KK Čapljina lasta

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Rosas7 » 23 apr 2011, 21:50

felix123 je napisao/la:'ta će Čapljina
Žalosno je da se oni samo mogu napalit kad im Široki dolazi
evo Borac ih u najvaznijoj utakmici 18 razlike dere :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gdje pratis tekmu
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
MilosObilic
Postovi: 61
Pridružen/a: 26 mar 2011, 23:38
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la MilosObilic » 24 apr 2011, 12:28

kako je završila utakmica Čapjina - Borac

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Rosas7 » 25 apr 2011, 17:21

HKK ''Čapljina – Lasta'' – HKK ''Borac Nektar'' 65:80

U VIII kolu košarkaške Lige 6 za prvaka Bosne i Hercegovine košarkaši HKK ''Čapljina - Lasta'' na domaćem su terenu doživjeli i sedmi poraz.




slika
slika
slika
slika
slika
slika









Iako su navijači i ljubitelji čapljinske košarke očekivali pobjedu, jer bi ona značila mogući plasman u Ligu 4, to se večeras nije dogodilo. Najbolji pokazatelj toga je i oko 800 gledatelja koji su unatoč tome što je Velika subota došli podržati svoje ljubimce.
Na samom početku Čapljinci su poveli sa nekoliko koševa razlike, no gosti veoma brzo sustižu rezultat i od 5. minute drže kako rezultatsku tako i igračku prednost nad domaćom ekipom. Prva četvrtina završila je rezultatom 22:27, dok se na poluvrijeme otišlo rezultatom 37:50.

U drugom poluvremenu potpuni potop čapljinske ekipe, koja treću četvrtinu gubi rezultatom 52:65, da bi konačan rezultat bio 65:80.

Ovim porazom košarkaši Čapljince oprostili su se od Lige 4, koja više ni matematički nije dostižna. Razočaranje nisu krili ni navijači, koji su ogorčeni napuštali dvoranu prije kraja utakmice, a koji su očekivali da će naše košarkaše gledati u Ligi 4. Nažalost, to treneru Hrvoju Vlašiću i njegovim košarkašima nije uspjelo.

Ostatak gledatelja koji je ostao u dvorani velikim pljeskom pozdravio je i domaće i gostujuće košarkaše, posebice igrača Borca Marka Jagodića, koji je prošle godine nastupao za HKK ''Čapljina - Lasta''.

Čapljince su predvodili Brkić sa 24, Fekete sa 22 i Pelkić sa 8 koševa, dok su u redovima gostiju najbolji bili Simonović sa 16, Vranješ sa 15 i Jagodić sa 13 koševa.

VIII kolo košarkaške Lige 6

HKK ''Čapljina - Lasta'' - HKK ''Borac Nektar'' 65:80

Mjesto: Gradska športska dvorana Čapljina

Gledatelja: 800

Suci: Zurapović Ademir, Duškaj Medin, Bilić Hariz

Delegat: Tirić Zlatko

HKK ''Čapljina - Lasta'': Brkić 24, Fekete 22, Pelkić 8, Galić 3, Matić 5, Blažević 3, Petrić -, Gligora 3, Jurković -, Jelčić B. -, Jelčić M. -, Lerić -.
Trener: Vlašić Hrvoje

KK ''Borac Nektar'': Simonovič 16, Vranješ 15, Jagodić 13, Josipović 10, Albijanić 10, Tošić 8, Trikić 4, Šturanović 4, Kostadinović -, Pavlović -, Lončar -, Kovačević -.
Trener: Karalić Drago.

