Football Manager 2024

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2388
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la JayCatwright » 18 nov 2023, 19:18

Meni su promijenili stadion u moje ime i prezime i dodali Arena, tako da ću morati improvizovati :D

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la MrAmarOsim » 19 nov 2023, 09:12

Ethel je napisao/la:
18 nov 2023, 11:02
MrAmarOsim je napisao/la:
17 nov 2023, 20:47
Ethel je napisao/la:
18 nov 2023, 11:02
Ako se nisi snašao moj savjet ti je da vratiš/promoviraš (ne znam jel tu odmah) Križevca. Meni na 23' jedan od boljih igrača, po učinku puno bolji od Amoe koji je od njega jači za 2 zvjezdice. Pošto još nisam prešao na 24', jer nisam završio trenutnu sezonu na 23', nisam htio u sred sezone prenosit save.
Mogu li ostali igrači meda ikakvog? Kakav je Krpa prije svega?
Pogledat ću i njega pogotovo ako mi regeni ne budu kvalitetni, trenutno mi je tu i Silvio Ilinković a i on je U21. Što se tiče ostalih Boljević je mašina za našu ligu, Mulalić nije loš na golu, Krpa mi se ne uklapa baš u taktiku tako da će vjerovatno na zimu biti prodan negdje ako bude bilo ponuda. Hodzic mi je backup opcija, a Košćević koji je na posudbi je prva opcija. Ne volim inače dovoditi na posudbu igrače, ali mislio sam da mi se otvorilo u konferencijskoj ligi, pa sam odlučio dodati još 2-3 igrača preko posudbi da ojačam ekipu ne bi li uletio u grupnu fazu, ali malo sutra naletim na Aston Villu u 4.pretkolu i razmontiraju me 10-3 ukupno u dvomeču.
Sa srećom. Meni su golmani problem bili dugo vremena, sve dok u ovako 3-4 sezoni nisam prekinuo sa Muftićem i doveo Četkovića sa 5 zvjezdica iz Borca :lol:
Ma joj, kod mene je svega je bilo i u Europi, trenutno ovaj save što ću prenijeti, završavam sezonu 26-27 i u LP sam u ligaškom krugu završio kao 30. Tako da vremena malo, nekoliko sezona i ima da gaziš Europu.
@tutankamon Ma kup je meni najluđe takmičenje. Posljednja utakmica polusezone, izvedem najjači sastav ubjedljivo (sastav koji je Šahtara izbacio iz Playoffa) i uzme me Sloboda Novi Grad na penale :rol:
Tako da sam se i prestao fokusirati na to, jedino ako me baš potrefi kao sezona 25-26 gdje sam doslovno komplet sezonu (isključujući Europu) završio bez poraza.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la TheNoblesMo » 20 nov 2023, 11:36

Kad ste prije stigli toliko daleko doći, ja tek prvu sezonu završavam :rol:

Sa Zrinjskim ušao u Konferencijsku ligu, prošao grupu kao drugi iza Fenera, ispred Plzena i Tbilisija. Onda u 1/16 finala izbacio Molde, u osmini opet izvukao Fener, pobijedio ih kući 1-0, ali u Istanbulu izgubio 2-0 i to je bio kraj. Trebao bih osvojiti ligu, Borac Sarajevo i Zeljo idu sa mnom u Europu, a ispadaju Zvijezda i Gosk.

Skupilo se dosta para i koeficijenta od Europe, klasično, pa će sada biti 10 puta lakše pojačati se.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 20 nov 2023, 14:19

Ja sam takav da se zna desit da ne igram po mjesec dva nikako, al kad mi se desi neki klik u glavi, kad imam inspiracije i vremena, ne skidam se s laptopa.

Ja krecem u trecu sezonu. Druga sezona 32 pobjede i 1 poraz(Zeljo odmah nekad na pocetku sezone). Osim mene u europu idu Borac, Zeljo i Zvijezda opet.Sarajevo drugu godinu zaredom bez europe.
Kup ispo odmah u prvom kolu, Europa liga prodjem grupu, izbacim Ludogorets i onda protiv Brage kuci 3:2 i uzvrat sam nesto jeo **** sa postavom i izgubim 5:1.

