FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

HardCore
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 jul 2008, 21:58
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la HardCore » 09 jul 2008, 13:52

Nikakav Brnovic nije nikada igrao u C.Z.

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 09 jul 2008, 14:10

Brnovic???????????????????????????????????????????????
Zvezda je najveci klub u Istocnoj evropi tako da navijace imau cijelom svijetu(nestoje djaba ti transparenti:Knin, bijeljina, brcko, varsava......................................................................................)
Najjace grupe jesu iz BG
U poslednjih nekoliko god iz Zvezdine skole su izasli:(transferi iz zvezde, prvi kljub poslije)
D. Stankovic(Lazio)
V.Stojkovic(Nantes)
B. Jankovic(Majorka)
D.Basta(Udineze)
N.Kovacevic(Lans).........Mrsko mi vise(Zvezdina skola)
Ti igraci i jos mnogo njih su bili i nosioci mlade repr. u zadnjih jedno 5 god, gde su na EP uzeli 2 srebra i jedno cetvrto mjesto
A vi iz dr. gradova drzava, svi trce da igraju za Zvezdu, jer to je cast, igrati za evropskog i svjetskog prvaka.
ZVEZDA JE ZIVOT DRUGO SU SITNICE
- " $...

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 09 jul 2008, 14:23

BrigateBL je napisao/la:Da samo su najjace zvezdine navijacke grupe iz Beograda BRIGATE, ULTRAS, HEROES oni zajedno cine BELGRADE BOYSE. Vi koji niste vidjeli Marakanu 15 i vise godine niste bili na Zvezdinim utakmicama nemojte uopste da komentarisete ni navijace ni ekipu.
Naravno svaki klub ima navijace i u manjim gradovima ( doduse neki nemaju ni u svojim gradovima), a mi i jesno ponosni jer nas ima svugdje..
Sledeci put pogledaj i transparente London, Varsava i LJubljana

ne moras meni pasa pametovati, bio sam na Marakani sigurno vise puta od tebe i dobro znam o cemu pricam. Belgrade Boysi i Heroes zajedno nisu 1/3 tzv. Delija, zato je i tolika brojnost na domacin tekmama, a onda kad se igra neka veca tekma digne se cijelo srpsko narodno vijece, i pocinju doalziti iz kokejakvih sela - TO HOCES DA KAZES DA PAPCI IZ PECI ILI KNINA ZNAJU STA JE NAVIJANJE??? Sta ti majke se oglasavas, u fazonu ''mi delije'' - ma ko si ti ba? otisao na 5tekmi i uzeo neki fals dres i ti si sad hools? :lol:


London, Varsava i Ljubljana? Mogu ja isto otici na u Nju Jork, naci 4-5 likova iz Sarajeva i zajedno napravimo trans HZ Nju Jork. Nemoj meni pametovati o navijackim pokretima kad sam bolje upucen od tebe. Isto tako dobro znam ko donosi trans od 20metara - Delije Sarajevo...Pusti mi se toga. Cuj Delije Ljubljana - znam dobro i ko su bili ''Delije Ljubljana'' prije rata, odnosno koji klocevi - a isto tako, ako nisi znao, najjaca ciganska ekipa van beograda je bila Delije Sarajevo - a nije ih bilo vise od 500likova, i dobijali su po nosu redovno - cuveno nokautiranje Bobara na kosarci, batinjanje ispred Holideja kad su iz masinske izletili i sravnili ih sa zemljom itd. itd. a ti sad meni pricas o Delijama iz Bijeljine ili vec odakle si? :lol: ma joj, imate vi svoj trans, najludji ste :lol: :lol: :lol:
-HZ-

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 09 jul 2008, 14:27

Od mene nisi bio vise puta na Marakani niti ces ikad u zivotu biti. Prosle godine sam bio 12puta na domacin i tri puta na medjunarodnim utakmicama uz osam gostovanja pa vidi...
MI ako primjetis moj nik je naziv nase navijacke grupe...
MOzes samo da sanjas da prodjes ono sto smo mi prosli... POgledaj samo snimak gostovanja u Solunu....
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 09 jul 2008, 14:29

a jos jedna stvar, ja uopste nisam nacionalista ali moram da se zapitam - koji je ovo nacin??? Da ja sad odem na neki srpski forum i otvorim topik FK Sarajevo, i tamo prosipam price o hordama, klubu, bosni - pa **** bi mi sve balijsko, a mi dozvoljavamo da dolaze kokejakvi seljaci koji cisto doalze da provociraju - **** se nijh za bh. sportski protal - dajem glavu da uopste ni ne citaju vijesti, niti pisu pod drugim temama, i onda pod caps lockom pisu o najvecem klubu ovo ono....Nema smisla - Nek dodje neki lik iz beograda, neki pravi cigan sa gradskog asfalta koji zna o cemu prica i pocne se javljati - prvi bih ga branio, jer to postujem - sta mi dosao nakav papcina sa livade i meni se nesto dize, kad sam bio na vise gostovanja nego sto je on tekmi na tvu gledao.
-HZ-

