Hasan Salihamidžić

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la neko_iz_mase » 10 jan 2010, 00:06

I vi nasli s Tarikom raspravljat :oops:
Tarik da negdje procita da je lopta kockasta, ne bi ga Bog,Allah,Isus,Buda,Mojsije i ostali mogli ubijediti da nije tako.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la johnnyHZ » 10 jan 2010, 00:12

neko_iz_mase je napisao/la:I vi nasli s Tarikom raspravljat :oops:
Tarik da negdje procita da je lopta kockasta, ne bi ga Bog,Allah,Isus,Buda,Mojsije i ostali mogli ubijediti da nije tako.
e vala niko ga bolje nije opiso ....svaka cast lik odgovara samo na ono sto moze i sto njemu odg ili sam preformulise pitanje pa odgovori....ako nemoze nikako onda saceeka sljedeci post pa na njega odgovori a ovaj preskoci ...ili napise nesto sto veze sa vezom nema :D....uglavnom da tareta ema forum bi bio mrtav :D
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Adinjo » 10 jan 2010, 00:13

Jah svakavih uhljupa na ovome forumu. Sta ovaj svijet svasta drzi, Boze dragi.

Ma Hasane brate, bjezi sto dalje od Bosne, da te ovi uljupi i primitivci ne blate, tebe i tvoje ime. Neka neces da igras, a za koga bi i igrao. Pametan si, vidio si sta smo i ko smo, i potpuno te podrzavam. Kad zavrsis karijeru idi ba u Njemacku i budi gospodin covjek, gdje ces biti cijenjen i postovan, ne obracaj se na fukare sto ti zlo misle.

Bijednici jedni, pa kako vas nije sramota pljuvati po Hasanu. Vi ste eto neko i nesta neka sila, pa ste nasli da palmudite o Hasanu da je izdajnik.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Tarik14 » 10 jan 2010, 00:16

Ne radi se samo u kartonima. Salihamidzic je stotinu drugih negativnih stvari uradio. U utakmicama u kojima se ocekivalo da on nesto napravi on se setao po terenu, nije se dovoljno zalagao, svadao se sa saigracima, pravio ruznu facu, i glumio je zvijezdu. Da ne kazem da je tada 100 puta bolja igra za klub (Bajern) nego za reprezentaciju. Sve su to stvari koje sam vidio svojim ocima i ovo je misljenje 90% BH. navijaca. Svedno je sto je dobio samo jedan zuti karton protiv San Marina, bitno je to sto mu je namjera bila da neigra protiv SCG na Marakani. Kada je prije mogao biti tu on je bjezao od reprezentacije pa ne treba nam ni sada! I sami reprezentativci ga nisu volili! :roll:

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Adinjo » 10 jan 2010, 00:17

De navedi tu tekmu za zute kartone, sto te covjek pita, i ne peglaj vise. To nas interesuje.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Cartman » 10 jan 2010, 00:19

Tarik14 je napisao/la:Ne radi se samo u kartonima. Salihamidzic je stotinu drugih negativnih stvari uradio. U utakmicama u kojima se ocekivalo da on nesto napravi on se setao po terenu, nije se dovoljno zalagao, svadao se sa saigracima, pravio ruznu facu, i glumio je zvijezdu. Da ne kazem da je tada 100 puta bolja igra za klub (Bajern) nego za reprezentaciju. Sve su to stvari koje sam vidio svojim ocima i ovo je misljenje 90% BH. navijaca. Svedno je sto je dobio samo jedan zuti karton protiv San Marina, bitno je to sto mu je namjera bila da neigra protiv SCG na Marakani. Kada je prije mogao biti tu on je bjezao od reprezentacije pa ne treba nam ni sada! I sami reprezentativci ga nisu volili! :roll:
A kako ti to znas da ga reprezentativci nisu voljeli? I kako to ti znas da ga 90% navijaca ne voli? To si pravio anketu. Ko god njega ne voli ili ima 10 godina ili ne voli BiH! Gledo sam manje-vise svaku utakmicu repke od 96. godine i nikad nisam to vidio da "pravi ruzni facu" ili da se svadja s nekim. A kad nam je najvise trebalo, protiv Danske, on je bio daleko najbolji. Samo pogledaj onu asistenciju Bolicu. Kako prima loptu i kako ubacuje. Njemu svaka cast za sve i dan danas mi je najdrazi BH-igrac.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la johnnyHZ » 10 jan 2010, 00:22

