Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
invincible1921
Postovi: 10183
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la invincible1921 » 17 mar 2019, 22:53

rope11 je napisao/la:U globalu nije puno bitno ko je ostavio bolji utisak i ko je koliko golova trebao dati... problem je kad te neko dobije jedan razlike, na nepostojeći penal, i to u momentu kad je Milan letio po terenu.

Ali šta sad, ništa. Pamtimo ovo i idemo dalje. :kafa:
Problem je sto ste se tolko usku.rcili radi par pobjeda i to nakon sto godina...i onda vas dobije ekipa koja je u kanalu teskom.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26289
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2019, 22:56

Vrebac je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Čestitke Interistima, sveukupno je Inter bio bolji večeras, mada ne bi bilo nezasluženo ni da je bio remi, strašne šanse su odbranili/izblokirali Handanović i D'Ambrosio.

Guidi se i na ovoj temi sjetim najmilijih, kakva qarina od sudije sve mu yebem, drastično oštetio obje ekipe, samo se potrefilo da je Inter oštetio u boljem momentu, a Milan u lošijem (po obje ekipe).
Svaka cast ..
Potpuno realno, jedina greska intera sto nije vec u prvom dao drugi gol jer je realno bio bolji za dva gola!
Ma dobro, dali ste ga na početku drugog, možda u još boljem momentu za vas, al' derbi ludnica tek tada se zapravo sve otvorilo :D
tiffoso je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Čestitke Interistima, sveukupno je Inter bio bolji večeras, mada ne bi bilo nezasluženo ni da je bio remi, strašne šanse su odbranili/izblokirali Handanović i D'Ambrosio.

Guidi se i na ovoj temi sjetim najmilijih, kakva qarina od sudije sve mu yebem, drastično oštetio obje ekipe, samo se potrefilo da je Inter oštetio u boljem momentu, a Milan u lošijem (po obje ekipe).
Tom zadnjom recenicom si sve rekao za sudiju i to je vjerovatno najpravilnije reci. Hvala na cestitkama. Sto se tice Milana, mi nemamo igre, ali milan je tek nema, ono sto su iskoristili jeste 2 gola na brzinu, posebno ovaj drugi, nasi se nisu stigli ni postaviti ali i to treba inicirati i uraditi, medjutim sve ostalo veoma veoma blijedo izdanje. Nemoj da me pogresno shvate navijaci Milana ali mi smo samo bili solidni, no s obzirom na mnostvo problema sa ozlijedama, narusenoj atmosferi, ocajnoj predstavi u euroligi, odlican ishod za nas.
Glavna razlika je o načinu ulaska u meč, vi ste ušli nabrijani i željni da se iskupite sa loše rezultate, mi pod pritiskom nekakve uloge favorite, onako na siguricu, odmah nas presjekli golom u prvim minutama i tjt.

A što se tiče same igre, dobri rezultati su bili na pogon Pjonteka i Pakete, konkurenti ušli u krizu i eto nas na trećem mjestu. Ove sezone stvarno ne zna se ko je lošiji od ovih konkurenata za LP, izuzev Juventusa i možda Napolija, mada ni oni nisu bodovno predaleko od nas.

Al' svejedno ja sam i prije ovdje pisao da smatram da Inter ima pojedinačno bolju ekipu (pa čak i bez Icardija), ne puno ali bolju, kao i iskusnijeg trenera koliko god se sad on osporavao ili Gatuzo hvalio u nekim situacijama, trenersko (ne)iskustvo donosi prevagu u ovakvim mečevima, što se i večeras vidjelo u pristupu igrača.

Mislim Spaleti kaže "vidjet ću od čega su ovi igrači napravljeni", pa normalno da će da grizu na terenu, dok Gatuzo ne smije preuzeti ulogu favorita, koristi one glupe fraze "pa eto derbi je, ne zna se", "Inter nije pokopan", umjesto da ih naložiš tom Ligom prvaka i da bi eventualnom pobjedom pobjegli svima konkurentima... Al' hajde nebitno sad to sve, još jednom čestitke ako ništa za početni pristup meču i taktici Spaletija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17674
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 17 mar 2019, 22:59

Ne znam uopšte ko se usqurčio i na osnovu čega ste došli do tog zaključka.


