Nogometni savez BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la vlakanje » 17 mar 2021, 20:10

OnakoBa je napisao/la:
17 mar 2021, 08:19
SudoHusika je napisao/la:
17 mar 2021, 08:08
Je li ovaj Irfan Durić uhapšen u akciji VAR 2019.godine?
Da
ne vjerujem da ga je zeljkovic izabrao... isto kao ni vjecnog rascica i ostale?!

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 17 mar 2021, 21:04

gruezi je napisao/la:
16 mar 2021, 17:21
OnakoBa je napisao/la:
28 jan 2021, 15:47
insegnante je napisao/la:
28 jan 2021, 10:33
Nije to baš tako, da je izašlo 5000 ili 10 hiljada ljudi to odmah mijenja situaciju, treba biti istrajan. BHF je bio istrajan po pitanju ondašnjeg troglavog FSBiH i na kraju ie i došlo do smjene i promjena. Međutim, i pored toga politika ne odustaje od podjele na tri plemena, tako da imamo član 38 u novom statutu, gdje jasno piše da NIJEDNA odluka ne može biti donesena ukoliko iz ova četiri kantona nema bar jednog glasa ZA. Ti kantoni su: Posavski, Livanjski, Hercegovacko-Neretvanski i Zapadno-Hercegovački kanton.E sad šta to odvaja ova četiri kantona od ostalih 6 kantona, valjda se BiH koliko znam sastoji od dva entiteta, a Federacija od 10 kantona, zašto ova četiri kantona imaju svoj poseban glas?
Dalje, pogledajte fejsbuk objave buduceg predsjednika FSBiH, zar može takva osoba da obnaša tu funkciju? Gdje su navijači, gdje su mediji? Pogledajte kakav nam je Izvršni odbor, niko nema nikakve povezanosti sa fudbalom. Ako nam sve ovo odgovara, e pa onda i treba da nas gaze i da rade sta hoce i u fudbalu i u svim segmentima društva.
Mislim da je svako više umoran od pokušavanja da se nešto mijenja, jer se nikada promijeniti neće. Probali su jednom, promijenili - vratilo se 100 puta gore. Ne odgovara, ali koji k da se radi... raja se ohladila od svega mogućeg
Sve uz dozvolu mladomuslimanske srpske demokratske akcije... ljudi ce se naguzit pred srbima I hdzeom svaki put u svakom aspectu zivota....cilj beogradskih placenika iz sda je da bosnjacima dokazu da je bih nemoguca I da pristanu na fildzan drzavu gdje ce sda mladomuslimani biti gospodari zivota I smrti....kako je moguce da se srbima uvijek daje moc da blokiraju cak I kad stranci vrse pritisak na vlahe da pristanu bez da dobiju veto...
" necemo u nato ako to srbi ne zele".. bakir izetbegovic... sta treba vise da se desi da prosjecan bosnjo shvati da je sda tu da ide na mlin velikosrpskom projektu...

Ti si nadmasio Alexa Jonesa s tim teorijama zavjere.

SDOOOaA je krivOOoo za sve!
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 maj 2021, 17:33

slika

Vidi četnika u banjaluci vidi vidi :puke:
:rol: :rol: :rol: :rol:

Sad i Miske zahebava forumske hordaše
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Maestro » 23 maj 2021, 17:50

Koju su oni prednosti prokockali naspram dodini cetalja…
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Harise » 23 maj 2021, 18:44

Ovo je početak kraj našeg nogometa koji se raspada. Naši ljudi su sami krivi što su to omogućili u svojoj zemlji...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la DrFilgud » 27 maj 2021, 23:28

Eno ćelavi admin metno Misketa u garažu.
Ojačali ste osovinu bh fudbala, čestitke mudri naš admine :D
Donio Zvjezdan dva donera, jumbo pizzu od Mahira i kolu.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la DaVinci » 29 maj 2021, 01:30

Kucam na vrata zaboravljenih NS asova ... znal' se ispod kojeg kamena se sakrila ona gnjida gnjidava zvana Ahmet Pasalic ... znam gdje su mu ahbaba Munju sakrili al' za njega zadugo necuh nista ... :hmmmmm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la harixs » 29 maj 2021, 06:46

DrFilgud je napisao/la:
27 maj 2021, 23:28
Eno ćelavi admin metno Misketa u garažu.
Ojačali ste osovinu bh fudbala, čestitke mudri naš admine :D
Donio Zvjezdan dva donera, jumbo pizzu od Mahira i kolu.
Namiriso je Adminlija i savjetnici hamburgere i pizzu pa stao u odbranu Vice i Peteva kad niko nije ni znao za njih..jadna majko cime se to sluzi.

