Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Fudbalbr1
Postovi: 443
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudbalbr1 » 29 sep 2023, 11:27

Kad svi skontamo da je ovo sve dobro smisljeno bice nam lakse savo jos nije ni izabran a vec dovodi 2/3 nova igraca pa sta radi krmak debeli on nije cuo do sada za Špikica i Galesica

killafrommanilla
Postovi: 3483
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la killafrommanilla » 29 sep 2023, 11:56

MoodyHank je napisao/la:
29 sep 2023, 11:22
killafrommanilla je napisao/la:
29 sep 2023, 11:01
MoodyHank je napisao/la:
29 sep 2023, 11:00

Nikad ga nisu održali jer Vahid nikad nije bio zainteresovan da vodi reprezentaciju.
Okej, moze li onda primjer gdje su ga kontaktirali a ovaj odbio sastanak, kafu, kolac sta god jer je nezainteresovan za reprezentaciju?

Dosta je kralju spinovanja od tebe i takvih. Ti vjerujes. Vjerujem i ja u vanzemaljce pa ne znaci da postoje.
Jeste, ja spinujem jer mi je u cilju blatiti Vahida. Ne što su ga uvijek zazivali svi odreda, a on je toliko puta došao biti selektor, ne izmišljajući izgovore poput “reprezentacija mora igrati u Banja Luci” i slično.
“Predsjednik mi je prišao i rekao da trebaju pomoć. Odgovorio sam ‘Gospodine dragi, ja ću pomoći onog trenutka kada reprezentacija bude igrala u Banjaluci i Mostaru’. To je sada za mene nezamislivo. Koga oni foliraju? Koga lažu? Oni na tome profitiraju. Ja ću uvijek biti navijač reprezentacije BiH, ali da budem selektor – to je nemoguće, sada sam rekao zašto. Ne mogu to da zamislim. Zbog konteksta šta se dešava politički i vjerski. Nisam budala, sve sam to doživio i znam sve šta se dešava. To ja ne mogu, da me sutra neko proziva jer sam pozvao jednoga, a ne drugoga. Morao bih angažovati popa, fratra i hodžu za pomoćnike da bih bio selektor reprezentacije. Nije to to. Ima jedna istina koju mnogi neće da čuju. Mnogi me i sad prozivaju, kao, zbog novca. Kakav novac!? Kada bih nekada radio ovdje, platu bih dao u humanitarne svrhe. Novac bi bio nebitan. Živio bih najljepše godine u Jablanici. Ja sam ponosan. Čovjek koji se stidi svojih korijena nije čovjek. Volio bih da mogu pomoći reprezentaciji, zašto ne? Svom narodu… zašto ne…”, zaključio je najuspješniji bosanskohercegovački trener.
Evo izjave u kojoj je to rekao. Slazem se da sada nije bitno koliko ima Hrvata, Srba, Bosnjaka u rep i da je tu pogrijesio. I ovo za popa, hodzu, fratra je isto besmisleno receno, posljedica toga sto ne boravi puno na ovim prostorima sada, a prije je itekako tako bilo. Doduse, u strucnom stabu je i sad takva situacija pa je mozda i upravu, nisu popovi ali jesu predstavnici svojih naroda koji su zbog toga tu, a ne jer mogu pomoci.

Pricamo o treneru koji zeli da odgovara za svoje uspjehe/neuspjehe i da odredjuje one stvari koje su mu u opisu posla. Da li bi mu se dopustilo da dovede svog trenera golmana ili bi bio osudjen na Mrkobradu? Da li bi mu bilo dozvoljeno da kaze Dzeko ti nisi vise za reprezentacije, a reprezentacija seli u Zenicu jer imamo mir tamo i hocu da svi zajedno boravimo dok smo tu. Da li bi mu se dopustilo da otpise Sanicanina i ne dozvoli Husaricu da godinama gura Pirica kroz reprezentaciju cak i kad nigdje ne brani, pa kasnije i Mesanovica? Da li bi mu se dozvolilo da na taj nacin stvori kult reprezentacije koji imaju Hrvati gdje Dalic o svemu tome odlucuje? Koliko vidim po medijima, Petev je nezvanicno postao bivsi nakon sto je odbio izvrsiti naredjenje da ubaci Sanicanina.