Ekipu sam vec spremio za novu sezonu, stavim kasnije par slika. Ali muka bozja...Pare nisu problem, al sve bih nesto da nemam puno stranaca, pa onda neke pozicije zrtvujem da bih imao bh igrace, pa se sam sapletem u svemu, primakne se europa...onda na vrat na nos par posudbi da popunim momcad..Zelim isto kad prijavljujem momcad za Europu da ih mogu sve prijavit, da ne ostaje nitko van spiska. To sam sad po prvi put uspio zahvaljujuci nekim mladim igracima, e sad o kvaliteti necemo... :rol:

NoDi80
Postovi: 4063
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la NoDi80 » 20 nov 2023, 14:23

Kako se to igra i skida
Nisam neki strucnjak za igrice
Tacnije nemam pojma
Al volio bih to probati
Jel to ima nasa liga
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 20 nov 2023, 22:09

Ekipa za trecu sezonu..Ako nekog zanima neki screenshot nek kaze
slika

Uglavnom, svaka sezona je sad zanimljiva pri sastavljanju ekipe..Evo sad su mi Prskalo i Sucic ispali iz kvote u21 i onda ti to sve mijenja :crazy:
Za ovu sezonu u21 ce biti Sakota i Babic
slika
slika

Povukao sam jos iz mlade momcadi jednog beka..on ce valjda postati u21 kad napuni 17 ili ne..ne znam
slika

Vrhunska predstava u kvalifikacijama za ligu prvaka. Ove dvije ludjacke utakmice s Dinamom su mogle otici na bilo koju stranu, dok je ovo ostalo proslo bez vecih problema. Prva sezona konferencija, druga europa liga i evo u trecoj liga prvaka
slika

Protivnici..Protiv Zvezde, Genka i PSVa se mozda nadat kojem bodu i ovamo protiv ostalih ne primat vise od 5 golova...al ja se rijetko kad branim protiv bilo koga, tako da su moguci vaterpolski rezultati :mrgreen:
slika

noDi igrica se kupi preko steama i onda se skine dodatak ovaj gdje ima i nasa liga. Ali ako nikad nisi igrao ili gledao, bit ce ti to hrpa slova i brojeva i ne znam bil ti se svidilo

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la zeljovolimte » 20 nov 2023, 22:43

Ima li neko problema sa povredama.
Golman mi se po utakmici povrijedi..

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 20 nov 2023, 22:50

zeljovolimte je napisao/la:
20 nov 2023, 22:43
Ima li neko problema sa povredama.
Golman mi se po utakmici povrijedi..
Mnogi pisu da imaju problema sa ozljedama golmana..Ja evo nisam imao nekih vecih problema u prve dvije sezone..tek sad mi se ozljedi Maric na 5 tjedana

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la TheNoblesMo » 21 nov 2023, 09:22

Ja doveo pred kraj prve sezone Davida De Geu u Zrinjski :rol:
Bio slobodan igrač, ja mu ponudim ugovor, kontam tražiti će 100k eura placu, kad ono on traži 6k eura mjesečno :opaopa:
Još sam Marića uspio nagovoriti da produži ugovor kao Backup tako da se ni on ne ljuti, savršeno.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la Davidoffgold » 21 nov 2023, 10:21

NoDi80 je napisao/la:
20 nov 2023, 14:23
Kako se to igra i skida
Nisam neki strucnjak za igrice
Tacnije nemam pojma
Al volio bih to probati
Jel to ima nasa liga
A brate ako nisi igrao i nemoj. Prvo jer ce ti biti dosadno dok udjes u fazon igre, meni je prvi fm bio FM09. Realno taj fm za ove danas je prejednostavan sto se tice opcija/komandi a meni se tad cinilo kao da sam dijete od 5 godina koje je uslo u sucelje autokeda haha. Druga stvar je da ako se i uspijes snaci, na*ebo si jer ces stvorit zavisnost. Legnes da spavas razmisljas koliko kola ima do kraja lige u sejvu. Bolesna igrica
Une vie honorable est une vie éternelle

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la Ethel » 21 nov 2023, 13:45

