Damir Džumhur

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage,Monolog,Unofficialpage

bodi123
Moderator
x 556
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la bodi123 » 30 dec 2019, 14:39

Nije ništa za tvrditi, al čisto sumnjam da je Damir sposoban da se bavi ovim poslom. On je propuh na mentalnom aspektu, njegovi porazi kao i način na koji dolazi do istih je plod ništa drugog sem nestabilne i prazne glave. Al eto opet kazem, sačekat treba i zvaničnu objavu ATP-a, nikad ne znaš.

Od ove grupe što imaju po 3 titule a bili su nekad ili su trenutno članovi Top 30, ne mogu a da ne posumnjam u Čekinata. Jedini mi on djeluje kao lik koji bi se mogao baciti u mafijaške vode. Ne bi bio ni prvi ni zadnji Talijan sličnog iskustva, teško je protiv tradicije.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy." - Rafael Nadal

Krofna
x 79
Kontakt:

Post Postao/la Krofna » 30 dec 2019, 14:47

bodi123 je napisao/la:
30 dec 2019, 14:39
Nije ništa za tvrditi, al čisto sumnjam da je Damir sposoban da se bavi ovim poslom. On je propuh na mentalnom aspektu, njegovi porazi kao i način na koji dolazi do istih je plod ništa drugog sem nestabilne i prazne glave. Al eto opet kazem, sačekat treba i zvaničnu objavu ATP-a, nikad ne znaš.

Od ove grupe što imaju po 3 titule a bili su nekad ili su trenutno članovi Top 30, ne mogu a da ne posumnjam u Čekinata. Jedini mi on djeluje kao lik koji bi se mogao baciti u mafijaške vode. Ne bi bio ni prvi ni zadnji Talijan sličnog iskustva, teško je protiv tradicije.
Cekinato je vec bio pod suspenzijom, tako da su velike sanse da je i on umijesan
Show me your donuts 0 0

90minut
x 193
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 30 dec 2019, 14:47

Damir je tacno tu gdje želi da bude vaša ocekivanja su neka druga stvar to nema veze s njim garant je da njega boli ona stvar hoce li njega neko gledati i navijati za njega.

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.