AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Andrej
Postovi: 6759
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Andrej » 31 jan 2024, 11:40

slika
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Surreal
Postovi: 7218
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 31 jan 2024, 17:14



sve se nema, a 15 miliona dali na ovo dijete
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Thasos
Postovi: 204
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 01 feb 2024, 19:23

Sa ovim timom treba puno raditi. Svaki put nađ je problem iznošenje lopte plus katastrofa u našoj zadnjoj liniji.
I da ponovim po ko zna koji put.
Ako gazde neće tj nemaju para za 2-3 top igrača iduće sezone mi smo donji definitivno bez Romela i Dibale. Iako su u padu forme obojica pogotovo Romelo ali Dibala pokazije da još uvijek može kreirati gol šansu a naravno i zabiti

Avatar
Surreal
Postovi: 7218
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 05 feb 2024, 21:10

mamma mia kakva akcija, kakav gol :bow:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 05 feb 2024, 22:38

Nakon dugo vremena mogu napokon napisati Magica Roma.

Tri od tri bravo Danielle :kafa:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Thasos
Postovi: 204
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 06 feb 2024, 08:36

Svaka ekipa nas je napatila, mislim na ove male ekipe.
Sinoć rapsodija i da ne strahujemo ni jedne sekunde.
To je ono što je DDR donio iako se mora dotegnuti odbrana.
Međutim neka je onaj budalaš otišao. Hvala ti Bože

Avatar
H8Z7
Postovi: 3976
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 08 feb 2024, 23:36

Molim te Bože daj da se ostvari :pray:
Reports Roma negotiating possible sale to Saudi investors


Reports from the Italian capital claim Roma’s owners are negotiating the possible sale of the club to investors in Saudi Arabia.

La Repubblica details how a meeting was held involving the head of the Giallorossi’s legal department in the Saudi Arabian capital of Riyadh on Tuesday. Various topics were discussed, including the Riyadh Season sponsorship, but the conversation went deeper.
Eric Williamson, the right-hand man of Roma’s owners the Friedkins and a board member of Roma, travelled from the United States to attend the meeting, suggesting something larger scale was being discussed.

Two different groups are interested in purchasing Roma from Dan Friedkin – the government-owned Public Investment Fund, who already own Newcastle United, and private investor Turki Alalshikh, who is a royal adviser and president of the General Entertainment Authority.

At this stage, the Friedkins are hoping to enter into a partnership with one of the two Saudi groups, wanting to remain in control of Roma, but both PIF and Alalshikh want 100% of the club’s shares, preparing offers of circa €900m plus €300m linked to the construction of the new stadium.

Things are still at their early stages, but updates are expected in the coming months.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 7218
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 08 feb 2024, 23:44

H8Z7 je napisao/la:
08 feb 2024, 23:36
Molim te Bože daj da se ostvari :pray:
Reports Roma negotiating possible sale to Saudi investors


Reports from the Italian capital claim Roma’s owners are negotiating the possible sale of the club to investors in Saudi Arabia.

La Repubblica details how a meeting was held involving the head of the Giallorossi’s legal department in the Saudi Arabian capital of Riyadh on Tuesday. Various topics were discussed, including the Riyadh Season sponsorship, but the conversation went deeper.
Eric Williamson, the right-hand man of Roma’s owners the Friedkins and a board member of Roma, travelled from the United States to attend the meeting, suggesting something larger scale was being discussed.

Two different groups are interested in purchasing Roma from Dan Friedkin – the government-owned Public Investment Fund, who already own Newcastle United, and private investor Turki Alalshikh, who is a royal adviser and president of the General Entertainment Authority.

At this stage, the Friedkins are hoping to enter into a partnership with one of the two Saudi groups, wanting to remain in control of Roma, but both PIF and Alalshikh want 100% of the club’s shares, preparing offers of circa €900m plus €300m linked to the construction of the new stadium.

Things are still at their early stages, but updates are expected in the coming months.
The Friedkins say no to Saudi temptations: Roma is not for sale
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
H8Z7
Postovi: 3976
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 09 feb 2024, 00:10

Surreal je napisao/la:
08 feb 2024, 23:44
H8Z7 je napisao/la:
08 feb 2024, 23:36
Molim te Bože daj da se ostvari :pray:
Reports Roma negotiating possible sale to Saudi investors


Reports from the Italian capital claim Roma’s owners are negotiating the possible sale of the club to investors in Saudi Arabia.

La Repubblica details how a meeting was held involving the head of the Giallorossi’s legal department in the Saudi Arabian capital of Riyadh on Tuesday. Various topics were discussed, including the Riyadh Season sponsorship, but the conversation went deeper.
Eric Williamson, the right-hand man of Roma’s owners the Friedkins and a board member of Roma, travelled from the United States to attend the meeting, suggesting something larger scale was being discussed.

Two different groups are interested in purchasing Roma from Dan Friedkin – the government-owned Public Investment Fund, who already own Newcastle United, and private investor Turki Alalshikh, who is a royal adviser and president of the General Entertainment Authority.

At this stage, the Friedkins are hoping to enter into a partnership with one of the two Saudi groups, wanting to remain in control of Roma, but both PIF and Alalshikh want 100% of the club’s shares, preparing offers of circa €900m plus €300m linked to the construction of the new stadium.

Things are still at their early stages, but updates are expected in the coming months.
The Friedkins say no to Saudi temptations: Roma is not for sale
Kada je rečeno? Ovaj članak 7.2 izašao čini mi se
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
H8Z7
Postovi: 3976
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 09 feb 2024, 17:18

Evo i La Repubblica piše o prodaji Rome.
Doduše ovo je skraćeni tekst sa jedne stranice.