To su sve teme koje bi se obradile na sastanku. Vico je mogao odgovoriti i na to: Nemoguce je sada igrati u BL i Mostaru Vahide, ali mozemo neke stvari promijeniti i trebamo sjesti. Eto, pet mjeseci poslije je odlucio da sjedne i ovi ga nisu nazvali. To je najsvjezije i jedino bitno sada, i to ti pokazuje u kojem smjeru ljudi zele da ide reprezentacija.

Razumijem i neke ljude, mozda si i ti takav, koji misle da je Vahid dobar okidac za promjene u Savezu i da bi se njegov glas kad se nesto desi ovakvo daleko cuo, da bi onda i nacija skocila ali morate isto shvatiti da je covjeku 70 godina i da je ogroman ters koji sve dozivljava licno i emotivno. Nije uredu da izlazes covjeka od 70 godina na prvu liniju, on treba biti slag na kraju. A problem je jasan: Edin Dzeko i mi, navijaci.

Mi smo ti koji se ne bunimo, mi smo ti koji nismo napravili situaciju da nam dodje neki karakteran trener. Dzeko godinama suti na javasluke u Savezu i njemu odgovara da je trener manji od njega jer moze raditi sta hoce. Sto on nije dosad skocio i rekao: ne moze ovo vise ovako? Sto nije stao u zastitu Peteva kojeg je toliko hvalio? Evo prozvao ga je Zukanovic da zna sve sta se desava, zasto suti? Zasto nije izvrsio pritisak na Vicu da zovne Vahida, da bude spona izmedju njih jer je neko i nesto? On to moze.

Uporedi Vidica i Dzeku i ponasanje oko FSS i NFSBIH njih dvojice. Sve ce ti biti jasno. Uglavnom, po meni, adresa za kenjanje sigurno nije Vahid Halilhodzic. Srbi ne zamjeraju Vidicu sto nije usao sa Vucicem u tal i tako krenuo u promjene. A mi zamjeramo upravo to Vahidu.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 29 sep 2023, 14:02

Još jednom je pokazao da je nula od čovjeka i nadam se da je ovo napokon tačka na priču o njemu kao selektoru.

Svakako je u godinama, gledao sam ga kod Marija Stanića, gubi se, ne može da zadrži misao i vjerujem da je to to.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bundesliga » 29 sep 2023, 14:08

Ovo đubre vjerovatno jedino brane veležovci kao što su branili i Bajevića.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
hurem
Postovi: 8626
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 29 sep 2023, 14:13

Više puta ispričana priča.
Ugasiti temu i svaku mogućnost njegovog spominjanja kao potencijalnog selektora.
Imao je priliku vise puta, odbio nas je bez nekih opravdanih razloga. Supljiranje nisu opravdani razlozi.

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 29 sep 2023, 14:13

Ugasite temu da se zaboravi ime ovog smetljara
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3979
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 sep 2023, 14:18

lik ogorcen na svoju zemlju.. kao da ne zna sta prolazi sve te godine, kao ono nije uredjeno. PA dodji pa uredjuj legendo. Tipa dijasporaca ogorceni na BiH pa vuku vazda paralele kako je tamo fino a ovdje nije. Hajde :wave:
Ili idi vodi one divljake tamo sto nece da treniraju i da ti se odazivu na pozive
- 1 9 4 6 -

killafrommanilla
Postovi: 3483
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la killafrommanilla » 29 sep 2023, 14:20

Ovdje neko opasno laže, jer priče i jednog i drugog su potpuno kontradiktorne:

Zeljković:
"Ponudili smo mu plan, vodili smo se tim, a nakon toga sam osjetio da bi htio da preuzme. To je ubrzalo smjenu Kodre. Respektujem njegove godine, CV, ali on je promijenio mišljenje i ne želi da bude selektor. Ne što sam ja predsjednik, ne što se utakmice ne igraju u Mostaru ili negdje drugo. Imao je sve na stolu, nije htio da prihvati i to ostavljam van stola i idemo u nove ciljeve - plasman na Evropsko prvenstvo".

"Nije to bila fora, igranka. Imali smo korektan razgovor, kasnije se sve odigralo kako sam već rekao i došlo se na kraju do ovog rješenja. Nemamo razlog da ne budemo optimisti.".
Kako je osjetio da će preuzeti ako nisu sjeli? Preko telefona? Kakav plan je ponudio i da li je Vahid inicijalno pristao na taj plan, pa zovnuo i promijenio odluku. Da li je to isti plan koji je ponuđen Savi Miloševiću? Ako nije, zašto nije i da li je to bio plan da se instalira Feja raspali u stručni štab?

