ACF Fiorentina

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Neutral » 07 feb 2010, 22:13

@Bh Hrvat

Znam da ne voliš Bayern, ali 50-50. Ja gledam ovo kao 90-10. Ubili smo Fiorentinu već jednom i kada smo slabi bili sa 3:1, a što ne bi sada ovako jaki. Dobro će biti ako ne "popiju" petardu.

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la bh hrvat » 07 feb 2010, 22:17

Neutral je napisao/la:@Bh Hrvat

Znam da ne voliš Bayern, ali 50-50. Ja gledam ovo kao 90-10. Ubili smo Fiorentinu već jednom i kada smo slabi bili sa 3:1, a što ne bi sada ovako jaki. Dobro će biti ako ne "popiju" petardu.
zivi bili pa vidjeli. ako se stakleni do te utakmice povrijedi, sto ne bi bilo neko iznenadjenje. sanse bi bile za prolaz ljubičasti h 60-40

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Neutral » 07 feb 2010, 22:20

Vidim objektivnosti ti ne manjka :mrgreen:

Ima tu i jedan igrač što se zove Ribery. I da obadvojica ne igraju (nedaj Bože) , opet bi ih Bayern dobio. Nema veze, kako ti kažeš "Živi bili, pa vidjeli". Samo da znaš da se ja dobro sjećam nekih ovih izjava, pa nemoj onda kasnije pisati kako si mislio drugačije, i da si se samo šalio. Hvala.

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la bh hrvat » 07 feb 2010, 22:27

bayern bez robena je jedna prosjecna evropska ekipa i kao sto rekoh navijaci bajerna bi mogli da izmole koji očenaš da se ne povrijedi. a što se tiče sage riberi, pomalo mi to sve sliči na slučaj toni. rastanak sa puno bola

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 07 feb 2010, 22:30

Bayern se dokazao protiv Juventusa.. kada su ih svi otpisali i bilo je 80-20 za Juve.. ali svasta se moze desiti.. za razliku od Juventusa, Viole imaju samo jednu bolju stvar a to je trener.. Prandelli je legenda i sigurno ce namuciti Bayerna..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Omerbavarac » 07 feb 2010, 22:38

Evo da se i ja ukljucim u ovu raspravu. Sanse dajem Bayernu, 60:40 logicno. Ako Bayern ponovi igre iz proslih utakmica Viole nemaju nekih izrazitih sansi. Ovih 40% im dajem ponajvise zbog Freya i Jovetica, jer su oni ti koji odrzavaju Fiorentinu. Prva se igra na Allianz Areni, i mislim da je jedini spas za Viole u toj utakmici da se brane svih 90 minuta, a poznavajuci Italijane oni to extra rade, ali ima tu dosta solucija. U pitanju je LP, a tesko koji tim da se brani u tom takmicenju, stavise doveo bi se do srama.

@bh hrvat: Bez Robbena smo raznijeli Juve, takodjer i utakmicu prije protiv Hannovera koju smo dobili 3:0 smo bez njega pobijedili, a mislim da ima jos nekoliko koje smo pobijedili bez njegove pomoci. Sad je tu i Ribery, koji polako hvata formu i koji ce do utakmica sa Violama biti upotpunosti spreman za 90 minuta. Vjeruj mi kad ti kazem da smo i bez njih dvojice masina, jer vidis i sam sta i ostali igraci rade.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

damirko
Postovi: 365
Pridružen/a: 19 avg 2009, 13:51
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la damirko » 07 feb 2010, 22:45

juventus je dokazao da je ekstra los ove sezone. nije bayern uopste jak koliko su ovi slabi. tu ste ih zasluzeno pobijedili ali ne vidim koga ste jos jaceg pobijedili. bundesliga je jako losa i tu ste na drugom mjestu. nemojte se previse dizati jer znate kako ste prosli protiv barcelone ili protiv bordoa ove sezone. Lp

