English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 feb 2018, 16:45

Ti si mu pretpostavjlam oftamolog pa znas da ne vidi dobro? Samo De Gea i Curtois su bolji golmani od Cecha trenutno, vidjeli smo za vikend ko je spasio Arsenal blamaze iako nije u najboljoj formi pokazuje klasu.


Sto se tice toga da je KDB bolji igrac od Hazarda, gotivim KDB igracina je trenutno je u boljoj formi ali ukupno nije bolji igrac od Hazarda, pogledaj samo Belgijsku reprezentaciju i vidjeces ko je tata. Imao sam priliku na Grbavici uzivo da ih gledam obojicu, iako je bilo na terenu masa vrhunskih igraca izmedju ostalih i KDB po losem terenu samo jedan je pokazao klasu iznad svih a to je bio Hazard, jednostavno covjek koji u svakom potezu pravi razliku, cak i kad nema ucinka u vidu golova i asistencija vidis da je najbolji na terenu. Za mene nema dileme ko je bolji, a KDB je zvijer i ove sezone je najbolji igrac sigurno.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 13 feb 2018, 16:47

Lillard je napisao/la:21 godinu momak ima. Izgleda sad bolje bit kikser, al da znaš igrat lopte, nego da si odličan branič, al da si lošiji u igri kroz pasove. Naučit će, nije nuklearna fizika, glavno da je on dobar branič
Naučit će. Aha. Drven je, nema tu prefinjenosti i laganog iznošenja lopte. Pa svaka ekipa koja igra presing, iskoristit će situaciju u kojoj Sanchez ima loptu i napasti ga. Mirnoće ni za lijeka, smijem se kladit da ne može uradit "tri tehnike". :mrgreen:
To što ima 21 godinu dozvoljava mu da mu se progleda kroz prste u slučajevima k'o protiv Lacazettea. Gubitak koncentracije u sekundi. To je nešto što će naučiti. Pas igru neće.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 13 feb 2018, 16:51

japa je napisao/la:Ti si mu pretpostavjlam oftamolog pa znas da ne vidi dobro? Samo De Gea i Curtois su bolji golmani od Cecha trenutno, vidjeli smo za vikend ko je spasio Arsenal blamaze iako nije u najboljoj formi pokazuje klasu.


Sto se tice toga da je KDB bolji igrac od Hazarda, gotivim KDB igracina je trenutno je u boljoj formi ali ukupno nije bolji igrac od Hazarda, pogledaj samo Belgijsku reprezentaciju i vidjeces ko je tata. Imao sam priliku na Grbavici uzivo da ih gledam obojicu, iako je bilo na terenu masa vrhunskih igraca izmedju ostalih i KDB po losem terenu samo jedan je pokazao klasu iznad svih a to je bio Hazard, jednostavno covjek koji u svakom potezu pravi razliku, cak i kad nema ucinka u vidu golova i asistencija vidis da je najbolji na terenu. Za mene nema dileme ko je bolji, a KDB je zvijer i ove sezone je najbolji igrac sigurno.

KDB je rekao poslije te utakmice da nikada nije igrao na gorem terenu. A nisu ni ista pozicija , no svejedno drzim da KDB ima veci uticaj na igru cak i kao CM
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la wadethegreat » 13 feb 2018, 16:53

De bruyne igra u ekipi koja ima daleko veci posjed lopte daleko vise napadacki orjentisan sistem u kojem se sve vrti oko njega. Uz to ima daleko ali daleko bolje igrace oko sebe nije ni blizu sto se napadackih igraca tice celzi cityu trenutno. De bruyne je najbolji igrac ekipe koja ce uzeti titulu i vjerovatno ce biti proglasen za igraca sezone ali kad se stvari malo stave u perspektivu meni je hazard bolji. Od svih igraca koje je murinjo otjerao najvise zalim za de bruyneom ali kada bih birao izmedju njih dvojice hazarda bih svaki put uzeo.
Zadnja izmjena: wadethegreat, dana/u 13 feb 2018, 16:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 feb 2018, 16:53

