Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
TheClown
Postovi: 385
Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la TheClown » 17 apr 2024, 14:28

Cirkus se nastavlja...

Pa bolji selektor bi bio NoDi.
On je postavio 1000 raznih formacija na forumu...
A šta je ovaj "Prispil-as" radio zadnjih godina?
Glupi Bosnjo još podrzava!

:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."

"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."

denza
Postovi: 156
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la denza » 17 apr 2024, 14:48

19vendetta87 je napisao/la:
17 apr 2024, 13:23
denza je napisao/la:
17 apr 2024, 11:55
Treba nam neko da inspiriše borbeni, patriotski mentalitet. Barbarez to ima. A sada, što se tiče taktike i ostalih manje bitnih stvari, pronaći će on to sve na Google.
Mogao je onda i Edis Mulalić doći, kod njega se fudbal svodi na borbu i motivaciju, taktika vise - manje. :D
A radio bi za 5000€
Hahah. Daj Bože da je ovo sve na hajr. Inače kako smo krenuli mogli bi stvarno spasti na trenere tipa Edis Mulalić.

Avatar
kempes
Postovi: 413
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 17 apr 2024, 15:21

Kesica karamele i zlatna džezva je dovoljno da se stoka zadovolji.

Avatar
laudrop
Postovi: 1345
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la laudrop » 17 apr 2024, 16:00

Mirni budite, polako, citirat ću postove vaše, pazite šta pišete protiv Barbe :D
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Sveti
Postovi: 10201
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sveti » 17 apr 2024, 16:01

AndreWilliams je napisao/la:
17 apr 2024, 12:10
Ala priče. Rezultat je mjerilo, a s obzirom na raspored utakmica, očekivanja treba svesti na minimum i čekati Barbu do 2025. Pa do tada će skupiti neko iskustvo :D
Previše se špekuliše sa stručnim štabom. Sto samo govori da je prihvatio posao bez neke ideje kako, ko i šta, već mu malo zaimponovalo.

Mene interesuje jel se Edin i Šeha opraštaju ili će i dalje da bude po onoj staroj burek pita zeljanica. Ako je autoritet, mora iskoristiti priliku da podmladi i uigra tim za naredni ciklus. To mu je prvi test. Riješiti se starudija za koje treba trčati, pa se ekipa raspadne u 60 minuti.

Kako god, podrška i njemu ko i svim prije njega :bih:
Dzeko je pokazao u klubu da i kao starudija zna da presprinta cio teren u zadnjim minutama utakmice, a u reprezentaciji ima deset godina kako igrace samo pogledom prati
naprijed rejal

Avatar
laudrop
Postovi: 1345
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la laudrop » 17 apr 2024, 16:10

Pa ako u narednih godinu dana ne afrimišemo mlade igrače poput Tahirovića, Huseinbašića, Bašića, pa i Varešanovića, zajedno sa već koliko-toliko ustaljenim Ahmedhodžićem, Hadžikadunićem, Dedićem, Demirovićem, ne znam šta cilj reprezentacije, gurati Džeku i Pjanića dok ne crknu na terenu u dresu reprezentacije?

Iskoristiti 2024. godinu za afirmaciju svih novih momaka, pogotovo ovih koji tek trebaju doći poput Bajraktarevića i sličnih...
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Bosniak10
Postovi: 993
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bosniak10 » 17 apr 2024, 16:28

laudrop je napisao/la:
17 apr 2024, 16:10
Pa ako u narednih godinu dana ne afrimišemo mlade igrače poput Tahirovića, Huseinbašića, Bašića, pa i Varešanovića, zajedno sa već koliko-toliko ustaljenim Ahmedhodžićem, Hadžikadunićem, Dedićem, Demirovićem, ne znam šta cilj reprezentacije, gurati Džeku i Pjanića dok ne crknu na terenu u dresu reprezentacije?