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 09 jul 2008, 14:29

BrigateBL je napisao/la:Od mene nisi bio vise puta na Marakani niti ces ikad u zivotu biti. Prosle godine sam bio 12puta na domacin i tri puta na medjunarodnim utakmicama uz osam gostovanja pa vidi...
MI ako primjetis moj nik je naziv nase navijacke grupe...
MOzes samo da sanjas da prodjes ono sto smo mi prosli... POgledaj samo snimak gostovanja u Solunu....

hahahahaha :lol: :lol: :lol:
-HZ-

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 09 jul 2008, 14:33

Pa ja ti ne pametujem samo sam ti rekao nakon sto si ljude nazvao seljacima... OK ja sam ti rekao da svaki klub ima svoje navijace iz manjih sredina.. ali ne mozes citacu grupu zvati seljacima..
Ovo je podforum inofudbal tako da je meni svejedno prica li se o Zvezdi, Dinamo, Olimpiku i Mancesteru,,,,
Umjesto o navijacima trebali bi ovdje pricati o ekipi koja se pravi ocekivanjima za narednu sezonu a ne se bezveze prepucavati jer je tokom godine bilo mnogo sukoba u kojima smo i mi dobili po nosu
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 09 jul 2008, 14:37

BrigateBL je napisao/la:Pa ja ti ne pametujem samo sam ti rekao nakon sto si ljude nazvao seljacima... OK ja sam ti rekao da svaki klub ima svoje navijace iz manjih sredina.. ali ne mozes citacu grupu zvati seljacima..
Ovo je podforum inofudbal tako da je meni svejedno prica li se o Zvezdi, Dinamo, Olimpiku i Mancesteru,,,,
Umjesto o navijacima trebali bi ovdje pricati o ekipi koja se pravi ocekivanjima za narednu sezonu a ne se bezveze prepucavati jer je tokom godine bilo mnogo sukoba u kojima smo i mi dobili po nosu

ma sve je to ok jarane, rekao sam i iznad, nemam nista protiv kluba - smeta mi kad dodje tvoj ''kolega'' i pocne nesto srati, moze mi pricat sta hoce, al on ide na provokacije.

sto se tice navijaca, imam svoj stav o delijama - brojnost svaka cast, ovo ostalo sve - zaostali, ne svidja mi se tribina , odnosno kakve face na njoj sjede i to je to - cao.

evo, necu govoriti o hz, al po meni, Boysi su jednu 3 koplja ispred Delija u haman svakom pogledu - od gostovanja, procentualnosti zagrebcana na tribini, mentalitetu itd.
-HZ-

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 09 jul 2008, 14:39

Izvini moge te pitati kad si zadnji put bio na Marakni odgovori na pm
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 09 jul 2008, 15:11

Pripreme, samo tako sve ce to Zeman srediti


slika
slika
slika
slika

Gate 7 i Delije, London 05.03.2008 god.
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 10 jul 2008, 20:40

Malo da se prisjetimo kako je to bilo 1991




- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 12 jul 2008, 09:24

slika
BLEKBURN NUDI 7.5 MILIONA € ZA KASTILJA

Engleski klub želi da angažuje Zvezdinog fudbalera, sportski direktor Bunjevčević i dalje tvrdi da Ekvadorac nije na prodaju
Engleski premijerligaš Blekburn Rovers spreman je da Crvenoj zvezdi iskešira 7,5 miliona evra za ekvadorskog reprezentativca Segunda Kastilja, tvrdi „Miror"! Sjajni vezista, koji je za dve godine na „Marakani" ostavio upečatljiv utisak, mogao bi da karijeru nastavi na „Ivud parku" na insistiranje novog menadžera Blekburna Pola Insa, koji u Kastilju vidi važnu kariku u manevru.