Tacno u ovoj zemlji nece biti napredka u narednih 50 god. kad se hebeni sportski portali grebu za pizzu a gumene glave klimaju jer im je u zivotu najduze putovanje bilo do Neuma.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Vucevich » 01 sep 2021, 14:42

NOGOMETNI SAVEZ BiH: Tate dovode sinove, kćeri, braću na hrvatske, bošnjačke i srpske funkcije
:bih:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 sep 2021, 14:54

Vucevich je napisao/la:
01 sep 2021, 14:42
NOGOMETNI SAVEZ BiH: Tate dovode sinove, kćeri, braću na hrvatske, bošnjačke i srpske funkcije
:bih:
Ma kakvi nema toga u bh.fudbalu. U sportu nema mjesta za korupciju i prljave radnje. Svima je u interesu da nacionalni timovi i BH lige napreduju . Evo tereni su napravljeni kao i obecano, stolice postavljene u trebinju i zidovi ofarbani. Ide sve polahko ali ide.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4490
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la MoodyHank » 01 sep 2021, 15:05

bhfanatic14 je napisao/la:
01 sep 2021, 14:54
Vucevich je napisao/la:
01 sep 2021, 14:42
NOGOMETNI SAVEZ BiH: Tate dovode sinove, kćeri, braću na hrvatske, bošnjačke i srpske funkcije
:bih:
Ma kakvi nema toga u bh.fudbalu. U sportu nema mjesta za korupciju i prljave radnje. Svima je u interesu da nacionalni timovi i BH lige napreduju . Evo tereni su napravljeni kao i obecano, stolice postavljene u trebinju i zidovi ofarbani. Ide sve polahko ali ide.
Jesi li ti ikad napisao išta pozitivno na ovom forumu, osim za dvojac koji guraš rukama i nogama u reprezentaciju?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Neutral » 01 sep 2021, 21:54

Vucevich je napisao/la:
01 sep 2021, 14:42
NOGOMETNI SAVEZ BiH: Tate dovode sinove, kćeri, braću na hrvatske, bošnjačke i srpske funkcije
:bih:
Ugasili se zauvijek :kafa:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Maestro » 01 sep 2021, 22:47

Jeste vidjeli u prvom kurvetinu dzemedzica na tribinama. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4490
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la MoodyHank » 01 sep 2021, 23:01

Maestro je napisao/la:
01 sep 2021, 22:47
Jeste vidjeli u prvom kurvetinu dzemedzica na tribinama. :urnebes:
Sad nemate šta o igri pisati i pljuvati pa ste prešli na to ko je na tribinama?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Drape » 02 sep 2021, 13:23

Na N1 ima neuređivani video kako novinari uzimaju izjave nakon što se reprezentacija vratila u BiH. Novinarka viče: "Miraleme, Miraleme", on kaže: "Hajd dok Slavica nije došla." Poslije njeg izjavu daje Saničanin, Slavica je već došla i zahtijeva da i ona bude prisutna dok on daje izjavu, jedan od novinara joj govori: "Nemojte samo u kadar, odmaknite se malo sa strane." Novinar pita Saničanina hoće li Kolašinac i Krunić biti spremni, što jeste glupo pitanje za njeg, ali Slavica upada pred kamere, prekida intervju i kaže da to nije pitanje za njeg.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Ibizevic » 04 sep 2021, 23:20

Zenica / Ljuti Krajišnici pitaju: Ko je naredio da se zastava sa ljiljanima skine?

Reprezentacija Bosne i Hercegovine igra prijateljsku utakmicu protiv Kuvajta na Bilinom polju u Zenici.

Tribine stadiona su poprilično prazne, tek pokoji navijač bodri našu reprezentaciju.

Admir Karabeg, iz Udruženja navijača Ljuti Krajišnici prati meč sa nekoliko svojih prijatelja, a kako je kazao u svom Facebook liveu doživio je neugodnost zbog zastave sa ljiljanima.

"Nisu nam dozvolili da unesemo transparente, pa sam ja postavio zastavu s ljiljanima. Normalno na ogradu, ali su ubrzo stigli momci iz osiguranja da me opomenu da skinemo zastavu s ljiljanima.

Momci iz osiguranja nisu ništa krivi, samo su radili svoj posao.

Ja zastavu nisam skinu, samo sam je prebacio na drugu stranu. Nema nas puno ovdje, jedina zastava na stadionu je moja i duks Ljuti Krajišnici, ne smiju je skinuti", rekao je Karabeg.

On je istaknuo da su radnici obezbjeđenja bili maksimalno profesionalni i dodao je da im je došla naredba sa vrha da se zastava skine.

"Lično sam ovo doživio prije par minuta, ja sam zastavu prebacio sa unutrašnje strane ograde gdje je ne mogu dohvatiti. Ovo je problem sa kojim moramo da se suočimo, da ovu mafiju iz Saveza ili ko već ovo naređuje riješimo jednom za sva vremena",
zaključio je Karabeg.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Vucevich » 04 sep 2021, 23:33

Kakvo je to pitanje, ko je naredio?

slika

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Neutral » 04 sep 2021, 23:35

Cekamo da mazohisti kupe karte za mafijaski savez.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la bhfanatic14 » 05 sep 2021, 00:17

Vucevich je napisao/la:
04 sep 2021, 23:33
Kakvo je to pitanje, ko je naredio?

slika
I ovo glavni covjek zaduzen za BH fudbal. Vise nego bolesno i nevjerovatno.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Beduin
Postovi: 16358
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH - UKINUTA SUSPENZIJA

Post Postao/la Beduin » 05 sep 2021, 00:41

Puna podrska svakom vidu borbe protiv njih. Pa makar to trenutno bili i prekidi utakmica, bakljade, materijalno kaznjavanje Saveza, suspenzije.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.