikancima kao desi da moraju hitno za USA pa dodatni odmor ...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la ASD » 21 avg 2023, 13:20

Pa nije to samo kod njeg. To je kod nas u svakom sportu, ko god selektor bio.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la BenjooJutub » 21 avg 2023, 14:27

ASD je napisao/la:
21 avg 2023, 13:20
Pa nije to samo kod njeg. To je kod nas u svakom sportu, ko god selektor bio.
E to je već dublji problem koji seže do dubine države. :) Slično se i građani ponašaju kada voze po našim putevima i kada odu recimo u HR. Može se kod nas završit sa policijom, a u HR ne može. ;)

Niko ne poštuje državne institucije i to je tako već godinama. Ne samo u sportu. I onda se čudimo zašto reprezentativci kasne na pripreme. :rol:

Wanderson
Postovi: 2686
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la Wanderson » 21 avg 2023, 18:14

Nikad nikom se nije desilo da mu qrac od igraca tj.Gegic yebe sve po spisku i da isti ne smije progovoriti.

19vendetta87
Postovi: 4618
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Pretkvalifikacije za OI 2024

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 avg 2023, 18:34

Wanderson je napisao/la:
21 avg 2023, 18:14
Nikad nikom se nije desilo da mu qrac od igraca tj.Gegic yebe sve po spisku i da isti ne smije progovoriti.
A kad se taj incident sa Gegicem? Ja to stvarno nisam vidio, ako ima neko video nek ga okaci ovdje
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.