Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 27 mar 2024, 10:03

muharemovicdzelo je napisao/la:
27 mar 2024, 01:29
Sramota će biti ako ostane nakon neuspjeha. Kao što su smijenjeni i ostali zbog neispunjenja cilja, tako treba i on, odnosno, saradnja ne treba da bude produžena.
Prvenstveno trebaju biti smijenjeni oni koji su doveli ovoliki broj selektora za jedne kvalifikacije, a ne znas ko je gori od njih bio. Yebo te zivot, mijenjaju selektore kao na traci, ali oni nikako ne odgovaraju za to. Ispade da su se Rukfas, Meho i Savo sami doveli.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
kempes
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 27 mar 2024, 13:27

Selektor Milošević se nakon baraža vratio u Beograd i zapjevao čuveni hit na rođendanu

Avatar
Spahic98
Postovi: 877
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Spahic98 » 27 mar 2024, 14:00

19vendetta87 je napisao/la:
27 mar 2024, 00:48
hz1987 je napisao/la:
27 mar 2024, 00:36
Savo po ugovoru vise nije selektor. De fakto mi smo bez selektora nakon zavrsetka baraza. Prema izjavama i rezonovanju, Savo je iskazao za mene iznenadjujuci stepen elokvencije i inteligencije, ali to nisu jedini parametri za selektorsku poziciju. Misljenja sam da mu ne treba produziti saradnju, vec angarzovati neko ozbiljno ime, stranca i iskesirati malo vise para uz uslov da ce razliku dobiti kao premiju za plasman i to dogovoriti u procentu. Ne vidim razlog zasto neko veliko ime ne bi takve uslove prihvatio. Evo ti 50 milja mjesecno, ako nas plasiras, dobices milion. Svakako plasman na zavrsnice se bogato nagradjuju, i tu se treba traziti finansijski balans kesiranja. Ne plasiras nas, radio si za male pare, hvala lijepo i dovidjenja.
Takav ugovor bi mogli prihvatiti samo Jakirovic ili Selimbegovic, pod uslovom da ostanu bez posla.
Koji ozbiljan trener bi radio za profit od plasmana, a pri tome vodi repku koja se na veliko takmicenje plasirala jednom u 30 godina?
Jos kad uzmes u obzir da je narednih 8 utakmica 8 vjerovatnih poraza, nece niko ozbiljan doci da se blamira sa nama
Ne kontaju oni to.
Za 15 hiljada eura mjesecno sto mi nudimo nece nikada doci ni jedan ozbiljan trener.

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 27 mar 2024, 14:02

https://www.klix.ba/sport/nogomet/selek ... /240327106
slika
To selektore :clap:
Kad se proveseliš i otrijezniš , možda neka izjava za bh medije? Ako se sjećaš, prije pet dana smo izbačeni u baražu.
Zadnja izmjena: Horoz, dana/u 27 mar 2024, 14:07, ukupno mijenjano 1 put.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

fanatik19
Postovi: 103
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 27 mar 2024, 14:07

Spahic98 je napisao/la:
27 mar 2024, 14:00
19vendetta87 je napisao/la:
27 mar 2024, 00:48
hz1987 je napisao/la:
27 mar 2024, 00:36
Savo po ugovoru vise nije selektor. De fakto mi smo bez selektora nakon zavrsetka baraza. Prema izjavama i rezonovanju, Savo je iskazao za mene iznenadjujuci stepen elokvencije i inteligencije, ali to nisu jedini parametri za selektorsku poziciju. Misljenja sam da mu ne treba produziti saradnju, vec angarzovati neko ozbiljno ime, stranca i iskesirati malo vise para uz uslov da ce razliku dobiti kao premiju za plasman i to dogovoriti u procentu. Ne vidim razlog zasto neko veliko ime ne bi takve uslove prihvatio. Evo ti 50 milja mjesecno, ako nas plasiras, dobices milion. Svakako plasman na zavrsnice se bogato nagradjuju, i tu se treba traziti finansijski balans kesiranja. Ne plasiras nas, radio si za male pare, hvala lijepo i dovidjenja.
Takav ugovor bi mogli prihvatiti samo Jakirovic ili Selimbegovic, pod uslovom da ostanu bez posla.
Koji ozbiljan trener bi radio za profit od plasmana, a pri tome vodi repku koja se na veliko takmicenje plasirala jednom u 30 godina?
Jos kad uzmes u obzir da je narednih 8 utakmica 8 vjerovatnih poraza, nece niko ozbiljan doci da se blamira sa nama
Ne kontaju oni to.
Za 15 hiljada eura mjesecno sto mi nudimo nece nikada doci ni jedan ozbiljan trener.
Dosao je Petev koji je pokazao da je odlican trener, samo sto nije interes da budemo dobri i cim je krenulo prema tome skinuli su ga. A za 15 hiljada eura sam siguran da bi pristao Husref ili neki provjereni domaci strucnjak koji najbolje poznaje situaciju posto te pare nikad nijedan trener u nasoj ligi ne dobije i to je u ovom trenutku najrealnija opcija. Sve ostalo je gubljenje vremena jer ovi metuzalemi poput Hadzibegica, Save nit zive tu nit prate nit su upoznati sa situacijom kao sto je i Petevu trebao citav ciklus da uvidi situaciju i konacno napravi neki rezultat

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 27 mar 2024, 14:15

Samo pjevaj Savo. Nek ima hrane i pica. To sto nas apsolutno svaka reprezentacija pobjedjuje, sta fali.

