Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2092
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la GalileoGalilei » 17 okt 2023, 17:30

Postoji li gluplji igrač od Ermedina Demirovića? Ti na njemu vidiš da je hablečina teška.

Ako ga neko poznaje, neka mu prenese da ću mu ja platiti naredna dva šišanja. Odvesti ću ga kod frizera, a ne kod limara.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la nebeskasila » 17 okt 2023, 17:33

Evo sad kad sam se smirio, pa da mirne glave jbm i utakmicu i igrace i savez i navijace.
Ne znam sta je gore, da li to igraci u kojima nema yebeni trun volje da igraju za drzavu.
Da li je to savez koji unistava sve, dok mi svi cutimo.
Da li smo se toliko srozali da se radujemo golovima protivnicke ekipe. Jel moguce da 10000 ljudi dodje na stadion i da se tako ponasa.
Da nakon 0:5 kod kuce ides kuci sretan jer si vidio Ronalda.
Lijepo je vidjeti te svjetske igrace, lijepo je dozivjeti to, ali nije lijepo navijati za njih, slaviti njihove golove. To su izdajnici.
Nasim igracima se daje aplauz, a izgubili 5:0. Da su ostavili srce na terenu, pa izgubili 10:0 ne bi im a rekao.
Potreban potpuni reset, cijele drzave, ne samo saveza.
Ako neko misli da ce se uigrati ekipa za 2 utakmice do baraza, da ce se nesto promijeniti, taj isto nije normalan.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2084
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la numanumaye22 » 17 okt 2023, 17:38

IceTea je napisao/la:
17 okt 2023, 16:25
https://www.klix.ba/sport/nogomet/repre ... /231017077

Životni san slika s Ronaldom. Jbt dan. :rol:
Neko ima male snove jeeebajjjj'ga, neko nije ambiciozan. Bukvalno je se covjek i ne sjeca s koliko ljudi se uslikao u sat vremena. :rol:

Radobolja
Postovi: 252
Pridružen/a: 02 okt 2023, 17:11
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Radobolja » 17 okt 2023, 17:40

Dzeko i Pjanic milione zaradili i zaradjuju svaki dan ogromnu cifru,mjesto da oni dignu glas kao izgradjene licnost na zalasku karijere da kazu sta se radi u savezu da budu primjer kako se voli drzava jok oni ko picke sute,i jos dobode svoju djecu da se slikaju sa ronaldom prave zvijezde od svoje djece,mjesto da su zovnuli djecu sa posebnim potrebama da izadju na teren jok oni svoju balavurdiju guraju poserem im se usta,Pjanic mrljo mrljavi ja neznam nikako kako je on dijete napravio kad ga vidis odmah bi mu tac opalio,Dzeko hvala mu za svaki go ali ko covjek go **** bez muda zatelebao se u Amru nezna gdje udara,atmosfera sramota me bilo ali bas sramota,i neko kaze netreba sovati dzeki i pjanicu itekako treba da se u mostaru igralo spominjali bi im pra pra nenu a ne majku

Hansestadt
Postovi: 2467
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Hansestadt » 17 okt 2023, 17:41

Edin Dzeko zvani Zlatna Dzezva

Avatar
Arvid
Postovi: 17212
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Arvid » 17 okt 2023, 17:43

delinjo je napisao/la:
17 okt 2023, 17:05
SIUUUUUUU
:rol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 14011
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la DamirT » 17 okt 2023, 17:50

Deen je napisao/la:
17 okt 2023, 17:16
Ono sto se desavalo jucer je samo ogledalo naseg drustva. Dosta ljudi se vise raduju da je Ronaldo dao gol i kazu normalno je da smo izgubili 0-5 jer eto to je ipak Ronaldo. Island-Portugal 0-1, jesmo to zaboravili vec?

U Zenici je svako bio. Od djecaka pa do onog patriota koji je branio ovu zemlju i koji plati porez. Ovo vise nema veza ko si i sta si, jesi li patriot ili nisi, jesi iz 1980 ili si iz 2000, ono je sramota sta smo sebi dopustili kao narod.