Slobodno preleti našu temu i vidjet ćeš da već mjesec dana unazad kukamo na lošiju igru i da je evidentno da su upali u krizu.
Pa ni pred derbi nije bilo nikakvog zalijetanja i izjava da sigurno dobijamo, svi su pisali da u derbijima nema favorita i da trenutašnja (ne)forma oba kluba ne mora ništa značiti.

Znamo i mi vrlo dobro da je ekipa još uvijek prosječna i da će morati krv propišati da se uđe u top 4, kakvo crno uzdizanje i qurčenje. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11402
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 mar 2019, 23:00

Pa sta je tu problem, ni prvi ni posljednji put. A to da smo se usku*čili, pa ti očigledan slabo pratiš. Da si kojim slučajem pratio našu temu vidio bi kakvo mišljenje imamo o našoj igri nakon te 3 pobjede u nizu.
Što se tiče miševa, to su oni koji se tu jave samo kad vam tim pobjedi a nakon poraza vas nekim čudom nema na forumu (pronaći cete se). Mi smo tu i kad ide i kad ne ide, spremni smo i na zajeban*iju na nas račun kad izgubimo, nije nam to problem. Za razliku od pojedinih ovdje koji u pravom smislu riječi izađu iz rupa.
Il Club più titolato al mondo!

neroazzurni
Postovi: 909
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la neroazzurni » 17 mar 2019, 23:02

kakav sudija i klinac, bolji Inter i cao
Milan isto ima poletan tim al nema trenera
al oni zadovoljni Gatuzom i ja zadovoljan
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
muxa
Postovi: 11402
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 mar 2019, 23:04

Ima nas i koji nismo zadovoljni Gatusom. Što se mene tiče ja bi mu uručio otkaz i ako izbori LP
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16767
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 17 mar 2019, 23:05

Bolja ekipa vcrs pobjedila i to je to, nije tu velika rqzlika izmedju dva tima, al ima malo i do sudije koji je ostetio obe ekipe, jednu malo vise jednu malo manje

A sto se Gattusa tice moze ko hoce otici na nasu temu i vidjeti da nas dosta zeli njegovu smjenu bez obzira kako sezona zavrsi, ja sam prvi koji to zeli

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tiffoso » 17 mar 2019, 23:07

@Raonffa
Gattuso to citavu sezonu radi na motivaciju i idemo momci medjutim zbog iskustva vjerovatno ne zna kako da se ponese u derbiju kao trener (kao igrac je nesto drugo), a nasi su vjerovatno to i tako jedva docekali da ih se ne uzme kao favorita i uz pravila pristup i popravljenu igru su pokazali da su bolji, i kao sto sam govorio, nije Inter bolji od Milana za 10 bodova, ali to je u dijapazonu od 5-6 bodova na kraju sezone a to je upravo ti medjusobni dueli.
Sto se tice Pakete i Pjonteka, to ce njima postati veliki problem da se oslanja citava ekipa na njih a igre ni na mapi, sasvim pogresan pristup, ali kvalitet je kod Pjonteka neosporan samo je pitanje koliko moze dosegnuti.

Sto se Intera tice, pristup je drugaciji potpuno u odnosu na prethodnih par utakmica, ali tezak raspored ispred nas Lazio kuci, Genoa na stranu i onda Atalanta kuci. Mislim da roma sljedeca dva kola igra sa Napolijem kuci i Fiorentinom i ako tu ne izvuku 4 boda, a mi izvucemo 6, bojim se da je za Rimljanje gotovo sa CHL ali sve ovisi isto i od Milana, no ima jos nekih 10 11 kola do kraja, bice interesantno jer svi imaju tezak raspored.