Roma have received a NEW OFFER to be purchased for over a BILLION euros 😱🇸🇦

The Public Investment Fund of Saudi Arabia are planning to make a €900M offer to buy Roma plus a bonus payment of €300M if the new stadium gets approved 💰

PIF are already owners of Newcastle and the big four Saudi Arabian clubs.

📰 La Repubblica
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 7218
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 09 feb 2024, 17:37

H8Z7 je napisao/la:
09 feb 2024, 17:18
Evo i La Repubblica piše o prodaji Rome.
Doduše ovo je skraćeni tekst sa jedne stranice.

Roma have received a NEW OFFER to be purchased for over a BILLION euros 😱🇸🇦

The Public Investment Fund of Saudi Arabia are planning to make a €900M offer to buy Roma plus a bonus payment of €300M if the new stadium gets approved 💰

PIF are already owners of Newcastle and the big four Saudi Arabian clubs.

📰 La Repubblica
Ako je istina, ovo je baš ozbiljna ponuda...
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Surreal
Postovi: 7218
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 09 feb 2024, 22:54

Čini se da je ova priča sa Arapima ipak fake news, realno ne iznenađuje. Italijani su svakako žestoko protiv Arapa, tako da do ove prodaje kluba vjerovatno neće doći, jedino ako baš oduvaju Amerikance sa ponudom, što je realno teško.

Bira se novi SD, kako stvari stoje trebao bi biti Italijan, u užem krugu su François Modesto (radio u Olympiacosu i Monzi), Dario Baccin (Inter), ali i moj favorit ove trojice Tony D'Amico (radi u Atalanti).

Sutra jako bitna utakmica za ekipu, ali i DDR-a, bit će teško ali se nadam makar dobrom fudbalu.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 10 feb 2024, 18:30

Kakva tekma :clap:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Surreal
Postovi: 7218
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 10 feb 2024, 18:45

VOOOOLIIIIM TEEE DE ROSSIIIIIIIII
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 10 feb 2024, 18:47

Saraviiiiii pa sta je ovo kakav fudbal kakva ljepota
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
H8Z7
Postovi: 3976
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 10 feb 2024, 18:51

Samo da se izvinem zbog zabrinutosti i onoga što sam pisao kad je De Rossi došao za trenera
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 7218
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 10 feb 2024, 18:52

Nije mi čak ni važan krajnji rezultat, nakon dugo vremena se nisam mogao odvojiti od ekrana, hvala ti De Rossi :bow:


slika


Mancini :ljepota:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Surreal
Postovi: 7218
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 10 feb 2024, 20:00

Prvo poluvrijeme fenomenalno, nakon toga totalni raspad sistema.

Kao što sam rekao ranije, rezultat mi nije toliko važan Inter je ipak najbolja ekipa u Italiji i ne treba očekivati čuda. Uopće me ne čude jeftino primljeni golovi, dijete koje je pritom kod nas samo na posudbi igra u prvoj postavi, uz to imamo vjerovatno najgore bekove od svih ekipa koje "maštaju" o LP.

Nije mi jasno kako Karsdorp igra u Serie A, jednostavno je užasan u oba pravca, valjda zbog dobre frizure, Spina uopće više nije igrač, djeluje kao rekreativac, uz to dodaj golmana koji nije imao dobru intervenciju u zadnje dvije godine i dobiješ smiješnu odbranu.

Nemamo mi šanse da se dočepamo Lige Prvaka, tako da nam slijede dva scenarija, prvi i onaj izgledniji jeste početak rebuildinga sa De Rossijem kao šefom stručnog štaba, a drugi kojem dajem minimalne mogućnosti jeste da nas stvarno Arapi kupe, pa da dobijemo neku instant ekipu za uspjeh.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la VensanKasel » 10 feb 2024, 20:01

Ja se ponadao , kakva budala ... U ovim porazima od italijanskih velikana najviše me boli što na pobjeđuju rutinski , vodimo 2:1 gol smo dali na kraju poluvremena sve je na našoj strani i mi uđemo u drugo poluvrijeme kao qrac .

Otjeran Belotti , baš hrabra odluka . Ovog sam se i bojao , prvi pravi protivnik i 4 komada u mreži na Olimpicu :puke:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

BocaJuniors1905
Postovi: 1735
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 10 feb 2024, 20:04

Surreal je napisao/la:
10 feb 2024, 20:00
Prvo poluvrijeme fenomenalno, nakon toga totalni raspad sistema.

Kao što sam rekao ranije, rezultat mi nije toliko važan Inter je ipak najbolja ekipa u Italiji i ne treba očekivati čuda. Uopće me ne čude jeftino primljeni golovi, dijete koje je pritom kod nas samo na posudbi igra u prvoj postavi, uz to imamo vjerovatno najgore bekove od svih ekipa koje "maštaju" o LP.

Nije mi jasno kako Karsdorp igra u Serie A, jednostavno je užasan u oba pravca, valjda zbog dobre frizure, Spina uopće više nije igrač, djeluje kao rekreativac, uz to dodaj golmana koji nije imao dobru intervenciju u zadnje dvije godine i dobiješ smiješnu odbranu.

Nemamo mi šanse da se dočepamo Lige Prvaka, tako da nam slijede dva scenarija, prvi i onaj izgledniji jeste početak rebuildinga sa De Rossijem kao šefom stručnog štaba, a drugi kojem dajem minimalne mogućnosti jeste da nas stvarno Arapi kupe, pa da dobijemo neku instant ekipu za uspjeh.
Mancini vas je uništio u pet minuta drugog poluvremena, prazan mozak u lika sa onim žutim i onim bjegom Tirama
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.