Ostali rezultati susreta VIII kola košarkaške Lige 6

KK ''Bosna ASA BHT'' - HKK ''Široki TT Kabeli'' 66:84
KK ''Igokea'' - KK ''Mladost'' 112:79

Tablica
1. KK Igokea 15
2. HKK Široki TT Kabeli 15
3. KK Mladost 12
4. KK Borac Nektar 12
5. HKK Čapljina Lasta 9
6. KK Bosna ASA BH Telecom 9
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

roberto
Postovi: 68
Pridružen/a: 02 feb 2011, 20:04
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la roberto » 26 apr 2011, 12:16

Rosas7 je napisao/la:HKK ''Čapljina – Lasta'' – HKK ''Borac Nektar'' 65:80

U VIII kolu košarkaške Lige 6 za prvaka Bosne i Hercegovine košarkaši HKK ''Čapljina - Lasta'' na domaćem su terenu doživjeli i sedmi poraz.

Iako su navijači i ljubitelji čapljinske košarke očekivali pobjedu, jer bi ona značila mogući plasman u Ligu 4, to se večeras nije dogodilo. Najbolji pokazatelj toga je i oko 800 gledatelja koji su unatoč tome što je Velika subota došli podržati svoje ljubimce.
Na samom početku Čapljinci su poveli sa nekoliko koševa razlike, no gosti veoma brzo sustižu rezultat i od 5. minute drže kako rezultatsku tako i igračku prednost nad domaćom ekipom. Prva četvrtina završila je rezultatom 22:27, dok se na poluvrijeme otišlo rezultatom 37:50.

U drugom poluvremenu potpuni potop čapljinske ekipe, koja treću četvrtinu gubi rezultatom 52:65, da bi konačan rezultat bio 65:80.

Ovim porazom košarkaši Čapljince oprostili su se od Lige 4, koja više ni matematički nije dostižna. Razočaranje nisu krili ni navijači, koji su ogorčeni napuštali dvoranu prije kraja utakmice, a koji su očekivali da će naše košarkaše gledati u Ligi 4. Nažalost, to treneru Hrvoju Vlašiću i njegovim košarkašima nije uspjelo.

Ostatak gledatelja koji je ostao u dvorani velikim pljeskom pozdravio je i domaće i gostujuće košarkaše, posebice igrača Borca Marka Jagodića, koji je prošle godine nastupao za HKK ''Čapljina - Lasta''.

Čapljince su predvodili Brkić sa 24, Fekete sa 22 i Pelkić sa 8 koševa, dok su u redovima gostiju najbolji bili Simonović sa 16, Vranješ sa 15 i Jagodić sa 13 koševa.

VIII kolo košarkaške Lige 6

HKK ''Čapljina - Lasta'' - HKK ''Borac Nektar'' 65:80

Mjesto: Gradska športska dvorana Čapljina

Gledatelja: 800

Suci: Zurapović Ademir, Duškaj Medin, Bilić Hariz

Delegat: Tirić Zlatko

HKK ''Čapljina - Lasta'': Brkić 24, Fekete 22, Pelkić 8, Galić 3, Matić 5, Blažević 3, Petrić -, Gligora 3, Jurković -, Jelčić B. -, Jelčić M. -, Lerić -.
Trener: Vlašić Hrvoje

KK ''Borac Nektar'': Simonovič 16, Vranješ 15, Jagodić 13, Josipović 10, Albijanić 10, Tošić 8, Trikić 4, Šturanović 4, Kostadinović -, Pavlović -, Lončar -, Kovačević -.
Trener: Karalić Drago.

Ostali rezultati susreta VIII kola košarkaške Lige 6

KK ''Bosna ASA BHT'' - HKK ''Široki TT Kabeli'' 66:84
KK ''Igokea'' - KK ''Mladost'' 112:79

Tablica
1. KK Igokea 15
2. HKK Široki TT Kabeli 15
3. KK Mladost 12
4. KK Borac Nektar 12
5. HKK Čapljina Lasta 9
6. KK Bosna ASA BH Telecom 9

Ovo je samo mogao napisati ko nema pojma o kosarci ili nije dobronamjeran, jer od prve petorke sa pocetka prvenstva Capljini nedostaju cetvorica, protiv Sirokog se povrijedio Rimac i protiv Borca nije moglo, Bjelica izgubljen pri kraju Lige 13, trojica u Ligi 6 Gligora, Rimac i Zdravkovic.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Kevin » 26 apr 2011, 12:29

roberto je napisao/la:
Rosas7 je napisao/la:HKK ''Čapljina – Lasta'' – HKK ''Borac Nektar'' 65:80

U VIII kolu košarkaške Lige 6 za prvaka Bosne i Hercegovine košarkaši HKK ''Čapljina - Lasta'' na domaćem su terenu doživjeli i sedmi poraz.

