FK Sarajevo - Tema za članove

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
18
26%
Ne
52
74%
 
Ukupno glasova: 70

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la pjankesarajevo » 27 mar 2024, 22:47

AVNOJ je napisao/la:
27 mar 2024, 22:19
Jasno piše u ovoj odluci disciplinske komisije a na osnovu izvještaja službenih lica, da je utakmica prekinuta zbog napuštanja terena igrača domačeg tima.
"Školski" primjer kako prekršiti taj član 66.
Nagovaranje igrača da napuste teren i njihov pristanak što se i desilo a po svemu sudeći i po zapisniku od delegata krši dvije odredbe tog člana.
Žalbom se može postići da te suspenzije budu minimalne za taj prekršaj kao što su i bodovi minimalni.
Nasao sam link sa klixa kada je Zrinjski 2007 godine izadao sa terena u 83. minuti u utakmici protiv Orasja. Pise u tekstu.
Oduzeta su im 2 boda samo i zalili su se na to.
Vjerovatno su ovi novi promijenili ta pravila i sad su minimum 3 boda.
Ja ocekujem zalbu na ove zabrane obavljanja poslova za Ismira i Ibricica + na bodove utakmice iz KUPa u PL. To je siva zona skroz u pravilniku.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/ns-bi ... /070424080
Zadnja izmjena: pjankesarajevo, dana/u 27 mar 2024, 22:48, ukupno mijenjano 1 put.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 493
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 27 mar 2024, 22:47

Definitivno ona tamo tema je otrov.

Ovo je odlicna kazna kako je moglo biti, sad samo zalbom pokusati tri boda vratiti.


P.s

Apelujem da se tema preimenuje u “Mirvini pushiqurtzi”

:rol: :rol: :rol:
1946

mirzatele
Postovi: 11966
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la mirzatele » 27 mar 2024, 22:50

Odlično je ovo danas prošlo za nas

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la MortemHz » 27 mar 2024, 23:27

Grad Sarajevo izdvaja 300.000 KM za rekonstrukciju i radove na Olimpijskom stadionu Asim Ferhatović – Hase (Koševo). Ova investicija predstavlja važan korak u održavanju i unapređenju jednog od najprepoznatljivijih stadiona u Bosni i Hercegovini. Olimpijski stadion Asim Ferhatović – Hase, poznat i kao Koševo, ima bogatu sportsku tradiciju te je mjesto održavanja mnogih značajnih sportskih događaja i manifestacija. Nadamo se da će ovi radovi doprinijeti poboljšanju uslova kako za igrače tako i za navijače te omogućiti uživanje u sportskim događanjima na ovom historijskom stadionu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Chony533
Postovi: 1364
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Chony533 » 27 mar 2024, 23:45

Sto se ove odluke danas tice, mislim da je ocekivano, i da nas nista u sustini nije nesto znacajno “ostetilo” sem eto ta 3 boda, al eto sve nade u klub da ce se to izgladiti i vratiti do kraja sezone.

Moja najveca zelja je sad da proigramo i da svi igraci dostojno nose dres dok su na terenu, a iskreno imam neki dobar osjecaj da bi stvarno mogli sada biti “oni pravi”.

Bilo kako bilo, podrska svima, igracima, klubu, potrebno nam je jedinstvo nama ko navijacima posebno…
SVI U TUZLU! :bih: :opaopa:
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Riki10HZ
Postovi: 263
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Riki10HZ » 27 mar 2024, 23:56

Slicnog sam misljenja da bi konacno mogli proigrat iako su zadnje 2 3 tekme fakat bile dostojne naaeg kluba iako rezultat je izostao u 2 od 3 ali se vidio pomak. U petak se nadam pobjedi i da krenemo da izborimo Eveopu u inat dusmanima a onda na ljeto u 2 3 pojacanja osnaziti ekipu i uz sastanke sa ostalim klubovima probat izvesiti pritisak na savez i imati postenije audjenje od posljednje 2 3 godine i u tim okolnostima bez nekih famoznih najava i pritisaka napasti titulu. Ne treba nam vise prica kako sve imamo kako smo najjaci ha hu. Samo red rad trud i doco xe sve. Sigurno da bi bila prednost da Rozman ostane jer mislim da je i on tek sad upoznao ligu i da mu je trebalo vremena da shvati kako i sta fubkcionise i da uz kostur ekipe isti mozemo mnogo al otom potom. Korak po kora. Svi u Tuzlu!!

