Nogometni savez BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Wanderson
Postovi: 2686
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Wanderson » 03 feb 2024, 12:25

Službena lica Premijer liga Bosne i Hercegovine (part 3)

Berin Pilav,direktorov brat i glasnogovornik‼️

Berin Pilav samo se odjednom pojavio na listi delegata Premijer lige.Ekspresno je preskočio sve niže rangove i obreo se na najvećem iako dok nije gurnut na delegatsku funkciju nije nikada pratio fudbal.Da ne spominjemo da je bio član nekog kluba ili igrao fudbal.Zadnji put je šutnuo loptu na fizičkom u osnovnoj školi.

Sada uživa status povlaštenog delegata.Svaki vikend je na nekoj utakmici sakupio je 5 utakmica Premijer lige i preko 20 utakmica na omladinskim ligama a seminare najčešće provodi u restoranskom dijelu hotela.

U slobodno vrijeme između utakmica obavlja funkciju glasnogovornika a poznat je po imenima Ljubav Lubav, Kenan Kenan, Elsveta Popušlić....

Brat smrada, izdajnika, odmetnika i najveceg lopova u historiji saveza Elmira Pilava.

Avatar
Arvid
Postovi: 17206
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Arvid » 07 feb 2024, 11:34

Protiv Italije prijateljska nakon Engleske, u Empoliju.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

19vendetta87
Postovi: 4619
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 feb 2024, 12:20

Kakav crni niz nas ocekuje u naredno vrijeme, u slucaju da se ne plasiramo na EP.
Engleska, Italija, pa A liga nacije...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Scholl » 07 feb 2024, 12:24

Dogovaraju se prijateljske a ne zna se ishod plasmana na euro
Zapravo znaju ovi iz saveza da ce to biti Ukrajina, i nema to veze sa njihovom formom ili nasom vec je to naredba odozgo.

Da nasi imaju ikakve nade da cemo proci Ukrajinu sacekali bi pa pred euro odigrali par laksih tekmi.

Ovo je preocito

Zao mi naroda koji ce dati 40 maraka u 2024 godini za ulaz na stadion gdje sjedista nisu numerisana, gdje moras platit kartu i doci tri sata prije pocetka da zauzmes zamisli mjesto koje si PLATIO!

Avatar
Arvid
Postovi: 17206
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Arvid » 07 feb 2024, 12:28

Yebo Ukrajinu, tu bi ja izveo rezerve. Treba čuvati noge za prijateljske.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 14002
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DamirT » 07 feb 2024, 12:31

19vendetta87 je napisao/la:
07 feb 2024, 12:20
Kakav crni niz nas ocekuje u naredno vrijeme, u slucaju da se ne plasiramo na EP.
Engleska, Italija, pa A liga nacije...
Ide niz kao kad je Bajevic bio selektor nazalost.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
katalinski
Postovi: 749
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la katalinski » 07 feb 2024, 13:11

Bez dobrih utakmica i nema napretka , uvijek su nam nedostajale te prijateljske i jedina smo mi izbjegavali da koristimo sve termine.
Ne razumijem toliko kukanje , fifina lista ne znaci nista, osim za poziciju u bubanju , a mi nize ne mozemo pasti od ovog.
Opet ako se izbori plasman na EURO, na dobrom smo putu.
Ijos jedan plus ovo je prilika da se pozovu neki igraci koji se dvoume za koga ce igrati...
Ajvatar

19vendetta87
Postovi: 4619
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 feb 2024, 13:12

DamirT je napisao/la:
07 feb 2024, 12:31
19vendetta87 je napisao/la:
07 feb 2024, 12:20
Kakav crni niz nas ocekuje u naredno vrijeme, u slucaju da se ne plasiramo na EP.
Engleska, Italija, pa A liga nacije...
Ide niz kao kad je Bajevic bio selektor nazalost.
Ma bice i gore. Pogotovo protiv Engleske, oni se nabriju pred svako EP, utrpace nam koliko god budu mogli.
Jos ako selektor bude eksperimentisao nesto, bice veca katastrofa nego protiv Portugala
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
avenija
Postovi: 13646
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la avenija » 07 feb 2024, 14:10

Meni su sumnjive ove dvije prijateljske sa najtraktivnijim protivnicima u Evropi. Nadam se da to nije kompenzacija jer Ukrajina mora na EURO.
Nisam bas sklon teorijama zavjera i slicno ali i na Eurosongu im poklonise pobjedu, sumnjam sada da je ovo naredba od vrha da moraju biti Ukrajinci na Euru a mi cemo dobiti neke kompenzacije u buducnosti. Opet se nadam da nije to slucaj jer bi bila velika steta da se ne pojavimo u Njemackoj.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2105
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la CAGarfia » 07 feb 2024, 14:30

Dugo se veća glupost od ovog nije napisala.

19vendetta87
Postovi: 4619
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 feb 2024, 14:33

avenija je napisao/la:
07 feb 2024, 14:10
Meni su sumnjive ove dvije prijateljske sa najtraktivnijim protivnicima u Evropi. Nadam se da to nije kompenzacija jer Ukrajina mora na EURO.
Nisam bas sklon teorijama zavjera i slicno ali i na Eurosongu im poklonise pobjedu, sumnjam sada da je ovo naredba od vrha da moraju biti Ukrajinci na Euru a mi cemo dobiti neke kompenzacije u buducnosti. Opet se nadam da nije to slucaj jer bi bila velika steta da se ne pojavimo u Njemackoj.
Brate, stvar je jednostavna. Italija je u grupi sa Hrvatskom, a Engleska sa Srbijom i Slovenijom, zato i igraju s nama jer kontaju da imamo slican stil igre.
Bas ce nama kompenzovati s prijateljskim utakmicama a izbiti nam plasman na EP...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2105
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la CAGarfia » 07 feb 2024, 14:35

Teorije zavjere u rangu zemlja je ravna ploča.

