Football Manager 2024

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la TheNoblesMo » 24 nov 2023, 17:53

U drugoj sezoni ušao sa Zrinjskim u Ligu prvaka i imam 4 boda poslije 2 kola (doduše najlakša - Viking i Gl.Rangers). Osvojio para ne može ih krava pojest. Što se tiče prodavanja, prodao sam jedino one na koje nisam računao za jako male novce, a dao bi ih i besplatno. Još uvijek srećom nema ponuda za prvotimce.

U prošlim managerima bi mi redovno klubovi nudili po 2-5m eura za igrače koji vrijede puno puno više jer je mala reputacija lige. Jednom mi je Inter ponudio za golmana 90m eura, nisam mogao vjerovati, ali sam svejedno odbio jer sam imao novca, a taj mi je golman bio nevjerojatan, ne bih nikada tako dobrog našao.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 24 nov 2023, 21:09

Kakvi su vam ostali klubovi u europi? Ja kolko sam ismijavo Zvijezdu i Slogu prve sezone, na kraju oni najbolji predstavnici bili u europi, izbacili ponekog...sarajevo zeljo i borac redovno ispadaju u prvim pretkolima

i jos nesto..bacio malo pogled na HNL..Dinamo, Hajduk i jos pojedini klubovi u 4 sezone nemaju nijedan ulazni transfer...jel liga stvarno mora bit na playable da bude vise transfera ili sta

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13508
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la QUARTERBACK » 24 nov 2023, 21:20

imal onog brata sto tusi fm offline da se uzme
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

zeljovolimte
Postovi: 1641
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la zeljovolimte » 24 nov 2023, 22:26

tutankamon1905 je napisao/la:
24 nov 2023, 21:09
Kakvi su vam ostali klubovi u europi? Ja kolko sam ismijavo Zvijezdu i Slogu prve sezone, na kraju oni najbolji predstavnici bili u europi, izbacili ponekog...sarajevo zeljo i borac redovno ispadaju u prvim pretkolima

i jos nesto..bacio malo pogled na HNL..Dinamo, Hajduk i jos pojedini klubovi u 4 sezone nemaju nijedan ulazni transfer...jel liga stvarno mora bit na playable da bude vise transfera ili sta
Kod mene Zrinski drugu sezonu u EL igrao sasvim solidno .
Sa Zeljom patnja standardno :mrgreen:
Sarajevo uzasno, prve godine ispali TC i Sloga. Evropu izborili Zrinski, Borac, Velez i Siroki.
ps. Malo sam doradjivao editor.

Ma moraju lige biti na playable, kod mene Dinamo igrace iz Lacija dovodi. Playable omogucava te detalje da vidis..

Igrica kao igrica previse golova, povreda. Prelako igrace mozes dovesti, free agente za male pare, mozda je reputacija klubova i lige prevelika.

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la MrAmarOsim » 24 nov 2023, 22:52

Ne znam ima li smisla da ja pišem :mrgreen:
Kod mene Zrinjski i Borac konstantni u ligi konferencije, Borac bio blizu i Europa Lige jer sam za 3 sezone nabio koeficijenta ligi na 20+ mjesto. Ono što je mene zaprepastilo u ovoj sezoni koju igram mi je omladinski pogon, koji je u ligaškom dijelu LP završio kao 2., zatim u četvrt finalu izbacio Napolija i dobio Pariza u prvoj 3:1. Dakle sasvim realno da mi omladinci igraju finale LP :tokralju:
A u drugu ruku, ovi moji momci iz prve ekipe, 30ti završili, sa tri postignuta gola ukupno.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 24 nov 2023, 22:56

zeljovolimte je napisao/la:
24 nov 2023, 22:26
tutankamon1905 je napisao/la:
24 nov 2023, 21:09
Kakvi su vam ostali klubovi u europi? Ja kolko sam ismijavo Zvijezdu i Slogu prve sezone, na kraju oni najbolji predstavnici bili u europi, izbacili ponekog...sarajevo zeljo i borac redovno ispadaju u prvim pretkolima

i jos nesto..bacio malo pogled na HNL..Dinamo, Hajduk i jos pojedini klubovi u 4 sezone nemaju nijedan ulazni transfer...jel liga stvarno mora bit na playable da bude vise transfera ili sta
Kod mene Zrinski drugu sezonu u EL igrao sasvim solidno .
Sa Zeljom patnja standardno :mrgreen:
Sarajevo uzasno, prve godine ispali TC i Sloga. Evropu izborili Zrinski, Borac, Velez i Siroki.
ps. Malo sam doradjivao editor.

