Euroliga 2010/11

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la melanholicar » 01 apr 2011, 15:25

Bogami Panathinaicos me pravo oduševio. Jasno je meni da su to najveće ekipe u Evropi,ali istovremeno Barca da se igralo na 10 pobjeda ne bi prošla dalje. Nakon onakve igre Panathinaicos je po meni glavni favorit za osvajanje ovogodišnje titule Evrolige.
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la MaGiCa » 01 apr 2011, 16:00

neno#4 je napisao/la: Ma neee, on je samo prosjecan trener koji osvaja titule kada ima najbolju ekipu, i samo kada dobija europskog prvaka na njihovom terenu :lol: :lol: :lol:
On je extra trener, koji je gotovo uvek imao najbolju ekipu u tom momentu, kad je osvajao to sto je osvajao.
Njegov stil igre mi se ne svidja.
Uspesan je u tome sto radi.
Retko kad je dobijao jace od sebe. Juce se desilo nesto tako. ;)

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la -Paja » 01 apr 2011, 19:03

izzo je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Pao pregazio i ponizio slabasnu Barcelonu.
Doceka i ti dan kad ce Barca izgubiti, makar i u košarci :lol: pa potrca na forum da odmah podjeli radost sa drugima :lol: :lol: hajd neka, da budeš i ti sretan za prvi april :mrgreen:

cuj slabašna Barca :lol: :lol: ljudi aktuelni prvaci evrope...ah da, Musaka ih pogurao u finalu :lol: :lol:
jak stvar biti prvak evrope u kosarci, ali eto ni to ne mogu jer postoje nesto bolji amateri od njih pao su neki solidni amateri a katalonci losi amateri.
Dio Arsenala

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la MaGiCa » 01 apr 2011, 21:10

-Paja je napisao/la: jak stvar biti prvak evrope u kosarci, ali eto ni to ne mogu jer postoje nesto bolji amateri od njih pao su neki solidni amateri a katalonci losi amateri.
Kad je tako jaka stvar, koliko klubova van Mediterana i exCCCPa je bilo prvakom Evrope u kosarci?

I koliko klubova iz Evrope je pobedilo zvanicne NBA sampione?

Paja e ridicolo!

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 02 apr 2011, 11:40

je li jamont gordon sezonu počeo u cska?

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la Raul_64 » 02 apr 2011, 11:58

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:je li jamont gordon sezonu počeo u cska?
Jos je tamo,ako nisam nesto propustio :roll:

Mozda si ga zamijenio sa Jamon Gordonom(Lukas) ta je dosao iz Maourusia u Olimpiakos...
osim imena slicni su i po stilu igre,oba ljevoruka oba se vole zaigrati...
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 02 apr 2011, 12:41

Raul_64 je napisao/la:
kakavdanakneiskustvu je napisao/la:je li jamont gordon sezonu počeo u cska?
Jos je tamo,ako nisam nesto propustio :roll:

Mozda si ga zamijenio sa Jamon Gordonom(Lukas) ta je dosao iz Maourusia u Olimpiakos...
osim imena slicni su i po stilu igre,oba ljevoruka oba se vole zaigrati...


ok,možda sam ih fakat i zamijenio

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la -Paja » 03 apr 2011, 12:28

MaGiCa je napisao/la:
-Paja je napisao/la: jak stvar biti prvak evrope u kosarci, ali eto ni to ne mogu jer postoje nesto bolji amateri od njih pao su neki solidni amateri a katalonci losi amateri.
Kad je tako jaka stvar, koliko klubova van Mediterana i exCCCPa je bilo prvakom Evrope u kosarci?

I koliko klubova iz Evrope je pobedilo zvanicne NBA sampione?

Paja e ridicolo!
Koga boli briga koliko je gdje bilo prvaka i odakle u smijesnog Euroligi :lol:


Pobjedili NBA sampione :lol: :lol: :lol: joj kad se sjetim to je bilo pred pocetak ove sezone Bryant izgubljen oni igraci Barceloni pripremnu utakmicu ginu na terenu, Lakersi ne kontaju sta se desava oni lagano a ovi se ubise jadovi i na kraju slave ko da su svjetski prvaci postali :lol: :lol:
Dio Arsenala

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la tanzla » 04 apr 2011, 14:50

Au sto ne volem poredjenje NBA i Eurolige. NBA je realno bez premca, al' mnogo mi je draza nasa,evropska kosarka.
Inace dodjoh na temu da pitam da li Arene prenose Euroligu, tek sam dobio te kanale, a volio bih da pratim. Dakle neka od Arena ili Sportklub?