neroazzurni
Postovi: 909
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la neroazzurni » 17 mar 2019, 23:10

al ne mozes mu dat otkaz ako izbori LP, jednostavno ne mozes
jer ne zaboravi da si za Novu godinu vec razmisljao o iducoj sezoni, i on te vrati
a ti vidis da nije to to, djaba sve, nije to taj iskorak

isto ce biti i sa nama, Celo ce zavrsit 3. i sta ces, moras ga ostavit a svi koji prate Inter znaju da je to to, to je njegov plafon biti treci mozda i drugi

yebeno pa hajd
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Mago
Postovi: 6329
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 17 mar 2019, 23:13

Inter bolji. To je to...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
muxa
Postovi: 11402
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 mar 2019, 23:16

neroazzurni je napisao/la:al ne mozes mu dat otkaz ako izbori LP, jednostavno ne mozes
jer ne zaboravi da si za Novu godinu vec razmisljao o iducoj sezoni, i on te vrati
a ti vidis da nije to to, djaba sve, nije to taj iskorak

isto ce biti i sa nama, Celo ce zavrsit 3. i sta ces, moras ga ostavit a svi koji prate Inter znaju da je to to, to je njegov plafon biti treci mozda i drugi

yebeno pa hajd
Al zato ljudi primaju finu platu, da donose odluke koje ti nekad i nisu drage ali su za dobrobit kluba
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26289
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2019, 23:21

tiffoso je napisao/la:@Raonffa
Gattuso to citavu sezonu radi na motivaciju i idemo momci medjutim zbog iskustva vjerovatno ne zna kako da se ponese u derbiju kao trener (kao igrac je nesto drugo), a nasi su vjerovatno to i tako jedva docekali da ih se ne uzme kao favorita i uz pravila pristup i popravljenu igru su pokazali da su bolji, i kao sto sam govorio, nije Inter bolji od Milana za 10 bodova, ali to je u dijapazonu od 5-6 bodova na kraju sezone a to je upravo ti medjusobni dueli.
Sto se tice Pakete i Pjonteka, to ce njima postati veliki problem da se oslanja citava ekipa na njih a igre ni na mapi, sasvim pogresan pristup, ali kvalitet je kod Pjonteka neosporan samo je pitanje koliko moze dosegnuti.

Sto se Intera tice, pristup je drugaciji potpuno u odnosu na prethodnih par utakmica, ali tezak raspored ispred nas Lazio kuci, Genoa na stranu i onda Atalanta kuci. Mislim da roma sljedeca dva kola igra sa Napolijem kuci i Fiorentinom i ako tu ne izvuku 4 boda, a mi izvucemo 6, bojim se da je za Rimljanje gotovo sa CHL ali sve ovisi isto i od Milana, no ima jos nekih 10 11 kola do kraja, bice interesantno jer svi imaju tezak raspored.
Meni je Gatuzo ok kao trener, barem ovo što je radio do sada, uvijek sam govorio da Milan nema ekipu za Ligu prvaka u nekim normalnim okolnostima, sa ovakvom ekipom da se pojavimo u LP, vjeruj mi bliže bi bili četvrtom mjestu neko prolazu u nokaut fazu. Samo je sreća što su svi konkurenti loši i na kraju će u LP ići oni manje lošiji.

Milanu treba ta Liga prvaka da bi doveli još par pojačanja koja su neophodna i tek onda bih ja davao konačni sud o Gatuzu kao treneru, ovako ima pozitivnih i negativnih stvari vezano za njega, mada u mom slučaju preovladavaju više pozitivne stvari.

A što se tiče Spaletija i Intera, pa ja i tu imam slično viđenje kao sa Milanom i Gatuzom, mislim da je ovo negdje maksimum Intera što se tiče Europe, u ligi ste mogli bolje sigurno al' dobro jbg na kraju ako završite treći ko te pita :D

Fali i vama par igrača, po meni jedno vrhunsko krilo, jedan vrhunski veznjak i jedan vrhunski desni bek, barem za ono što je vama cilj, tj. biti do kraja konkurentan u Europi i u ligi.