Davidoffgold je napisao/la:
21 nov 2023, 10:21
NoDi80 je napisao/la:
20 nov 2023, 14:23
Kako se to igra i skida
Nisam neki strucnjak za igrice
Tacnije nemam pojma
Al volio bih to probati
Jel to ima nasa liga
A brate ako nisi igrao i nemoj. Prvo jer ce ti biti dosadno dok udjes u fazon igre, meni je prvi fm bio FM09. Realno taj fm za ove danas je prejednostavan sto se tice opcija/komandi a meni se tad cinilo kao da sam dijete od 5 godina koje je uslo u sucelje autokeda haha. Druga stvar je da ako se i uspijes snaci, na*ebo si jer ces stvorit zavisnost. Legnes da spavas razmisljas koliko kola ima do kraja lige u sejvu. Bolesna igrica
Upravo to je "problem" igre, nema sredine ili ti je bezveze totalno igra i ne možeš da shvatiš što su ljudi toliko zaluđeni time ili postaneš ti taj zaluđeni i obožavaš igru. Znači ovisnost na maksimum stvoriš, ko da neko heroin u nju stavlja :mrgreen:

Već 17 godina ovisnik i ne planiram se skinuti :mrgreen:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la Davidoffgold » 21 nov 2023, 13:50

Ethel je napisao/la:
21 nov 2023, 13:45
Davidoffgold je napisao/la:
21 nov 2023, 10:21
NoDi80 je napisao/la:
20 nov 2023, 14:23
Kako se to igra i skida
Nisam neki strucnjak za igrice
Tacnije nemam pojma
Al volio bih to probati
Jel to ima nasa liga
A brate ako nisi igrao i nemoj. Prvo jer ce ti biti dosadno dok udjes u fazon igre, meni je prvi fm bio FM09. Realno taj fm za ove danas je prejednostavan sto se tice opcija/komandi a meni se tad cinilo kao da sam dijete od 5 godina koje je uslo u sucelje autokeda haha. Druga stvar je da ako se i uspijes snaci, na*ebo si jer ces stvorit zavisnost. Legnes da spavas razmisljas koliko kola ima do kraja lige u sejvu. Bolesna igrica
Upravo to je "problem" igre, nema sredine ili ti je bezveze totalno igra i ne možeš da shvatiš što su ljudi toliko zaluđeni time ili postaneš ti taj zaluđeni i obožavaš igru. Znači ovisnost na maksimum stvoriš, ko da neko heroin u nju stavlja :mrgreen:

Već 17 godina ovisnik i ne planiram se skinuti :mrgreen:
Ja sam prvi put gledao druge osobe kako igraju i nisam mogao da shvatim da im je to interesantno. Mescini mi se da je fm 6 bio u pitanju jer znam da je saviola igrao spica u barceloni kod tog jarana. Kasnije sam se patio satima vise iz inata da skontam kako se to igra i **** ga navukao se. Doduse sada ne igram radi nedostatka vremena, ali vjerovatno cu i ovaj kupiti za koji dan makar da jedan sejv izguram
Une vie honorable est une vie éternelle

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la xinxee » 21 nov 2023, 15:45

Luda igra totalno, meni i dalje urezan u pamćenje Regen iz FM2010, Hajdukova skola...Davor Telkic :mrgreen: s 16 godina,ocjene kao da je CR7
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 21 nov 2023, 16:32

Gledo u pocetku prijatelja kako igra..Poslije skole nas dvoje troje kod njeg i gledaj..Nisam tad imo ni kompjuter ni ikoji klinac, kontam jbt kad cu ja zaigrat ovo. Sjaje mi se oci gledajuc nekog. E onda kad sam prvi put zaigro i sam, par kolega iz skole se isto potrefilo da igra...to su se svaki dan u teke pisale postave, rezerve, zelje, taktike...Utom je doso i onaj cro manager forum i u tom zlatnom periodu foruma sam bas zavolio igricu...pun q pacenika koji se ne skidaju s igrice. Karijere, price, pisanje tekstova, igranje s grafikom...