Avatar
avenija
Postovi: 13646
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la avenija » 07 feb 2024, 14:47

Scholl je napisao/la:
07 feb 2024, 12:24
Dogovaraju se prijateljske a ne zna se ishod plasmana na euro
Zapravo znaju ovi iz saveza da ce to biti Ukrajina, i nema to veze sa njihovom formom ili nasom vec je to naredba odozgo.

Da nasi imaju ikakve nade da cemo proci Ukrajinu sacekali bi pa pred euro odigrali par laksih tekmi.

Ovo je preocito

Tek sad vidim da ima jos ljudi koji misle slicno. Samo meni je sumnjivo sve a ne preočito.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Arvid
Postovi: 17206
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Arvid » 07 feb 2024, 14:52

Tako je isto Vels morao, oh wait.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 14002
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DamirT » 07 feb 2024, 14:56

Ma i bez te teorije zavjere ce nas Ukrajinci dobiti. Malo njihov kvalitet, malo sudija navuce nesto i to je to.

Mada nisam nikad vidio da ovoliko favorizuju jednu zemlju u apsolutno svemu kao Ukrajinu. Yebao ih rat. Bio je i kod nas, pa niko qrcem nije mrdnuo. Popisam ih.

A da ce imati sudije uz sebe, hoce 100%.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Sheyi » 07 feb 2024, 15:57

avenija je napisao/la:
07 feb 2024, 14:47
Scholl je napisao/la:
07 feb 2024, 12:24
Dogovaraju se prijateljske a ne zna se ishod plasmana na euro
Zapravo znaju ovi iz saveza da ce to biti Ukrajina, i nema to veze sa njihovom formom ili nasom vec je to naredba odozgo.

Da nasi imaju ikakve nade da cemo proci Ukrajinu sacekali bi pa pred euro odigrali par laksih tekmi.

Ovo je preocito

Tek sad vidim da ima jos ljudi koji misle slicno. Samo meni je sumnjivo sve a ne preočito.
Vjerovatno se uzela neka para od prava i sta vec ide s tim :) bolje ovako pa ako se plasiramo ode euforija u tacku pred tekme s Englezima i Talijanima, a onda invazija na Njemacku. Pametan potez Vice, i ako se ne plasiramo bar su uzete neke pare kao sto rekoh, a i igracemo protiv top ekipa za utjehu.

Samo ne znam otkud u Empoliju da igramo na onakvoj rupetini od stadiona

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DeeWa » 07 feb 2024, 19:53

Cime pravdaju poskupljenje ulaznica? Dobrim igrama u kvalifikacijama ili?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la DaVinci » 08 feb 2024, 04:51

avenija je napisao/la:
07 feb 2024, 14:10
Meni su sumnjive ove dvije prijateljske sa najtraktivnijim protivnicima u Evropi. Nadam se da to nije kompenzacija jer Ukrajina mora na EURO.
Nisam bas sklon teorijama zavjera i slicno ali i na Eurosongu im poklonise pobjedu, sumnjam sada da je ovo naredba od vrha da moraju biti Ukrajinci na Euru a mi cemo dobiti neke kompenzacije u buducnosti.
Kompenzacije te vrste se daju zemljama i narodima koji igraju ulogu u svjetskom poretku ... za nebitne k'o sto smo mi je dovoljna i vreca Klasovog brasna i kutija Bismalovog ulja ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
katalinski
Postovi: 749
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la katalinski » 08 feb 2024, 08:26

A vrijem je da i nas pogleda neka sreca, nama nesretni golovi Danske, Francuske iz penala, magla sa Irskom, Spanci u 96minuti. Plasman na SP , dobili smo sve sto smo mogli i opet u posljednjoj utakmici smo strijepili za plasman. Milosevic je vise sretno nego spretno znao zabiti gol, valjda je ostalo te malo srece i za trenerski posao, pa da iskoristi ovaj zicer za brzu slavu... :D
Ajvatar

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Nogometni savez BiH

Post Postao/la Goalgetter » 08 feb 2024, 09:09

avenija je napisao/la:
07 feb 2024, 14:10
Meni su sumnjive ove dvije prijateljske sa najtraktivnijim protivnicima u Evropi. Nadam se da to nije kompenzacija jer Ukrajina mora na EURO.
Nisam bas sklon teorijama zavjera i slicno ali i na Eurosongu im poklonise pobjedu, sumnjam sada da je ovo naredba od vrha da moraju biti Ukrajinci na Euru a mi cemo dobiti neke kompenzacije u buducnosti. Opet se nadam da nije to slucaj jer bi bila velika steta da se ne pojavimo u Njemackoj.
Prije velikih turnira reprezentacije uvijek igraju protiv reprezentacija sa slicnim stilom igre iz grupe. Italija mislim da ima Albaniju, a Englezi Slovence u grupi, samim time i objasnjivo sto bas mi :)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rimes87 i 15 gostiju.