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Omerbavarac » 07 feb 2010, 22:53

damirko je napisao/la:juventus je dokazao da je ekstra los ove sezone. nije bayern uopste jak koliko su ovi slabi. tu ste ih zasluzeno pobijedili ali ne vidim koga ste jos jaceg pobijedili. bundesliga je jako losa i tu ste na drugom mjestu. nemojte se previse dizati jer znate kako ste prosli protiv barcelone ili protiv bordoa ove sezone. Lp
Ja prvi nisam nikoga dizao u zvijezde, samo sam realan. Sami rezultati govore za sebe. 10 utakmica u nizu i svih 10 pobjeda, malo se zapitaj?
Juve smo pobijedili kad su bili u formi, vjerovatno znas i da su utakmicu prije pobijedli Inter.
A sto se tice slabe lige, o tome necu vise da diskutujem.

Evo Viole zavrsile svoju utakmicu. Porazeni su od Rome 1:0.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 07 feb 2010, 22:56

Juve je do tada pobjedjivao i bio par bodova iza intera..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la TheManiacs » 07 feb 2010, 22:58

Ma bayern ce ih uzeti 90 % onak` su sad bez mutija jos slabiji ;) a Bayern nikad jaci :D
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la bh hrvat » 07 feb 2010, 23:00

roma na guzove dobila fiorentinu, ipak se bodovi broje. koji tandem imaju ovi crnogorci- vučinić, jovetić. šteta opet su dobili tešku grupu, naotkidaće se oni bodova favoritima

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Phill Jackson » 07 feb 2010, 23:03

Joveta je zvijer,,uvijek sam govorio da ce u top 5 igraca u buducnosti bit i jos stojim iza toga.
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Neutral » 07 feb 2010, 23:22

Vučica ih je dobila sa 1:0 golom Vučinića. Još jedna dobra utakmice Viola u nizu, te će tako jaki ići Bayernu u goste.

Okej, šalu na stranu, mislim na određene stvari, jer ih je doista Roma dobila sa 1:0 odnosno 0:1. Ne treba nikoga podcjeniti, nedaj Bože, ali u ovom slučaju je meni nezamislivo da Fiorentina prođe Bayerna. Artemio Franchi meni drag stadion, a Riccardo Montolivo drag igrač, ali to je to. jedanaesti su na tabeli , ali kao i u našoj ligi , tako i u njih razmak od petog veoma malen, nekih 2-3 boda.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 08 feb 2010, 00:43

trenutna pozicija je najvise radi lige prvaka.. okrenuti su prema njoj..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 17 feb 2010, 22:11

bravo Viole.. odlicni danas..

legenda, Cezare Prandelli!!
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Mukiol » 17 feb 2010, 22:27

Zasluzeno je nerijeseno ova tekma...pa vidjecemo... :!: :?:
mB!

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la CRNI_SA » 17 feb 2010, 22:40

zao mi fiorentine :cry: al nije los rezultat ;)
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la sarajlija89 » 17 feb 2010, 22:43

dobar rezultat u svakom slucaju..mozda je i bolje da su zijanili pa da oni traze gol..nego da se brane pa da prime...al eto vidjecemo...jos jedan dokaz da su talijanski klubovi najveci i kada nisu toliko jaki i kad ih svi otpisu..sinoc milan,danas fiorentina....samo srece nisu imali...eh da je jaca liga gdje bi im kraj bio ;)
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la JuveSissoko » 17 feb 2010, 22:47

Prandelli majstor za onog jadu Van Gala,tip se vjecito izvlacio,**** ga sudije,Fiorentina pokazuje kako se pametno igra
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la sarajlija89 » 17 feb 2010, 22:50

a niko nije ovako solidaran ko mi "talijani"..uvijek navijamo za svoje iako je prevelik rivalitet :D ....bar je tako bilo prije... uvijek sam i za inter i za milan i za ostale navijo kad igraju sa drugima...al nakon farsopolija ne mogu ;) iako me srce vuce sto jest jest :D ....prespecificni su..nema to nigdje na svijetu
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.