Stranica: 1/46.
02.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 22:58
Postao/la Virtu4l
Ja je otvaram pa šta bude.
Sretno momci, obradujte nas.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 22:59
Postao/la DamirT
Daj tog Trumpa

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:01
Postao/la Atlanta
Guzi cizburger naciju mater im yebem zbog njih je Alagic morao stati kod Banja Luke
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:05
Postao/la NEZALAGANJE
Cisto da napisem jednu stvar za ovu tekmu, za koju znam da se nece desiti.... Hadzikadunic u paru sa Muharemovicem i Mahmic u vezi sa Sunjicem i Basicem naustrb Dzeke ili trnokopa.
Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.
Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:05
Postao/la Micron
Ima li ko onu sliku sta nam treba da smo 100% prošli?
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:06
Postao/la Arvid
U koliko sati
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:07
Postao/la Virtu4l
Arvid je napisao/la: ↑24 jun 2026, 23:06
U koliko sati
Mislim da je u 2 ujutro po našem.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:11
Postao/la NoDi80
Virtu4l je napisao/la: ↑24 jun 2026, 22:58
Ja je otvaram pa šta bude.
Sretno momci, obradujte nas.
Svaka ti dala

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:11
Postao/la Atlanta
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:19
Postao/la Virtu4l
Atlanta je napisao/la: ↑24 jun 2026, 23:11
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu
Ma svejedno, u Americi je 1.7.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:20
Postao/la Shevko
moramo sa trojicom u sredini igrati, ne nuzno sa Mahmicem. Ali da trojica obitavaju tu i pomazu odbrani.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:25
Postao/la harko35
Mi smo 100% prošli !!!
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:25
Postao/la Atlanta
Virtu4l je napisao/la: ↑24 jun 2026, 23:19
Atlanta je napisao/la: ↑24 jun 2026, 23:11
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu
Ma svejedno, u Americi je 1.7.
Ma i to sto kazes, u svakom slucaju evo noci evo ludilaaaa

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:25
Postao/la Alminjo99
Ogradit ćemo im soker.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:27
Postao/la Virtu4l
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:31
Postao/la NEZALAGANJE
Shevko je napisao/la: ↑24 jun 2026, 23:20
moramo sa trojicom u sredini igrati, ne nuzno sa Mahmicem. Ali da trojica obitavaju tu i pomazu odbrani.
Sta ne nuzno s Mahmicem?? Decko izgleda ko Ronaldinho za sve ostale veznjake. I to ne znaci da je on aman zaman svjetska klasa, vec su ostali go ku.rac.Sunjic i Basic se tu malo koprcaju i to je to.Ostali su nivo PLBIH.
Mahmic MORA igrati.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:36
Postao/la Virtu4l
Idealna utakmica da nastavimo 1-1 i Vasilj tradiciju.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:38
Postao/la PSV
Rano je za ovu temu.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:39
Postao/la DeeWa
Virtu4l je napisao/la: ↑24 jun 2026, 23:19
Atlanta je napisao/la: ↑24 jun 2026, 23:11
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu
Ma svejedno, u Americi je 1.7.
Pa valjda je bitno koji je datum kod nas. Mi gledamo ovdje.
I mogao si napisati i u koliko sati u prvom postu. Barem neki podatak da ljudi imaju.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Postano: 24 jun 2026, 23:40
Postao/la AzRimiRzA
1-1 i prolaz u penalima