Iskoristiti 2024. godinu za afirmaciju svih novih momaka, pogotovo ovih koji tek trebaju doći poput Bajraktarevića i sličnih...
Dzeko se treba zvati sve dok igra profesionalni fudbal. Pjanic se trebao prestati zvati cim je otisao iz Evrope kao i Sehic i Cimirot. Neozbiljne lige i neozbiljni igraci koji nam nista ne pridonose. Barba mora prestati zvati te igrace i dat sansu mladjim. Za pocetak da se oprosti Sehic a da nam je br.1. Vasilj.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1742
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la FKBilder » 17 apr 2024, 16:30

Ja ne znam sta ljudi ocekuju.
Mi smo uvjek bili prosjecna ekipa kojoj se igrom slucaja poklopila sreca, brojevi, bogovi sa olimpa i sve zivo 2014.
Imali smo strasnih igraca, ali kao EKIPA prosjek mrtvi sa jos gorim selektorima izuzev Cire Blazevica.
Mi smo prvaci u pljuvanju samih sebe i svega "naseg ".
Sergej je legenda ove ekipe, i zasluzuje sansu, neki bi rekli konacno.
Ali prvi los rezultat, prva slabija igra i objasnice njemu forumski strucnjaci kako se igra "lopte ".
Naprijed Sergej pa makar svaku izgubio.

fanatik19
Postovi: 104
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 17 apr 2024, 16:30

:bih: Ovi sto pricaju kako mu je prvi trenerski posao su najveci idioti na forumu. Shevchenko je kao 1. Seniorski trenerski posao imao vođenje reprezentacije pa se prosetao kroz kvalifikacije za Euro i odveo ukrajinu do cetvrtfinala. Zasto barba ne bi ponovio nesto slicno(malo manje uspjesno). Puna podrska legendi reprezentacije i velikom patrioti! :bih:

Avatar
laudrop
Postovi: 1345
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la laudrop » 17 apr 2024, 16:40

Bosniak10 je napisao/la:
17 apr 2024, 16:28
laudrop je napisao/la:
17 apr 2024, 16:10
Pa ako u narednih godinu dana ne afrimišemo mlade igrače poput Tahirovića, Huseinbašića, Bašića, pa i Varešanovića, zajedno sa već koliko-toliko ustaljenim Ahmedhodžićem, Hadžikadunićem, Dedićem, Demirovićem, ne znam šta cilj reprezentacije, gurati Džeku i Pjanića dok ne crknu na terenu u dresu reprezentacije?

Iskoristiti 2024. godinu za afirmaciju svih novih momaka, pogotovo ovih koji tek trebaju doći poput Bajraktarevića i sličnih...
Dzeko se treba zvati sve dok igra profesionalni fudbal. Pjanic se trebao prestati zvati cim je otisao iz Evrope kao i Sehic i Cimirot. Neozbiljne lige i neozbiljni igraci koji nam nista ne pridonose. Barba mora prestati zvati te igrace i dat sansu mladjim. Za pocetak da se oprosti Sehic a da nam je br.1. Vasilj.
Tako je, potpisujem sve napisano :salut:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
samirr
Postovi: 8888
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la samirr » 17 apr 2024, 16:59

FKBilder je napisao/la:
17 apr 2024, 16:30
Ja ne znam sta ljudi ocekuju.
Mi smo uvjek bili prosjecna ekipa kojoj se igrom slucaja poklopila sreca, brojevi, bogovi sa olimpa i sve zivo 2014.
Imali smo strasnih igraca, ali kao EKIPA prosjek mrtvi sa jos gorim selektorima izuzev Cire Blazevica.
Mi smo prvaci u pljuvanju samih sebe i svega "naseg ".
Sergej je legenda ove ekipe, i zasluzuje sansu, neki bi rekli konacno.
Ali prvi los rezultat, prva slabija igra i objasnice njemu forumski strucnjaci kako se igra "lopte ".
Naprijed Sergej pa makar svaku izgubio.
:bih:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la vlakanje » 17 apr 2024, 17:16

19vendetta87 je napisao/la:
17 apr 2024, 11:17
vlakanje je napisao/la:
17 apr 2024, 11:03
19vendetta87 je napisao/la:
17 apr 2024, 00:24
Onog Mrkobradu puskom ne mozes istjerati iz strucnog staba. Sve prolazi, samo on ostaje.
Ko da je Oliver Kahn u najmanju ruku
Mrkobrada je stvorio dvojicu najboljih mladih golmana u poslednje dvije generacije, Vladana Kovacevica i Nikolu Cetkovica.
Bas me interesuje koje su trenerske reference ostalih koji su bili ili ce mozda tek biti u strucnom stabu?!
Kod Sinise smeta nesto drugo i to je tebi i takvim bitnije nego znanje i rad.
Stvorio Kovacevica? Legendo, Vladan je sa 17 godina presao u Sarajevo, gdje se razvijao u omladinskom timu, nije sigurno dogurao do Rakowa jer ga je Mrkobrada trenirao dok je imao 15-16 godina.
I po cemu je to Cetkovic najbolji mladi golman u posljednje dvije generacije? Nista on bolji nije od Muftića i Šahinovića, koji su ok golmani, ali za nasu ligu.
Sutra nek dovedu Zeljka Buvaca u strucni stab, ja se necu ni najmanje buniti, ako vec ciljas na te stvari
Vladan Kovacevic nije golamn od svoje 17.godine. ako ikad sretnes Vladana, pitaj ga i cuces od njega.
A Cetko jeste bolji od Muftica a Sahinovica uopste stavljati u istu recenicu sa nekim od ova 3-4 pomenuta je besmisleno.
Cuj sad, Sahinovic :kafa:

samoposmatram
Postovi: 5386
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la samoposmatram » 17 apr 2024, 17:36

Ako mu Dzeko bude kapiten, pisi isto sranje drugo pakovanje.

Mocvara1991
Postovi: 13
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mocvara1991 » 17 apr 2024, 17:45

Jedine osobe uz koje se navijaci poistovjecuju i jedine osobe dovoljne mocne da uklone ovu bagru, uz navijace, Vico je pametno okrenuo na svoju stranu. Barabrez,Spahic.... Patriotizam i ljubav bi dokazali tako da odbiju sve ponude ove privatne Vicine prcije i uz javnost sklone ovu bagru iz saveza i preuzmu stvar u svoje ruke, a ne da se zadovolje stolicom koju ionako niko drugi nece od ozbiljnih trenera. Barbareza se uopce ne moze ni nazvati trenerom. Zao mi je sto ce se ovako potrositi tako velika licnost.

Avatar
Varg
Postovi: 2634
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Varg » 17 apr 2024, 17:56

Mocvara1991 je napisao/la:
17 apr 2024, 17:45
Jedine osobe uz koje se navijaci poistovjecuju i jedine osobe dovoljne mocne da uklone ovu bagru, uz navijace, Vico je pametno okrenuo na svoju stranu. Barabrez,Spahic.... Patriotizam i ljubav bi dokazali tako da odbiju sve ponude ove privatne Vicine prcije i uz javnost sklone ovu bagru iz saveza i preuzmu stvar u svoje ruke, a ne da se zadovolje stolicom koju ionako niko drugi nece od ozbiljnih trenera. Barbareza se uopce ne moze ni nazvati trenerom. Zao mi je sto ce se ovako potrositi tako velika licnost.
onda je Vaha najveći patriota kojeg je ova zemlja ikada imala poslije babe u kladusi
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
kempes
Postovi: 413
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 17 apr 2024, 18:12

Veća legenda je Hajrović od ovog

Direktorcic
Postovi: 1702
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Direktorcic » 17 apr 2024, 18:17

Ako Hadzikic ne bude u ozbiljnim kombinacijama za poziciju golmana,nije nikad nijedan igrac iz nase lige zasluzio poziv

Avatar
kempes
Postovi: 413
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 17 apr 2024, 18:24

Direktorcic je napisao/la:
17 apr 2024, 18:17
Ako Hadzikic ne bude u ozbiljnim kombinacijama za poziciju golmana,nije nikad nijedan igrac iz nase lige zasluzio poziv
Kakav crni Hadžikić

Direktorcic
Postovi: 1702
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Direktorcic » 17 apr 2024, 18:28

kempes je napisao/la:
17 apr 2024, 18:24
Direktorcic je napisao/la:
17 apr 2024, 18:17
Ako Hadzikic ne bude u ozbiljnim kombinacijama za poziciju golmana,nije nikad nijedan igrac iz nase lige zasluzio poziv
Kakav crni Hadžikić
Ja ja crni, prirodno nije farban ;)

Beledija
Postovi: 1062
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Beledija » 17 apr 2024, 18:46

Ja sam zadovoljan ako Barbarez bude selektor. Jest mač sa dvije oštrice, vidjet ćemo kaja će prevladati, tupa ili oštra strana. Mnogi zamjeraju da nema iskustvo, eto iskustvo, znanje imaju Klop,Gvardiola I Murinjo pa ni oni nebi napravili više od trojca Hadžibegić, Kodro Milosević. Ne postoji trener na planeti koji će napraviti igrača od Čivića, Cimirota Kovačevića i ostalih antitalenata.Neće ni Barbarez ako u savezu i dalje budi sjedili Vicini Bošnjaci jer će ga smijeniti čim se reizaberu na prvom treningu repke. Razlog... već će ga naći ako još nije korvertiran

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kobayashi i 6 gostiju.