Tarik14 je napisao/la:Ne radi se samo u kartonima. Salihamidzic je stotinu drugih negativnih stvari uradio. U utakmicama u kojima se ocekivalo da on nesto napravi on se setao po terenu, nije se dovoljno zalagao, svadao se sa saigracima, pravio ruznu facu, i glumio je zvijezdu. Da ne kazem da je tada 100 puta bolja igra za klub (Bajern) nego za reprezentaciju. Sve su to stvari koje sam vidio svojim ocima i ovo je misljenje 90% BH. navijaca. Svedno je sto je dobio samo jedan zuti karton protiv San Marina, bitno je to sto mu je namjera bila da neigra protiv SCG na Marakani. Kada je prije mogao biti tu on je bjezao od reprezentacije pa ne treba nam ni sada! I sami reprezentativci ga nisu volili! :roll:
hahahah ma ti si genije...SAD ZUTI NISU BITNI hahahaahah.......igrao je u bajernu extra jer je igrao svoju poziciju i imao dobru ekipu a ne babine sinove i podmladak menadjera raznih pa su barba hasan konjic bolic baljic morali igrati za dvojicu da bi se prodao neko!!!!!!!!
hasan je igrao BR. 10 znaci centralni vezni a covjek je atleticar!!! borac!!!! krilo !!! bek!!!! veze sa vezom nema ta prica nikada odigrao nije ,...kako je onda zabio i asistirao onoliko golova???? ......jedini je protiv danse 1-1 odigrao dobro on i bolic.....jedino!1!111!!
igrao je i na marakani...po njegovoj stani niko prosao nije!!1!!!! kakavih 90% molim te ne prosipaj se!!!!!!
kad je dolazio sa inekcijama povrijedjen jer ga je trener natjerao tada...on je dosao.....i onda ga ovaj drzao 90 minuta na klupi umjesto da je isao u rehabilitacioni centar da se oporavi,....pjevao je JEDNA SI JEDINA a ja danas nijednog nevidim da sa navijacima pjeva JEDNA SI JEDINA NEGO SVI SUTE!!!!!!!! to nisu tare patriote stacemo sad??? ( i opet te pitam za MISIMOVICA JEL I ON PRODANA DUSA ZBOF PORTUGALA?
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la neko_iz_mase » 10 jan 2010, 00:23

Cartman je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:Ne radi se samo u kartonima. Salihamidzic je stotinu drugih negativnih stvari uradio. U utakmicama u kojima se ocekivalo da on nesto napravi on se setao po terenu, nije se dovoljno zalagao, svadao se sa saigracima, pravio ruznu facu, i glumio je zvijezdu. Da ne kazem da je tada 100 puta bolja igra za klub (Bajern) nego za reprezentaciju. Sve su to stvari koje sam vidio svojim ocima i ovo je misljenje 90% BH. navijaca. Svedno je sto je dobio samo jedan zuti karton protiv San Marina, bitno je to sto mu je namjera bila da neigra protiv SCG na Marakani. Kada je prije mogao biti tu on je bjezao od reprezentacije pa ne treba nam ni sada! I sami reprezentativci ga nisu volili! :roll:
A kako ti to znas da ga reprezentativci nisu voljeli? I kako to ti znas da ga 90% navijaca ne voli? To si pravio anketu. Ko god njega ne voli ili ima 10 godina ili ne voli BiH! Gledo sam manje-vise svaku utakmicu repke od 96. godine i nikad nisam to vidio da "pravi ruzni facu" ili da se svadja s nekim. A kad nam je najvise trebalo, protiv Danske, on je bio daleko najbolji. Samo pogledaj onu asistenciju Bolicu. Kako prima loptu i kako ubacuje. Njemu svaka cast za sve i dan danas mi je najdrazi BH-igrac.
On zna. To je nas Tarik almighty . Njegovo srce kaze da je to tako bilo, i nema tu vise price. Kapak
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la harishp » 10 jan 2010, 00:23

Tarik14 je napisao/la:Ne radi se samo u kartonima. Salihamidzic je stotinu drugih negativnih stvari uradio. U utakmicama u kojima se ocekivalo da on nesto napravi on se setao po terenu, nije se dovoljno zalagao, svadao se sa saigracima, pravio ruznu facu, i glumio je zvijezdu. Da ne kazem da je tada 100 puta bolja igra za klub (Bajern) nego za reprezentaciju. Sve su to stvari koje sam vidio svojim ocima i ovo je misljenje 90% BH. navijaca. Svedno je sto je dobio samo jedan zuti karton protiv San Marina, bitno je to sto mu je namjera bila da neigra protiv SCG na Marakani. Kada je prije mogao biti tu on je bjezao od reprezentacije pa ne treba nam ni sada! I sami reprezentativci ga nisu volili! :roll:
Ocigledno da nisi pratio ni 10 % njegovih tekmi u repci kad tako navodis.
S tim je sva prica zavrsena.
P.S Zar nije Bolic recimo za njega izjavio da je Braco najvise pruzio repci ali repka njemu nije ni pola pruzila kao on njoj.Svakome pametnom dosta.O tome ko je koga volio ili nije,pa nisu pe-deri @Tarike brate slatki :roll: :mrgreen: :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Adinjo » 10 jan 2010, 00:24

Da su meni Taretovi zivci :lol: :mrgreen:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la calcio » 10 jan 2010, 00:25