Iako su navijači i ljubitelji čapljinske košarke očekivali pobjedu, jer bi ona značila mogući plasman u Ligu 4, to se večeras nije dogodilo. Najbolji pokazatelj toga je i oko 800 gledatelja koji su unatoč tome što je Velika subota došli podržati svoje ljubimce.
Na samom početku Čapljinci su poveli sa nekoliko koševa razlike, no gosti veoma brzo sustižu rezultat i od 5. minute drže kako rezultatsku tako i igračku prednost nad domaćom ekipom. Prva četvrtina završila je rezultatom 22:27, dok se na poluvrijeme otišlo rezultatom 37:50.

U drugom poluvremenu potpuni potop čapljinske ekipe, koja treću četvrtinu gubi rezultatom 52:65, da bi konačan rezultat bio 65:80.

Ovim porazom košarkaši Čapljince oprostili su se od Lige 4, koja više ni matematički nije dostižna. Razočaranje nisu krili ni navijači, koji su ogorčeni napuštali dvoranu prije kraja utakmice, a koji su očekivali da će naše košarkaše gledati u Ligi 4. Nažalost, to treneru Hrvoju Vlašiću i njegovim košarkašima nije uspjelo.

Ostatak gledatelja koji je ostao u dvorani velikim pljeskom pozdravio je i domaće i gostujuće košarkaše, posebice igrača Borca Marka Jagodića, koji je prošle godine nastupao za HKK ''Čapljina - Lasta''.

Čapljince su predvodili Brkić sa 24, Fekete sa 22 i Pelkić sa 8 koševa, dok su u redovima gostiju najbolji bili Simonović sa 16, Vranješ sa 15 i Jagodić sa 13 koševa.

VIII kolo košarkaške Lige 6

HKK ''Čapljina - Lasta'' - HKK ''Borac Nektar'' 65:80

Mjesto: Gradska športska dvorana Čapljina

Gledatelja: 800

Suci: Zurapović Ademir, Duškaj Medin, Bilić Hariz

Delegat: Tirić Zlatko

HKK ''Čapljina - Lasta'': Brkić 24, Fekete 22, Pelkić 8, Galić 3, Matić 5, Blažević 3, Petrić -, Gligora 3, Jurković -, Jelčić B. -, Jelčić M. -, Lerić -.
Trener: Vlašić Hrvoje

KK ''Borac Nektar'': Simonovič 16, Vranješ 15, Jagodić 13, Josipović 10, Albijanić 10, Tošić 8, Trikić 4, Šturanović 4, Kostadinović -, Pavlović -, Lončar -, Kovačević -.
Trener: Karalić Drago.

Ostali rezultati susreta VIII kola košarkaške Lige 6

KK ''Bosna ASA BHT'' - HKK ''Široki TT Kabeli'' 66:84
KK ''Igokea'' - KK ''Mladost'' 112:79

Tablica
1. KK Igokea 15
2. HKK Široki TT Kabeli 15
3. KK Mladost 12
4. KK Borac Nektar 12
5. HKK Čapljina Lasta 9
6. KK Bosna ASA BH Telecom 9

Ovo je samo mogao napisati ko nema pojma o kosarci ili nije dobronamjeran, jer od prve petorke sa pocetka prvenstva Capljini nedostaju cetvorica, protiv Sirokog se povrijedio Rimac i protiv Borca nije moglo, Bjelica izgubljen pri kraju Lige 13, trojica u Ligi 6 Gligora, Rimac i Zdravkovic.
caportal.info
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Rosas7 » 27 apr 2011, 17:38

Košarkaši Čapljine pobijedili košarkaše Bosne rezultatom 71:67




Košarkaši HKK ''Čapljina - Lasta'' sinoć su na domaćem terenu bili bolji od košarkaša KK ''Bosna ASA BHT'' rezultatom 71:67. No ova pobjeda Čapljincima ne znači ništa, jer su se porazom od Borca u prošlom kolu oprostili od Lige 4, pa je tako utakmica koja je odigrana sinoć bila u prijateljskom duhu i u duhu opraštanja od publike do naredne sezone.