Ma moraju lige biti na playable, kod mene Dinamo igrace iz Lacija dovodi. Playable omogucava te detalje da vidis..

Igrica kao igrica previse golova, povreda. Prelako igrace mozes dovesti, free agente za male pare, mozda je reputacija klubova i lige prevelika.
Ja loadao sve igrace u igrici jer sam procitao da to uopce neces posebno osjetiti na brzini igre ukoliko nemas puno liga playable..Znaci doslovno svi igraci, preko 400 000...zvucalo mi je nemoguce, ali je istina..nikad mi igrica nije bila brza no stavio sam samo nasu ligu igrivu..ali morat cu bar hnl i srbadiju prvu ligu playable od iduce sezone..nervira me to s transferima

zeljovolimte
Postovi: 1641
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la zeljovolimte » 24 nov 2023, 23:21

tutankamon1905 je napisao/la:
24 nov 2023, 22:56
zeljovolimte je napisao/la:
24 nov 2023, 22:26
tutankamon1905 je napisao/la:
24 nov 2023, 21:09
Kakvi su vam ostali klubovi u europi? Ja kolko sam ismijavo Zvijezdu i Slogu prve sezone, na kraju oni najbolji predstavnici bili u europi, izbacili ponekog...sarajevo zeljo i borac redovno ispadaju u prvim pretkolima

i jos nesto..bacio malo pogled na HNL..Dinamo, Hajduk i jos pojedini klubovi u 4 sezone nemaju nijedan ulazni transfer...jel liga stvarno mora bit na playable da bude vise transfera ili sta
Kod mene Zrinski drugu sezonu u EL igrao sasvim solidno .
Sa Zeljom patnja standardno :mrgreen:
Sarajevo uzasno, prve godine ispali TC i Sloga. Evropu izborili Zrinski, Borac, Velez i Siroki.
ps. Malo sam doradjivao editor.

Ma moraju lige biti na playable, kod mene Dinamo igrace iz Lacija dovodi. Playable omogucava te detalje da vidis..

Igrica kao igrica previse golova, povreda. Prelako igrace mozes dovesti, free agente za male pare, mozda je reputacija klubova i lige prevelika.
Ja loadao sve igrace u igrici jer sam procitao da to uopce neces posebno osjetiti na brzini igre ukoliko nemas puno liga playable..Znaci doslovno svi igraci, preko 400 000...zvucalo mi je nemoguce, ali je istina..nikad mi igrica nije bila brza no stavio sam samo nasu ligu igrivu..ali morat cu bar hnl i srbadiju prvu ligu playable od iduce sezone..nervira me to s transferima
Igrica leti, bukvalno sve lige mozes upaliti i igrati.
Stavim i ja ove neke lige na view only, a ove u koje su zanimljvije stavim na playable. U prvom obliku vidiis samo npr rezultate, ne vidis sve detalje.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 24 nov 2023, 23:38

Posto planiram ovo na duze staze, sad cu od iduce sezone ukljucit ove balkance playable i eventualno koju iz liga petice, a poneke view only. Ako i bude presporo, izdrzat cu sezonu pa iskljucit nesto. Nisam ocekivo bas da klubovi ne rade nijedan transfer 4 godine..aj lige petice ovi veci klubovi i jesu al ovo ovamo po balkanu nula bodova

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la Ethel » 25 nov 2023, 16:04

tutankamon1905 je napisao/la:
24 nov 2023, 23:38
Posto planiram ovo na duze staze, sad cu od iduce sezone ukljucit ove balkance playable i eventualno koju iz liga petice, a poneke view only. Ako i bude presporo, izdrzat cu sezonu pa iskljucit nesto. Nisam ocekivo bas da klubovi ne rade nijedan transfer 4 godine..aj lige petice ovi veci klubovi i jesu al ovo ovamo po balkanu nula bodova

slika

Jednom se živi :mrgreen:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 25 nov 2023, 18:12

Ukljucio hrvatsku, sloveniju, srbiju, francusku, italiju i njemacku playable i jos view only arg, bra i eng..i pokajo se vec.
Osjeti se na brzini igre al ne toliko da bude nepodnosljivo nego druga stvar...pokusavaju me sad iz svih tih liga ocerupat..i igrace i staff :urnebes: Imam vec 6 nezadovoljnih, al necete nigdje. Trazio sam evo mi.. :urnebes:

Almo07
Postovi: 99
Pridružen/a: 18 jul 2022, 23:00
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la Almo07 » 26 nov 2023, 10:41

Dodatak sa BIH ligama ne moze preko telefona ili?

minimalist
Postovi: 18
Pridružen/a: 23 apr 2023, 21:22
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la minimalist » 26 nov 2023, 19:04

Za više transfera i realniju igru, učitajte samo ligu u kojoj igrate i eventualno još neke po potrebi na playable, ostale sve na view only i učitat sve igrače i nema nikakvih problena.

Prikazivat će tamo game speed pola zvjezdice ali nema to veze ako imate imalo pristojan PC, ide igra bez problema :thumbup:

Koga zanima detaljnije, evo odličan video koji sve objašnjava:

https://youtu.be/ZgCSDVbl1pE?si=7tEn932MNfFbyiQe

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la TheNoblesMo » 26 nov 2023, 20:31

minimalist je napisao/la:
26 nov 2023, 19:04
Za više transfera i realniju igru, učitajte samo ligu u kojoj igrate i eventualno još neke po potrebi na playable, ostale sve na view only i učitat sve igrače i nema nikakvih problena.

Prikazivat će tamo game speed pola zvjezdice ali nema to veze ako imate imalo pristojan PC, ide igra bez problema :thumbup:

Koga zanima detaljnije, evo odličan video koji sve objašnjava:

https://youtu.be/ZgCSDVbl1pE?si=7tEn932MNfFbyiQe
Ja sam pravio database po tom videu, ali se ne bih slozio da je bas realnija igra. Kao sto je netko vec napisao, klubovi iz liga koje su na view-only uopce ne dovode igrace, osim par slobodnih igraca, samo prodaju. Jedini koji dovode igrace su klubovi iz liga petice. Takodjer, prelako je dovesti neke free agente za male novce, npr ja sam doveo De Geu u Zrinjski za 6k eura mjesecno, pred kraj prve sezone (2023/24).

Inace, ucitao sam sve igrace kao taj na videu, samo BiH stavio kao playable, a dosta liga stavio na view-only: lige petice, hrvatsku, srbiju, sloveniju, portugal, nizozemsku, ukrajinu, tursku, belgiju, moguce jos koju.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

minimalist
Postovi: 18
Pridružen/a: 23 apr 2023, 21:22
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la minimalist » 26 nov 2023, 20:44

TheNoblesMo je napisao/la:
26 nov 2023, 20:31
minimalist je napisao/la:
26 nov 2023, 19:04
Za više transfera i realniju igru, učitajte samo ligu u kojoj igrate i eventualno još neke po potrebi na playable, ostale sve na view only i učitat sve igrače i nema nikakvih problena.

Prikazivat će tamo game speed pola zvjezdice ali nema to veze ako imate imalo pristojan PC, ide igra bez problema :thumbup:

Koga zanima detaljnije, evo odličan video koji sve objašnjava:

https://youtu.be/ZgCSDVbl1pE?si=7tEn932MNfFbyiQe
Ja sam pravio database po tom videu, ali se ne bih slozio da je bas realnija igra. Kao sto je netko vec napisao, klubovi iz liga koje su na view-only uopce ne dovode igrace, osim par slobodnih igraca, samo prodaju. Jedini koji dovode igrace su klubovi iz liga petice. Takodjer, prelako je dovesti neke free agente za male novce, npr ja sam doveo De Geu u Zrinjski za 6k eura mjesecno, pred kraj prve sezone (2023/24).

Inace, ucitao sam sve igrace kao taj na videu, samo BiH stavio kao playable, a dosta liga stavio na view-only: lige petice, hrvatsku, srbiju, sloveniju, portugal, nizozemsku, ukrajinu, tursku, belgiju, moguce jos koju.
Kod mene dovode igrače i u view-only ligama, bar koliko sam uspio primijetiti, ali slažem se da je free agente baš lako dovesti, pogotovo ako su malo duže bez kluba.

Ja inače volim učitat ove najjače lige na playable, njih 6-7, ostalo sve na view-only i učitavanje igrača. Kad igram našu ligu, ubacim Hrvatsku, Srbiju i Sloveniju na playable isto. Sad sam napravio novi sejv s Veležom preko cro-manager dodatka, pa ću da vidim kako stvari stoje.