Neno brate pomagaj. :D
Zadnja izmjena: tanzla, dana/u 04 apr 2011, 14:52, ukupno mijenjano 1 put.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la neno#4 » 04 apr 2011, 14:52

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:
kakavdanakneiskustvu je napisao/la:je li jamont gordon sezonu počeo u cska?
Jos je tamo,ako nisam nesto propustio :roll:

Mozda si ga zamijenio sa Jamon Gordonom(Lukas) ta je dosao iz Maourusia u Olimpiakos...
osim imena slicni su i po stilu igre,oba ljevoruka oba se vole zaigrati...


ok,možda sam ih fakat i zamijenio
Napisao sam prethodni post sa tim sadrzajem, kako su novinari sa ovog portala vrlo neprofesionalno zamijenili dvojicu Gordona...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la amerosm » 05 apr 2011, 02:19

Kao prvo trebaju biti zahvalni Euroleague i Evropi sto su ih primili da igraju pod njihovom "zastavom". Kao drguo da svaka nacija postavlja neke svoje zahtjeve ni jedan sportski dogadjaj ne bi bio odigran, kao trece nadam se da ce i uprava Euroleague ostati cvrsta u odluci da se finale igra u predvidjenom terminu. I za kraj koji je ku.rac Macabi da postavlja neke uslove. Mi smo takodjer trazili minutu sutanja za zrtve u Srebrenici pa smo hladno odbijeni, pa npr. Partizan svake godine mora igrati za pravoslavni Bozic pa se ne zale itd itd. Ako im se ne svidja ne moraju ni igrati. Boli Evropu neka stvar sto je u njih tamo neki praznik. Niti su geografski niti us politicki pripadali ikad Evropi. Ukoliko im se ne svidja neka onda igraju ponovo u Aziji gdje i pripadaju.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la harishp » 05 apr 2011, 02:28

amerosm je napisao/la:Kao prvo trebaju biti zahvalni Euroleague i Evropi sto su ih primili da igraju pod njihovom "zastavom". Kao drguo da svaka nacija postavlja neke svoje zahtjeve ni jedan sportski dogadjaj ne bi bio odigran, kao trece nadam se da ce i uprava Euroleague ostati cvrsta u odluci da se finale igra u predvidjenom terminu. I za kraj koji je ku.rac Macabi da postavlja neke uslove. Mi smo takodjer trazili minutu sutanja za zrtve u Srebrenici pa smo hladno odbijeni, pa npr. Partizan svake godine mora igrati za pravoslavni Bozic pa se ne zale itd itd. Ako im se ne svidja ne moraju ni igrati. Boli Evropu neka stvar sto je u njih tamo neki praznik. Niti su geografski niti us politicki pripadali ikad Evropi. Ukoliko im se ne svidja neka onda igraju ponovo u Aziji gdje i pripadaju.
Ako im popuste uprava Eurolige ce se posrati same sebe.
Definitivno Macabi i uprava nije normalna dokle sve idu.
Pozvati Caju i prava ugovora i ostalih djavola ce mozda biti i bolji.
A oni nek kontaju da li Izrael u evropi i aziji.Ako ebu one tamo jadnike,dopustiti da ebu i Evropu.
onda Evropo stara kurvesino opet si se prodala.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la BaDa12 » 07 apr 2011, 12:20

Ovdje možete glasati za tim Eurolige. Na listi su i naši, Mirza i Nihad. Mirza je odličnim igrama pokazao da zaslužuje biti u timu sezone.

http://euroleaguequiz.euroleague.net/vo ... am_11.html

Opletite! 8-)
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la Devil » 07 apr 2011, 18:10

Košarkaši izraelskog Makabija ipak će nastupiti na Final Fouru Evrolige u Barseloni, što je ovih dana bilo pod velikim znakom pitanja.

Zbog izraelskog zakona, koji na državni praznik Iom Hazikaron, Dan sećanja na poginule vojnike i žrtve terorizma, ne dopušta ni jednom sportskom kolektivu nastupanje tog dana od 19.30 sati, rukovodstvo Makabija je apelovalo na Evroligu da promeni termine finala i utakmice za treće mesto, kako bi izraelski klub mogao da učestvuje na završnom turniru.

