FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la FRANK RIBERY » 02 jul 2008, 13:29

Zašto mi je obrisan post
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 04 jul 2008, 13:07

Malo slika sa priprema u Austriji

slikaslika
slikaslika
slika
- " $...

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la boys_ama » 05 jul 2008, 12:09

ESSELAMUALEJKUM.....ej djete(obanon)... spusti se malo... ovo je Bosna... znas,,Bosna,,, kretenu.. sta samo otvaras teme crvena ZVIJEZDA pa neki borac pa repka rs.. goni se tamo nacionalisto.. mars u srbiju pa tamo pisi teme cz i tako te cetnicke klubove i teme.. spusti se,, dosta te je vise,, neka dobijam ban..ali ti pretjerujes..kad niko nece da kaze ja cu.. eto..

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Fukare tz » 05 jul 2008, 14:01

boys_ama je napisao/la:ESSELAMUALEJKUM.....ej djete(obanon)... spusti se malo... ovo je Bosna... znas,,Bosna,,, kretenu.. sta samo otvaras teme crvena ZVIJEZDA pa neki borac pa repka rs.. goni se tamo nacionalisto.. mars u srbiju pa tamo pisi teme cz i tako te cetnicke klubove i teme.. spusti se,, dosta te je vise,, neka dobijam ban..ali ti pretjerujes..kad niko nece da kaze ja cu.. eto..
Nisi procitao moje ranije postove, hehehehe
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 05 jul 2008, 14:25

Koliko sam primjetio ovde nije samo Zvezda od velikih evropskih timova, vec i Bayern, Marsej, Barska........ i drugi evropski prvaci
Ta Zvezda je bila 1991 znas ti dobro sta, tako da zasluzuje paznju a i preko 60% ljudi iz RS navija za taj klub, a RS je u BH, a ovo je BH forum, pa u cemu je problem

EJ ovaj me provocira, moderatoreeeeeeeeeeeee :D
- " $...

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la boys_ama » 05 jul 2008, 15:08

obannon je napisao/la:Koliko sam primjetio ovde nije samo Zvezda od velikih evropskih timova, vec i Bayern, Marsej, Barska........ i drugi evropski prvaci
Ta Zvezda je bila 1991 znas ti dobro sta, tako da zasluzuje paznju a i preko 60% ljudi iz RS navija za taj klub, a RS je u BH, a ovo je BH forum, pa u cemu je problem

EJ ovaj me provocira, moderatoreeeeeeeeeeeee :D
ma **** se meni za tebe i rs..to nepostoji..mars svi u srbiju pa tamo bodriti zvijezdu,,i gdje zvijezda veliki klub. omg sta cujem..pise zvjezdu sa barcom,bayernom itd..cccc..kako si samo glup..

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 05 jul 2008, 15:13

Sa idijotima prekidam svaku raspravu
Ako mislis provocirat, vjeruj neobracam paznju, ako ti se nesvidja slobodno preskoci, neotvaraj ovu temu
A sad adio
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 05 jul 2008, 15:24

slikaslikaslikaslika
- " $...

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GunnerS » 06 jul 2008, 04:06

fine fotke... ali iskreno ne volim marakanu iz razloga možda poznatih ali moram reći da su fotke za 10... svaka čast za ovo !!!
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

HardCore
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 jul 2008, 21:58
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la HardCore » 06 jul 2008, 14:14

GunnerS je napisao/la:fine fotke... ali iskreno ne volim marakanu iz razloga možda poznatih ali moram reći da su fotke za 10... svaka čast za ovo !!!
Volili mi nju ili ne volili, al' treba biti objektivan i reci da sto se tice ex YU, najjace navijacko ludilo je upravo na njoj!