Čapljince je predvodio Fekete 27 koševa, a kod Bosne se istaknuo Rahimić sa 15 koševa.

Rezultati susreta IX kola košarkaške Lige 6 za prvaka BiH

Čapljina Lasta - Bosna ASA BH Telecom 71:67
Borac Nektar - Igokea 61:86
Mladost - HKK Široki TT Kabeli 84:68

Tabela

1. Igokea 17
2. Široki TT Kabeli 16
3. Mladost 14
4. Borac Nektar 13
5. Čapljina Lasta 11
6. Bosna ASA BH Telecom 10
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Larry Bird
Postovi: 66
Pridružen/a: 29 jun 2011, 21:46
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Larry Bird » 06 avg 2011, 12:30

Kako vam Sparsi uzese Bulica???? Jel istina da Brkic ide u SIroki???Sta je sa ostalima?

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la felix123 » 06 avg 2011, 12:35

Larry Bird je napisao/la:Kako vam Sparsi uzese Bulica???? Jel istina da Brkic ide u SIroki???Sta je sa ostalima?
Brkic ???????
Je on nase dite ,ali trenutno nam nije potreban ,bar ja mislim

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la felix123 » 12 avg 2011, 15:04

Marko Jagodic preso iz Borca BL u Čapljinu
Inače, Jagodić igra poziciju krilnog centra, visok je 205 cm, a rođen je 1987. godine.
Vec je jednom igro za Čapljinu ,pretprosle sezone

Avatar
đaka city
Postovi: 38
Pridružen/a: 07 jul 2010, 00:16
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la đaka city » 16 okt 2011, 10:05

Čapljina sinoć dosta tanko, slaba igra, a momčad puno ispod razine prošlogodišnje. Rezultat možda zavarava, ili je liga ove godine za 50% lošija. Neki novi igrači koji su stigli nisu sigurno bolji od domaće djece koja su presjedila na klupi. Toliko prozivani Dino Repeša je najlošiji igrač koji je u klubu bio posljednje tri sezone. Jedini plus nove ekipe su Jagodić i jedan od mladih, br. 6, ime nisam upamtio :D

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la kksiroki » 16 okt 2011, 20:45

Pa di Jozu preskoci , ipak je to igrac za visi rang od 1.bh lige , i jedan od rijetki koji bi osim 2-3 igraca Igoke mogao igrati ABA ligu .
Misljenja sam da vi i Igokea necete imati ozbiljnu konkurenciju za prva dva mjesta .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
đaka city
Postovi: 38
Pridružen/a: 07 jul 2010, 00:16
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la đaka city » 16 okt 2011, 20:53

Jozo se podrazumijeva :D
Govorio sam o novim igračima. Što se tiče ovih starih, Jozo Brkić i Mile Galić su standardno dobri. Da je onoj momčadi od prošle sezone bilo priključiti samo još Jagodića od ove sezone, mislim da bi bili jako opasni za samo finale, budući da je liga puno slabija. Kad kažem za finale, podrazumijeva se da Široki odbrani titulu. Na žalost oni nemaju konkurenciju, što je loše za samu ligu :cry: Mada Širokom odgovara što se odvojio iz ove lige :arrow: :arrow: :arrow: :mrgreen:
I mi bi vrlo rado :mrgreen: :mrgreen: :arrow:

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la vlada u sjeni » 17 okt 2011, 21:52