Halilhodžić:
"Žao mi je što su se sa Mehom tako poigrali, nevjerovatno je šta se dešava u i oko reprezentacije. Što se tiče mog eventualnog dolaska, istina je da me predsjednik zvao i da smo dogovorili da se vidimo i popričamo. Bio je dogovor da me nazove u ponedjeljak, ali nije zvao i tu se sva priča završava", rekao je bivši selektor Obale Slonovače, Maroka i Japana za SportSport.ba i dodao:

Ljudi će ovdje zauzeti strane, samo zato što nemamo sposobnog i smjelog sportskog novinara koji će ispitati sve do kraja i na kraju isprozivati krivca, ma ko god to bio. Od novinara bi trebalo početi praviti promjene u reprezentaciji.
Zadnja izmjena: killafrommanilla, dana/u 29 sep 2023, 14:22, ukupno mijenjano 2 puta.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4713
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 29 sep 2023, 14:20

https://n1info.ba/sport-klub/nogomet/va ... ubrovniku/

vs

https://n1info.ba/sport-klub/nogomet/ha ... -i-obmane/

:rol:
Samo kad uporedis ove dvije izjave vidis da je Vahid obicni supljator, da ne kazem kakvu grublju rijec.

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DamirT » 29 sep 2023, 14:23

Ma ne znam sta Vahid hoce? Hoce da se utakmice igraju u Mostaru, a nemamo stadion koji ispunjava uvjete za to. Jedva BP i Grbavica ispunjavaju uvjete, a kamoli Mostar. Debilni izgovori, nadam se da ga vise niko nece prizivati
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bundesliga » 29 sep 2023, 14:24

Neka, fino je vidjeti da sve više ljudi uviđa kakvo je đubre ovaj lik.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TNT » 29 sep 2023, 14:38

Vi stvarno mislite da ce Vaha doci ovdje da se bruka i da mu sitni kriminalci Vico i Miske kroje sastav.
Kad kazem da BIH nije zanimljiva nasim uspjesnim ljudima vani odma podje ono nase ma ko ih ebe nisu patriote dovoljno bla bla.
Sto je najzalosnije narod ovdje nevidi dovoljno kao ljudi vani.
Dva naroda ruse zemlju a i treci nije puno bolji samo gleda svoj interes i za sitno prodali bi oca rodjenog a ne drzavu.
U prici sve patriote a ovamo stete drzavu ko i ostali.
Ono normalne raje iz sva tri naroda odlazi masovno ostaju oni sto nisu sposobni da zive bez drzavne sise.
Grande Vahid!

Avatar
Sveti
Postovi: 10201
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 29 sep 2023, 15:02

Kljucaj temu ovog klosara. Idi zivi u parizu i ne dolazi u bih nabijem te na qrac
naprijed rejal

Avatar
Mow
Postovi: 293
Pridružen/a: 30 jul 2020, 22:03
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Mow » 29 sep 2023, 15:09

Naivan je onaj ko je i ovaj put nasjeo na nadu da nas Vaha preuzme, ili je taj neko jednostavno nepismen. Covjek je eksplicitno rekao da je spreman pomoci u smislu savjeta. Ako takva izjava daje nadu nekakvom vici i narodu, onda taj isti narod ne zasluzuje bolje nego ovo sto mu se upravo desava pred nosom: pravoslavizacija bh fudbala! Sve ovo je jedan montiran proces kako od bosnje napraviti baliju.