Hazard je meni uvijek bio i uvijek ce biti ispred KDB-a
Malo koji igrac moze navuci na sebe igraca koliko moze Hazard
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 13 feb 2018, 16:55

Monolog je napisao/la:
Lillard je napisao/la:21 godinu momak ima. Izgleda sad bolje bit kikser, al da znaš igrat lopte, nego da si odličan branič, al da si lošiji u igri kroz pasove. Naučit će, nije nuklearna fizika, glavno da je on dobar branič
Naučit će. Aha. Drven je, nema tu prefinjenosti i laganog iznošenja lopte. Pa svaka ekipa koja igra presing, iskoristit će situaciju u kojoj Sanchez ima loptu i napasti ga. Mirnoće ni za lijeka, smijem se kladit da ne može uradit "tri tehnike". :mrgreen:
To što ima 21 godinu dozvoljava mu da mu se progleda kroz prste u slučajevima k'o protiv Lacazettea. Gubitak koncentracije u sekundi. To je nešto što će naučiti. Pas igru neće.
Ma previše si strog :mrgreen:
Ne sjećam se da je Tottenham primio gol iz njegovog pogrešnog pasa, ali dobor vidjet ćemo. Za mene, sigurno buduća svjetska klasa, na njemu je da to opravda. :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 13 feb 2018, 16:57

japa je napisao/la:Ti si mu pretpostavjlam oftamolog pa znas da ne vidi dobro? Samo De Gea i Curtois su bolji golmani od Cecha trenutno, vidjeli smo za vikend ko je spasio Arsenal blamaze iako nije u najboljoj formi pokazuje klasu.


Sto se tice toga da je KDB bolji igrac od Hazarda, gotivim KDB igracina je trenutno je u boljoj formi ali ukupno nije bolji igrac od Hazarda, pogledaj samo Belgijsku reprezentaciju i vidjeces ko je tata. Imao sam priliku na Grbavici uzivo da ih gledam obojicu, iako je bilo na terenu masa vrhunskih igraca izmedju ostalih i KDB po losem terenu samo jedan je pokazao klasu iznad svih a to je bio Hazard, jednostavno covjek koji u svakom potezu pravi razliku, cak i kad nema ucinka u vidu golova i asistencija vidis da je najbolji na terenu. Za mene nema dileme ko je bolji, a KDB je zvijer i ove sezone je najbolji igrac sigurno.
Na Grbavici nas je Karasko najviše izyebo u drugom pol., yebo sebi pleme.
Pravio je budalama one naše nesretnike u odbrani.



A što se tice Cecha, samo cu postaviti nešto vrlo vezano za fudbal :mrgreen:



Ubi baja :tokralju: kakav lik

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 feb 2018, 16:58

Ima li Tottenham igraca/e svjetske klase?
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 13 feb 2018, 17:00

Ramsey8 je napisao/la:Ima li Tottenham igraca/e svjetske klase?
Ima Kanea. I Eriksen je jako blizu da dobije taj epitet.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 feb 2018, 17:03

I meni je Davinson Sanchez precijenjen, pratio sam ga u Ajaxu a i u Tottenhemu sada igrac sklon velikim kiksevima sjecam se dobro u Ajaxu onaj De Ligt koji je mladji od njega mi je bio za klasu bio bolji a ovog su navikali kao da je ne znam ti sta...


Pa i Hazard je igrao na istom terenu ko i KDB tu noc, nije na njegovoj strani bio teren Emiratesa pa je pokazao klasu iznad svih igraca na terenu i nasih i njihovih. Ja Carasca nisam ni primjetioo do onog gola kad je na odbicu zabio krampa Batchuayi, Hazard je radio sve na terenu onaj Besic je trebao dobiti tri zuta kartona a dobio samo jedan, jednostavno vidi se da lik ima fudbal u malom prstu..
Zadnja izmjena: japa, dana/u 13 feb 2018, 17:05, ukupno mijenjano 1 put.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la madridist » 13 feb 2018, 17:04

Tu dvojicu zelim iz Totenhema :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 13 feb 2018, 17:11

madridist je napisao/la:Tu dvojicu zelim iz Totenhema :mrgreen:
Provjeren info iz centrale Madrida :kafa: Pero na ljeto napada Kanea i Hazarda.
Ali može dovesti samo jednog, obojicu nece sigurno :nedam:

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 feb 2018, 17:14

Monolog je napisao/la:
Ramsey8 je napisao/la:Ima li Tottenham igraca/e svjetske klase?
Ima Kanea. I Eriksen je jako blizu da dobije taj epitet.
Ima li Liverpool WC igraca?