đaka city je napisao/la:I mi bi vrlo rado
đaka city je napisao/la:Jozo se podrazumijeva :D
Govorio sam o novim igračima. Što se tiče ovih starih, Jozo Brkić i Mile Galić su standardno dobri. Da je onoj momčadi od prošle sezone bilo priključiti samo još Jagodića od ove sezone, mislim da bi bili jako opasni za samo finale, budući da je liga puno slabija. Kad kažem za finale, podrazumijeva se da Široki odbrani titulu. Na žalost oni nemaju konkurenciju, što je loše za samu ligu :cry: Mada Širokom odgovara što se odvojio iz ove lige :arrow: :arrow: :arrow: :mrgreen:
I mi bi vrlo rado :mrgreen: :mrgreen: :arrow:
o

Baš bih volio znati gdje bi se vi odvojili :lol: s vašim rosterom?ACB liga,možda??? :mrgreen:
A nisam znao da se KK Široki odvojio iz ove lige??De nas prosvijetli pa nam reci koji je kriterij bio pa se sada KK Široki takmiči u ABA ligi?
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la kksiroki » 17 okt 2011, 22:34

vlada u sjeni je napisao/la:
đaka city je napisao/la:I mi bi vrlo rado
đaka city je napisao/la:Jozo se podrazumijeva :D
Govorio sam o novim igračima. Što se tiče ovih starih, Jozo Brkić i Mile Galić su standardno dobri. Da je onoj momčadi od prošle sezone bilo priključiti samo još Jagodića od ove sezone, mislim da bi bili jako opasni za samo finale, budući da je liga puno slabija. Kad kažem za finale, podrazumijeva se da Široki odbrani titulu. Na žalost oni nemaju konkurenciju, što je loše za samu ligu :cry: Mada Širokom odgovara što se odvojio iz ove lige :arrow: :arrow: :arrow: :mrgreen:
I mi bi vrlo rado :mrgreen: :mrgreen: :arrow:
o

Baš bih volio znati gdje bi se vi odvojili :lol: s vašim rosterom?ACB liga,možda??? :mrgreen:
A nisam znao da se KK Široki odvojio iz ove lige??De nas prosvijetli pa nam reci koji je kriterij bio pa se sada KK Široki takmiči u ABA ligi?
Ako citas bez emocija ocito je covjek htio reci da se Siroki odvojio od igranja lige 13 i nastupanja u niskoj kvaliteti natjecanja .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la vlada u sjeni » 17 okt 2011, 23:56

kksiroki je napisao/la:
vlada u sjeni je napisao/la:
đaka city je napisao/la:I mi bi vrlo rado
đaka city je napisao/la:Jozo se podrazumijeva :D
Govorio sam o novim igračima. Što se tiče ovih starih, Jozo Brkić i Mile Galić su standardno dobri. Da je onoj momčadi od prošle sezone bilo priključiti samo još Jagodića od ove sezone, mislim da bi bili jako opasni za samo finale, budući da je liga puno slabija. Kad kažem za finale, podrazumijeva se da Široki odbrani titulu. Na žalost oni nemaju konkurenciju, što je loše za samu ligu :cry: Mada Širokom odgovara što se odvojio iz ove lige :arrow: :arrow: :arrow: :mrgreen:
I mi bi vrlo rado :mrgreen: :mrgreen: :arrow:
o

Baš bih volio znati gdje bi se vi odvojili :lol: s vašim rosterom?ACB liga,možda??? :mrgreen:
A nisam znao da se KK Široki odvojio iz ove lige??De nas prosvijetli pa nam reci koji je kriterij bio pa se sada KK Široki takmiči u ABA ligi?
Ako citas bez emocija ocito je covjek htio reci da se Siroki odvojio od igranja lige 13 i nastupanja u niskoj kvaliteti natjecanja .
kksiroki je napisao/la:
vlada u sjeni je napisao/la:
đaka city je napisao/la:I mi bi vrlo rado
đaka city je napisao/la:Jozo se podrazumijeva :D
Govorio sam o novim igračima. Što se tiče ovih starih, Jozo Brkić i Mile Galić su standardno dobri. Da je onoj momčadi od prošle sezone bilo priključiti samo još Jagodića od ove sezone, mislim da bi bili jako opasni za samo finale, budući da je liga puno slabija. Kad kažem za finale, podrazumijeva se da Široki odbrani titulu. Na žalost oni nemaju konkurenciju, što je loše za samu ligu :cry: Mada Širokom odgovara što se odvojio iz ove lige :arrow: :arrow: :arrow: :mrgreen:
I mi bi vrlo rado :mrgreen: :mrgreen: :arrow:
o

