Stranica: 1/3.

Ljepotice

Postano: 12 jun 2026, 00:32
Postao/la BiHSportman
Ljepotice (SP 2026) - Ovdje možemo postavljati slike najljepše stvari pored fudbala. Nadam se da će mi admini dopustiti da otvorim temu.

Re: Ljepotice

Postano: 12 jun 2026, 00:49
Postao/la Derdiyok
Pa nadam se. Na sajtu su eno objavili Meksikanku kako slavi prvi pogodak njene drzave a baluni skacu li skacu.

Re: Ljepotice

Postano: 12 jun 2026, 01:02
Postao/la BiHSportman
:D
Derdiyok je napisao/la:
12 jun 2026, 00:49
Pa nadam se. Na sajtu su eno objavili Meksikanku kako slavi prvi pogodak njene drzave a baluni skacu li skacu.
Za Meksikanke treba otvoriti posebnu temu, ma za sve latinke. :D

Re: Ljepotice

Postano: 12 jun 2026, 01:05
Postao/la Kaunas
BiHSportman je napisao/la:
12 jun 2026, 01:02
:D
Derdiyok je napisao/la:
12 jun 2026, 00:49
Pa nadam se. Na sajtu su eno objavili Meksikanku kako slavi prvi pogodak njene drzave a baluni skacu li skacu.
Za Meksikanke treba otvoriti posebnu temu, ma za sve latinke. :D
Cekamo Paragvaj :opaopa:

Re: Ljepotice

Postano: 12 jun 2026, 01:12
Postao/la Torres_9
Kanadjanke pravo zgodne jbt, bjelkinje dakako. Daleko superiornije prema americkim

Re: Ljepotice

Postano: 12 jun 2026, 01:19
Postao/la Atlanta
https://x.com/Htownliv


Evo one od danas, samo pazite da ne otvarate u prisustvu zena i djece, one izgleda snimaju bezobrazluke :urnebes: :mrgreen:


Znam da ce ovaj novinar sto je objavio da ga baca na nju, kakav je naslov stavio lik :rol:

Re: Ljepotice

Postano: 12 jun 2026, 01:24
Postao/la HeraklitMracni
Mozel tema “ljepotice svjetskog prvenstva “

Re: Ljepotice

Postano: 12 jun 2026, 05:32
Postao/la Sheyi
Derdiyok je napisao/la:
12 jun 2026, 00:49
Pa nadam se. Na sajtu su eno objavili Meksikanku kako slavi prvi pogodak njene drzave a baluni skacu li skacu.
Ali su smotani novinari sa portala jbt, taj video je sa Gold Cupa.

slika

Nije ni cudo sto ih je onaj mostarac sprdao sa Rierom :mrgreen:

Re: Ljepotice

Postano: 13 jun 2026, 10:37
Postao/la BiHSportman

Re: Ljepotice

Postano: 13 jun 2026, 10:40
Postao/la StevieG8
BiHSportman je napisao/la:
13 jun 2026, 10:37
Nju je Demirovic vidio pa promasio

Re: Ljepotice

Postano: 13 jun 2026, 14:13
Postao/la ArtemisFowl
Gdje je ona naša u grudnjaku što je bila

Re: Ljepotice

Postano: 13 jun 2026, 14:17
Postao/la dukipajser
ArtemisFowl je napisao/la:
13 jun 2026, 14:13
Gdje je ona naša u grudnjaku što je bila
Mislio sam je ja uslikati al zena bila tu nisam smio.

Re: Ljepotice

Postano: 13 jun 2026, 14:58
Postao/la Anoniman
ArtemisFowl je napisao/la:
13 jun 2026, 14:13
Gdje je ona naša u grudnjaku što je bila
Prije ce biti da je nju vidio i promasio 😁

Re: Ljepotice

Postano: 14 jun 2026, 02:03
Postao/la 19vendetta87
BiHSportman je napisao/la:
13 jun 2026, 10:37
Stidna neka djevojka. :yawn:
Nakon što su njene fotografije počele kružiti, Emina kaže da je bila iznenađena reakcijama i količinom pažnje koju je dobila.

"Moram priznati da se čudno osjećam, ja sam inače stidna osoba. Jutros oko četiri sata, počele su mi stizati poruke od rodbine. Mama i sestra su me također zvale, nisam mogla više ni zaspati jer mi je mobitel samo zvonio. Stidna sam osoba i sve mi je ovo malo čudno", ispričala je.

Re: Ljepotice

Postano: 14 jun 2026, 09:41
Postao/la Lakoste
Raja, sta mislite trpa li Ganibeg onu vimaru Lejlu

Re: Ljepotice

Postano: 14 jun 2026, 09:46
Postao/la Kaunas
Anoniman je napisao/la:
13 jun 2026, 15:25
StevieG8 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:10
ArtemisFowl je napisao/la:
13 jun 2026, 14:13
Gdje je ona naša u grudnjaku što je bila
Obriši tačku izmežu tuzla i nski

https://tuzla.nski.ba/lifestyle/moda-i- ... tu/1013367
Bila je druga jedna u plavom grudnjaku BiH...
Mozda kolega misli na nju 😎
Bila je jedna 2 puta su je prikazali medju njihovim navijacima u BH grudnjaku

Re: Ljepotice

Postano: 14 jun 2026, 09:48
Postao/la PSV
19vendetta87 je napisao/la:
14 jun 2026, 02:03
BiHSportman je napisao/la:
13 jun 2026, 10:37
Stidna neka djevojka. :yawn:
Nakon što su njene fotografije počele kružiti, Emina kaže da je bila iznenađena reakcijama i količinom pažnje koju je dobila.

"Moram priznati da se čudno osjećam, ja sam inače stidna osoba. Jutros oko četiri sata, počele su mi stizati poruke od rodbine. Mama i sestra su me također zvale, nisam mogla više ni zaspati jer mi je mobitel samo zvonio. Stidna sam osoba i sve mi je ovo malo čudno", ispričala je.
Stidna a nije mogla zaspat jer su je drkaci poceli zapracivati na drustvenim mrezama i tako joj digli popularnost. Realno bezveze devojka, ne bih spolno opcio sa ovakvim sporetima. :yawn:

Re: Ljepotice

Postano: 14 jun 2026, 09:49
Postao/la Kaunas
Wannabe Knoll

Mada su sve nakon Larisse Riquelme besmislene

Re: Ljepotice

Postano: 14 jun 2026, 22:15
Postao/la rossonero85
slika

Re: Ljepotice

Postano: 14 jun 2026, 22:28
Postao/la NebeskaSila96
slika