Tarik14 je napisao/la:Ne radi se samo u kartonima. Salihamidzic je stotinu drugih negativnih stvari uradio. U utakmicama u kojima se ocekivalo da on nesto napravi on se setao po terenu, nije se dovoljno zalagao, svadao se sa saigracima, pravio ruznu facu, i glumio je zvijezdu. Da ne kazem da je tada 100 puta bolja igra za klub (Bajern) nego za reprezentaciju. Sve su to stvari koje sam vidio svojim ocima i ovo je misljenje 90% BH. navijaca. Svedno je sto je dobio samo jedan zuti karton protiv San Marina, bitno je to sto mu je namjera bila da neigra protiv SCG na Marakani. Kada je prije mogao biti tu on je bjezao od reprezentacije pa ne treba nam ni sada! I sami reprezentativci ga nisu volili! :roll:
Ako je covjek zlonamjeran, onda se sve to moze reci i za druge tadasnje zvijezde, Baljica, Bolica, Barbareza i druge.... nisu se dovoljno zalagali, svadjali se, pravili face, bili bolji u klubovima nego u reprezentaciji..... toliko su dugo igrali za repku da bi se naslo nekih "dokaza", to jest utakmica kad nisu bili na nivou ili su nesto zabrljali.
Ali kao sto rekoh, treba biti zlonamjeran pa pored svega dobrog sto su zajedno sa Hasanom napravili za nas fudbal, navoditi neke losije stvari kojih je sigurno bilo, niko nije savrsen. Osim tebe. :lol:

Avatar
HuX
Postovi: 592
Pridružen/a: 10 jan 2010, 00:32
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la HuX » 10 jan 2010, 00:37

sine tariČe, haj nam svima ucini uslugu i makni se sa ovog foruma za sva vremena :!: :!: :!:
Dok nam je predsjednik bio bravar,sva su nam vrata bila otvorena!
Bayern & Željo & Hajduk

Nasa najveca mana je sto smo muslimani!

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la johnnyHZ » 10 jan 2010, 00:45

ama kada sam vidio da je iz kanade i da pametuje o patriotizzmu i o tome kako treba i sta treba....Boze dragi jel moguce....covjece jesi li ti svjestan kroz sta ljudi u ovoj zemlji svakodnevno prolaze!!!!!!!JESI LI SVJESTAN DA MI NORMALNI LJUDI OVDJE BE ZIVIMO NEGO prezivljavama....I NAJMANJA RADOST NAMA JE VELIKA!!! I TI KAZES digli euforju kako i nebi...sve nam je sivo...to nam je bilo svjetlo na kraju tunela....nama je hasan bio sve jer je igrao u bajernu zabijao golove na old trafordu diggao pokal lige prvaka kao BOSANAC I NAS REPREZENTATIVAC!!!!!....to je nama u bih mnogo...tebe razumijem tebi je to nisa!!!
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Principatus » 10 jan 2010, 01:00

Adinjo je napisao/la:Da su meni Taretovi zivci :lol: :mrgreen:
Haha ma Tarik je mirni ocean, nemogu ga uzburiti ili skrenuti vase kapi vode. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la harishp » 10 jan 2010, 01:03

Tare dodje ubode par puta i uhvati se noge :mrgreen:
A raja dok skonta i izprazni se.Tare vec na drugoj temi ;) :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Principatus » 10 jan 2010, 01:04

To je 100% tacna analiza. :D
Tare deri ih. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

adnan_hz
Postovi: 509
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:10
Lokacija: Capital City
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la adnan_hz » 10 jan 2010, 01:09

pa koliko sam ja puta rekao da tarik prati reprezentaciju od cirinog dolaska... tako da morate shvatiti sto covjek ne poznaje salihamidzica jer ga nika dnije gledao...
F.K. Sarajevo - Reprezentacija BiH - Internazionale - Liverpool FC

Avatar
Lily
Postovi: 1777
Pridružen/a: 01 nov 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Lily » 10 jan 2010, 01:26

Tarik ti meni nisi nikad bio jasan..'fala Bogu nisi ni sada a nadam se da neces nikada..
Mislim da je Hasan ljudina.. odlucio je vise ne igrati za reprezentaciju iz svima poznatih razloga.. gotova prica.. Dok je igrao i igraci a i navijaci su ga voljeli... a vjerovatno i sada ga svi vole... tako da Tarik ne mozes pisati o nekim stvarima koje ne znas.. ;)
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

bosancinho
Postovi: 4
Pridružen/a: 01 jan 2010, 20:24
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la bosancinho » 10 jan 2010, 02:09

PA ČOVJEK UOPŠTE NEMA DRŽAVLJANSTVO BIH, NE ZNAM ŠTO GA NAPADATE KADA SVE I DA HOĆE NE MOŽE IGRATI.

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Tarik14 » 10 jan 2010, 03:24

adnan_hz je napisao/la:pa koliko sam ja puta rekao da tarik prati reprezentaciju od cirinog dolaska... tako da morate shvatiti sto covjek ne poznaje salihamidzica jer ga nika dnije gledao...
Otkud to mislis? Jel ti neko ko fol rekao to? Ja pratim reprezentaciju vec od 2003. godine prema tome ne provaljuj se.

Mozete vi hvaliti Salihamidzica koliko god hocete ali vase price nemaju nikakve korist jel se covjek lijepo odrekao od reprezentacije za sva vremena.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.