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1839
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la AVNOJ » 28 mar 2024, 00:32

pjankesarajevo je napisao/la:
27 mar 2024, 22:47
AVNOJ je napisao/la:
27 mar 2024, 22:19
Jasno piše u ovoj odluci disciplinske komisije a na osnovu izvještaja službenih lica, da je utakmica prekinuta zbog napuštanja terena igrača domačeg tima.
"Školski" primjer kako prekršiti taj član 66.
Nagovaranje igrača da napuste teren i njihov pristanak što se i desilo a po svemu sudeći i po zapisniku od delegata krši dvije odredbe tog člana.
Žalbom se može postići da te suspenzije budu minimalne za taj prekršaj kao što su i bodovi minimalni.
Nasao sam link sa klixa kada je Zrinjski 2007 godine izadao sa terena u 83. minuti u utakmici protiv Orasja. Pise u tekstu.
Oduzeta su im 2 boda samo i zalili su se na to.
Vjerovatno su ovi novi promijenili ta pravila i sad su minimum 3 boda.
Ja ocekujem zalbu na ove zabrane obavljanja poslova za Ismira i Ibricica + na bodove utakmice iz KUPa u PL. To je siva zona skroz u pravilniku.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/ns-bi ... /070424080
Imaš član 16 ovog pravilnika gdje kaže da je za kup utakmice nadležan organ koji rukovodi ligom. Prosto rečeno kup utakmica ima istinkarakter kao i prvenstvena a samim tim i kazne iz iste.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la pjankesarajevo » 28 mar 2024, 07:04

Evo moj drug veliki pitar ima nagradnu igru na Instagram stranici Fan page FK Sarajevo. Igrajte mozda dobijete

https://www.instagram.com/fksarajevo_fa ... NqbnNncw==
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
OzmoodPinglewood
Postovi: 133
Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la OzmoodPinglewood » 28 mar 2024, 08:40

Ovu temu definitivno treba oživjeti, jer je glavna tamo postala nečitljiva. Toliko netrpeljivosti i negative da čovjek nema volje išta da napiše. Nemam drugog objašnjenja zašto Morto ne ukine onih par likova koji prosipaju negativu, je da ih lično zna i da jesu naši navijači, ali što je puno, puno je. Niko normalan nije zadovoljan rezultatima i svi se nadamo i čekamo bolje, ali pobogu ne mogu protiv svog kluba. Moje je da podržim, idem na utakmice, širim ljubav prema klubu gdje god mogu, navijam, a ne da pametujem i pljujem sve živo. Yebo navijača koji može mrzit svoj klub da ga ne znam ti ko vodi, i da su ne znam ti kakvi rezultati!
SARAJEVO SIAMO NOI

Avatar
luckystrike
Postovi: 728
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la luckystrike » 28 mar 2024, 09:25

Osim što je faktor prvi napisao pa svi redom prenijeli, odakle izvor informacije da je Renan dobio 2 utakmice suspenzije? Jel' se to provjerava u Cometu? U sl. objavi saveza o odluci disc. kom. ne spominje se Renan, a pretpostavljam da su mu oni ovo odrezali.

BigZlatan
Postovi: 68
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la BigZlatan » 28 mar 2024, 09:29

Ja sam gledao u cometu juče nije bilo. a danas već piše za Renana.

