Stranica: 1/46.

02.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 22:58
Postao/la Virtu4l
Ja je otvaram pa šta bude.


Sretno momci, obradujte nas. :bih:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 22:59
Postao/la DamirT
Daj tog Trumpa :bih:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:01
Postao/la Atlanta
Guzi cizburger naciju mater im yebem zbog njih je Alagic morao stati kod Banja Luke

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:05
Postao/la NEZALAGANJE
Cisto da napisem jednu stvar za ovu tekmu, za koju znam da se nece desiti.... Hadzikadunic u paru sa Muharemovicem i Mahmic u vezi sa Sunjicem i Basicem naustrb Dzeke ili trnokopa.

Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.

Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:05
Postao/la Micron
Ima li ko onu sliku sta nam treba da smo 100% prošli?

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:06
Postao/la Arvid
U koliko sati

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:07
Postao/la Virtu4l
Arvid je napisao/la:
24 jun 2026, 23:06
U koliko sati
Mislim da je u 2 ujutro po našem.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:11
Postao/la NoDi80
Virtu4l je napisao/la:
24 jun 2026, 22:58
Ja je otvaram pa šta bude.


Sretno momci, obradujte nas. :bih:
Svaka ti dala :bih:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:11
Postao/la Atlanta
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu :bih:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:19
Postao/la Virtu4l
Atlanta je napisao/la:
24 jun 2026, 23:11
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu :bih:
Ma svejedno, u Americi je 1.7. :mrgreen:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:20
Postao/la Shevko
moramo sa trojicom u sredini igrati, ne nuzno sa Mahmicem. Ali da trojica obitavaju tu i pomazu odbrani.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:25
Postao/la harko35
Mi smo 100% prošli !!! :bih: :bih: :bih: :bih:
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:25
Postao/la Atlanta
Virtu4l je napisao/la:
24 jun 2026, 23:19
Atlanta je napisao/la:
24 jun 2026, 23:11
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu :bih:
Ma svejedno, u Americi je 1.7. :mrgreen:
Ma i to sto kazes, u svakom slucaju evo noci evo ludilaaaa :opaopa:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:25
Postao/la Alminjo99
Ogradit ćemo im soker.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:27
Postao/la Virtu4l

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:31
Postao/la NEZALAGANJE
Shevko je napisao/la:
24 jun 2026, 23:20
moramo sa trojicom u sredini igrati, ne nuzno sa Mahmicem. Ali da trojica obitavaju tu i pomazu odbrani.
Sta ne nuzno s Mahmicem?? Decko izgleda ko Ronaldinho za sve ostale veznjake. I to ne znaci da je on aman zaman svjetska klasa, vec su ostali go ku.rac.Sunjic i Basic se tu malo koprcaju i to je to.Ostali su nivo PLBIH.

Mahmic MORA igrati.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:36
Postao/la Virtu4l
Idealna utakmica da nastavimo 1-1 i Vasilj tradiciju. :bih:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:38
Postao/la PSV
Rano je za ovu temu.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:39
Postao/la DeeWa
Virtu4l je napisao/la:
24 jun 2026, 23:19
Atlanta je napisao/la:
24 jun 2026, 23:11
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu :bih:
Ma svejedno, u Americi je 1.7. :mrgreen:
Pa valjda je bitno koji je datum kod nas. Mi gledamo ovdje.
I mogao si napisati i u koliko sati u prvom postu. Barem neki podatak da ljudi imaju.

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Postano: 24 jun 2026, 23:40
Postao/la AzRimiRzA
1-1 i prolaz u penalima