Naime, prema originalnom rasporedu, utakmica za treće mesto trebala je da počne 8. maja u 18 sati, a finalni meč u 21 sat. Kako proslava pomenutog državnog praznika u Izraelu počinje u 19.30 sati, i od tog trenutka je svim sportistima zabranjeno da nastupaju, obe utakmice se u planiranim terminima poklapaju sa terminom u kojem izraelski prvak nesme da igra prema državnom zakonu.

Makabi je s opsežnom pisanom dokumentacijom izvestio rukovodstvo Evrolige o svom problemu, pa je napomenuo kako neće biti u mogućnosti da nastupi, ako ne dođe do promene termina završnog dana Final Foura.

Nakon konsultacija sa ostalim klubovima koji će nastupiti na Final Fouru i sponzorima takmičenja, Evroliga je odlučila da udovolji zahtevu Makabija, pa će se tako utakmica za treće mesto odigrati u 13.30 časova po španskom vremenu, a finalni susret u 16:30 časova.

Određeni su i termini polufinalnih utakmica 6. maja. Panatinaikos i Montepaski će svoj susret početi u 18 sati, a Makabi i pobednik susreta između Real Madrida i Valensije u 21 sat.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la Raul_64 » 07 apr 2011, 21:40

Sjajna utakmica u Caji Magici obje ekipe su pri sutu...
Igra se u serijama i za sada Pamesa diktira tempo mada je ovih +2 mrsavo za sav ulozeni trud..
Sve je dobro osim sto cu morati do kraja slusati ovo svrsavanje na Savanovica,igra dobro igra odlicno ali boze moj..
covjek saplete Reyesa ovaj u transu 2 minute zbog tog fenomenenenaaaaaaalnog poteza
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la Ted Mosby » 07 apr 2011, 22:19

Sjajna obrana Reala u nastavku, imaju sve u svojim rukama, potpunu kontrolu ove cijele serije
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la amerosm » 07 apr 2011, 22:24

Macabileauge ima odlicne sudije koji su sada Valenciu ostetili za dva poena. Nek samo mole Boga da Real Madrid pobjedi s razlikom vecom od jednog posjeda lopte.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la Ted Mosby » 07 apr 2011, 22:26

Real samo polako drži ovu prednost, ne bi smjeli imati problema
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la Ted Mosby » 07 apr 2011, 22:37

Ključna rola Tomića na kraju, svaka mu čast. Na F4 je sve moguće, bilo bi lijepo kad bi Real osvojio naslov u Barceloni
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Euroliga 2010/11

Post Postao/la Raul_64 » 07 apr 2011, 22:52

Bolji tim je prosao..

Dobro otvaranje Valencie na pocetku utakmice i tu je bilo vrlo vazno da Real ostane ispod 10 jer ko zna da se je otvorilo kao Sieni...kljucnu rolu je odigrao Tucker koji je izmedju ostalog pogodio 3 trojke...
u drugom poluvremenu rovovska borba i tu dolazi do izrazaja veci broj kvalitetnih pojedinaca Reala...
Savanovica je stalo,stalo je Pamesu koja ni u trecoj a ni u cetvrtoj dionici nije postigla bar 10 poena i dodaj da su dopustili 12,13 ofanizvnih skokova za Real i nisu zasluzili da prodju dalje..

Kod Reala valja istaci Suareza koji je imao double-double,iako ga nije sluzio sut(2,3 lopte su iscurile iz obruca)
Tomic i Reyes bolji dio unutrasnje linije koja je kao i svim mecevima do sada izdominirala protivnike...

Pamesa je zivila i umirala zajedno sa Savanovicem a on sam nije bio dovoljan,na trenutke je bljesnuo Martinez i to bi bilo to...niko drugi dvocifren,niko drugi vrijedan pomena..

Real ide na final four nakon 1996(izgleda ove godine se skidaju neka proklestva :mrgreen: ) i tu ce kao i ostale ekipe biti manje vise ravnopravni...
treba spomenuti da se vraca Rodrigez sto je jako bitno jer je bilo jako tesko sa samo jednim playom izgurati ovu seriju...previse predvidljivo je postalo sa Pablom dok sa Sergiom imas tu dodatnu dimenziju gdje on prvo gleda da sebe razigra iz picka pa onda ostale...ne mislim to kao losu stvar samo kazem 2 jako kvalitetna potpuno razlicita playa...

Sta moze Real protiv Macabia kad dodje vrijeme(a nacekat cemo se)

Pamesi svaka cast a Pesica vidim na klupi Reala sljedece godine 8-)
mislim da znam koga bi prvog povukao za sobom
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.