Agent snažnog Ekvadorca Miroslav Nestorović trebalo bi da se narednih dana vidi s Polom Insom i definiše detalje saradnje. Iako je Kastiljo pod ugovorom sa srpskim šampionom, čelnici Crvene zvezde verovatno neće ostati imuni na sjajnu ponudu Blekburna, tim pre što im od njegovog transfera pripada deo kolača.

Sportski direktor crveno-belih Goran Bunjevčević, međutim, tvrdi da se neće tek tako odreći usluga Segunda Kastilja.

- Kastiljov menadžer juče je doputovao u Beograd na razgovor s predsednikom Toplicom Spasojevićem. Dobili smo dobru ponudu za Kastilja iz Engleske, ali nećemo je prihvatiti jer je on srce Crvene zvezde. Međutim, moramo da vidimo šta ima njegov agent da kaže i da li je ponuda koju on ima za svog klijenta odgovarajuća. Učinićemo sve što možemo da zadržimo sjajnog Ekvadorca i, ukoliko ne bude bilo ponude koja odgovara svim stranama, stvari će biti jasnije. U tom slučaju, od Kastilja se očekuje da se odmah priključi ekipi - rekao je Bunjevčević.
Ekvadorac Segundo Kastiljo je 31. avgusta 2006. godine, poslednjeg dana letnjeg prelaznog roka, parafirao ugovor sa Crvenom zvezdom, a doveden je kao alternativa za Nenada Kovačevića. Ispostavilo se da je dolazak Ekvadorca iz El Nasionala možda i najbolji potez Dragana Stojkovića za vreme presednikovanja na „Marakani".

Kastiljo je brzo postao standardan član najboljeg tima Crvene zvezde, koji je golovima iz prekida gurao tim do duple krune 2007. Zanimljivo, potencijalna akvizicija Blekburn Roversa je pukom slučajnošću završila na „Marakani". Naime, Kastiljo je imao potpisan predugovor s Viganom, ali zbog nedovoljnog broja igara u reprezentaciji Ekvadora posao je propao.

Engleski mediji takođe navode da bi se zbog sjajne skok igre i fizičkih predispozicija Kastiljo brzo uklopio u zahteve elitne engleske lige i da ga zbog toga mnogi klubovi već dugo drže na oku. Posle sezone afirmacije u Crvenoj zvezdi, pojavila se priča da bi Kastilja rado u svojim redovima video i sjajni Juventus. Italijanski mediji su o tome pisali mesecima, ali do konkretnog posla nije došlo. Izvesno je samo da je Kastiljo u januaru imao ponudu Parme, ali je na nagovor menadžera Nestorovića odlučio da ostane u Crvenoj zvezdi još šest meseci i sačeka poziv nekog drugog kluba.

fakti

n Za dve sezone Segundo Kastiljo odigrao je 72 utakmice u dresu Crvene zvezde i postigao 19 golova

n Za reprezentaciju Ekvadora odigrao je 30 mečeva i postigao dva gola

n Pre Crvene zvezde igrao je za klub Deportivo i El Nasional

n Blekburn je prošlu sezonu završio na sedmom mestu Premijer lige

n Za pojačanja menadžer Pol Ins ima budžet od 40 miliona funti
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 12 jul 2008, 12:08

" "
slika
slika
slika
Север
slika
slika
slika
slika
slika
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 13 jul 2008, 20:50

- " $...

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Fukare tz » 13 jul 2008, 21:20

**** li ti svi oni koji su ispod onog 4s mamu u picku cetnicku
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
Torentte
Postovi: 60
Pridružen/a: 01 jun 2008, 13:48
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Torentte » 13 jul 2008, 21:55

Fukare tz je napisao/la:**** li ti svi oni koji su ispod onog 4s mamu u picku cetnicku
Nemoj tako pričati kad si neinformiran, "4S" nije četnički znak. Ti si nacionalista, i zbog takvih ljudi je rat i počeo, i zbog toga sada tebi i smeta "4S". Nemoj misliti da branim Srbe, ja sam Hrvat, ali to je krajnji primitivizam izražavanja, samo najveći primitivac daje takve komentare. 4S je srpski znak, i ne znači ništa pogrešni, niti vrijeđa neki drugi narod.
To je isto kad bih ja sad psovao nekome nešto zato što na utakmicama Bosne i Hercegovine vidim ljiljane, turske zastave, one zelene islamske zastave, itd... Ja navijam za BIH samo zbog toga jer sam ovdje rođen i jer ovdje živim, i zbog toga jer su i Srbi i Hrvati počeli igrati za BiH, ali nema mnogo Hrvata i Srba koji navijaju za BiH, vrlo ih je malo, i neće nikad ni početi navijati za BiH sve dok na stadionima budu ljiljani, islamske zastave, turske zastave, mjeseci, zvijezde. Sve dok te transparente ne zamijeni sadašnja bosanskohercegovačka zastava, samo će Bošnjaci navijati za BIH, a kako vidim, to se neće desiti vrlo skoro nažalost.
DROIT AU BUT

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 13 jul 2008, 23:34

Fukare tz je napisao/la:**** li ti svi oni koji su ispod onog 4s mamu u picku cetnicku
Bruka
- " $...