Ja neznam jeli bi se tako nesto mogli dogodit u hrvatskoj ili srbiji? Da domaci navijaci slavu gol protivnika. Sjecam se turska odigra protiv armenija 1-1, milion zvidzuka od turski navijaca. Njemci skroz lose pa dobijaju milion zvizduka. Svicarska 3-3 odigra pa zvizduke, niko nista ne slavi.

A kad vidim kako slavimo poraz u slovackoj, kad vidim jucer igraci dobili aplauz za onu sramota, kud ces dalje. Nagradimo takav los pristup, sta ce onda igraci pomisliti? Boli njiha briga kad znaju da izgubi i 15-0 i da 30 godina ne idemo nigdje, da ce navijaci biti tu. To je luzerski mentalitet, slavit poraze i pogrijesan znak za igrace. Jeli njemacka slavi poraz ili albanija?

Svi smo krivi za ovu bruku, ali eto bitno je da se mi između napadamo, nego da se borimo zajedno za dobro bh fudbala.
:salut: :salut:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Raonffa » 17 okt 2023, 17:51

Sinoćnja dešavanja na tribinama jedan su od pokazatelja gdje se nalazi i u šta se pretvorila ova reprezentacija.

Ako se naši igrači sinoć nakon utakmice nisu zapitali "kako to da naši navijači gotive više njih nego nas", bojim se da ćemo još dugo dugo biti u ovoj letargiji.

Zamisli koliko si razočarao publiku i koliko si qurcu za uši pao, da te tvoja domaća publika ne doživljava pa taman na terenu bilo 11 Ronalda a ne jedan.

Od 10+ hiljada ljudi bilo je možda hiljadu navijača i 9 milja Ronaldo i co. fan boysa, ja mislim da igračima ne treba bolja šamarčina od toga. Nikavke petarde i slično, samo neka imaju na umu sinoćnju sramotu. Onako, čisto reda radi njima na obraz.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8131
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la baboedindzeko09 » 17 okt 2023, 17:51

Još ne mogu da vjerujem da su dva debila svoja dva sina izveli i + djecurliju od drugarica yebene Amre Dzeko. Pa ovo nema ni u Gabonu sunce ti poljubim
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la IceTea » 17 okt 2023, 17:54

19vendetta87 je napisao/la:
17 okt 2023, 16:44
IceTea je napisao/la:
17 okt 2023, 16:41
L-Train je napisao/la:
17 okt 2023, 16:38


Pa gdje nestade ljubav :lol:
Razočarala me je i kao djevojka i kao pjevačica.

Morat ću joj se nabrojat kad bude gostovala sad u Tuzli. :salut:
Sta bi Ice brate? Do prije par dana je bila ponos Bosne, uz Lanu Pudar, a sad takve rijeci
Ne vjeruj ženama buraz. Eto i ona se predstavljala kao fina, a nije.
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la IceTea » 17 okt 2023, 17:56

numanumaye22 je napisao/la:
17 okt 2023, 17:38
IceTea je napisao/la:
17 okt 2023, 16:25
https://www.klix.ba/sport/nogomet/repre ... /231017077

Životni san slika s Ronaldom. Jbt dan. :rol:
Neko ima male snove jeeebajjjj'ga, neko nije ambiciozan. Bukvalno je se covjek i ne sjeca s koliko ljudi se uslikao u sat vremena. :rol:
Ma ova se fura i svršava na njeg. Ne sumnjam da je i ona nakon penaltika izgovorila čuveno SUIII. Fudbalerke i sreće, navodno je lezba, ali se ne bih začudio da je Rona pokidao sinoć. :yawn:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

nastrojeni21
Postovi: 776
Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la nastrojeni21 » 17 okt 2023, 18:02

Evander je napisao/la:
17 okt 2023, 16:39
nastrojeni21 je napisao/la:
17 okt 2023, 15:51
Evander je napisao/la:
17 okt 2023, 15:37