Jbg s vremenom se i ta zajednica raspala, al FM ostade jedina igrica u koju mogu buljit par sati i dan danas :mrgreen:

Sta mislite imal ista od ovog?
slika

Na pretproslom FM-u sam vise od deset sezona igro i molio za stadion, na kraju izmolio..i onda nakon godinu dvije samo mi doslo da nisu nasli zemljiste.
Ovo su sad sami od sebe poceli pa vidit cemo. Ne nadam se puno, al bilo bi lijepo :kralj:

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la Davidoffgold » 21 nov 2023, 21:07

tutankamon1905 je napisao/la:
21 nov 2023, 16:32
Gledo u pocetku prijatelja kako igra..Poslije skole nas dvoje troje kod njeg i gledaj..Nisam tad imo ni kompjuter ni ikoji klinac, kontam jbt kad cu ja zaigrat ovo. Sjaje mi se oci gledajuc nekog. E onda kad sam prvi put zaigro i sam, par kolega iz skole se isto potrefilo da igra...to su se svaki dan u teke pisale postave, rezerve, zelje, taktike...Utom je doso i onaj cro manager forum i u tom zlatnom periodu foruma sam bas zavolio igricu...pun q pacenika koji se ne skidaju s igrice. Karijere, price, pisanje tekstova, igranje s grafikom...

Jbg s vremenom se i ta zajednica raspala, al FM ostade jedina igrica u koju mogu buljit par sati i dan danas :mrgreen:

Sta mislite imal ista od ovog?
slika

Na pretproslom FM-u sam vise od deset sezona igro i molio za stadion, na kraju izmolio..i onda nakon godinu dvije samo mi doslo da nisu nasli zemljiste.
Ovo su sad sami od sebe poceli pa vidit cemo. Ne nadam se puno, al bilo bi lijepo :kralj:
Pratio sam buraz tvoje sejvove i prije nego sam registrirao se na forum. Svaka čast imaš naklon za nacin vodjenja sejva Bgm. Neki koji se profesionalno bave igranjem fma ti mogu se saget vjeruj. A FM je ipak igra mozda za malo stariju raju, kapiram da to djeci ovim klincima danas ne bi bilo ni interesantno jer tebi da bi nesto napravio od sejva kako treba trebaju makar sezona dvije. Ova generacija sad 2008- na dalje nema strpljenja za igre kao FM....
Une vie honorable est une vie éternelle

Avatar
OnoNa
Postovi: 15
Pridružen/a: 03 jan 2015, 00:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la OnoNa » 21 nov 2023, 21:46

Pitanje za ovog momka sto se potrudio oko nase lige, jesil uspio srediti sa je jedan u21 igrac, a ne 2 tj da treba jedan pocet tekmu i da nije rep pauza 2 sedmice ?

Btw, hvala ti na trudu

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la MrAmarOsim » 21 nov 2023, 22:51

tutankamon1905 je napisao/la:
21 nov 2023, 16:32
Gledo u pocetku prijatelja kako igra..Poslije skole nas dvoje troje kod njeg i gledaj..Nisam tad imo ni kompjuter ni ikoji klinac, kontam jbt kad cu ja zaigrat ovo. Sjaje mi se oci gledajuc nekog. E onda kad sam prvi put zaigro i sam, par kolega iz skole se isto potrefilo da igra...to su se svaki dan u teke pisale postave, rezerve, zelje, taktike...Utom je doso i onaj cro manager forum i u tom zlatnom periodu foruma sam bas zavolio igricu...pun q pacenika koji se ne skidaju s igrice. Karijere, price, pisanje tekstova, igranje s grafikom...

Jbg s vremenom se i ta zajednica raspala, al FM ostade jedina igrica u koju mogu buljit par sati i dan danas :mrgreen:

Sta mislite imal ista od ovog?
slika

Na pretproslom FM-u sam vise od deset sezona igro i molio za stadion, na kraju izmolio..i onda nakon godinu dvije samo mi doslo da nisu nasli zemljiste.
Ovo su sad sami od sebe poceli pa vidit cemo. Ne nadam se puno, al bilo bi lijepo :kralj:
Ušo u Europa Ligu u sezoni 25-26. Odmah po ulasku je započeta priča novog stadiona. Trenutno sam pri kraju sezone 26-27, ostalo mi možda još 2 mjeseca. O novom stadionu ni mukajet. Malo sam to i po forumima čitao, u većini slučajeva se čekaju da prođu 2-3 sezone.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 23 nov 2023, 09:47