-- Taj isti bosnjo je dakle unaprijed bivan primoren da popljuje svog covjeka izborom Hadzibegica. Zoves trenera kojeg su iz crne gore nogirali nakon poraza protiv luksemburga, koji ni prije ni posle tog mandata nije ucinio nista znacajno, a pri tom se birvaktile zamjerio sa Begicem!? Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj, pokusalo se, 1.9 truuuhlo.
-- Poslje toga kako bi bosnju uvjerio da se ne mora sve raditi po nacionalnom kljucu, a da se moze dati jos jednom bosnjaku sansa, dovedes mu Kodru. Kodro je ruku na srce izborom 2008. bio za nas iskrene navijace bh Guardiola, kleli smo se u njega! Medjutim, sta je taj covjek nakon 15 godina poslje tog mandata i kilavog CV-a osim patriotizma mogao jos ponjeti sa sobom? Nista obecavajuce. Jer da nije tako, valjda bi sa onakvim sarajevom igrao bar evropa ligu, a ne dozvoliti sebi da te nogiraju u identicnom polozaju kao npr. Nagelsmanna u bayernu tada. Zamazale se oci bosnje opet dobro, pokusalo se, trebao je ostati do kraja baraza, ispao je naivan sa uslovom u ugovoru za ne prihvacanje izvjestaja i popusio foru i on, a i bosnjo sa njim.
-- Dodje vico i izvadi i treceg asa iz rukava kako bi ispao jedinstveni heroj, i krene po Vahu. Dogovori kafu s njim, probudi OPET nadu kod bosnje, opet se vade kurcevi i krene se svrsavati na potez. Vaha dakle spreman SAMO pomoci u vidu savjetovanja jer ima svoje principe i odbije bilo kakve spekulacije oko preuzimanja repke.
-- Vico shvati koliko je sati, ne odazove se na kafu i izvuce ovaj put djokera umjesto asa u vidu Save, pocne srati na prvobitne namjere da udovolji bosnji, i pocne pokazivati svoje pravo lice i namjere, dakle pravoslavizacijom i A repke, jer to sa mladjim kategorijama svejedno vec radi godinama.

Zakljucak ovog pisanja je da smo MI krivi i ludi koji se nadamo necemu boljem bez da maknemo prstom. Ko vjeruje u suprotnost, taj ili je glup ili je jednostavno rusitelj ove zemlje kao i ostala postava u savezu. SAVEZ NAPOLjE !!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

aqarius
Postovi: 3909
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la aqarius » 29 sep 2023, 15:13

TNT je napisao/la:
29 sep 2023, 14:38
Vi stvarno mislite da ce Vaha doci ovdje da se bruka i da mu sitni kriminalci Vico i Miske kroje sastav.
Kad kazem da BIH nije zanimljiva nasim uspjesnim ljudima vani odma podje ono nase ma ko ih ebe nisu patriote dovoljno bla bla.
Sto je najzalosnije narod ovdje nevidi dovoljno kao ljudi vani.
Dva naroda ruse zemlju a i treci nije puno bolji samo gleda svoj interes i za sitno prodali bi oca rodjenog a ne drzavu.
U prici sve patriote a ovamo stete drzavu ko i ostali.
Ono normalne raje iz sva tri naroda odlazi masovno ostaju oni sto nisu sposobni da zive bez drzavne sise.
Grande Vahid!
Hajde....vodio neke afričke vhukojebine,kalaš iznad glave bio ..ne paše zemlja rođenja..pa de pokušaj nešto ..najlakše nogu u ghuzicu i odoh..de napravi nešto..

Brazzzoo123
Postovi: 189
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Brazzzoo123 » 29 sep 2023, 15:14

To je ono sto smo spekulisali ovde, u medijima je Vaha ostavio takav dojam da hoce da pomogne i da ima sansi da nas preuzme.Savez se ponada, kao i ja prvi, plus imas insajderske ovde,familija jedva ceka ima sansi, sutnu Kodru u nadi da ocaj i pristane,Vaha izfolira i dobijes Savu.

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TNT » 29 sep 2023, 15:16

To i jest point svega ovdje. Sta smo uradili da se zaustave ovi kriminalci sto ruse savez i sve drzavno?
Jedno veliko NISTA.
I sad ocekujes da ti neko iz vana dodje i da mu ti sa dva zuba u glavi s tribine psujes mrtve.
Al ne vaznije je sta je Vico porucio i njegova prica.
Ova zemlja se odbranila u ratu ali u miru nece.
To svi znaju i ovdje netreba drugi rat vec mir i podanicki mentalitet.

Avatar
meraba
Postovi: 841
Pridružen/a: 15 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la meraba » 29 sep 2023, 15:39

Zasto uopste postoji tema o ovom ljudskom smecu i klaunu? Ovaj bi prodao i reprezentaciju i drzavu rodjenu matter za marku.
Niti je strucnjak niti insan. Govvno obicno koje gleda kako ce zaebati nekog bogatog za dobar ugovor pa raskid uz odstetu!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 29 sep 2023, 15:43

Jedan od najvecih griftera na BH sceni. Lazov i podmukla budala.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Sveti
Postovi: 10201
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Vahid Halilhodžić - Potencijalni selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 29 sep 2023, 18:43

Evo javio se hadalj sa istom pricom kao i uvijek, njemu je nemoguce raditi u BiH. Kakav papak ogavni
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 16 gostiju.