Baš bih volio znati gdje bi se vi odvojili :lol: s vašim rosterom?ACB liga,možda??? :mrgreen:
A nisam znao da se KK Široki odvojio iz ove lige??De nas prosvijetli pa nam reci koji je kriterij bio pa se sada KK Široki takmiči u ABA ligi?
Ako citas bez emocija ocito je covjek htio reci da se Siroki odvojio od igranja lige 13 i nastupanja u niskoj kvaliteti natjecanja .

@ kk široki,
Ako si mu ti PR samo reci,sledeći ću put umjesto njega tebe pitati.

A i o toj niskoj kvaliteti natjecanja u ligi 13 možemo filozofirati do ujutro,zar vi(HKK Široki) niste prije par godina dajući adekvatnu minutažu određenim igračima koji su igrali tu "nisku"ligu stvorili par igrača koji sada ravnopravno pariraju najboljim momčadima u ABA ligi?Svako zlo za jedno dobro,vi ste imali viziju(i još mnogo toga koji ovi glupani u KK Bosna još uvijek nisu svjesni i pitanje je kada će....) i na tome sve moje čestitke.
A kada već guraš emocije u svu ovu priču,a ja bih te slagao kada bih rekao da ih kod mene nema(kod nas rođenih istočnih Era nema "pile naopako"),respektujući tebe i par forumaša(šb fidelis,kevin...) na temi HKK Široki i koji sve više doživljavaju BIH kao svoju domovinu moram ti priznati da mi postajete nekako sve više simpatičniji(naravno u pozitivnom smislu).

I "brate",ne zaboravi, ja neću i ne mogu spriječiti KK Čapljinu da se odvoji :lol: iz ove lige.Samo naprijed,ne znam dokle će dogurati.Ako moj skromni post smatraš neprimjernim i nabijenim emocijama ja ti se iskreno ispričavam/izvinjavam.
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

Avatar
đaka city
Postovi: 38
Pridružen/a: 07 jul 2010, 00:16
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la đaka city » 19 okt 2011, 17:53

Dobro je kicošu iz sjene, šta se ložiš :D
Naravno da se nisu odvojili na način koji si ti to shvatio, al su se ipak odvojili :D U BH ligu uđu na kraju da osvoje titulu pa se vrate gdje im je mjesto, i neka ih tamo, kamo sreće da još neko može da igra tu ligu. Naravno da nije lako navijati za ex prvaka Europe koji se danas nalazi na razini hercegovačkih provincija, i naravno ispod razine hercegovačkih gradova i gradića. Ne brini, vratit će se Bosna na kolosijek, možda ne onaj na kome je bila, al ući će jednog dana opet među četiri ekipe u državi :mrgreen:
A svoj cinizam prema HKK Čapljini ostavi do sljedeće tekme ;) Ko da svrbe oni minusi od prošle sezone ;) :oops:
A odvojimo se mi i ONAKO, jednog dana :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :o :lol: :lol:

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la vlada u sjeni » 19 okt 2011, 19:24