Patriotizam se mjeri nacinom navijanja za reprezentaciju?
U neku ruku i da, ma da momak ne govori o nacinu, nego o tome da je neko dosao na utakmicu zbog nase reprezentacije, a neko zbog Portugala. Veci je patriota onaj sto 90 minuta navija ili bar povremeno od onog koji dodje na utakmicu iskljucivo zbog protivnika i njegovih igraca, a sinoc ih je bilo dosta, i nazalost vjerujem da su vecinom odavde tj. nisu iz dijaspore. Kao sto se zna dijaspora kuditi, red je i nas same malo posramiti zbog onog sinoc, sramota u najmanju ruku.
Patriotizam se mjeruo od 92. do 95. Patriotizam se mjeri i sa tim koliko poreza platis drzavi, a ne sa arlaukanjem "ko ne skace....". Znam mnoge prave patriote, koje fudbal ne zanima niti malo. Osim Dzeke i Pjanica, sumnjam da znaju jos nekog igraca, ali su zato 4 godine u rovovima truhnuli.
Sve to stoji, nije mozda patriotizam ni prava rijec, vise sam mislio na generalno sport i reprezentaciju, tuzno je sto je vecina dosla zbog Portugala, to je neka poenta. Naravno da ima mnogo bitnijih stvari za iskazati patriotizam od navijanja.

Avatar
morsecode
Postovi: 459
Pridružen/a: 18 feb 2018, 00:32
Lokacija: nula tries tri najluigi smo
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la morsecode » 17 okt 2023, 18:10

Pa i ne mozes bas da ocekujes euforiju kad se brukamo zadnjih par godina. Ako Miske i Vico zele dobro reprezentaciji, jos u martu se zahvaliti Milosevicu, Pjanicu, Sehicu, Dzeki. Liga nacija starta u septembru, dakle za nekih 11 mjeseci, a kvale za SP u martu 2025. Ima i vise nego dovoljno vremena za jedan pravi restart. Pa i ako budemo kanta za nabijanje jedan ciklus nema veze. Imamo potencijal da budemo sasvim tvrda ekipa iz treceg, eventualno drugog sesira.

Naravno od toga nema nista, i ne ocekujem da se situacija popravi uopste.
"To je jednostavno SARAJEVO"

Avatar
scholsey
Postovi: 1640
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la scholsey » 17 okt 2023, 18:11

Raonffa je napisao/la:
17 okt 2023, 17:51
Sinoćnja dešavanja na tribinama jedan su od pokazatelja gdje se nalazi i u šta se pretvorila ova reprezentacija.

Ako se naši igrači sinoć nakon utakmice nisu zapitali "kako to da naši navijači gotive više njih nego nas", bojim se da ćemo još dugo dugo biti u ovoj letargiji.

Zamisli koliko si razočarao publiku i koliko si qurcu za uši pao, da te tvoja domaća publika ne doživljava pa taman na terenu bilo 11 Ronalda a ne jedan.

Od 10+ hiljada ljudi bilo je možda hiljadu navijača i 9 milja Ronaldo i co. fan boysa, ja mislim da igračima ne treba bolja šamarčina od toga. Nikavke petarde i slično, samo neka imaju na umu sinoćnju sramotu. Onako, čisto reda radi njima na obraz.
To bi imalo nekog efekta da imamo posla sa normalnim igračima sa barem malo obraza, a ne skupinu samoprozvanih zvijezda i umišljenih heroja nacije. Čast rijetkim izuzecima.. njih možda 4-5.

Ostalo obična bagra koja krije svoj neprofesionalizam iza nakaradnog saveza.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5578
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Hajdeee » 17 okt 2023, 18:15

https://fb.watch/nKr4uPr58e/?mibextid=NOb6eG


Medzed mu nagazio na zglob. Zamalo mu ne amputira stopalo.
- FKS -

Hansestadt
Postovi: 2467
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Hansestadt » 17 okt 2023, 18:16

Nigdje na svijetu nema da bi ti dosli navijaci da bodre protivnicke igrace, a isto tako da se djeca fudbalera slikaju sa njima prije utakmice. Evo zivim vecinu svog zivota na Zapadu, i to je jednostavno nezamisljivo. Sto se navijaci male zemlje Liechensteina tako ne ponasaju kad ih svako kanta. Bas je low, bez ikakvog self respect. Ali sve je bolje izgledalo protiv Liechensteina, trening, pa malo fino u park onaj, igraci fokusirani, onda izadjes na teren i dobijes vjetar u ledja, medjutim kad dodje u onaj nas vasar imam osjecaj da bi tu i Silva postao Pjanic za par mjeseci.