Veznjaka i beka ste mogli imati u Vrsaljku i Radji al' jednostavno niste pogodili u tim transferima zbog raznoranih okolnosti, jbg dešava se i to.

Što se tiče dalje borbe za LP, vidjet ćemo, Milan i Inter su u boljoj poziciji u odnosu na Romu i Lazio, iako su sva četiri tima sklona oscilacijama i ne usuđujem se prognozirati kako će tabela izgledati na kraju. Ono što je meni evidentno, Lazio igra najbolji i najljepši fudbal od ova četiri tima, al' isto tako Lazio je 'najmanji' tim od sva četiri pobrojana i nekim dijelom i u tome vidim šansu Milana, odnosno veće šanse Milana i Intera u odnosu na Romu i Lazio.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25705
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 17 mar 2019, 23:36

Romagnoli13 je napisao/la:Idemo raspravljati o tome kakva krampa je Skriniar, obični snagator i siledžija, i kakav je profinjen stoper Romagnoli. :cool:
SiamoNoi je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Skriniar apsolutno nije i nikad nije ni bio bolji od Romagnolija.
Nešto mi u pamcenju da smo dosta puta to ovdje citali kada su se pokrenule usporedbe Interove i Milanove ekipe i igrača.Znamo kako je svaki put zavrsilo.

Odličan je Romagnoli,ali nije Milan Skriniar.Ako ne vjeruješ meni,mozda ces vjerovati Barceloni,Guardioli ili Unitedu čije su ponude odbijene.
ronaldo99 je napisao/la:Ja sam ga gledao bas onako pomno kad Inter igra jer je najavljen kao next big thing, ali na kraju sam rekao da je na nivou Lapadule isto kad je dosao kod nas i pojedini me ovdje kao napadose :)

Andre Silva = Lautaro et moze i tako isti qurac
Još jednom.Da se ne zaboravi :wave:

Avatar
muxa
Postovi: 11402
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 mar 2019, 23:40

Koliko je Silva dao golova ove sezone a koliko Lautaro :) Reci mishu :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16767
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 17 mar 2019, 23:40

Haj sad siamo objasni sta si htio reci sa ovim, jel to Lautaro odigrao neki dobar mec mozda?

Avatar
Pogba
Postovi: 19912
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 17 mar 2019, 23:49

Lautaro je Andre Silva/Gabigol sa minutazom.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Interista02 » 17 mar 2019, 23:51

ronaldo99 je napisao/la:Haj sad siamo objasni sta si htio reci sa ovim, jel to Lautaro odigrao neki dobar mec mozda?
Brojke Lautara večeras:
-pobjednički gol
-asistencija
-2 ključna dodavanja
-1 kreirana velika prilika
-1/1 uspješan dribling
-4/6 osvojeni dueli
-3 puta fauliran
-najviša ocjena po Sofascore-u (8,2)

A samo 26 dodira s loptom i 11 kompletiranih dodavanja.

Inter je vjerojatno izgubio Icardija, ali je dobio El Tora.

Avatar
dinoo
Postovi: 4944
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 17 mar 2019, 23:52

Vidim da se igraci medjusobno biju u i van terena,pa nemojte samo da nam ko icardia povrijedi. Hvala.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16767
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 17 mar 2019, 23:54

Pogba je napisao/la:Lautaro je Andre Silva/Gabigol sa minutazom.
To sam ja napisao i ovaj sad nesto mene nakon pobjede intera citira isto da je ovaj sam pobjedio Milan, a ne da se nije sastavio sa loptom kao i Pjontek, hej dao gol iz penala

Jake statistike, hebo bolan te statistike on nista posebno nije uradio, Vecino i Politano su izdominirali u Interu vcrs

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Captain4 » 17 mar 2019, 23:57

Kako ste samo smiješni. :kafa:

Ne vrijedi diskutovati o ovome. :thumbup:
"We need to suffer. And we need to fight."

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.