Žao mi je što ne se ne mogu učitati treći i četvrti rang, ali to i kad je bilo uglavnom je loše urađeno. Miješaju se klubovi po raznin ligama, tipa Branitelj ode u Drugu ligu Sjever ili neka sarajevska ekipa završi na jugu itd. Uz to, database nisu updateovali godinama, pa se mogu dovesti na free neki igrači koji godinama nisu aktivni fudbaleri. Ali vidjet ću kako sada to izgleda.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 26 nov 2023, 21:29

Javite sta se desava. Evo u mom slucaju konkretno jednu sezonu sam stavio balkance na view only i uglavnom dinamo, zvezda, hajduk...i dalje nijedan transfer nisu napravili.
Sad ovu sezonu ih stavio na playable i dodo isto italiju, njemacku i francusku..Dinamo odma prvi prelAzni rok doveo 6-7 igraca...moje igrace i staff sad trazi vise klubova, ali iskljucivo klubovi iz playable liga...view only imam engleze i jos nekog, nitko od tih klubova nije zainteresiran za moje igrace..

U mene je slabiji laptop pa je nemoguce napravit neki idealan setup pa cu ostavit ovako. Ako dodam jos nesto vjerovatmo ce bit uzasno sporo. Sporije jeste i ovako, al bar necu zavrsavat sezonu za 3 sata i ipak je realnije.
Ovih prvih par sezona kao da igras na easy..nitko ne trazi moje igrace, uvijek svi sretni..samo lupas continue i dovodis igrace. Nece nikad otic ako ih ne otpustis..al kako ko voli, ne znam...

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 nov 2023, 02:32

slika

:tokralju: :tokralju: :tokralju:
Zanima me kolki je kapacitet stadiona u Vrapcicima? Ovo mi smrdi da samo tamo prelazimo i mijenjamo ime stadiona :urnebes:

19vendetta87
Postovi: 4624
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la 19vendetta87 » 27 nov 2023, 09:20

tutankamon1905 je napisao/la:
27 nov 2023, 02:32
slika

:tokralju: :tokralju: :tokralju:
Zanima me kolki je kapacitet stadiona u Vrapcicima? Ovo mi smrdi da samo tamo prelazimo i mijenjamo ime stadiona :urnebes:
Igrica realnija od stvarnog zivota :rol:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

minimalist
Postovi: 18
Pridružen/a: 23 apr 2023, 21:22
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la minimalist » 27 nov 2023, 17:21

tutankamon1905 je napisao/la:
27 nov 2023, 02:32
slika

:tokralju: :tokralju: :tokralju:
Zanima me kolki je kapacitet stadiona u Vrapcicima? Ovo mi smrdi da samo tamo prelazimo i mijenjamo ime stadiona :urnebes:
Ti si dobro prošao, meni na FM22 Velež nikad nije odobrio gradnju novog stadiona, nakon nekoliko uzastopnih sezona igranja lige prvaka, velikog plusa u budžetu, osvajanja titula... A Ligu prvaka smo igrali u Čitluku :mrgreen:

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 nov 2023, 17:40

minimalist je napisao/la:
27 nov 2023, 17:21
tutankamon1905 je napisao/la:
27 nov 2023, 02:32
slika

:tokralju: :tokralju: :tokralju:
Zanima me kolki je kapacitet stadiona u Vrapcicima? Ovo mi smrdi da samo tamo prelazimo i mijenjamo ime stadiona :urnebes:
Ti si dobro prošao, meni na FM22 Velež nikad nije odobrio gradnju novog stadiona, nakon nekoliko uzastopnih sezona igranja lige prvaka, velikog plusa u budžetu, osvajanja titula... A Ligu prvaka smo igrali u Čitluku :mrgreen:
Ni meni nisu na FM22, a osvojio bogaoca..igro 15 sezona ili i jace. Jednom sam ih uspio nagovorit al ond anakon par godina samo doslo da nisu nasli zemljiste i propalo sve

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Football Manager 2024

Post Postao/la Ethel » 28 nov 2023, 22:04

Druga sezona, iskoristio što me žrijeb pomazio i upao u ligu prvaka, probati nekome isčupati bod da dobijem dodatne novce i to je to. Možda Sparti ili Shakhtaru kući.


slika


slika


slika
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.