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GoRaN » 06 jul 2008, 14:56

HardCore je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:fine fotke... ali iskreno ne volim marakanu iz razloga možda poznatih ali moram reći da su fotke za 10... svaka čast za ovo !!!
Volili mi nju ili ne volili, al' treba biti objektivan i reci da sto se tice ex YU, najjace navijacko ludilo je upravo na njoj!
Potpisujem...... ;)

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la boys_ama » 06 jul 2008, 16:11

GoRaN je napisao/la:
HardCore je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:fine fotke... ali iskreno ne volim marakanu iz razloga možda poznatih ali moram reći da su fotke za 10... svaka čast za ovo !!!
Volili mi nju ili ne volili, al' treba biti objektivan i reci da sto se tice ex YU, najjace navijacko ludilo je upravo na njoj!
Potpisujem...... ;)
poserem ti se na potpis..izvinjavam se zbog vulgarnosti :!: :!:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la adnan24 » 06 jul 2008, 17:47

HardCore je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:fine fotke... ali iskreno ne volim marakanu iz razloga možda poznatih ali moram reći da su fotke za 10... svaka čast za ovo !!!
Volili mi nju ili ne volili, al' treba biti objektivan i reci da sto se tice ex YU, najjace navijacko ludilo je upravo na njoj!

Kakvo crno navijacko ludilo,pa ludilo je ali kad dodju Rangersi ili Bayern-pa gdje ne bi bilo

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 06 jul 2008, 17:51

adnan24 je napisao/la:
HardCore je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:fine fotke... ali iskreno ne volim marakanu iz razloga možda poznatih ali moram reći da su fotke za 10... svaka čast za ovo !!!
Volili mi nju ili ne volili, al' treba biti objektivan i reci da sto se tice ex YU, najjace navijacko ludilo je upravo na njoj!

Kakvo crno navijacko ludilo,pa ludilo je ali kad dodju Rangersi ili Bayern-pa gdje ne bi bilo
Normalno je da nece biti ista atmosfera kada igraju u evropi ili kada igraju domacu ligi, npr protiv Smedereva, Borca..(naravno izuzetci su Derbiji sa Partizanom, a kako je krenulo tako ce biti i na utakmicama sa Vosom)
- " $...

HardCore
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 jul 2008, 21:58
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la HardCore » 06 jul 2008, 17:56

Haj nas ti onda prosvijetli ,na kojem stadionu bivse drzave postoji nesto sto bi se moglo okarakterisati kao vrh navijanja i citave te price?

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 06 jul 2008, 18:00

Evo nesta iz prvenstva, u gostima, kako se nekada navijaci solidarisu, pogotovo kad je drzavni vrh u pitanju

:D
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 06 jul 2008, 19:13

Malo koreografije sa Severa, ima puno pa necu sve stavljati
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
- " $...

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GoRaN » 06 jul 2008, 22:36

Potpisujem...... ;)[/quote]
poserem ti se na potpis..izvinjavam se zbog vulgarnosti :!: :!:[/quote]
Poserem ti se na glavu seljačino :evil: . :evil: . :evil:

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mr Plummer » 06 jul 2008, 23:10

GoRaN je napisao/la:Potpisujem...... ;)
poserem ti se na potpis..izvinjavam se zbog vulgarnosti :!: :!:[/quote]
Poserem ti se na glavu seljačino :evil: . :evil: . :evil:[/quote]

Molim clanove da ovakve postove prijave klikom na trokut, da bi mogli pravovremeno reagovati,
Hvala
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la adnan24 » 06 jul 2008, 23:50

HardCore je napisao/la:Haj nas ti onda prosvijetli ,na kojem stadionu bivse drzave postoji nesto sto bi se moglo okarakterisati kao vrh navijanja i citave te price?


Evo ako vec hoces-Celik je ove godine u jednoj utakmici protiv,ako ne grijesim, Zrinjskog igrao pred 15 000 navijaca u odlicnoj atmosferi-a u ovakvoj ligi kao sto je BiH i mnogo veci gradovi ne bi uspjeli da privuku vise od 10 000 ljudi.Ali nebitno to je samo jedan primjer-ne znam po cemu su zvezdini navijaci toliko posebni-pa svi veci klubovi u regionu imaju bolje navijace pocevsi od Partizana,preko Sarajeva do Dinama i Hajduka.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.