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GoRaN » 13 jul 2008, 23:53

Torentte je napisao/la:
Fukare tz je napisao/la:**** li ti svi oni koji su ispod onog 4s mamu u picku cetnicku
Nemoj tako pričati kad si neinformiran, "4S" nije četnički znak. Ti si nacionalista, i zbog takvih ljudi je rat i počeo, i zbog toga sada tebi i smeta "4S". Nemoj misliti da branim Srbe, ja sam Hrvat, ali to je krajnji primitivizam izražavanja, samo najveći primitivac daje takve komentare. 4S je srpski znak, i ne znači ništa pogrešni, niti vrijeđa neki drugi narod.
To je isto kad bih ja sad psovao nekome nešto zato što na utakmicama Bosne i Hercegovine vidim ljiljane, turske zastave, one zelene islamske zastave, itd... Ja navijam za BIH samo zbog toga jer sam ovdje rođen i jer ovdje živim, i zbog toga jer su i Srbi i Hrvati počeli igrati za BiH, ali nema mnogo Hrvata i Srba koji navijaju za BiH, vrlo ih je malo, i neće nikad ni početi navijati za BiH sve dok na stadionima budu ljiljani, islamske zastave, turske zastave, mjeseci, zvijezde. Sve dok te transparente ne zamijeni sadašnja bosanskohercegovačka zastava, samo će Bošnjaci navijati za BIH, a kako vidim, to se neće desiti vrlo skoro nažalost.
Koji si ti car čovječe.....
Evo ja sam pola hrvat pola srbin,rođen sam u BiH,cijeli život u BiH i navijam za BiH. 8-)

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Fukare tz » 14 jul 2008, 00:22

Ne znam sta bi se desilo da ja na nekom srpskom portalu stavim ljiljane ili tursku zastavu **** bi mi od-do, pa da je on barem iz srbije nego neki primitivac iz sela kod bijeljine, nije ovo prvi put da provocira a uostalom nisam vama nista ni napisao i zaboli vas
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la calcio » 14 jul 2008, 07:46

Torentte je napisao/la:
Fukare tz je napisao/la:**** li ti svi oni koji su ispod onog 4s mamu u picku cetnicku
Nemoj tako pričati kad si neinformiran, "4S" nije četnički znak. Ti si nacionalista, i zbog takvih ljudi je rat i počeo, i zbog toga sada tebi i smeta "4S". Nemoj misliti da branim Srbe, ja sam Hrvat, ali to je krajnji primitivizam izražavanja, samo najveći primitivac daje takve komentare. 4S je srpski znak, i ne znači ništa pogrešni, niti vrijeđa neki drugi narod.
To je isto kad bih ja sad psovao nekome nešto zato što na utakmicama Bosne i Hercegovine vidim ljiljane, turske zastave, one zelene islamske zastave, itd... Ja navijam za BIH samo zbog toga jer sam ovdje rođen i jer ovdje živim, i zbog toga jer su i Srbi i Hrvati počeli igrati za BiH, ali nema mnogo Hrvata i Srba koji navijaju za BiH, vrlo ih je malo, i neće nikad ni početi navijati za BiH sve dok na stadionima budu ljiljani, islamske zastave, turske zastave, mjeseci, zvijezde. Sve dok te transparente ne zamijeni sadašnja bosanskohercegovačka zastava, samo će Bošnjaci navijati za BIH, a kako vidim, to se neće desiti vrlo skoro nažalost.
Slazem se da islamskim i turskim zastavama nije mjesto na stadionima kad igra BiH (a i nema ih puno ruku na srce, jedna ili dvije se nadju na punom Kosevu) ali ljiljani su bosanska zastava kroz istoriju jos od ranog srednjeg vijeka i to sto tebi oni smetaju ne bih komentarisao. To je isto kao kad bi trazio od navijaca Hrvatske da ne nose sahovnice na utakmice repke.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.