đaka city je napisao/la:Dobro je kicošu iz sjene, šta se ložiš :D
Naravno da se nisu odvojili na način koji si ti to shvatio, al su se ipak odvojili :D U BH ligu uđu na kraju da osvoje titulu pa se vrate gdje im je mjesto, i neka ih tamo, kamo sreće da još neko može da igra tu ligu. Naravno da nije lako navijati za ex prvaka Europe koji se danas nalazi na razini hercegovačkih provincija, i naravno ispod razine hercegovačkih gradova i gradića. Ne brini, vratit će se Bosna na kolosijek, možda ne onaj na kome je bila, al ući će jednog dana opet među četiri ekipe u državi :mrgreen:
A svoj cinizam prema HKK Čapljini ostavi do sljedeće tekme ;) Ko da svrbe oni minusi od prošle sezone ;) :oops:
A odvojimo se mi i ONAKO, jednog dana :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :o :lol: :lol:
u pravu si ,svatko će se vratiti tamo gdje mu je po prirodi i mjesto:

KK Bosna među četiri ekipe u državi,

a KK Čapljina će se odvojiti :arrow: :arrow: :arrow: u prvu ligu HB :o :lol: :lol: ...


U sezoni 2006/2007 kao prvak HB osigurava sudjelovanje u najvišem rangu natjecanja - Prvoj ligi BiH, da bi u sezoni 2007/2008 nesretno i nespretno ispali iz Prve lige :oops: . HKK "Čapljina-Lasta" prošle sezone je uspio ponovno izboriti Prvu ligu BiH.

Ako je vjerovati statistici(jedna godina igranja u ligi HB pa onda godina igranja u ligi BIH i tako naizmjenično) već bi bilo i vrijeme da se ponovo odvojite ta :lol: :lol: :lol: tamo gdje vam je i mjesto,liga HB.
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

Avatar
đaka city
Postovi: 38
Pridružen/a: 07 jul 2010, 00:16
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la đaka city » 19 okt 2011, 19:39

Kicošu loša ti matematika, HKK Čapljina je prije dvije sezone ušla u najviši rang natjecanja, prije dvije godine igrala u završnici kupa kao i prvenstva, prošle godine u završnici kupa i ligi 6, u kojoj je Bosna završila na zadnjoj poziciji. Koliko me sjećanje služi u Ča smo obrisali parket sa vama, oko 20 razlike, a ni pobjeda u Sarajevu nije bila strana za nas :DDD
Zamisli samo gdje je to Bosna kad od Čapljine redovno gubi :lol: :lol: :lol:
Znam da je jako iritantno kad ni u BH prvenstvu nisi među četiri, a još iritantnije kad znaš da hrvatski klubovi vladaju košarkom u toj istoj ligi :arrow: :arrow: :arrow: :D
Neću više, bojim se da nećeš zaspati, ipak ti živiš od komentara na ovome forumu, a ja uletim kad Čapljina igra, kao recimo večeras ;) Lagana pobjeda u gostima :mrgreen:

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la vlada u sjeni » 19 okt 2011, 19:47

đaka city je napisao/la:Kicošu loša ti matematika, HKK Čapljina je prije dvije sezone ušla u najviši rang natjecanja, prije dvije godine igrala u završnici kupa kao i prvenstva, prošle godine u završnici kupa i ligi 6, u kojoj je Bosna završila na zadnjoj poziciji. Koliko me sjećanje služi u Ča smo obrisali parket sa vama, oko 20 razlike, a ni pobjeda u Sarajevu nije bila strana za nas :DDD
Zamisli samo gdje je to Bosna kad od Čapljine redovno gubi :lol: :lol: :lol:
Znam da je jako iritantno kad ni u BH prvenstvu nisi među četiri, a još iritantnije kad znaš da hrvatski klubovi vladaju košarkom u toj istoj ligi :arrow: :arrow: :arrow: :D
Neću više, bojim se da nećeš zaspati, ipak ti živiš od komentara na ovome forumu, a ja uletim kad Čapljina igra, kao recimo večeras ;) Lagana pobjeda u gostima :mrgreen:

vidim da si dobar u matematici :lol: ali očigledno te pamćenje na služi dobro... kako završi polufinale kupa prošle godine u Čapljini?Je li i to Čapljina dobila :geek: ?
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la kksiroki » 09 nov 2011, 07:25

smjenjen trener Capljina laste Hrvoje Vlasic nakon poraza u BL.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.