Stoni Tenis

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 27 maj 2023, 18:52

ne bi oni njega poslali više na olimpijadu sve da nijedan meč više ne izgubi

a i dosta ga je vala više

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 29 maj 2023, 16:21

jestamaji je napisao/la:
27 maj 2023, 18:52
ne bi oni njega poslali više na olimpijadu sve da nijedan meč više ne izgubi

a i dosta ga je vala više
Nije Ma Long netko tko iskače iz paštete.pa da je dosadio :mrgreen:

Što se tiče jučerašnji finala ,mislio sam da će Wang okrenuti Fana nakon što je spasio par meč lopti u 5.setu ,ali
Fan još jednom pokazao mentalnu snagu,Sun je nedvojbeno zadnje 2 godine najbolja stolnotenisačica svijeta.
Na kraju su uzeli sva zlata i popravili dojam s prošlog SP gdje su izgubili muške parove. :D

Fan i Sun su vjerovatno sigurni za Pariz ,nevezano za njihove interne borbe dok je dvojba kod muškaraca Wang C.
/ Ma Long ,male šanse imaju Liang i LIn dok kod žena je još žešća borba za drugo mjesto.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 01 nov 2023, 09:46

trenutno ide WTT frankfurt, svi igraju osim brazilca. biće interesantno, olimpijada je sve bliže a fan je nabrijan ko britva

sad se pojedoh da nisam isplanirao NFL u frankfurtu, a zvala su me raja koja tamo žive, moglo se to pravo lijepo spojiti. sad je kasno, a i koštalo bi sad trostruko, ne mogu se više nikome uvaliti sve je puno.

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 03 nov 2023, 23:18

jestamaji je napisao/la:
01 nov 2023, 09:46
trenutno ide WTT frankfurt, svi igraju osim brazilca. biće interesantno, olimpijada je sve bliže a fan je nabrijan ko britva

sad se pojedoh da nisam isplanirao NFL u frankfurtu, a zvala su me raja koja tamo žive, moglo se to pravo lijepo spojiti. sad je kasno, a i koštalo bi sad trostruko, ne mogu se više nikome uvaliti sve je puno.
Nabrijani Fan nikad ranije nije ispao,barem se ne sjećam velikog turnira gdje je izletio ovako rano.
Mlađi Lebrun izborio dvoboj protiv Ma Longa. :thumbup:

Calderon nastavio dominaciju na PanAmeričkim igrama gdje je osvojio 3 zlato u singlu zaredom,dok je Diaz slavila
u Ž finalu protiv Takahashi koja je na kraju ostala uplakana jer ima svu silu izgubljeni finala na PanAmeričkim igrama.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 04 nov 2023, 10:30

to mu je vjerovatno zadnji poraz do olimpijade :D doduše nikad neznaš šta se dešava na tim njihovim kineskim takmičenjima i koga sve drže u kavezu. u martu ću vjerovatno sresti “našeg“ kineza na jednom eventu pa ću ga malo gnjaviti o pingpongu, mada njega ustvari samo fudbal interesuje iako je kao mali igrao (morao igrati) pingpong :D ali barem može reći šta se priča na TV. čovjek nije bio van kine od prije korone, biće interesantno čuti njegovo viđenje toga svega u kini.

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 04 jan 2024, 20:33

Upitaj ga imali kakve info. o dvojci za OI,iako mislim da će koristiti ranking za izbor ,tako da Ma Long igra samo
u Timskom natjecanju na OI ,barem za sada.

A trenutno se igra završni turnir WTT finale(nekada ITTF grand finale) koji je došao do SF,dobar meč danas između G.Lina i Ma Longa gdje je Lin prvi put u karijeri pobjedio najvećeg i prošao u SF gdje ga čeka prvi igrač svijeta.
U drugom SF igra europski prvak Qiu protiv Wanga ,tako da navijamo za njemca(roditelji kinezi) iako su male šanse
da osvoji turnir,a zadnji ne azijat koji je osvojio završni turnir je Timo Boll 2005 god.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 05 jan 2024, 16:39