Chelsea: Hazard i Kurtoa
Arsenal: nek bude Ozil?
United: Sanchez, DDG i nek bude Pobga?
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 13 feb 2018, 17:15

Arsenal: Ozil I Aubameyang
Lpool: Salah, Mane , Van Dijk
City: KDB, Silva, Sane , Walker , Mendy
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 feb 2018, 17:17

Barbarossa je napisao/la:Arsenal: Ozil I Aubameyang
:o :shock:
Ja konto ti Besic :mrgreen:
Miljenik admina i ostale moderacije

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 13 feb 2018, 17:21

City: David Silva, KdB, Agüero
United: De Gea, Pogba, Alexis
Liverpool: Salah
Tottenham: Kane, Alderweireld
Chelsea: Courtois, Hazard, Azpilicueta, Kante
Arsenal: -

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 13 feb 2018, 17:23

@Ramsey,

Liverpool ima dvojicu koji kucaju na ta vrata. Po meni, jedini su bez prave klase, ali VvD će sigurno ući u odabrano društvo.

U Arsenalu je to definitivno Oezil. Aubameyang nije taj nivo, on je u rangu sa Firminom i Maneom (neki sprat ispod, recimo).

City ima trojicu (Aguero, Silva i KDB), što ne znači da ih neće biti više već naredne sezone (čitaj, Sane).

Unitedov trojac je siguran (DDG, Pogba i Sanchez).

Po meni, WC igrači su oni koji mogu birati klub u kojem će igrati (doduše, ne očekujem da bi Aguero istjerao Suareza iz prve postave Barcelone, ali shvataš šta sam želio reći) i koji baš donose prevagu na terenu, te koji, na koncu, imaju brojeve i trofeje koji govore u njihovu korist.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Asteriks
Postovi: 14330
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 13 feb 2018, 17:24

Nemos preko noci postati klasa. Jedno je odraditi fenomenalnu sezonu, al tu izvedbu treba potvrditi, vuci ekipu, prelamati tekme suhim kvalitetom...

Klasa se istice u mecevima visokog levela. Onda, medju wc igracima ima hijerarhija koju odredjuje vijek trajanja top nivoa, izostrenije finese odredjenog segmenta, pobjednicki mentalitet...

Gledajuci ovako neke nebuloze, reklo bi se da epl prsti od pomenute ali naravno to ne moze biti istina.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 feb 2018, 17:25

Meni vala Azpi i Kante nisu oni su npr za mene taj nivo ispod kao Firmino i Mane ili Auba i sl.

Kod Citya ima dosta potencijala za svjetske klase: Sane, Laporte, Ederson?, Mendy, B. Silva
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la wadethegreat » 13 feb 2018, 17:36

Ramsey8 je napisao/la:Meni vala Azpi i Kante nisu oni su npr za mene taj nivo ispod kao Firmino i Mane ili Auba i sl.

Kod Citya ima dosta potencijala za svjetske klase: Sane, Laporte, Ederson?, Mendy, B. Silva
Kante je po meni ako ne najbolji onda top 2 3 zadnja vezna u svijetu i spada u to drustvo. Azpi je fenomenalan defanzivno igrac i jako zahvalan ali ne znam mislim da ima dosta boljih u svijetu fudbala tu se slazem. City ima pretrpanu ekipu dosta kvalitete i dosta mladih igraca koji ce sigurno jos bolji biti.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Plava1921lokomotiva, soxx i 12 gostiju.