TaRgEt-kolumna moja

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5328
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

TaRgEt-kolumna moja

Post Postao/la TaRgEt_ » 23 avg 2008, 17:30

Neznam ljudi prvi put da jedna utakmica ujedini sve nas ove nacjonale ljude , neznam i ako smo izgubili ja mislim da je prvi put svako smatraoo BiH svojom drzavom , prvi put da smo se svi ujedinili i ako oni smradovi iz Saveza djabahljebarosi i dalje prave sranje unistavaju nam fudbal , boze dragi imamo tako mnogo igraca sjajnih sa kojima treba stupiti u kontakt doci na razgovor i to je sve , ali oni ni to neznaju . Priznajem jesmo mala drzava jesmo mali dok drugi savezi i placaju da bih se zaigralo za njihovu repku al sta nam hvali nazvati nekog otici mu na noge npr. jednom Nevenu Suboticu koji je igrac za 10 sto bih rekao nas narod za 10 momak sa 20 godina igra u prvom timu Dortmunda ... Nama bih koristioo mnogo imali bih igraca uz pjanica za josh dugo dugo vremena ..... ali postoji ono ali koje ovu drzavu koci mnogo uvijek ono ali .. ali mali smo nejaki smo izasli iz rata sve je to uredu .. jbga al od rata proslo je vise od 10 godina .. Mislim kakva nam je drzava takav i sport.. Ciro je konacno pravi covjek koji mozda uspije da napravi neshto koji uspije konacno da nas sve obraduje ..Konacno neki klosari i sitni menadjercici nece moci gurati svoje igrace protiv Bugarske se vidilo ko nije zasluzio da ikad vise zaigra i ko nadam se nece nikad..... hmm mozda malo preostro sa moje strane ali bilo je vec i vrijeme ....Mora se krenuti jer znas kako kazu riba smrdi od glave ili tako neshto ..... A sto se tice premijer lige hmmm premijer liga europski zvuci al za nekog iz hong konga mozanbije mozda uzbekistana neko ko nikad nije cuo za BiH... Bilo je lijepo dok je trajalo konacno covjek bih pomislioo regularno ev konacno jedna sezona za uzivanje jedna sezona za gledanje nasih klubova kako se bore na osnovu dobrih igara do europe ... ali gospodin Blazevic neznam mu ime u Laktasima je zavrsio posaoo za Gospodina Dodika .. i pokazalo se da Mile Ronhil josh uvijek vlada i da ne preza od nicega .. da unisti .. da ne bude zabune nije mile tu sam kriv ima i DOn Iljo Don Munib Don Bogdan i Don Sulejman ... uglavnom bilo je lijepo dok je trajalo. Tako da ove sezone dosaoo je red da klub sa Hrvatskim predznakom bude prvak .. jadno i zalosno nema sta ... Eto toliko od mene za ovaj put..... pozzz
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.