Jednosmjerno finale ,Chuqin odbranio naslov na završnom turniru što mu je b2b pobjeda protiv Fana što je raritet
protiv prvog igrača svijeta,Ma long sve dalje od OI barem u pojedinačnom.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 14 mar 2024, 00:17

ma long uopšte nije u razmatranju za olimpijadu, to se zna već dvije godine. evo izgubio od švabe na grand smashu. btw, ni fan se nije proslavio, ispo i on od nekog kineskog djeteta

nažalost moj kinez ne dolazi na sajam na koji idem iduće hefte, ništa od pingpong chata

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 16 mar 2024, 14:43

wang-liang u finalu. wang je ove godine skoro pa nepobjediv, svi ostali kinezi još nisu u formi … joj kako bi bilo dobro da ih neko pukne u parizu

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 16 mar 2024, 17:00

jestamaji je napisao/la:
16 mar 2024, 14:43
wang-liang u finalu. wang je ove godine skoro pa nepobjediv, svi ostali kinezi još nisu u formi … joj kako bi bilo dobro da ih neko pukne u parizu
Baš sam gledao danas polufinala,Wang se poigrao s mlađim Lebrunom i ne vidim tko ih može skinuti jer ne treba
zaboraviti da je olimpijski turnir za klasu slabiji npr. od ovog turnira.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 16 mar 2024, 18:09

njega teško da u ovoj formi iko može, ali sve zavisi od toga ko će igrati i kako će ići žrijeb. fan, ovakav kakav je ove godine može od svakoga izgubit

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 17 apr 2024, 17:15

friške vijesti iz kine, iz prve ruke: kinezi objavljuju sastav početkom maja, napeto je. fan je nešto lajao što netreba, jako je zategnuta situacija. ma lin ga kritikovao a ovaj mu rekao da se drži žena i ne mješa gdje mu nije mjesto :D narod hoće ma longa ali on nije u planovima ... vidjećemo. po njihovoj formuli (ranglista plus neka serija turnira) je fan knap drugi. wang je naravno trenutni broj jedan a on je iz ma long "linije"

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 19 apr 2024, 20:09

jestamaji je napisao/la:
17 apr 2024, 17:15
friške vijesti iz kine, iz prve ruke: kinezi objavljuju sastav početkom maja, napeto je. fan je nešto lajao što netreba, jako je zategnuta situacija. ma lin ga kritikovao a ovaj mu rekao da se drži žena i ne mješa gdje mu nije mjesto :D narod hoće ma longa ali on nije u planovima ... vidjećemo. po njihovoj formuli (ranglista plus neka serija turnira) je fan knap drugi. wang je naravno trenutni broj jedan a on je iz ma long "linije"
Ne znam jel pratiš World Cup...
Fan ne izgleda dobro zadnje vrijeme ,ispao je u QF ovdje ,a i rundu prije jedva je prošao pa tako trenutno to
drugo mjesto kod njih mi izgleda sasvim otvoreno. Sutra u polufinalu Wang vs Ma Long i Harimoto vs Lin G.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 20 apr 2024, 00:35

ma ne pratim ništa, neznam kud udaram, jedva sam stigo ligu šampiona i danas želju da odgledam. iskreno, bolje da nisam!

ovaj naš kinez je bio u parizu na nekom kongresu i zvao je nešto zbog nekih uvoznih papira pa smo usput malo proćakulali o ping pongu, nisam imao pojma da je fan zakuhao sa moćnijim od sebe. tamo su to udarne vijesti a van kine to nikog živog ne interesuje.

interesantna stvar, rekao mi je da kinezi planiraju biti broj 1 u parizu i da je cilj 40 zlatnih. ja nemam pojma ko bi to trebao sve osvojiti ali kad su kinezi u pitanju sve je moguće. pingpong bi trebao donijeti 5 zlatnih, nakon što su u tokiju uzeli “samo” 4

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 24 apr 2024, 09:41

ma long pomeo u polufinalu wanga ko juniora i onda u finalu 0:3 vratio na 4:3 :o

wang je ili ubo loš dan ili je bio bolestan ili ga je pustio :mrgreen:

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 24 apr 2024, 19:54

Gledao sam polufinale protiv Wanga i ne znam šta bi ti rekao , kod Kineza su sve opcije otvorene i sve je moguće
,kad na Pekingškom polumaratonu afrička trojka mora pustiti kineza da pobjedi ,ne znam zašto između sebe
ne bi nešto dogovorili ,još u vidu onog što si ti pisao za Fana.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.