Avatar
DamirT
Postovi: 14011
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la DamirT » 17 okt 2023, 18:19

Hajdeee je napisao/la:
17 okt 2023, 18:15
https://fb.watch/nKr4uPr58e/?mibextid=NOb6eG


Medzed mu nagazio na zglob. Zamalo mu ne amputira stopalo.
Ovakvi stvarno misle da mogu stici do Ronalda, opaliti selfie i pobjeci? Kakvi imbecili otac ih yebo. Ne znas jel gori ovaj, ona djeca sto su govorila mjauuu ili onaj sa krova...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Horoz » 17 okt 2023, 18:32

Hansestadt je napisao/la:
17 okt 2023, 18:16
Nigdje na svijetu nema da bi ti dosli navijaci da bodre protivnicke igrace, a isto tako da se djeca fudbalera slikaju sa njima prije utakmice. Evo zivim vecinu svog zivota na Zapadu, i to je jednostavno nezamisljivo. Sto se navijaci male zemlje Liechensteina tako ne ponasaju kad ih svako kanta. Bas je low, bez ikakvog self respect. Ali sve je bolje izgledalo protiv Liechensteina, trening, pa malo fino u park onaj, igraci fokusirani, onda izadjes na teren i dobijes vjetar u ledja, medjutim kad dodje u onaj nas vasar imam osjecaj da bi tu i Silva postao Pjanic za par mjeseci.
A yebi ga, sve to skupa je veliko sranje.
Kad vidiš ko je predsjednik, kako se ponaša i šta radi, kakvi su rezultati, nije ni čudo da raja navija za Portugal. Ovo nažalost nije ničija reprezentacija i to ljudi osjećaju, to igrači osjećaju i tako i izgledaju. Ono sinoć je bilo najbliže dnu što smo ikada bili, rezultatski i po ambijentu i energiji.
Po milioniti put, riba smrdi od glave!
Rado bi neki optužili igrače za propast, ne valjaju navijači, ali zna se gdje je problem. U kriminalnoj fudbalskoj eliti, kojoj do ove države nije nimalo stalo. Vico i ekipa će večeras navijati od srca i to uopšte nije problem, kada bi radio profesionalno i ozbiljno u BiH.
Zadnja izmjena: Horoz, dana/u 17 okt 2023, 18:36, ukupno mijenjano 1 put.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Jurica95
Postovi: 158
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Jurica95 » 17 okt 2023, 18:35

Još jednom da se nayebem mamica onim retardima što su mjaukali čitavu tekmu

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)

Post Postao/la Deen » 17 okt 2023, 18:38

slika

Dobro su raspolozeni.
Sta mislite kako je bio razgovor?

Senijad: Edine brate sta je bilo ono jucer? Jesi li dobro?

Edin: Ma znam Brate, ubili su nas, ipak utakmica sa lihtenstajnom nije bio pravi ispit, ipak je to Portugal, oni mogu za 3 dana odigrati 2 utakmice, nismo to bas ocekivali, jer eto mi nemozemo tako odigrat zbog brajlovica on je nas ubijo, ali necemo sad o tome, bilo pa proslo, imamo Baraz to je bitno.

Senijad: Okey dobro kako ti kazes brate. Imas li slike sa ronaldom? Mozes li mi sredit da i moja djeca se slikaju sanjim?

Edin: Mogu brate sto da ne :D. Pogledaj moje slike sa ronaldom, bas super izgleda. Moj sin je tako sretan sto je vidio ronalda uzivo, cak i poraz mu nije smetalo vise.

I tako oni uzivaju sta ih briga. Dzeko, pjanic, sehic oni svi gledaju svoja posla. Mislite da ce se oni nervirati zbog poraza? Kakvi, da je njima stalo, neko bi koristio svoj glas protiv saveza i nepravde, ali vidi te svi sami, njima je fino i dobro. Poslje one sramote biti tako raspolozen, svaka cast :)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dinomerlin123 i 32 gosta.