Pjevaj Savo, boli te qurac :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 27 mar 2024, 14:17

Treneri u 2.bundesligi zarađuju oko 20 hiljada eura mjesečno u prosjeku. Uz dobar bonus za plasman i ugovor na dvije godine, treneri tipa Selimbegović bi pristali.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 27 mar 2024, 14:19

Lepo priča, lepo peva,
Bošnjaci dajte mu doživotni ugovor :D
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

fanatik19
Postovi: 103
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 27 mar 2024, 14:25

Horoz je napisao/la:
27 mar 2024, 14:19
Lepo priča, lepo peva,
Bošnjaci dajte mu doživotni ugovor :D
100%, to smo mi. I treba yebat balijsku mater svakom Bošnji iz saveza kad pustaju sta pustaju

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la izdzezveubrazil » 27 mar 2024, 14:27

Kako mene nervira kad krene priča o selektorskom "imenu", kao da nekakva wow imena drugdje prave rezultate. I još priče o desetinama i stotinama hiljada eura.

Kad bi imali zdravu ideju, što je, naravno, teže u našem slučaju nego i doći do nekakvih para, apsolutno bi svaki selektor trebao biti u nekom fazonu Ibišević/Mujdža/Bajramović/Selimbegović i eto da ne nabrajam dalje. Čak ni Husref/Amar profili ne bi bili loši, ako se ne bi previše bavili Premijer ligom. Hoću reći, sve je bolje od ovog ubleharenja sa raznim savama.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8129
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la baboedindzeko09 » 27 mar 2024, 14:30

I dalje se pitam gdje je crnogorska izbjeglica na ovoj temi da nam objasni kako je Savo dobar izbor, kako lEpO pRiČa, kako je čovjek od obraza i da će sam otići ako ne obezbijedi plasman :lolno:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Spahic98
Postovi: 877
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Spahic98 » 27 mar 2024, 14:31

DamirT je napisao/la:
27 mar 2024, 14:15
Samo pjevaj Savo. Nek ima hrane i pica. To sto nas apsolutno svaka reprezentacija pobjedjuje, sta fali.

Pjevaj Savo, boli te qurac :bih:
Znaci covjek nebi trebao da slavi rodendan svog prijatelja zato sto je izgubio utakmicu prije 5 dana? :tokralju: :urnebes: :urnebes:

Avatar
kempes
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 27 mar 2024, 14:36

Spahic98 je napisao/la:
27 mar 2024, 14:31
DamirT je napisao/la:
27 mar 2024, 14:15
Samo pjevaj Savo. Nek ima hrane i pica. To sto nas apsolutno svaka reprezentacija pobjedjuje, sta fali.

Pjevaj Savo, boli te qurac :bih:
Znaci covjek nebi trebao da slavi rodendan svog prijatelja zato sto je izgubio utakmicu prije 5 dana? :tokralju: :urnebes: :urnebes:
Zatucana masa jos tabiri, a vrijeme prolazi, svakako sa ovom novom generacijom su nam sanse jos manje za bilo kakav plasman.

Odvest ce nas Njemacka bukva sa 1 golom na velika takmicenja.

Avatar
Spahic98
Postovi: 877
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Spahic98 » 27 mar 2024, 14:36

Horoz je napisao/la:
27 mar 2024, 14:17
Treneri u 2.bundesligi zarađuju oko 20 hiljada eura mjesečno u prosjeku. Uz dobar bonus za plasman i ugovor na dvije godine, treneri tipa Selimbegović bi pristali.
To mozda imaju 20 hiljada oni sto treniraju timove iz donjeg dijela tabele.
A ti si naivan ako mislis da bi neki random lik sto trenira Braunschweig ili Keiserslautern bio neka velika prevaga.
Tako ste i od Custovica pravili Enriquea ,samo zato sto je trenirao neke nebitne klubove u Belgiji.

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 27 mar 2024, 14:44

Spahic98 je napisao/la:
27 mar 2024, 14:31
DamirT je napisao/la:
27 mar 2024, 14:15
Samo pjevaj Savo. Nek ima hrane i pica. To sto nas apsolutno svaka reprezentacija pobjedjuje, sta fali.

Pjevaj Savo, boli te qurac :bih:
Znaci covjek nebi trebao da slavi rodendan svog prijatelja zato sto je izgubio utakmicu prije 5 dana? :tokralju: :urnebes: :urnebes:
Znao sam da neces razumjeti poentu mog posta.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

ReX2
Postovi: 145
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la ReX2 » 27 mar 2024, 15:10

Pjevaj savo, i mi cemo za tobom. Ko ne skace mrzi Bosnu, hej hej hej.

1921ljoze
Postovi: 569
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la 1921ljoze » 27 mar 2024, 16:09

U koliko je on emisija podcasta gostovao prije baraza?
N1,klix sport ba bht1 arena sport idt i to sve emisije po 1 sat moze pricati i pametovati......
Savo odlazi

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Vucevich » 27 mar 2024, 16:13

1921ljoze je napisao/la:
27 mar 2024, 16:09
U koliko je on emisija podcasta gostovao prije baraza?
N1,klix sport ba bht1 arena sport idt i to sve emisije po 1 sat moze pricati i pametovati......
Savo odlazi
Šta ćeš, kad lepo priča čovek. :zzz:











Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la JonSnow » 27 mar 2024, 16:41

Reprezentativni fudbal je drugačija zvjerka od klupskog. Svakakvi prodavači muda pod bubrege su bili uspješni u reprezentativnom fudbalu, a neki su još uvijek u opticaju.
To što samo "lepo priča" može ispast i dobro, pod uslovom da je savez polunormalan, a liga sposobna proizvest modernog igrača.
Pošto kod nas to nije slučaj, i lepa priča i rezultat i budućnost odoše u 3 pi.čke materine.

Avatar
TheClown
Postovi: 385
Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la TheClown » 27 mar 2024, 16:54

Našli su selektora koji "lijepo" priča.
Bosnji dosta ...

:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."

"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.