( saću ti kartu poslati MortemHz)

Torino
Postovi: 1600
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Torino » 28 mar 2024, 09:59

OzmoodPinglewood je napisao/la:
28 mar 2024, 08:40
Ovu temu definitivno treba oživjeti, jer je glavna tamo postala nečitljiva. Toliko netrpeljivosti i negative da čovjek nema volje išta da napiše. Nemam drugog objašnjenja zašto Morto ne ukine onih par likova koji prosipaju negativu, je da ih lično zna i da jesu naši navijači, ali što je puno, puno je. Niko normalan nije zadovoljan rezultatima i svi se nadamo i čekamo bolje, ali pobogu ne mogu protiv svog kluba. Moje je da podržim, idem na utakmice, širim ljubav prema klubu gdje god mogu, navijam, a ne da pametujem i pljujem sve živo. Yebo navijača koji može mrzit svoj klub da ga ne znam ti ko vodi, i da su ne znam ti kakvi rezultati!
Ja na klub gledam kao na svoje dijete, da je najgori moj je. Sve jedinice da ima, šta ću moj je.

Jedan za sve, svi za Sarajevo.
🇵🇸

boki86
Postovi: 2286
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la boki86 » 28 mar 2024, 10:21

Evo da se tuspasim, morto saljem ti u pp. Ja skroz zaboravio da ima ova tema 🤦

Avatar
Dave
Postovi: 923
Pridružen/a: 09 jun 2021, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Dave » 28 mar 2024, 10:40

Ne toliko bitno, ali na novom pozivu za žensku reprezentaciju samo 2 cure iz sfk, prošli spisak bilo 6...
This time next year, we'll be millionaires!

Krvarim od dosade

Avatar
luckystrike
Postovi: 728
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la luckystrike » 28 mar 2024, 10:48

evo nas haman na 50 'registrovanih' članova na ovoj temi :)

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la MortemHz » 28 mar 2024, 11:10

Elmir Pilav je smjenjen sa pozicije potpredsjednika komiteta za sudije i suđenje kao i sa pozicije predsjednika UFKIKS-a, došlo je i do promjene upravnog odbora, predsjednika skupštine i generalnog sekretara.

Novi predsjednik Adis Mulahasanović koji po automatizmu ulazi i u izvršni odbor fudbalskog saveza Kantona Sarajevo.

Što se upravnog odbora tiče, novi saziv čine Haris Baković kao potpredsjednik te Irfan Peljto, Merima Čelik, Ensar Tičić, Semir Sarajkić i Deni Čatibović.

Benjamin Deljković je na poziciji predsjednika Skupštine naslijedio Seada Kulovića.

Na mjestu sekretara Udruženja, tu ulogu umjesto Admira Šehovića sada obnašati Emsel Krupalija.

Ovo rješenje je konačno i nije dopuštena žalba, ali se može pokrenuti upravni spor, tužbom kod Kantonalnog suda u Sarajevu u roku od 30 dana.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Torino
Postovi: 1600
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Torino » 28 mar 2024, 13:27

Vlada KS za južnu tribinu na Grbavici izdvojila 4.7 miliona, za radove na Koševu 500.000 KM
🇵🇸

Avatar
Maroon1946
Postovi: 143
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Maroon1946 » 28 mar 2024, 14:04

Torino je napisao/la:
28 mar 2024, 13:27
Vlada KS za južnu tribinu na Grbavici izdvojila 4.7 miliona, za radove na Koševu 500.000 KM
Nikakvih info za izgradnju krova na istoku?

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la pjankesarajevo » 28 mar 2024, 14:12

Torino je napisao/la:
28 mar 2024, 13:27
Vlada KS za južnu tribinu na Grbavici izdvojila 4.7 miliona, za radove na Koševu 500.000 KM
Sramota! Ko to dijeli tako pare nase ko da su njegove?? Pa majke mi treba im SIPU poslati. I na kraju Zeljovci pisu kako su oni sagradili svoj stadion. Cirkus!
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la pjankesarajevo » 28 mar 2024, 14:17

Hajde dajte prognoze za sutra, ko istrcava na teren?
Ja imam samo dvojbu hoce li Kyeremeh umjesto Hasica ili ce staviti Andjusica (skroz neprirodno) + Iliev na golu. A ostali kao protiv Goska:
Iliev
Beganovic-Djurickovic-Soldo-Radovic
Buljubasic-Julardzija
Kyeremeh-Mirza-Pena
Catakovic

I ako bude 3:5:2 kao protiv Goska, bice interesantno. Onda Anicic dole i bez Mirze
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.