Davidoffgold je napisao/la:
21 nov 2023, 21:07
tutankamon1905 je napisao/la:
21 nov 2023, 16:32
Gledo u pocetku prijatelja kako igra..Poslije skole nas dvoje troje kod njeg i gledaj..Nisam tad imo ni kompjuter ni ikoji klinac, kontam jbt kad cu ja zaigrat ovo. Sjaje mi se oci gledajuc nekog. E onda kad sam prvi put zaigro i sam, par kolega iz skole se isto potrefilo da igra...to su se svaki dan u teke pisale postave, rezerve, zelje, taktike...Utom je doso i onaj cro manager forum i u tom zlatnom periodu foruma sam bas zavolio igricu...pun q pacenika koji se ne skidaju s igrice. Karijere, price, pisanje tekstova, igranje s grafikom...

Jbg s vremenom se i ta zajednica raspala, al FM ostade jedina igrica u koju mogu buljit par sati i dan danas :mrgreen:

Sta mislite imal ista od ovog?
slika

Na pretproslom FM-u sam vise od deset sezona igro i molio za stadion, na kraju izmolio..i onda nakon godinu dvije samo mi doslo da nisu nasli zemljiste.
Ovo su sad sami od sebe poceli pa vidit cemo. Ne nadam se puno, al bilo bi lijepo :kralj:
Pratio sam buraz tvoje sejvove i prije nego sam registrirao se na forum. Svaka čast imaš naklon za nacin vodjenja sejva Bgm. Neki koji se profesionalno bave igranjem fma ti mogu se saget vjeruj. A FM je ipak igra mozda za malo stariju raju, kapiram da to djeci ovim klincima danas ne bi bilo ni interesantno jer tebi da bi nesto napravio od sejva kako treba trebaju makar sezona dvije. Ova generacija sad 2008- na dalje nema strpljenja za igre kao FM....
Prije sam bio i zaludjeniji. Od svakog sam nesto pokupio pa sam bas detaljno igro. Sad kako se stari ipak malo lezernije igram, dosta stvari radi asistent, ali i dalje se znam ponekad uhvatit kako sredjujem staff i skautiram bez da kliknem continue skoro sat vremena. :rol: Bolest koju ne mozes objasnit onima koji nikad nisu zaigrali

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la MrAmarOsim » 24 nov 2023, 09:53

tutankamon1905 je napisao/la:
23 nov 2023, 09:47
Jesi li pokušavao ili uspio prodati igrače? Kako funkcioniše taj sistem? Nadam se da se nešto promijenilo, jer ako budem opet igrače prodavao za maksimum od 300 hiljada, ima da čekam 25.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 24 nov 2023, 14:57

MrAmarOsim je napisao/la:
24 nov 2023, 09:53
tutankamon1905 je napisao/la:
23 nov 2023, 09:47
Jesi li pokušavao ili uspio prodati igrače? Kako funkcioniše taj sistem? Nadam se da se nešto promijenilo, jer ako budem opet igrače prodavao za maksimum od 300 hiljada, ima da čekam 25.
Prva-druga sezona tanko skroz...ali propaliteti od igraca. Rjesavo sam ih se posudbom uz obavezan otkup.

Evo sad sam u 4. sezoni. Ne znam jesam li prava adresa za to pitanje jer kad igram sa Zrinjom, jako malo prodajem..Jer normalno dolaze mi ponude za igrace koje tesko mogu zamjenit, a one kojih se rjesavam obicno ne vrijede nista pa ni ne ocekujem neke pare

A rvo jedna situacija od maloprije..uprava mi zadnji dan prelaznog roka prihvatila ponudu za Sucica 7miliona eura iz Arabije. Po meni je to predobra ponuda jer nije bas da ga ne mogu zamijenit, ali ja bi je vjerovatno odbio...
Ima ono uvijek asking price 0, reject offers..koji mjesec igraca istrpis sto je nezadovoljan i na kraju sve dobro, ali ovo me iznenadilo jer najvise sto su nudili je bilo milion :rol:

Al zasad sve ponude sto dolaze su iz arabije...to me malo nervira al jbg

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.